PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz'dan Tarkan'a gizli gol!

x_y_z
04-06-08, 09:40
Beyaz Show'da merakla beklenen Julio Iglesias'ın canlı yayına katılmak yerine banttan şöyle bir görünüp, "Ce-e" yapması sanki bizim Beyaz'ı azıcık hayal kırıklığına uğratmış gibiydi. Beyaz yine de tüm profesyonelliği ile şovu kurtarmayı bildi. İmdadına pek çok kez olduğu gibi yine kadim dostu Kenan Doğulu yetişmişti. Beyaz da pek çok program teklifini geri çevirip, sadece Beyaz Show'u tercih eden Doğulu'nun bu jestini karşılıksız bırakmadı. Program boyunca arkadaşını övgüye boğdu. (Bu arada Kenan'ın, son yıllardaki performansıyla övgülerin tümünü hak ettiğini belirteyim) Ancak bir ara Beyaz'ın Kenan'a söylediği bir sözün ucu, gidip Tarkan'a dokunuverdi. O Tarkan ki, "Türkiye'de çıkılacak talk show programı yok" sözleriyle Beyaz ve Okan Bayülgen'in kalbini kırmıştı. Beyaz daha sonra defalarca Tarkan'ı şovuna davet etti ama olumlu yanıt alamadı. Beyaz, program sırasında konuğu Kenan'a şöyle dedi: "Zirvede tek başına kalmış gibisin. Sen diğerlerinden farklı olarak bambaşka bir yere koşuyorsun. Bu nasıl bir duygu?" Sanırım alınma sırası şimdi Tarkan'a geldi!

Yüksel Altuğ-Sabah.
http://arsiv.sabah.com.tr/2008/06/04/gny/haber,59E5F675EBAA4B97A20144B40E563E75.html
-----------

Tar-Khan
04-06-08, 11:37
kenan´da cok iyi bir sanatci...
hatda canli performance tek kelimeyle 1 numara,,,
ama onu tarkanla kiyaslamak yanlis...
ikisinin sesi degisik...
ve tarkanin yaptigini kimse türkiyede yapmadi su ana dek...
musta sandal az biraz hafifden denedi ama tarkan kadar olmadi

TARKANFREAK
04-06-08, 18:30
tarkani kimseyle kiyaslayamazlar cünkü tarkan türkiyenin tek megastar.o kadar..

Tarkan Ce-e bile yapmio :18: :28: Kossun Kenan yine :28:

tunalı
04-06-08, 21:20
ya nie ulaşamadıkları yere taş atıyorlar hiç anlamıyorum
demette tarkanla düet yapamayacağını anlayınca hemen eleştirmeye başladı karaktersiz kadın
seni hiç sevmiyorum gıcık

bounce
04-06-08, 23:11
kenan doğulu da star oldu çıkaracağı albümle çakkıdının üzerine koyarsa tarkan mı kenan mı diye laflar dolaşabilir....

arjen22-tarkan
05-06-08, 12:47
Yaaa Yok Bee Beyaz Kenan'a İltifat İçin Söyledi Onu ... ! Gizli gol falan olduğuna inanmıyorum

**MegaStarkan**
05-06-08, 13:05
Kendine gol atmisdir atmissa....

eLiF
05-06-08, 14:48
beyaz kenana bunları söylese nolur söylemese kenanında ne olduğunu biliyoruz TARKAN'ın da:19: