PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan:Rakipim Hepsi

belfü
03-06-08, 14:50
Arkadaşlar! bunu Tarkan Haberlerini İnternette araştırırken buldum.ilginç geldi pek inanmadım. ama sizlerinde yorumlarınızı almak istedim.

Grup hepsi fanlarına göre :

-Ben bunu daha öncede okumuştum bir gazete de.Burda da söylemek istedim.Doğruluğunu tam bilemem ama yalan olacağını da pek sanmam.Amacım,Türkiye deki star olmuş isimlerin HEPSİ yi eleştiren diğer isimlere inat övgülü sözleri.Kabul etmeyenlerde kabul etsin artık.HEPSİ bir numara.

"Paparazi: Tarkan bey sizce Türkiye’de iyi bir sanatçı olsun veya grup olsun size rakip çıkabilecek biri var mı size göre ?
Tarkan : Rakip aslında fazla yok bana göre ama Hepsi grubunu kendime rakip olarak görebiliyorum.
Paparazi : Siz Türkiye’de yok iken bazı sanatçılar,şarkıcılar Hepsi grubuna bazı olup olmadık şeyler söylediler bu konuya ne diyorsunuz ?
Tarkan : Bence onlar önce kendilerine baksınlar daha doğrusu eleştirenler Hepsi bence Türkiye’nin geleceği diye düşünüyorum onun için fazla kulak asmasınlar bizde bu yollardan geçtik nede olsa onlar 4 yılda çok sevildi daha doğrusu çıktıklarında banada iyi bir grup gibi gelmişti ilk başlardan ve dinledikçe onların şarkılarını baktım bana rakip olma ihtimalide çok var grubun ama umarım en iyi yerlere gelebilirler çünkü kızlar çok iyi her anlamda
Paparazi:Bu yıl Eurovısıon şarkı yarışmasına kim gitmeli ?
Tarkan : Bu yıl Mor ve Ötesi grubun gitmesine bir yandan şaşırdım bir yandan üzüldüm Kenan geçen sene gittiğinde çok beğenmiştim onun performansını falan ama bu yıl keşke gitse dediğim Hepside şıklar arasında var ama internetten de okuduğuma göre Eurovısıon teklifini kabul etmemişler bence etselerde çok iyi sonuçlar alabilirdik
Paparazi: Peki Türkiye’de kendinize rakip gördüğünüz sanatçılar kim ya da kimler ?
Tarkan : Kenan Doğulu,Mustafa Sandal,Hepsi,Murat Boz,Sıla ben sadece bu şarkıcıları kendime rakip olarak görüyorum !"

(BİR SİTEDEN ALINTIDIR!)www.gruphepsi.org

İZMİRLİ
03-06-08, 14:53
Tarkan bu lafları söylememiştir....hele o son cümleyi söylemesi için kıyametin kopması lazım bence....YALAN haber olur bu kadar olmaz pes valla:20:

HURRICANE
03-06-08, 15:01
Tarkan'ın böyle bir demeç verdiğini sanmam...TARKAN ın tek rakibi kendisidir!Türkiyede rakibi yok...

sarıpapatya
03-06-08, 15:27
yaa tarkan rakiplerim bunlar diye isim sıralamaz bencede yalan haber

szr67
03-06-08, 15:37
ÇAKMA tarkan olmasın bu:11: :9: :18:

Gizemm
03-06-08, 15:43
bncde aslaa o sölemez böle kelımelerr helede rakıplerını saymazz...

denizmavisi
03-06-08, 15:50
hayatta inanmam böyle söylediğine tek rakibi yine kendisidir hepsi grubu daha dünkü çocuklar:28:

karma_elcin
03-06-08, 16:30
Tarkan mı söylemiş bunları?? pek inanmadım Tarkan Hepsi grubunu sevio Hepsi grubu da Tarkan'ı sevio ama Tarkan'ın böyle bi röportaj verdiğini sanmam :S

onursamed
03-06-08, 16:39
lütfen kaynak

TARKANFREAK
03-06-08, 16:58
bencede 100 % yalan haber..mustafa sandal rakipmismismis..tarkan asla böyle birsey söylemez..

hsaex123
03-06-08, 17:03
YALAN HABER!Bende pek ınanmadım kaynak belırtelım lutfen..Haber ıcın yınede tesekkurler

ozgee
03-06-08, 17:07
ihtimal yok bence tarkanın bunları söyleyebilecegine heleki rakibim olarak bunları görüyorum diye bisey tarkandan duymak bilmiyorum ama inandırıcı degil

bujen
03-06-08, 17:15
yaa şaşırmışlar, akılları fikirleri tarkanla ilgili yalan haber yazmak. bencede tarkan böyle bir demeç vermemiştir . kesinlikle Tarkan'ın tek rakibi kendisidir.Tarkan'ın şimdiye kadar böyle bir söylemi olmamış bundan sonrada olacağını hiç sanmıyorum.

x_y_z
03-06-08, 17:36
tarkan'in tek rakibi madonna..ha bir de michael jackson..
o listedekiler kim yahu.. :16: tarkan böyle bir sey demisse kiyamet kopacaktir demek..haber icin sagoll ;)

devilscream
03-06-08, 17:57
birisi kendi kendine röportaj yapmis işte...

alper...
03-06-08, 18:16
oha ya çok komik
tabiki sahte

belfü
03-06-08, 18:17
Kaynak isteyen arkadaşlarım ben bu haberi dediğim gibi Tarkan:rakipim grup hepsi başlık adı altında internette haberlerde gördüm. bende merak ettim hepsi grubunun sitesinden aldım. onlarda herhangi bir kaynak göstermemişler sadece bir siteden alıntı diye yazmışlar banada doğru bir haber gibi gelmedi ama kendi sitelerinde yayınlamışlar

Rakip kelimesini kullanmak bile istemez ... bakis acisi farkli bu konuya
Haberin dogrulugundan suphe ediyorum

leyla
03-06-08, 18:54
haber yalan hic inanmam tarkanin boyle soylemesini

gülcan
03-06-08, 20:34
bence yalan haber...

tunalı
03-06-08, 21:04
kim demiş yalan söylemiş
bıraksınlar artık prezze atmayı yaa bu kadarda olmazkii
tarkanın tek rakibi türk hava yolları=)

MerveGül
03-06-08, 21:08
tarkanın nasıl bir kişilik tasıdıgını seven veya sevmeyen herkes bilir bence tarkanın acıklaması degil

**MegaStarkan**
03-06-08, 22:16
Eh, kendileri bile kaynak belirtmemis sitelerinde.
Kendi kendine reklam yapiyorlarmis gibi geldi bana ;)
Tskler

tara
03-06-08, 23:24
hepsi,sila tarkan rakip olucaklar
imaknsiz bi sey
uydurmuslar yine biseyler sayfalari doldurmak icin

ebuschcuk
03-06-08, 23:32
söylememistir yaa

MEGASTAR
04-06-08, 04:10
Tarkanda Hepsiyi Rakip goruyomus kendisine:18: O Hepsi Deil butun sarkicilarin hepsi Yine Tarkan a rakip olamaz kesinlikle yalan ve komik bi haber:18:

:54: :35: :52: :30: :35: :48:

yasemen958
04-06-08, 04:40
Tarkan'ın böyle bir demeç verdiğini sanmam...TARKAN ın tek rakibi kendisidir!Türkiyede rakibi yok...

bencede....:13: :13: :13: :13:

Tugcee
04-06-08, 17:43
pfff hepsiyi kendine koskoca mega stara rakip görmez bencee inanmıyorum bu habere :)