PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MAGAZİNKOLİK ÖZEL / Tarkan… MİLLİ TAKIMI KULLANMAYAN BİR O KALMIŞTI!.. HEM DE KİRLİ K

belfü
08-07-08, 11:03
Manavgat Festivali”nin son gününde sahneye çıkan Tarkan, giysisiyle hayal kırıklığı yarattı…
Yazı ve Fotoğraflar; Muzaffer ÇALANGU

Sahneye Türk Milli Futbol takımının formasıyla çıkan ve bir gün önce yaşanan Milli Takımın zafer coşkusunu sahnede kutlayan Tarkan, yerli ve bir o kadar da çoğunluğunu yabancı turistlerin oluşturduğu seyircilere de adeta amigoluk yaptı… Ne varki Tarkan’ın abartılı coşkusu ve milli formanın altına giydiği kirletilmiş görüntülü kot pantalonu, ayağında spor ayakkabıları kendisine hiç yakışmadı ve bazı kişiler tarafından, hem ayyıldızlı formaya hem de seyircilere karşı saygısızlık olarak değerlendirildi…

Manavgat Belediye Başkanı Zeynel Şenol’un plaket verdiği Tarkan yaklaşık iki saat sahnede kaldı…

Özellikle ön sırada Rus bayanların Tarkan’a iç çamaşırlarını atması gözlerden kaçmadı…

http://www.magazinkolik.com/Magazin

ezel1710
08-07-08, 11:33
yok yaa adam ne yapsa suc. yani sacmalik resmen. sacma, sacma, sacma ayip yaa, yazik yaaa tarkana.

Pamela_beyazgul
08-07-08, 11:44
katiliyorum sacmalik. :((((

Turnthepage
08-07-08, 11:49
harbiden artık abartıyolar yhaa adam ne giyse suç yhaaa!!

sarıpapatya
08-07-08, 12:31
bence tarkan artık çıplak dolaşsın yuhhh yaa kota bile laf söylediler ya sonunda allahım sen sabır ver!!!

ekrem
08-07-08, 12:43
bu tür yazıların hepsine aynı seyi yazdım yine aynısını yazıcam köşe yazarlarıda olsa ''tarkana sataşıp kendilerini öne çıkarmaya çalışıyolar''

x_y_z
08-07-08, 14:22
ne yani...formanin altina futbolcular gibi sort mu giysin.. ? hatta kronpon mu taksin.. ? yok bir de dizlik giysin..tabi her sey eksik olmamali di mi..
adam türkiyeye destek veriyor...yaptigi suc kaliyor....medyaya "pes" diyorum baska bir sey demiyorum..türkiye medyasindan adam olmazz

**MegaStarkan**
08-07-08, 14:34
Magazinkolik tam hasta olmus....asmis valla.
Daha yeni mi akillarina gelmis, simdi yaziyorlar....

devilscream
08-07-08, 14:53
sanirim altina şort,tekmelik ve krampon giymesini bekliyorlar...:11:

StaR
08-07-08, 15:17
SacmaLıktan baska birsey degiL!.. :13: Adamı bir de donsuz cıkartmadıkLarı kaLmıstı. Ne yapsa suc!. ßence Amerika'ya fLn yerLesmesine de artık hak vermeye basLadım. Adam hakLı, sıkıLdı tabi bu tür eLestiriLerden.

hsaex123
08-07-08, 16:56
tamamen sacmalık!!!!!!!!!

tunalı
09-07-08, 00:02
ya ne giyecekti milli takımın altına pullu bişilermii
halla halla yaaaaaaaaaaa

tarkaseksüel
09-07-08, 09:37
saçmalığın ağlasının alası yuhhhh size yuuhhhhh