PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Manavgatlılar Tarkan Konseriyle Coştu

90_model
22-06-08, 00:57
Ünlü Pop Müzik Sanatçısı Tarkan, 15. Manavgat Uluslararası Barış Suyu Turizm ve Kültür Festivali'nde Hayranlarıyla Buluştu.

Ünlü pop müzik sanatçısı Tarkan, 15. Manavgat Uluslararası Barış Suyu Turizm ve Kültür Festivali'nde hayranlarıyla buluştu.

19 Haziran'dan temsili Nasrettin Hoca'nın Titreyengöle maya çalmasıyla başlayan festival Manavgat Stadyumu'nda Tarkan'ın halk konseriyle son buldu. Tarkan konserine turizm şehrine tatile gelen turistler yoğun ilgi gösterdi.

Tarkan, konsere başlamadan önce yaptığı konuşmada 2008 Avrupa Şampiyonası'nda A Milli Takımı şampiyonda olması için Allah'a dua ettiğini söyledi. Sahneye Türkiye formasıyla çıkan Tarkan, hayranlarından 'En büyük Türkiye' diye haykırmalarını istedi. Tarkan daha sonra hayranlarıyla birlikte Türk Milli Takımı için yazdığı ve söylediği 'Bir Oluruz Yolunda' şarkısını seslendi.

(Cihan Haber Ajansı)

90_model
22-06-08, 00:59
demek ki takip ediyor tarkan söylediklerimizi :20: :20: :20:

milli takım formasıyla çıkması çok hoşuma gitti helal olsun vatan evladı :20: bravo :20: bravo

sparrow
22-06-08, 01:02
evt arkadaşlar daha yeni geldm konserden kelimenin tam anlamıyla MUHTEŞEMDİ!!!milli takım formasıyla çıktı açılışı bir oluruz yolundayla yaptı..sahneden ayrıldıktan snra bidaha diye tezahürat yapınca(boğazlarımı hissetmiyorum:))tekrar çıktı ve kapanışıda bir oluruz yolundayla yaptı..valla saymadım ama 12 şarkı flan sylemiştir belki daha fazla..
vee arkadaşlar 2 kere elimi tuttu şimdi size o ellerle yazıyorum:D:D

90_model
22-06-08, 01:05
maşallah çok sewindim bende dokunmuşdum ellerine hiç unutamıyorum !!!

StaR
22-06-08, 01:12
Ne kadar cok sansLısınız yaa.. Keske ben de dokunabiLsem ;(