PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilge ve Tarkan..

karma_elcin
19-06-08, 12:15
dün izleyenler vardır stardaki magazin programını... Bilge bi davette bi erkekle muhabbet ederken görüntülendi uzun saçlı, uzun boylu biriydi bu şahsiyet..bilge cok rahattı kameralar görüntü alırken, oralı bile değildi bi süre muhabbet ettikten sonra mekandan çıkarken ii akşamlar deyip gülümseyip hızlı hızlı ordan uzaklaştı boyle yaniii....:9:

sarıpapatya
19-06-08, 12:22
görüntüsü varmı yaa ben uyudum izlemedim merak ettim şimdi

belfü
19-06-08, 12:42
Magazinciler zaten pirana gibi birini biriyle görsünler tamam senaryolar üretmeye başlarlar normal arkadaşı olabileceği nedense hiç düşünülmez haber için teşekkürler arkadaşım

**MegaStarkan**
19-06-08, 12:46
Eh kim oldugunu söylemediler mi?
Rock'cuya benziyen hali varmiydi?
Ben bu ayrilik olayini Tarkanin agzindan bire bir duymam gerek, yoksa inanmam.
Net bir sekilde söylesin ki, magazinciler carpitmasin.
Bilgenin ayrildik ayrilmadik demesi benim icin önemli degil.
Belki hazm edememis ve ayrilmadik diyor....

karma_elcin
19-06-08, 12:49
Eh kim oldugunu söylemediler mi?
Rock'cuya benziyen hali varmiydi?
Ben bu ayrilik olayini Tarkanin agzindan bire bir duymam gerek, yoksa inanmam.
Net bir sekilde söylesin ki, magazinciler carpitmasin.
Bilgenin ayrildik ayrilmadik demesi benim icin önemli degil.
Belki hazm edememis ve ayrilmadik diyor....
kim olduğunu söylemediler rockçıya benziodu ama net bişet söylemedi magazin milleti :S
Bilge cok neşeli gözüküodu bi de...

ezel1710
19-06-08, 12:51
ya bu kiz yada tarkan bundan sonra kimseyle mi konusamiyacak bakisamiyacak .alla haalla

**MegaStarkan**
19-06-08, 12:56
Hayda....her ayrilik haber ciktiktan sonra Tarkan ve Bilge sonra disarda beraber gözükürlerdi.
Simdiye kadar öyle bir görüntü de yok. Cok zaman gecti....garip.
Artik aciklama yapsin Tarkan, gelen gecen reklam diyor; kil oldum....

ya bu kiz yada tarkan bundan sonra kimseyle mi konusamiyacak bakisamiyacak .alla haalla
Haberler de iddalardan birisi rockcuyla beraber ask yasadigi icin ayrildilar yaziyordu.
Bu gibi durumlarda simdi disarda gözükmesi sakincali.
+ bula bula magazincilerin oldugu yeri mi bulmuslar?
Magazinciler hangi mekanlari takip etdigini bu camiyada yasiyanlar herkes bilir....

karma_elcin
19-06-08, 12:58
Hayda....her ayrilik haber ciktiktan sonra Tarkan ve Bilge sonra disarda beraber gözükürlerdi.
Simdiye kadar öyle bir görüntü de yok. Cok zaman gecti....garip.
Artik aciklama yapsin Tarkan, gelen gecen reklam diyor; kil oldum....
ben de her yerde reklam yapıyolar diye okuyorum..inanmak istemiyorum..
:) kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez ama Bilge boyle ortalara cıkınca soru işaretleri oluşuyo.. iice kafası karışıo insanın...:11:

Haberler de iddalardan birisi rockcuyla beraber ask yasadigi icin ayrildilar yaziyordu.
Bu gibi durumlarda simdi disarda gözükmesi sakincali.
+ bula bula magazincilerin oldugu yeri mi bulmuslar?
Magazinciler hangi mekanlari takip etdigini bu camiyada yasiyanlar herkes bilir....
bilgenin konuştuğu adamda rockçı tipi var ama bu Öztürk denen rockçı değil ondan eminim..:20:

belfü
19-06-08, 13:02
Bu durum hiç güzel değil insanlar tarafından malzeme olarak kullanılıyor hiç bir ilişki bu kadar yıpratılamaz reklam konusu olamaz ..... Tarkan ve Bilge bir basın açıklaması yapsa çok iyi olacak