PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Flash Dikkat

szr67
25-06-08, 17:06
Herkezi uyarıyorum aramızda tarkan var kaynak gerçekden sağlam bunu dikkate alın TARKAN adı altında olan üyelikle değil aklınızın ucundan geçmiyecek bir nickle aramızda çok sağlam bir kişiden aldım fısıltıyı

trkntrkn89
25-06-08, 17:45
ak sakallı dededen mi:D

sarıpapatya
25-06-08, 17:45
madem öle hangi nick olduğunu nıye sölemedi...!!!

trkntrkn89
25-06-08, 17:46
tarkan benm:D:D:D

onursamed
25-06-08, 17:58
herkes biliyor bunu:=)

ezel1710
25-06-08, 18:02
tarkan benm:D:D:D

biliyordum zaten

trkntrkn89
25-06-08, 18:27
bence hep geliodr,ya kendi hayranları war 4 bine yakın üye war buraya bakmıııcakta pikniktube mi bakcak,buna eminiiimmmm....

ellow
25-06-08, 18:28
:)))))))))))))
Ey Tarkan buradaysan 3 kere ellow ellow ellow de!!!!
Sorularım var sana sormak istedigim...
1.Tarkan&Kenan lahana corbası diyeti dogru mu?Faydasını gordun mu?
Doktora boyle diyet yapan var deyince adam oturdugu masadan ucarım o oturdugun sandalyeye bakısı atıyor,ve sunu kafana kazı mucize yok canım diyor:((((((((
Simdilik bu kadar,soracak sorularımı zaman icinde teker teker yazarım....
Kestane kebap acele cevap:))))
Bu arada cok cok opuyorum:)))))):1: :1:

trkntrkn89
25-06-08, 19:02
:)))))))))))))
Ey Tarkan buradaysan 3 kere ellow ellow ellow de!!!!
Sorularım var sana sormak istedigim...
1.Tarkan&Kenan lahana corbası diyeti dogru mu?Faydasını gordun mu?
Doktora boyle diyet yapan var deyince adam oturdugu masadan ucarım o oturdugun sandalyeye bakısı atıyor,ve sunu kafana kazı mucize yok canım diyor:((((((((
Simdilik bu kadar,soracak sorularımı zaman icinde teker teker yazarım....
Kestane kebap acele cevap:))))
Bu arada cok cok opuyorum:)))))):1: :1:
tarkan diilim ama ben cwp weriiiim,dün canlı canlıda manavgat dönüşü sööledi,karpuz kavun domates peynir,bunlarla diet yapıomuşş,ama çoook zzayıflamış...

Yakisikli89
25-06-08, 19:20
:) vardir..

ezel1710
25-06-08, 19:41
tarkan diilim ama ben cwp weriiiim,dün canlı canlıda manavgat dönüşü sööledi,karpuz kavun domates peynir,bunlarla diet yapıomuşş,ama çoook zzayıflamış...

hadi hadi deilmis, tarkan sensin dimi itiraf et cekinme yabanci yok biz bizeyiz .

trkntrkn89
25-06-08, 19:43
hadi hadi deilmis, tarkan sensin dimi itiraf et cekinme yabanci yok biz bizeyiz .
ya bilgede yanımda gülüos şimdi:D

x_y_z
25-06-08, 19:43
tarkan bu siteye üyeyse bende ricky martinim abiii
iddiami ortaya koyuyorum..tarkan girer yazilanlari okur ama hayatta üye olmaaaaz!

aslı
25-06-08, 19:46
iddiami ortaya koyuyorum..tarkan girer yazilanlari okur ama hayatta üye olmaaaaz!

Aaaa! büyük bir detayı atlıyorsunuz foruma üye olmayanlar hiçbişeyi okuyamaz yada cevap yazamaz bunu unutmayın ayrıca Tarkanın oldugunu zaten herkesin anlamış olması lazımdı şimdiye kadar anlamamanız garip :)

trkntrkn89
25-06-08, 19:46
üye olmadan okuyamas o yüsden üye olur okur belkide zarf atar bisdde balıklama atlar yyorum yaparıs....

ezel1710
25-06-08, 19:48
ya bilgede yanımda gülüos şimdi:D

yani sasirdin dimi nasil bildim diye . bilirim ben benden kacmazzzz-

x_y_z
25-06-08, 19:49
bir sürü hitt ten calisanlar örneğin levent , sertaç vs. bu siteye üyeler..onlarin nick ve paralolarini ister girer bakar ve cikar.. :)

megastar_mert
25-06-08, 19:49
Aramıza Hoşgeldin Tarkan , iyi forumlar.. Tarkanla kal :18: :18: :18: :18:

aslı
25-06-08, 19:51
Levent Bey burda tarkan.com webmaster burda Özgür bey burda bunlar bildigimiz eminim tüm hitt ekibi burda Tarkan neden olmasın.
Ayrıca arkadaşlar daha dikkatli yorumlar yapsak bence daha iyi olur diyorum ciddi bir konu açıklandı sonuçta yorumlar iyi olmalı

ezel1710
25-06-08, 20:04
Levent Bey burda tarkan.com webmaster burda Özgür bey burda bunlar bildigimiz eminim tüm hitt ekibi burda Tarkan neden olmasın.
Ayrıca arkadaşlar daha dikkatli yorumlar yapsak bence daha iyi olur diyorum ciddi bir konu açıklandı sonuçta yorumlar iyi olmalı

:20: :20: cok hakkli deilse bile burada birgün mutlaka olacak

megastar_mert
25-06-08, 20:06
Burda olmasını tabiiki isteriz.. Daha öncede geldiğine dair bir karmaşalar olmuştu lakayit tavırlarımız bundan olsa gerek. Zira, çirkinleşiyor bu tip espriler.. Gelmesini 4 gözle bekliyoruz elbette..

Tarkan Duy Sesimizi Artııık.. !

TARKANFREAK
25-06-08, 20:20
tarkan eger burdaysan sen seviyorum...seni seviyorum..seni seviyorum..seni seviyorum...hemde cook seviyorum... Tarkan ne olursun düsseldorf konserinde yanina gelmemize izin ver..biz herzamanki gibi öndeki deliler:) (pankart: ölürüm sana)

tunalı
25-06-08, 20:55
kim olduğunu bilmedikten sonra hiç önemi yok bence benim görüş açımda değişmez
zaten sevgimizi hertürlü aktarıyoruz
pek inandırıcıda gelmdi zaten

badboyserkan
25-06-08, 21:18
Arkadaşlar Tarkanın zaten sitemizden haberi vardır.. Her kafadan ses çıkarcasına hareket etmeyelim lütfen..

sinemtevetoglu
25-06-08, 23:01
bence TaRkAn ezel1710

trkntrkn89
25-06-08, 23:13
bence TaRkAn ezel1710
bencedeeee:20:

denizmavisi
26-06-08, 01:50
aslı nickli üye gibi geldi bana ama yine de gelmiş olabileceğini zannetmiyorum keşke gelse ama ne güzel olurdu

herseyim
26-06-08, 03:04
ben buna inanmiyorum:(( keskee gelsee tarkancoll a ama nerdee:(((

MEGASTAR
26-06-08, 04:15
Bence Tarkan gelmis olsaydi haber verirdi dimi, bize kiymazdi, o hayranlarini uzmez

ellow
26-06-08, 08:34

Tesekkur ederim yanıtın icin,karpuz ve beyaz peynir diyeti icin onay yok!!
Evet cok zayıflamıs,gobek sorununu bitirmis gozukuyor...

Pamela_beyazgul
26-06-08, 10:46
:21: :21: :21: aaaaaaaa Tarkan burada mi????
Buna inammak cok zor, ama eger gercekse bu cok guzel haber!!! :10: :10: :10: Tarkan Hayatim benim hos geldin!!! :29: :29: :29:

İZMİRLİ
26-06-08, 10:56
gercekten de gelmiş olabilir...Umarım bizim burada ki düşünce ve görüşlerimizi dikkata alıyodur

:19:

ezel1710
26-06-08, 15:14
bence TaRkAn ezel1710

eh madem siz böyle uygun gördünüs yapacak birsey yok. belki zamanlla bende alisirim bu fikre.:28: :28:
saka bir yana da, tarkan gercekten buradaysan kimliyini lütfen acikla. yoksa biz birbirimizi tarkan zannederek kendimizi avutacais. burda herkezin duygulari,fikirleri ,düsünceleri sana olan sevgisi cok ama cok acik . bizm bunu hakkettiyimizi zannediyorum lütfen buradaysan cevap? deilsen gel birgün mutlaka gel.

Tugcee
26-06-08, 16:41
hadi be cidden aramızdamı aşkımmm seviyorum seni duy sesimiiiii :10: bitanem yakışıklımmm Tarkan ölürüm sanaaaaa :22: :5:

nolurrr evet deeeeeeee burdayım deeee :10:

tarkan_aski
26-06-08, 20:48
ahh keskeeeee...
bence burdadir cünkü herkes zaten rica etmedi mi tarkan tarkancoll a ugra diye. Yani ben enes´i (devilscream) biliyorum tarkani her gördügünde söylemis veya kagida yazmistir. (bunun icin cok cok tesekkürler enescim)
Ve bence en azindan bi kere de olsa girmistir.
Devam dua edelim de belki bir gün bizimle sohbet kurar:D
hepimizin de rüyasi degil mi sanki :D

Tugcee
26-06-08, 21:02
bncede HİÇ OLMASSA SELMA VERRRRRR :( CNM AŞKIM YEŞİL GÖZLÜMMMMMM

ekrem
26-06-08, 21:50
böyle bi siteye kayıtsız kalması için android olması gerekirdi zaten

sementa
26-06-08, 21:57
Ekrem'e katılıyorum.... Gerçektende bir selam verse olmazmı ya....

onursamed
26-06-08, 22:40
szr67 ben bir yönetici değilim ama uyarı alırsın bak kaynaklarını belirt.

trkntrkn89
26-06-08, 22:51
szr67 ben bir yönetici değilim ama uyarı alırsın bak kaynaklarını belirt.

bencede millet bi anda hawaya girdi,kaynak belirt,yoksa kıskıs gülüomusun?

alper...
26-06-08, 22:57
olmayan kaynağı nası belirtcek

HURRICANE
27-06-08, 00:35
Tarkan siteye geliyor yazılanları okuyor diye daha öncede yazmıştım bende bir kaç arkadaşım gibi;)Lakin geceleri bazen uykusuz kaldıgımda sitede dolanırken daha önce nickine hiç rastlamadığım nicklerle karsılasıyorum:)foruma hiç msj yazmamıs ama uyelık tarıhı 2006 ...hatta bir kaç tanesine özel msj bıle atmıslıgım var:)o nicklerden 1 tanesi TARKAN mıydı acaba;)Hocam giriyorsun siteye farkında değiliz sanma bizlerden kaçmaz:)

pare_pare
27-06-08, 00:56
ah ah eğer burdaysa bunu okusun senin kölen bile olurum ya lutfen sadece bir defa seninle tanışmak istiyorum hiç bir zaman bu fırsat elime geçmedi lutfen lutfen lutfennnnnnn

HURRICANE
27-06-08, 01:01
Ben bu duyuruya inanıyorum arkadaşlar ve bence nıckı bılen varsada asla belırtmesın burda!Rahat rahat okusun TARKAN yazılanları;)

pare_pare
27-06-08, 01:04
ah ah seni bir bulsam bir yakalasam tarkan seni asla bırakmam ama yakalayamıyorum bir türlü olmuyor olmuyor eğer bunları okuyorsa luten duy beni duy sesi mi

szr67
27-06-08, 01:07
arkadaşlar facebookda tarkanın yanında çalışan bir elemanla tarkanı konuşurken kendisi söyledi yanlız nick söylemedi ben bilsem biraz ipucu verirdim ama maalesef

tarkan'nın internete stüdyoda ve bağzende evinde girdiğini söyledi eleman ,eleman diyorum çünkü kimliğini açıklanması istemiyor.bende bilgi bu kadar artık tarkan a kalmış ben burdayım itirafında bulunmak:20:

sementa
27-06-08, 02:37
Sağol ozaman umarım öyledir.Bu müjdeli haberin için teşekkürler.

kujo
27-06-08, 11:06
ey tarkan buradaysan lutfen soylermisin bu kadar kotu klip tercihlerini nasil yapiyorsun? abd de yasayip turkiye'yi sadece album cikarmak icin kullaniyor elestirilerine ne diyeceksin? bilge ile iliskinizin su andaki durumu ne? gercekten parali bir kuklami bilge? cikarilmamis ilk ingilizce kasetindeki sarkilarin tamamini bir zahmet bana yollasana. turkiye'de canli yayinlanan bir programa cikmayi dusunuyormusun?
buradaymis ha ha ha guldurmeyin arkadaslar. burada olsa buradaki elestirileri, fanlarinin goruslerini dinler biraz olsun onlarin dusuncelerine saygi duyardi. siz olumlu bir tepki gordunuzmu? ben gormedim kusura bakmayin.
esen kain

x_y_z
27-06-08, 11:28
elma dersem cık olayı :D

trkntrkn89
27-06-08, 12:59
ey tarkan buradaysan lutfen soylermisin bu kadar kotu klip tercihlerini nasil yapiyorsun? abd de yasayip turkiye'yi sadece album cikarmak icin kullaniyor elestirilerine ne diyeceksin? bilge ile iliskinizin su andaki durumu ne? gercekten parali bir kuklami bilge? cikarilmamis ilk ingilizce kasetindeki sarkilarin tamamini bir zahmet bana yollasana. turkiye'de canli yayinlanan bir programa cikmayi dusunuyormusun?
buradaymis ha ha ha guldurmeyin arkadaslar. burada olsa buradaki elestirileri, fanlarinin goruslerini dinler biraz olsun onlarin dusuncelerine saygi duyardi. siz olumlu bir tepki gordunuzmu? ben gormedim kusura bakmayin.
esen kain
kaç yıllık tarkan bizimi dinliiicek,dinler ama adım adım bisim dediklerimisi yapmas,ya bi düşün sen çook ünlü bi sanatçısın seninle ilgili hayran site war merak edip bakmasmısınnnnn,szr 67 yye şimdi inandım sanki:20: ,

kujo
27-06-08, 13:16
kaç yıllık tarkan bizimi dinliiicek,dinler ama adım adım bisim dediklerimisi yapmas,ya bi düşün sen çook ünlü bi sanatçısın seninle ilgili hayran site war merak edip bakmasmısınnnnn,szr 67 yye şimdi inandım sanki:20: ,

tamam bakarim. pasif katilim saglarim sadece okurum.ama soyle birsey var site yoneticisi olsam ip adresleri uzerinden kim oldugnu tahmin edebilirdim. mesela her uyenin tarihcesi gibi birsey yapip izleyebilir. boylece mesela istanbuldan los angelese gitmis birinin tarkan olma ihtimali olduca fazladir degilmi yanlismi dusunuyorum?

ezel1710
27-06-08, 18:46
yani! sonuc o buradami? bunu hala bilmiyorus yada emin deilis kim hangi isimle yorum yapiyormu belki biraz bunnara dikkat edelim. biz zaten hep burada deilmiyis bundan sonra biraz daha dikkatli olalim madem o saklanmac istiyor bizde katilalim ama onu mutlaka bulalim. yada tarkan buradaysan bizi yormadan bir cevap ver bizden sana zarar gelmes bunu sende biliyorsun ama sen yinede bizim boynumuzu
bükük birakiyorsun .

Tugcee
27-06-08, 18:51
eer canımın içi burdaysan lütfen artık bu hayrışlarımıza bi karşılık verrr yaaa nolursunnn sevioruz seniiiii TARKANNNNNNNNN

ssertouchh
04-07-08, 09:26
:) hay allahımm..

İZMİRLİ
04-07-08, 10:39

siz biliyomusunuz yoksa aramızda olup olmadığını ? :19:

tunalı
04-07-08, 14:01
gel gel gel elleri cennet kokan yarim
hiç bitmedi seni seven halim
sevindir bizi yaaaaaaaaaaa

asd1234
04-07-08, 14:30
Tarkan buraya gelseydi en azından selam verirdi bence,ama burdaysa da görüyodur onu ne kadar çok sevdiğimizi :)

Mega Fanat
04-07-08, 19:38

Belki de bu sozler TARKAN'a ait:9:

denizmavisi
04-07-08, 22:38
Belki de bu sozler TARKAN'a ait:9:

yok değil arkadaşım Tarkan'ın web sitesini hazırlayan kişi hiç beklemeyelim gelmez Tarkan

Mega Fanat
05-07-08, 17:48
yok değil arkadaşım Tarkan'ın web sitesini hazırlayan kişi hiç beklemeyelim gelmez Tarkan

Neden!Ben bekliyorum,umudumu hic bir zaman kesmedim ve gelicegine de inaniyorum:)

TarZan14
22-07-08, 17:38
Arkadaslar sok açiklama yapiyorum ben !! xDD
Aacayipsiniz yaw ama olabilir..
Bir ara tatil yapmisti internette girdim demisti yanilmiyorsam.

Yani Ola bilir.

SiyaNur
23-07-08, 04:14
Ya adam neden girmesin? Heh insan kendi hakkındaki yorumları tabiki merak eder.Tüm forum onun hakkında..Herhalde burada olacak.Emin olun tüm Tarkan fan sitelerinde üyelikleri var ve her konuyu elinden geldiğince takip ediyor..Bence tabi..Şimdi beni de Tarkan yaparsınız falan.Aman diyim :D Sadece yapılan eleştirileri anlasın ve ingilizce albümün yeni editlerini yayınlasın..ABD'ye gidip Atlantic'le anlaşsın,patlatsın orada.Başka birşey istemiyorum.Millet dünya starı görsün..Çok zor değil..Sadece şirket iyi olsun,promosyon iyi olsun..Paris Hilton bile patlatabiliyorsa ki amatör bissürü şarkıcı albüm çıkarabiliyorsa,Tarkan senin neyin eksik?Bende mi şimdi fütursuzca davrandım.İşte öyle bişey..:D

cansu06
24-07-08, 03:16
madem bilionuz söyleyin saçmalık ya