PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ı bile geride bıraktı

belfü
04-07-08, 10:42
İsmail YK, "Bas Gaza" ile Haziran ayında Türk radyolarında en çok yayınlanan şarkı oldu

İSTANBUL- Türkiye'deki radyoların çaldığı şarkıları birebir takip eden ve ona göre haftalık listeleri belirleyen Nielsen firmasının açıkladığı raporlara göre İsmail YK, "Bas Gaza" ile Haziran ayında Türk radyolarında en çok yayınlanan şarkı oldu. 'Bas Gaza' şarkısı ile İsmail YK , aralarında Tarkan, Gülben Ergen, Serdar Ortaç, Demet Akalın , Ferhat Göçer gibi pek çok sanatçıyı geride bırakarak radyolarda en çok yayınlanan şarkı olarak listenin bir numarası olmayı başardı. GAZETEPORT MAGAZİN

ezel1710
04-07-08, 12:39
ya neden olmasin. tarkanin hep herzaman heryerde birinci olacak diye birsey yok . aaa bu ismail yk nin ondan daha güzel mi söylüyor, daha güzelmi sarkilari var.tabiki deil! ama bu böyledir deismez . sonucta herkez emeyinin karsiliini görecek.-
ve tarkan herzaman 1 numara olarak kalacak. onu seviyorum diye deil o gercekten tek.

dudu
04-07-08, 13:28
olabilir cnm çok dinlenmesi çok iyi olduğunu göstermez herşey radyoların elinde ,tv ler bile tarkan klibi yayınlamak istemiyo (kral) ???????

tunalı
04-07-08, 13:31
çok doğal, zaten ismail yk çok çalışan üreten şarkıcılarımızdan emğinin karşılığını da alıyo böyle
helal olsun

MEGASTAR
04-07-08, 14:33
ya bilmiyorum da beni Album satislari ilgilendirir

trkntrkn89
04-07-08, 14:41
ya boşwerin,o adamın bissürü hayranı war şarkılarıda tam bi fiyasko,fıstık yok bas gaza bööle sösler kullanıo hayranlarınında nası kişiler olduuunu herkes bilio,

sinemtevetoglu
04-07-08, 14:43
'bas gaza' şarkısı tam bi rezillik diye düşünüyorum...kıyaslanması çok yanlış...İsmail YK'yı seviyorum ama gerçekten berbat bir şarkı...

*SEM*
04-07-08, 16:20
Hayran kitlesi çok genç kardeşlerimizden oluştuğu için hergün okulda sokakta parkta birbirlerinden duyarak etkilenmeleri ve böylece daha çok çalınması doğaldır ...Fakat Tarkan'ın daha belirgin ve oturmuş yaşlarda ne istediğini bilen net bir hayran kitlesi var tabikide yaptığı kaliteli işlerin sonucunda oluşturduğu...

Merak etmeyin, yeni bi Ismail YK dogdu... tanri adini Murat BZ koydu o sollar Ismail abisini:28: :18:

Mega Fanat
04-07-08, 19:08
Ismayil YK TARKAN'i bile geride birakti :18: :18: :18: ayyy hic guluceyim yoktu

x_y_z
04-07-08, 20:04
evet evet kesin öyledir...hatta artik 5 kitada taninan megastarimiz ismail yk..o dünya müzik ödüllerini kazandi..shakira ismail yk ile düet yapmak istiyor zaten..
hatta ahmet ertegün ismail yk yi dünya stari yapti..aaa ismail yk her yerde bir numara canim yapmayin..ama sondan :18:

HURRICANE
05-07-08, 04:22
:))bassın gaza yk:)dinleyenleri vardır saygı duyuyorum ama soylemeden edemicem gene:)abi yedı cıhanın yok olacagını bıleyım yıne dınleyemem ben o tarz bir seyı ya...2 milyon satsa ki insallah satsın allah yolunu açık etsınde geçerlı bır muzık değil ki.Arabesk müzik yapıyorlar TARKAN la kıyaslanması bıle saçmalık...

devilscream
05-07-08, 04:31
Tarkan i bile gectiyse artik yeni megastarimiz İsmail YK:28:
bu sene Eurovision'a katilmali:D

Tar-Khan
05-07-08, 12:13
güzel sarki ama ismail yk ynei albümüyle beni üzdü...
yeni tarz beklerdim hep anyi tarzdan devam ediyor...
tarkan gibi cesur olamiyorlar...

HakanÇelik
05-07-08, 12:47
Dünyada şarkı söyleyen bir tek İsmail YK kalsa yine de onu dinlemem. İnsanların kulaklarına verdiği eziyeti de anlamış değilim. Gerçi insan dediklerimizin çoğu çocuk. Çocuklar rahat algılayabildikleri şeyleri severler. belkide bu yüzden İsmail Yk dinliyorlar. İsmail Yk gibi ne tür müzik yaptığı, ne söylediği belli olmayan biriyle, Tarkan'ı kıyaslamak, müziğe yapılmış en büyük ihanettir.

Yakisikli89
05-07-08, 13:42
iki üc gün daha

sonra calmazlar...bikkinlik getiren bir sarki cünkü

flores
06-07-08, 14:44
dunyada ismayil yk dan sonra 2 ci seviyesiz sarkici varmi.bilmiyorum

**MegaStarkan**
06-07-08, 14:49
dunyada ismayil yk dan sonra 2 ci seviyesiz sarkici varmi.bilmiyorum
Ne gibi seviyesizlik yapti simdiye kadar Ismail YK? Ben görmedim....
Yorumunu begenmiyor olabilirsiniz, Tarkanla kiyaslamalari sacma olabilir
ama bu kadar da karalamamiz yanlis....

devilscream
06-07-08, 14:58
Ne gibi seviyesizlik yapti simdiye kadar Ismail YK? Ben görmedim....
yani abartmaya gerek bence ama mesela sarki sözlerinde,"Fistik kizlar,atesli kizlar,çıtırlar vs." gibi sözler kullanmasi ile ilgili olabilir...

**MegaStarkan**
06-07-08, 15:13
yani abartmaya gerek bence ama mesela sarki sözlerinde,"Fistik kizlar,atesli kizlar,çıtırlar vs." gibi sözler kullanmasi ile ilgili olabilir...

Bence seviyesizlikle alakasi yok onun. Sarki sonucta....
Bu gibi sözlere takilanlar Tarkanin Come Closer albümdeki bir kac sarkisini bir kere daha dinlesin derim ;)

pare_pare
06-07-08, 15:19
bence bunu fazla büyütmmek lazım abi adamın şarkısı tuutlmuş olabilir ama herkes biliyoır ki kendide biliyor tarkan ile kıyaslanamaz hiç kimse türkiye de

onursamed
06-07-08, 15:26
sadece çok yayınlıyor.

pare_pare
06-07-08, 15:30
yayınlansın tarkanın böyle şeylere ihtiyacı yokk ki onlar 10 defa yayınlansın tarkan 1 defa yayınlansın yeter

arjen22-tarkan
06-07-08, 16:09
Tarkan Albümünü Çıkaralı 7 ay oldu bitti bu dakikadan sonra da heralde kimse üst sıralarda yer almasını beklemiyor

karma_elcin
06-07-08, 16:58
Hande Yener'e kızıyolardı ama haklı bakkal tarzı müzikler yapılıo ve cok tüketiliyo...Serdar Ortaç, Demet Akalın, İsmail YK gibi kişiler kendileri için müzik yapmıyorlar müzik adına kaliteli bişeyler yapma çabaları yok yaz şarkısı cıstık cıstık gidiolar ama yaptıkları şarkılar ne kadar kalıcı oluo o coook tartışılır..ne tutarsa ne yenirse onları yapıyolar, bence insanların bu tarz şarkıları ve şarkıcıları yememesi lazım, kısır döngü başka da bişey değil...
Tarkan neden her zaman tartışılmaz çünkü yaptığı müziğin kalitesi belli ve bu nedenle de SANATÇI ünvanını hak ediyor!
Şarkıcılar da dönemlik şarkılar yapıp insanları eğlendirio olay bundan ibaret...

hsaex123
06-07-08, 20:27
İSMAİL YK ile TARKAN kıyaslanamaz..Album satısı olarak sollaması bıraz zor.Ama sollayamaz dıye bısıde yok..Cunku kıtlesı cok genc..Çoluk çoçuk yaslı gencı herkez tarafından sevılen bırı ..Adamın hakkını verelım.Cok guzel album yapıyor.Kendısıne sorsalar tarkanı gecmısınız dıye..Ben kendı halıme bakarım dıye cok mutavazı bır cevap verıcegı kesın..Oda elınde zil ile oynamıyor tabı..Emegının karsılıgını alıyor sadece...
Tarkanın album satısları dedıkoduya klıb cektıkten sonra artıcagı kesın :20: :20:

ellow
06-07-08, 23:57
Serdar ortac tamam dinlenebilir ama YK hayırrrrrrrrrr lutfen!!!!
birde elma ve armutlar karısmasın!!
TARKAN hep birileri ile mukayese edilir,bir ara bbg evinde yarısan bir yarısmacıyı bile TARKAN'ın rakibi olarak lanse etmislerdi!!

devilscream
07-07-08, 00:21
Bence seviyesizlikle alakasi yok onun. Sarki sonucta....
Bu gibi sözlere takilanlar Tarkanin Come Closer albümdeki bir kac sarkisini bir kere daha dinlesin derim ;)
hehe bilmem seviyesizlik olarak aklima bu geldi:D:28:
ama Come Closer sarkilari ingilizce sonucta,dinleyenlerin yarisi bile ne dendigini anlamiyordur bence

yasemen958
07-07-08, 11:59
YKnin kitlesiyle TARKANin kitlesini karistirmamak gerekir.diger albumlerinde oldugu gibi abuk subuk sozler.yk la canim ayni kitleye hitab etmiyor derim ve :18: :18: :18: :18: :18: :18: ...

tarkaseksüel
09-07-08, 09:44
bizim halkımız böyle biraz daha arebesk kacan sarkıları sevıooo ismail yk onu da solediği için durum bu ama tarkan türk halk müziği çıkardığı zaman 45 50 li yasları da kendine ceker merak etmeyinnnn