PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bam Teli'ne Bomba Düştü..!

x_y_z
12-06-08, 15:50
MAGAZİN DÜNYASI BU OLAYI TARTIŞIYOR...MEGASTAR TARKAN'IN "BAM TELİ" ŞARKISI ARAKLAMA ÇIKTI...!

Megastar Tarkan'ın son aylarda ismi magazinlerden düşmüyor...Önce albüm haberleri,daha sonra yılbaşı haberleri,klip haberleri,Londra konser haberi derken bir patlama da dün gece yaşandı...!

Madonna'nın 2002'de çıkartmaya kalktığı,ancak okumalardan memnun olmayıp albümü bozduğu şarkı olan "With You" yani "Seninle",Tarkan'ın Metamorfoz albümündeki "Bam Teli" şarkısına uyarlama olarak yansıtıldı.

Madonna ise bir kaç kez görüştüğü Tarkan'la bir daha görüşür mü bu haberden sonra bilinmez...Aman diyoruz Tarkan,bizce bu şarkıya klip çekme!

Genç Magazin

bounce
12-06-08, 16:17
hahahahaa tamamen deli saçması diyorum resmen sallamışlar...vay anam vay ı britneyden almış britney de tarkana küsmüş.....justinle de araları bozuk çünkü imajını çalmışş.......:18:

tarkantutkunu
12-06-08, 16:17
bu forumda dünya müziği çok yakından takip eden insanlarda vardır o kadarda insan tanırım bi tanesine böle bişeyn oldugunu şimdiye kadar çıkıp sölemedi
saçma haber yapıyolar resmen ya insanların sınırlarını zorluyorlar bu şekilde haberleri gördükce gazetede çıkan hiç bi habere inanmyorum Herşeyiniz Yalan

gülcan
12-06-08, 16:24
bu ne biçim bi haber:s

bam telinin söz ve müziği tarkan a ait ne çalıntısı ..

hiç inanmıyorum bu haberlere..

HURRICANE
12-06-08, 16:27
:)Basın dunyasının en çok hayal dunyasına hayranım:))olmamıs bır seyı gormek psıkolojıde buyuk bır rahatsızlıktır şizofreni derler bu rahatsızlıga:)

onursamed
12-06-08, 16:37
iyiki bu basın dünyasında yaşamıyoruz şizofreri falan oluruz aman Allah.

herseyim
12-06-08, 16:43
sacma bir haber bence;)

szr67
12-06-08, 16:45
tarkan nın tarzı ile madonna bir olamazki nerde saçma haber var onun ucunda mAgazinciler var

arjen22-tarkan
12-06-08, 16:46
Gülüp Geçiyorum ... Saçmalık !

devilscream
12-06-08, 16:47
:)Basın dunyasının en çok hayal dunyasına hayranım:))olmamıs bır seyı gormek psıkolojıde buyuk bır rahatsızlıktır şizofreni derler bu rahatsızlıga:)
katiliyorum sana:20:

HURRICANE
12-06-08, 17:10
genc magazın dergımıdır nedır?nedense burda 2 uye uydurma haber yapıyor gıbı gelıyor bana!!!

x_y_z
12-06-08, 17:20
genc magazın dergımıdır nedır?nedense burda 2 uye uydurma haber yapıyor gıbı gelıyor bana!!!

bu sizin bilgisiz olmanizdan olur..genc magazin bir tv programidir..genelde hafta sonlari kanal D'de yayinlanir..hic bir yalan haberi bu siteye koymadim..ve eger bna "yalan haber koy"deseler de koymam..!bitmistir..

HURRICANE
12-06-08, 17:23
bu sizin bilgisiz olmanizdan olur..genc magazin bir tv programidir..genelde hafta sonlari kanal D'de yayinlanir..hic bir yalan haberi bu siteye koymadim..ve eger bna "yalan haber koy"deseler de koymam..!bitmistir..

bilgilendır işte kanal d de yayınlanan o maskotun çemkırdıgı programda bu haber hangı gun yayınlanmıs;)tarıh ve saat?

x_y_z
12-06-08, 17:25
geçen pazar yayinlanmis..progrma saatinde saate bakmadim...tarkani izleyimde tarkan severlee de bilgi veriyim dedim..ama ne fayda ki..iste böyle sacma tavirlar da var..bundan sonra hic bir türlü haber konusu acmayacagim!

HURRICANE
12-06-08, 17:31
geçen pazar yayinlanmis..progrma saatinde saate bakmadim...tarkani izleyimde tarkan severlee de bilgi veriyim dedim..ama ne fayda ki..iste böyle sacma tavirlar da var..bundan sonra hic bir türlü haber konusu acmayacagim!

he izlemedın bıle yayınlanmıs dedıgıne gore:)

x_y_z
12-06-08, 17:37
sen kacta yayinlan-mis dedin bende yayinlan-mis diye bitiridm..bitti mi!! ooofff

bounce
12-06-08, 17:37
burdaki ikinci uyduran üye benmişim diğeri xyz....yönetimden bir cevap bekliyorum eğer benim böyle bir haberim varsa uydurma felan ( zaten uydurma olamaz haber kriterinde kaynak göstermek mecburiii) lütfen ortaya çıkarılsın ve de ben forumdan ayrılayim yoksa da hurricane arkadaşımızın yazdığı bu mesaj silinsin çünkü bu şekilde diğer üyelere karşı kötü bir imaj bırakıyorummm yalan haber yazdığım için......... polemik olsun istemezdim ama hurricane arkadaşımız başlattı hemde hiç sebep yokken...

scorpioness
12-06-08, 17:45
burdaki ikinci uyduran üye benmişim diğeri xyz....yönetimden bir cevap bekliyorum eğer benim böyle bir haberim varsa uydurma felan ( zaten uydurma olamaz haber kriterinde kaynak göstermek mecburiii) lütfen ortaya çıkarılsın ve de ben forumdan ayrılayim yoksa da hurricane arkadaşımızın yazdığı bu mesaj silinsin çünkü bu şekilde diğer üyelere karşı kötü bir imaj bırakıyorummm yalan haber yazdığım için......... polemik olsun istemezdim ama hurricane arkadaşımız başlattı hemde hiç sebep yokken...

2. Üyenin siz olduğunuz kanaatine nerden vardınız? Ben önce onu anlayayım ondan sonra bakarız cevaba.

x_y_z
12-06-08, 17:47
bende hic uydurma haber yapmadim ki..tüm haberlerin en aizndan bir kaliteli kaynagi var..genc magazin en cok izlenen programlardan biri..
zaten hepsinde hazir link veremem ki cogu gazete veya dergi küpürü..
gider bi bayiden alirsiniz,okursunuz..en cok 2 seyden nefret ederim,
yalan söylemek,ve sucsuz yere birisini suclamak,karalamak

scorpioness
12-06-08, 17:56
Bu forumda her üyenin ne yaptığı ne ettiği geçmişte atılmış geri gelmiş mi gibi her türlü şeyleri kontrol edilip yöneticiler tarafından biliniyor o açıdan kimsenin şüphesi olmasın kimin ne olduğu biliniyor zaten. Ama haberler bölümüne ve duyurular bölümüne konu açımlarının kriterleri bellidir kaynağı yazıldığı sürece artık haberin inandırıcılığına yada güvenilirliğine '' yöneticiler tarafından yazılanlar hariç'' inanmak yorumlamak siz değerli üyelerimizin kendi mantığına ve yorumuna ayrıca konuya açan üyenin kişiliğine bağlıdır kriter dışında açılanlara zaten gereken yapılıyor bunun dışındakilerde artık size kalmış kurallar ve karşılıklı saygı , sevgi çerçevesi içinde müdahalelerinizde bulunmanız da fayda var saygılar...TCFC YÖNETİM

karma_elcin
12-06-08, 21:09
alakası yok o şarkıyla pofff...

sarıpapatya
12-06-08, 22:17
yaa hangi şarkı bu yaa nasıl bir benzerlik var merak ettim şimdi ama bence yoktur öyle bişey

MEGASTAR
13-06-08, 04:37
ya ne bu ya Tarkan Madonnayla Gorusmus Shakirayla gorusmus Britney ile de kusmus nerde bu basin uyuyomu yok oyle seyler

TARKANFREAK
13-06-08, 16:25
hahahaha bu arkadaslar sallama konusunda baya bi ilerlemisler:))

ozkan1907
13-06-08, 17:10
amannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Inge
13-06-08, 17:13
anlamiyorum bu haberi...Madonna'nin "With You" sarkisi yok...ne demek?

cansu06
13-06-08, 20:10
haberi yapan zaten genç magazin herşeyi dalgalaya vuran yalan haber yapan bir programdanda bu beklenir