PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın son klibi internette izlenme rekorları kırıyor.

gülcan
24-06-08, 23:22
İşte Pop Star Tarkan'ın 'Arada Bir' Adlı Parçasına Çektiği Yeni Klibi...

İŞTE POP STAR Tarkan'IN 'ARADA BİR' ADLI PARÇASINA ÇEKTİĞİ YENİ KLİBİ...
Klip çekiminde tehlikeli sahnelerde dublör kullandığı söylenen Tarkan'ın son klibi internette izlenme rekorları kırıyor.

'Arada Bir' şarkısına klip çeken Megastar tehlikeli sahnelerde rol almadı. Megastar Tarkan son albümü 'Metamorfoz'un üçüncü klibini 'Arada Bir' şarkısına çekti.

'Arada Bir' şarkısı klibi iki dostu yine biraraya getirdi. Daha önce Kuzu Kuzu şarkısının klibinin de yönetmenliğini yapan Metin Arolat bu klipte de kamera arkasına geçti.

Kırklareli'nin Saray ve Vize ilçelerinde yapılan çekimlerde Tarkan'a Romanyalı Anda eşlik etti.

Tarkan'ın Anda'yı takip ettiği ve otomobilden otomobile atladığı sahneleri trafiği kapalı alanlarda ve dublör kullanılarak gerçekleştirilirken, 22 metrelik özel bir tır dorsesinde takip çekimleri yapıldı.

kaynak:http://www.haberler.com/arada-bir-haberi/

işte başarının meyveleri Tarkanımm..:20:

:54: :52: :30::48:

megastar_mert
24-06-08, 23:28
ßu site asparagas tamamen ya.. 'Arada Bir' şarkısına klip çeken Megastar tehlikeli sahnelerde rol almadı. Diyor.. DußLör kuLLanmadığını zaten kLibin kamera arkası çekimLerinde görmüştük, bu ne şimdi ? ! Ne demek tehLikeLi sahneLerde roL aLmadı, gözümüzün önünde ßir adımıyLa atLadı adam diğer arabaya haLa dußLör diyorLar.. sinir oLdum açıkçası ..!

herseyim
25-06-08, 00:40
super bir haber:)

tunalı
25-06-08, 11:13
ne düblorü be kendisi atlıyo zaten yalan cı gazeteciler

MEGASTAR
25-06-08, 11:56
Dublor felan diyolarda nedense bu dublorun bi resmini bile goremedik

szr67
25-06-08, 12:03
dublör yok dün gece canlı canlı programında kamera arkasının bilinmeyen videolarını yayınladılar tarkan kendi arabasında mustang arabaya atlıyor

megastar_mert
25-06-08, 15:03
evet gösterdiLer ayrıca dußLör dediLer haLa şaşkınLıkLa izLemekteyim ..

x_y_z
25-06-08, 15:41
haberin basligina bakin konuya bakin..hay allahim yaa :)

sinemtevetoglu
25-06-08, 23:04
hala dublör diyorlar yaa ben burda sinir oluyorum cnm benim o ne yapsın bu kadar saçma sapan dedikoduya...

gülcan
25-06-08, 23:25
ne yapıcak alıcak eline mikrofonu

dedikodu dedikodu kıskanıyorlar..

dedikodu dedikodu..:)

trkntrkn89
25-06-08, 23:29
ya takmayın bu kadar derseler desinlerrr,,,,