PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayrılık açıklamasında remix albüm haberi

arjen22-tarkan
09-07-08, 14:56
Tarkan, önceki akşam Bilge Öztürk’le yemeğe çıktı. Basın mensupları “Barıştık” açıklaması bekliyordu, “Bu veda yemeğiydi” dedi. Ayrılık açıklamasının ardından da Tarkan’dan yeni albüm müjdesi geldi

TARKAN ile Bilge Öztürk, bir aydır çıkan “ayrıldılar”, “ayrılmadılar” dedikodularına ve 7 yıllık aşklarına son noktayı koydu... Hem de bir veda yemeğiyle... Yemek çıkışında basın mensupları “Ayrılmadık, birlikteyiz” açıklaması bekliyordu, oysa “Bu bir veda yemeğiydi, ayrıldık” dedi Megastar... Dost kalacaklarını anlattığı konuşmasını duygu dolu gözlerle ve şarkı sözleriyle süsledi Tarkan.

AMA ardından yeni projelerinden bahsetmeye başladı. Yeni albümünde, bu ayrılığın izlerini taşıyan şarkılara yer vereceğini söyledi. Tiesto’nun remix yaptığı bir şarkıyla eylül ayında Metamorfoz albümünden bazı şarkıların remixlerinin yer alacağı maxi single çıkaracağını açıkladı. Kısaca, ayrılık haberiyle başlayan açıklama, yeni albüm müjdesiyle son buldu!

Veda yemeğiyle ayrıldılar

Bilge Öztürk ile Tarkan’ın önceki akşam yemek sonrası yaptığı açıklama, “Ayrılmadık, birlikteyiz” sözleri bekleyen basın mensupları için şok edici oldu: “Bu bir veda yemeğiydi, ayrıldık”

Ünlü şarkıcı Tarkan ve sevgilisi Bilge Öztürk, bir ayı aşkın süredir haklarında çıkan ayrılık iddialarına son noktayı koydu. Beşiktaş Plaza’nın üst katında bulunan Vogue Restaurant’ta önceki akşam yemek yiyen ikili çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İkilinin, barışma yemeği olarak düşünülen yemekte “Ayrılmadık birlikteyiz” açıklaması yapması beklenirken “Bu bir veda yemeğiydi ayrıldık” açıklaması yapmaları şok etkisi yarattı.
Tarkan, “Sizi tekrar bir arada görmek çok güzel” diyen basın mensuplarına “Aslında göründüğü gibi değil, bunu açıklamak istiyoruz. Biz yollarımızı ayırmaya ve arkadaş kalmaya karar verdik. Dostluğumuz ve birbirimize desteğimiz devam edecek ama biraz kendi yollarımızda yürümeye karar verdik” diye konuştu. Tarkan açıklama yaparken Bilge Öztürk’ün gözlerinin dolduğu ve ağlamamak için kendini zor tuttuğu dikkatlerden kaçmadı.

Evet de diyemedik, hayır da
Öztürk’ün , “Uzunca bir zamandır, siz sordunuz biz evet ayrıldık da diyemedik, hayır da diyemedik. Kendi aramızda konuşmadan böyle bir şey söyleyemedik. O yüzden hakkımızda pek çok şey yazıldı çizildi. Bunlara çok üzüldük” şeklinde başlattığı açıklamayı Tarkan, “Biz de net bir şey söyleyemediğimiz için bu şekilde haberler yapıldı ama durum bu. Başkalarıyla birlikteymişiz gibi yansıtıldı, öyle bir insan değiliz biz. 7 yıllık ilişkiden sonra böyle şey yapar mıyım ben?” şeklinde konuşarak devam ettirdi.
Görüşmeye devam edeceklerini belirten ve birbirlerine daha önce deneme süresi verdiklerini ancak bunun bir deneme olmadığını söyleyen Tarkan, ayrılık kararlarını “Ağlamadan ayrılık olmaz, hatıralar uslu durmaz, kalanlar gideni gönlünde taşır, aşk sevene yük olmaz, biz böyle bilir böyle yaşarız” dizeleriyle açıklamaya çalıştı.
Esas problem bendim
“Çıkan haberlerden dolayı mı ayrıldınız?” sorusunu, Tarkan şöyle konuştu: “‘Bilge’nin evlilik baskısı Tarkan’ı kaçırdı’ diye haberler çıktı. Öyle bir şey yok. Belki de bu ilişkideki esas problem bendim. İşe tamamen kendini vermek durumundayım, sanatçı adamım yani ben

Bu güzel insanı üzmeyin

Zaman zaman gözleri dolan Bilge Öztürk “Hayat bizi bu noktaya getirdi. Bakalım bundan sonra ne olacak? Ben de merak ediyorum” diye konuştu. Tarkan, basın mensuplarından “Bu güzel insanı üzmeyin, onu herhangi biriyle gördüğünüzde hemen sevgililer diye göstermeyin. Üzmeyin onu. Bozuşuruz ha!” şeklinde ricada bulundu.

Albüm açıklaması
İkilinin zaman zaman birbirlerine duygu dolu gözlerle bakarak yaptıkları açıklamada, Tarkan yeni projelerinden de bahsetti. Yeni çıkaracağı albümünde bu ayrılığın izlerini taşıyan şarkılara yer vereceğini söyleyen megastar, Tiesto’nun remix yaptığı bir şarkıyla eylül ayında Metamorfoz albümünden bazı şarkıların remix’lerin yer alacağı maxi single çıkaracağını açıkladı.
Daha önceki albümlerinin aksine son albümü Metamorfoz’da Sezen Aksu şarkılarına yer vermeyince, “Araları bozuk”, “Sezen’in şarkılarını beğenmedi” haberlerine maruz kalan Tarkan, konuya ilk kez açıklık getirdi: “Sezen gibisi var mı? Keşke onun şarkıları da olsa. Ben Şıkıdım’ı Şımarık’ı hiçbir zaman unutamam ki. Dünya beni o şarkılarla tanıyor. Sezen benim ezelden beri kraliçem. Bu albümde bazı yanlış anlamalar oldu, verdiği şarkıları beğenmemişim, istememişim gibi... Öyle bir şey yok, bunu da açıklığa kavuşturmuş olayım.”

Milliyet

tunalı
09-07-08, 17:45
umarm yenii albüm metemorfoza konuşanlara cvp olur

tarkaseksüel
09-07-08, 18:15
ne cevabı kapak olacak kapakkk

xmenon
09-07-08, 18:18
Gördünüzmü bounce arkadaşımızın bize nekadar önce verdiği remix albüm geliyor haberi doğru çıktı.İnsanları yargılamadan önce biraz düşünün lütfen.

tarkaseksüel
09-07-08, 18:25
Gördünüzmü bounce arkadaşımızın bize nekadar önce verdiği remix albüm geliyor haberi doğru çıktı.İnsanları yargılamadan önce biraz düşünün lütfen.
ben de epeydir biliyorum tarkan plus ta görmüştümmm

İZMİRLİ
09-07-08, 18:46
içinde 1/2 de yeni parça olsa tamm super olurdu:1:

caspian
09-07-08, 18:56
maxi single olayı müthişşş.....

tarkaseksüel
09-07-08, 23:42
içinde 1/2 de yeni parça olsa tamm super olurdu:1: olacak hatta sarkının bırıın ısmıı öğnmıştım yazıodu buralarda

İZMİRLİ
10-07-08, 00:01
olacak hatta sarkının bırıın ısmıı öğnmıştım yazıodu buralarda

inş olurrr yaa super olur valla :1: :1: :1:

MEGASTAR
10-07-08, 04:24
olacak hatta sarkının bırıın ısmıı öğnmıştım yazıodu buralarda
onu bi bulsan da bi gorsek ya sana zahmet:19:

denizmavisi
10-07-08, 05:52
evet bu haberi bende gazetede okudum ayrılık olayına çok üzüldüm ama single olayına çoook sevindim aslında şaşırdım da metomorfoza daha klip çekeceğini düşünüyordum 1-2 tane daha çeker umarım yeni şarkıları dinlemek için de sabırsızlanıyorum

bounce
12-07-08, 16:26
sağol kankacım yaaa gercekten çok mutlu ettin beniii...:19:

tarkaseksüel
12-07-08, 21:19
onu bi bulsan da bi gorsek ya sana zahmet:19:
tmm senın için bulcammm