PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’la hâlâ sevgiliyiz

belfü
18-06-08, 09:19
MEY İçki’nin yeni ürünü Mest Rakı Boğazkere’nin tanıtımı, Kuruçeşme Les Ottomans Hotel’de yapıldı. Davete katılan isimlerden olan Bilge Öztürk, Tarkan hakkında sorulan sorulara cevap verdi. Basında yer alan ‘Ayrıldılar’ haberlerini yalanlayan Bilge, “Haberler çıktığında İspanya’daydım ve 1 ay orada kaldım. Tarkan’ın ve benim işlerimizin yoğunluğu nedeniyle uzun bir süre görüşemedik ama ayrılmadık. Tarkan İstanbul’a gelecek fakat yine görüşemeyeceğiz. Çünkü ben bir iş anlaşması için Milano’da olacağım” dedi.

Mesut YILMAZ

Akşamgazt

'Evlilik için acelemiz yok'

Megastar Tarkan'ın avukat sevgilisi Bilge Öztürk, kardeşi ile birlikte katıldığı bir davette Tarkan hakkında sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi.

İSTANBUL-Megastar Tarkan'ın avukat sevgilisi Bilge Öztürk, ayrılık haberlerinden sonra ilk kez basına konuştu. Öztürk, Tarkan hakkında sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi. Ünlü avukat, ayrılık haberleri çıktığı sırada kendisinin iş anlaşması sebebiyle İspanya'da olduğunu, bir aya yakın bir süre orada kaldığını, döndüğünde ise birçok gazetede böyle haberlerin yayınlandığını söyledi. Salı günü tekrar Madrit'e gidecek olan Öztürk, "Tarkan, çarşamba günü gelecek ama görüşemeyeceğiz fakat haftaya birlikteyiz." dedi. Tarkan ile ayrılmadıklarını da söyleyen Öztürk, hiçbir zaman da kavga etmediklerini, evlenmek, çocuk yapma konusunda birbirlerine hiç bir baskı içinde olmadıklarını ve aceleleri olmadığını da sözlerine ekledi. Öztürk'ün son olarak da 'Tarkan'ı çok seviyorum. Ve birlikteyiz' dedi. GAZETEPORT MAGAZİN

trkntrkn89
18-06-08, 10:52
bence bi kırgınlık warda,hala sewioılaar keşke ayrılmasalar.

karma_elcin
18-06-08, 12:22
bence ayrılsınlar :D

SEA
18-06-08, 12:50
ayrılık yakın gözüküyo ....

gülcan
18-06-08, 12:54
bilge: tarkan'ı çok seviyoruz ve birlikteyiz..

ben ikinizide çok seviyorum inşallah dediklerini tarkanda öğrenirde tekrar biraraya gelirsinizz..:20:

arjen22-tarkan
18-06-08, 13:36
Aynı Haberi Hürriyet Kelebek Ekin de de okudum bunlar ayrıldılar mı ayrılmadılar mı kafam iyice karışık Tarkan Artık Çıkıp bu konuya açıklık getirmeli

tubafeyza
18-06-08, 14:14
ayrıLırLar ayrıLırLar..gözden ırak oLan gönuLden de ırak oLur inş. amin!:D:D

sarıpapatya
18-06-08, 14:35
bi karar versinler artık tarkan hiç bişey sölemiyo yoksa bilge tarkanı üzdüde şimdide gönlünümü almaya çalışıo tarkanın tavırlarına bakılırsa ayrıldılar bilgeye bakılırsa ayrılmadılar nolcak böyle bakılm hadi hayırlısı

bounce
18-06-08, 15:59
sıkıldım ben yaa işin şeyini çıkardılar artık bu ne yahu...ayrıldılarsa ayrıldılar yaniii ya tarkan da açıklama yapsın artık....

rosebüşra
18-06-08, 18:15
gerçekten böööle konular benide sıkıyo en kısa sürede kapanır ayrı veya birlikte bi çözüme kavuşur

herseyim
18-06-08, 18:35
ewed tarkanda bunu onayladi ayrilmadiklarini;)

sinemtevetoglu
18-06-08, 20:58
ooofff yeter artık nedir bu kadından çektiğimiz bitmedi gitti yaaa valla sinirleniyorum artık!!!

trkntrkn89
18-06-08, 21:10
ayrılmasın ayrılmasın,ayrılırsada shakira(tabi o da ayrılırsa) yakışır megastara yani türk olarak hayranları hariç:D bilgeden başka kimi bulcakki,milletin güssel dediklerinide görüorusss,,

hsaex123
18-06-08, 21:23
MEY İçki’nin yeni ürünü Mest Rakı Boğazkere’nin tanıtımı, Kuruçeşme Les Ottomans Hotel’de yapıldı. Davete katılan isimlerden olan Bilge Öztürk, Tarkan hakkında sorulan sorulara cevap verdi. Basında yer alan ‘Ayrıldılar’ haberlerini yalanlayan Bilge, “Haberler çıktığında İspanya’daydım ve 1 ay orada kaldım. Tarkan’ın ve benim işlerimizin yoğunluğu nedeniyle uzun bir süre görüşemedik ama ayrılmadık. Tarkan İstanbul’a gelecek fakat yine görüşemeyeceğiz. Çünkü ben bir iş anlaşması için Milano’da olacağım” dedi.

Mesut YILMAZ

Akşamgazt

'Evlilik için acelemiz yok'

Megastar Tarkan'ın avukat sevgilisi Bilge Öztürk, kardeşi ile birlikte katıldığı bir davette Tarkan hakkında sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi.

İSTANBUL-Megastar Tarkan'ın avukat sevgilisi Bilge Öztürk, ayrılık haberlerinden sonra ilk kez basına konuştu. Öztürk, Tarkan hakkında sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi. Ünlü avukat, ayrılık haberleri çıktığı sırada kendisinin iş anlaşması sebebiyle İspanya'da olduğunu, bir aya yakın bir süre orada kaldığını, döndüğünde ise birçok gazetede böyle haberlerin yayınlandığını söyledi. Salı günü tekrar Madrit'e gidecek olan Öztürk, "Tarkan, çarşamba günü gelecek ama görüşemeyeceğiz fakat haftaya birlikteyiz." dedi. Tarkan ile ayrılmadıklarını da söyleyen Öztürk, hiçbir zaman da kavga etmediklerini, evlenmek, çocuk yapma konusunda birbirlerine hiç bir baskı içinde olmadıklarını ve aceleleri olmadığını da sözlerine ekledi. Öztürk'ün son olarak da 'Tarkan'ı çok seviyorum. Ve birlikteyiz' dedi. GAZETEPORT MAGAZİN

Bugun cıne 5 de soyle bır haber vardı.
Bılge ayrılıgı yalanlasada tarkan ayrıldık demiş..
Bılge ayrılıgın psıkoljısını atamamıs uzerınden o yuzden oyle konusuyormus
Haber aynen boyleydı..
Bılmıyorum ne kadar dogru..Insallah ayrılmazlar:28:

SEA
19-06-08, 13:15
Tarkan yarın 2008 turnesine başlıyor.
Artık konser haberleriyle gündemde olur inşallah, ayrılık haberleriyle değil....