PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Dublör Kullandı

belfü
13-06-08, 09:29
Tarkan'a "Arada Bir" adlı şarkısı için Kırklareli'nin Saray ve Vize ilçelerinde çektiği klipte, Romanyalı manken Anda eşlik etti. Tarkan, hız sahnelerinin olduğu klipte bir otomobilden diğerine atlarken dublör kullanmayı tercih etti.
Tarkan son albümü 'Metamorfoz'un üçüncü klibini 'Arada Bir' şarkısına çekti. Daha önce Tarkan'ın 'Kuzu Kuzu' şarkısının da klibini çeken Metin Arolat'ın yönetmenliğini yaptığı klip, yıllar sonra iki eski dostu da biraraya getirmiş oldu. Kırklareli'nin Saray ve Vize ilçelerinde yapılan ve iki gün süren çekimlerde Tarkan'a Romanyalı manken Anda eşlik etti. Tarkan'ın Anda'yı takip ettiği ve otomobilden otomobile atladığı sahneleri trafiği kapalı alanlarda ve dublör kullanılarak gerçekleştirilirken, 22 metrelik özel bir tır dorsesinde takip çekimleri yapıldı. İki antika otomobilin kullanıldığı klibin çekimlerinden sonra Amerika'ya giden Tarkan, klibi ilk kez kendi web sitesi 'www.tarkan.com'da yayınlattı.

nethaber

szr67
13-06-08, 10:31
aracın üstün de ve arabanın üstüne atlama bölümleri dublörlü kanımca bide arabanın kendi başına gittiği kareler:28:

MEGASTAR
13-06-08, 11:39
Ama ne klip be helal olsun bu klip tutar:20:

TARKANFREAK
13-06-08, 16:19
allahim klip muhtesem üstü süper omus ya..karizmasi yikiliyo tarkanin..klibe bakarken salyelerim akti desem abartmam valla:28:

demirerkan
13-06-08, 16:33
Tek Kelimeyle Süperrrrrrrrrrrr

herseyim
13-06-08, 17:03
haberler icin cok tesekkurler:) ben cok beendim klibini bayildim:) ellerine saglik metin arolatin:)

Tugcee
13-06-08, 18:00
klip süperdiii çook beyendim Tarkan her zamanki gibi çook yakışıklıydı yaaa :10:

bounce
13-06-08, 18:37
zamanla ayrıntıları da yakalıyoruz güzel klip te tarkan niye amerikaya gitmiş acaba?

pare_pare
13-06-08, 18:41
dublör kullanması gayet mantıklı bence çook iyi yapmış ya o anda allah göstermesin ona birşey olsaydı valla amerika olayını anlıyamadım bende ya neden yine taşınıyor

cansu06
13-06-08, 20:08
her zamnaki gibi süper bir klip ortaya çıkmış yaa:D

tunalı
13-06-08, 22:03
allahim klip muhtesem üstü süper omus ya..karizmasi yikiliyo tarkanin..klibe bakarken salyelerim akti desem abartmam valla:28:

böğğ çok kötü oldm yaaa en nefret ettiğim şey

xmenon
13-06-08, 22:47
En beğendiğim sahnelerden biri o atlama sahnesi bıravo vallahi Metin ustaya döktürmüş resmen matrix izliyorum sandım birden :)

sengibisidünyayagelmez
13-06-08, 23:52
o nasıl bir kliptir yaaaaa... şu bakışları atmak zorunda mı her klip sonunda:( offf eritiyor bizi valla ahh aaaahhhhhhh

bounce
14-06-08, 02:52
benim anlamadığım bi konu daha var tarkan klibin neresinde dublör kullanmış ki acaba çünkü bütün zıplayan atlayan hep tarkan....

Pamela_beyazgul
14-06-08, 07:37
evet klip super
ah o bakislar ah o gozler :)

szr67
14-06-08, 12:02
tarkan nın dublörü kim acaba?:11:

arjen22-tarkan
14-06-08, 12:22
Dublör Kullanmamış Ki Number One'ı izleseydiniz görürdünüz Tarkan kendim atlayacağım diyor ... Basın Atmış Yine !

leyla
14-06-08, 15:26
klip cok guzel olmus cok begendim,tarkan yine cok yakisikli canim benim

karma_elcin
14-06-08, 18:21
dublör falan kullanılmamış Tarkan kendi de soyledi Number One'de... yine savurmuş o mükemmel basınımız...

xmenon
14-06-08, 19:28
Arkadaşlar Tarkan dublör falan kullanmamış bugün number one tvde klip arkasını izledim arabadan atlama sahnelerini falan gösterdi atlayan Tarkandı eğer izleme imkanınız varsa yarın 16:00 tekrar var

*SEM*
14-06-08, 21:22
Evet dublör filan kullanmamış kliparkasında atladığı sahneyi iki kez gösterdi ayrıca Tarkan "kliplerime denk gelmemişti ama ben doğada keçi gibiyimdir atlamayı zıplamayı çok severim extrem sporlara meraklıyım ve bu klipte atlama sahnesi denk gelmesi iyi oldu" dedi...Dublör kullandığı bir sahne için böyle demezdi heralde ...Keşke medya mensupları da kliparkasını izledikten sonra haberlerini yayınlasaydılar...Klip muhteşem olmuş :20: Metin Arolat'tan da başka türlüsünü beklemezdim zaten...:8: :41:

hsaex123
14-06-08, 21:53
Tarkan'a "Arada Bir" adlı şarkısı için Kırklareli'nin Saray ve Vize ilçelerinde çektiği klipte, Romanyalı manken Anda eşlik etti. Tarkan, hız sahnelerinin olduğu klipte bir otomobilden diğerine atlarken dublör kullanmayı tercih etti.
Tarkan son albümü 'Metamorfoz'un üçüncü klibini 'Arada Bir' şarkısına çekti. Daha önce Tarkan'ın 'Kuzu Kuzu' şarkısının da klibini çeken Metin Arolat'ın yönetmenliğini yaptığı klip, yıllar sonra iki eski dostu da biraraya getirmiş oldu. Kırklareli'nin Saray ve Vize ilçelerinde yapılan ve iki gün süren çekimlerde Tarkan'a Romanyalı manken Anda eşlik etti. Tarkan'ın Anda'yı takip ettiği ve otomobilden otomobile atladığı sahneleri trafiği kapalı alanlarda ve dublör kullanılarak gerçekleştirilirken, 22 metrelik özel bir tır dorsesinde takip çekimleri yapıldı. İki antika otomobilin kullanıldığı klibin çekimlerinden sonra Amerika'ya giden Tarkan, klibi ilk kez kendi web sitesi 'www.tarkan.com'da yayınlattı.

nethaber
dublor falan kullanmamıs arkadasım

Tugcee
15-06-08, 02:54
nie amerikaya gittiki?demekki haberler dogru Los Angelas a taşınıcak...

askmeleyi
15-06-08, 12:02
Klip super her zamanki gibi. Arabaya atladigi sahne en sevdiyim sahnedir:))))) dubler falan kullanmamis:1:

Mega Fanat
17-06-08, 20:05
Nerden cikariyorlar bu haberleri hala aklim almiyor.

sparrow
17-06-08, 22:49
normaldir dublör kullanması o sahneye kendi atlayack değilya(: ben dublörün yernde olsam kendime bi dublör tutardm valla(:

trkntrkn89
17-06-08, 23:35
arkadaşlar dublör war çünkü kendi sitesindeki açıklamasındada war dublör..ayrıca klip çook güssel olmuş herkesin aklında o atlama sahnesi ama bi düşünün o atlayan tarkan diiilde serdar ortaç falan olsa bi hayal ediin yakışırmıı,tarkanın atlarken bile bakışları farklı inişi oturuşu brad pitt bile öööle bakamasss

scorpioness
17-06-08, 23:50
Bu haberin yalan olduğu klip çekimleri kamera arkası görüntülerinde kanıtlandı kesinlikle hiçbir karede dublör yok Tarkan herşeyi kendisi yapıyor ayrıca atlama sahnesine göründüğü gibi zor değil gayet yavaş hızda ve kolayca atlayıveriyor Tarkan yani yine haber fosss :)

dilaraer
18-06-08, 20:12
bu sefer basini savunmam gerekir cünkü tarkan.com da "Klipten notlar" in 5. notunda "Araba sahneleri trafigi kapali alanlarda ve dublör kullanilarak gerceklestirildi."diyo...yani tamam, aslinda basinin bunu arastirmasi gerekir diyebilirsinizde, Tarkan cephesinden böyle resmi bi aciklama geldimiydi bende sorusturmadan yazardim...
gördügümüz gibi ortalikta dublör yok, Tarkan kendiside "ben atlicam" diyo ve de atliyo - bu yanlis haber bu sefer Tarkan'in kendi ekibinden kaynaklaniyo maalesef...

sinemtevetoglu
18-06-08, 20:41
yine yine yine yalan haber inanamıyorum artık yaa!

trkntrkn89
19-06-08, 01:20
star zooom da çıktı kamera arkası dublör kullanılmamış,metin arolat açıkladı we araba 60 km hızla giderken ciddi ciddi atlamış,zaten metin arolatta başkası yapamasdı dio,herkes çoook korktu diooooo,yani dublöööör falan yokkkk......
ben war sanıodm(yani kendi sitesinde wardı)herkesten özr....