PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a nispet yaptı..

badboyserkan
31-05-08, 17:51
http://img515.imageshack.us/img515/5135/23575152mq5.jpg (http://imageshack.us)
http://img443.imageshack.us/img443/5219/resim135fe6profilllnq4.jpg (http://imageshack.us)

Başarılı showmen beyazıt öztürk, Tarkanı bir türlü konuk edemediği programına kenan doğulu'yu çağırarak megastara nispet yaptı !

Julio Iglesias'tan sonra programına gelen kenan'ı yere göğe sığdıramayan beyaz, sanırız Tarkanada gönderme yaptı. Her hafta canlı yayında Tarkanın beyaz showa gelmesi için türlü yollara başvuran beyaz '' o bir dünya starı.. o bir Türkiye starı... o bir kalbimizin starı.. o bir starlar starı..'' diye tanımladığı kenan doğulu ile sanırız Megastar'a nispet yaptı.

Beyazın komik mimikleriyle süslü anonsunu izlemek için tıklayın..
http://www.gezentilki.com/v2/tarkana-nispet-yapti-12847-1.php?PHPSESSID=1ee288c18d63e7b3439b73d0f9536885#

kaynak; gezentilki.com

devilscream
31-05-08, 18:56
beyazda bayagi uzatmis yani "o bir" "o bir"...:D
ilk kez izleyen,kenan degil Tarkan gelicek sanar heralde:21:
teşekkürler serkan abi;)

gülcan
31-05-08, 19:09
tarkan gel artık beyaz shw'a beyaz ne yapıcağını şaşırdı:)

o bir o bir..

bu arada haber için teşekkürler, sağoll..

eskalen
31-05-08, 19:14
Tarkan'ın beyaz show'a çıkması çıkar amaçlı yanıda var biraz.....Beyaz hoşluk, sürprizler yapar ama Tarkan katılmak istese önceden beyaz show'a çıkmak istiyrum derdi ve çıkardı da,...Yani şimdi zorla çık da kurtul dermişcesine gibi oluyor.....O yüzden yeni albüm çıktı artık beyaz show starları çıkarsın tarkan olsun dendi....Ama tut ki Tarkan beyaz show'a çıkarsa, Kenan Doğuludan iki misli yoğunluk ve showluk oluşur o stüdyoda....:)

tunalı
31-05-08, 19:15
ya tarkan gelse heralde beyazın dili tutulur
gel tarkan artık yaaaa

Mega Fanat
31-05-08, 19:16
beyazda bayagi uzatmis yani "o bir" "o bir"...:D
ilk kez izleyen,kenan degil Tarkan gelicek sanar heralde:21:
teşekkürler serkan abi;)

Evet ya...misafirin Kenan oldugunu bilmeseydim,ben de "o bir"lerin sonunda TARKAN'in isminin geliceyini dusunucektim.

denizmavisi
31-05-08, 21:30
Tarkan gelmeyecektir Beyaz ve biz hayranları hiç beklemeyelim keşke bir mucize olsada gelse ama nafile

karma_elcin
31-05-08, 22:06
bence Tarkan Beyaz'ı kırmasa ii olur..
çünkü Tarkan'ı sadece havaalanlarında görüorz bütün yıldızlar en az 1-2 tane programa cıkıolar; ortalıkta albüm var ama Tarkan yok..
Tarkan'ın bu inadını bi türlü anlayamıyorum, Tarkan'ı insanlar doğru düzgün tanımıolar basının yazmış çizmiş olduğu abuklukları okuyup hüküm veriyolar..
MTV canlı performans olayı da yok!!:13:
Tarkan'ın artık şu asosyal tavrını bi kenara bırakıp bir an önce meydana çıkması lazım yoksa başkalarına megastar diyecekler bu gidişle:11::11: :11:

bounce
01-06-08, 01:00
hayır bence tarkan katılmasın ben izledim programı bi ara kenan doğulu da sıkıldı durumdan beyaz sürekli dokunuyo sürekli acayip hareketler hatta kenan doğulu da fiziksel teması keser misin dedi......beyaz ve ekibi bi güzellik yapıp ozan doğulunun kızına şarkı yapmışlar kenan doğuluda duygusal adam ağladı beyaz bi hareket yaptı çok iğrençti yaaa işte kenanı ağlattık bir de yüzünü tutuyor böyle sanki insan kafası tutmuyor da adama bak ya......kenanı öyle bi hale soktu ki içimden tarkan iyi ki katılmamış dedim ve katılmasında bence..... bu arada kenan doğulunun dünya starı olduğunu düşünmüyorum türkiyeyeden çık kimse tanımaz.....musti ve tarkan hariç kimse tanınmıyor avrupada sezen aksu bile o kadar çok tanınmıyor

szr67
01-06-08, 01:39
bu programı izledim.açıkçası beyaz'ı kınıyorum tamimiyle taraf tutmaya ve bir sunucu gibi değilde sokakdan gelmişçesine program sunar oldu beyazıt artık şımardı tarkan nın kesinle bu programa katılmaması gerek.kenan doğuluya dünya starı diyen adamla işim olmaz benim:13:

x_y_z
01-06-08, 12:52
artik Tarkanin katilacagina imkanim yok..kenan doguluyu da star olarak cagirdi ya gözümden düstü :16:

matthew
01-06-08, 14:40
nasil yalaka bir herifrie su beyaz ya nefret ediyorum onDAN SIRADAN ESPRILER zorlama muhabbetler zeka desen zan yok sadece bunca senenin getirmis oldugu deneyim kurtariyor tarkan in kesinlikle cikmamasi grekiyor buraya

bzesma
01-06-08, 18:23
evet cıksın yaa bende cok istıyomm bıse olmaz yaa cıksın yaa

TARKANFREAK
01-06-08, 19:28
hayır bence tarkan katılmasın ben izledim programı bi ara kenan doğulu da sıkıldı durumdan beyaz sürekli dokunuyo sürekli acayip hareketler hatta kenan doğulu da fiziksel teması keser misin dedi......beyaz ve ekibi bi güzellik yapıp ozan doğulunun kızına şarkı yapmışlar kenan doğuluda duygusal adam ağladı beyaz bi hareket yaptı çok iğrençti yaaa işte kenanı ağlattık bir de yüzünü tutuyor böyle sanki insan kafası tutmuyor da adama bak ya......kenanı öyle bi hale soktu ki içimden tarkan iyi ki katılmamış dedim ve katılmasında bence..... bu arada kenan doğulunun dünya starı olduğunu düşünmüyorum türkiyeyeden çık kimse tanımaz.....musti ve tarkan hariç kimse tanınmıyor avrupada sezen aksu bile o kadar çok tanınmıyor

bence tarkan beyaza katilsa, ki katilmaz, tarkana öyle hareketlerde bulunmaz..evt bencede kenani baya bi abartti. keske seffaf odaya falan katilsa.en azindan bir programa bari ciksada ve kendini ifade edebilse..ama nerdeee.bence cok bekleriz.

emre_emre
01-06-08, 21:20
beyaz show bende izledim kenan doguluyu öve öve bitiremedi neyini övüyorsa vasat adamın teki karizma yok yakışıklılık yok hele programdaki halini görünce eskiden daha iyiymiş dedim kenan star fela olmaz kimse kusura bakmasında 37 yaşına gelmiş hala askerligini yapmamış bir adama ben hiç derim biraz tarkanı örnek alsın o bir star oldugu halde gitti paşa paşa yaptı
bende beyaza çıksın diyordum ama artık degil boşversin

szr67
01-06-08, 23:09
kenan doğulunun amerikaya gitmesinin sebebi askerlik sorunu ingilizce albüm&müzik plavra yurtdışında çalışıyor belgesi çıkartı orda keyif yapıyor orda sen ingilizce albüm yapmadan önce kenan doğuluyu bir tanıt ki senin bunu yapman için hem geç kaldın hemde alt yapın yeterli değil

HURRICANE
01-06-08, 23:45
Yani ne yapsın TARKAN çıkmadıktan sonra Beyazın içinde ukte kaldı;)Kenan Doğuluya demiş Dünya Starı diye...Tabiki de Kenan Doğulu dünya starı değil herkes biliyor bunu yani;)Yok çıkmaz artık Tarkan...Valla Beyaz elinden geleni yaptı hakkını yememek lazım gururunu bile ayaklar altına aldı.TARKAN sanırım ki daha önce sarf ettiği sözünden dolayı çıkmak istemiyor!Ne diyebilirim ki sağlık olsun ben şahsen çok istedim o programa çıkmasını.

emre_emre
02-06-08, 16:52
kenan doğulunun amerikaya gitmesinin sebebi askerlik sorunu ingilizce albüm&müzik plavra yurtdışında çalışıyor belgesi çıkartı orda keyif yapıyor orda sen ingilizce albüm yapmadan önce kenan doğuluyu bir tanıt ki senin bunu yapman için hem geç kaldın hemde alt yapın yeterli değil

bende şunu merak ediyorum kenan dogulu 37 yaşına gelmiş askerligini ne zaman yapmayı düşünüyor bu yaşa gelipte askerligini yapmayan var mı acaba
ingilizce albüm hikaye ingilizce albüm yapmak ve başarılı olmak için yurt dışından bir firmadan teklif gelmesi lazım kendi imkanıyla albüm yapsa başarılı olamaz ki yapan çok kişi var orada hatırı sayılır bir prodüktörden yapımcıdan teklif gelmeli
ayrıca kenanda star kumaşı yok

Ozz
02-06-08, 17:24
Sezen Aksu, Beyaz'ın programına katıldığı zaman özel bi format olmuştu. Bir tek o konuktu. Herşey onun üzerine idi. Hatta bir sürü ünlüyle skeç modunda röportaj falan yapılmıştı (Yani ünlülere karakter yüklenmişti. Şahan yanlış hatırlamıyosam taksi şöförü falan olmuştu). Kenan' a özel bi format bile hazırlanmadı. Adamı ne kadar " Star" gördüğü oradan belli. Tarkan katılırsa kesinlikle ama kesinlikle özel bir format olmalı. Adına internet sitesi açan adam bunu yapar diye düşünüyorum. Aslında beyaz meyaz önemli değil ben Tarkan'ı tv de uzun, uzun konuşurken, sorulara kendi ağzından cevap verirken, canli bir iki şarkı söylerken görmek istiyorum. Her programa katılmasın tabiki ama bazı arkadaşların da dediği gibi şu " asosyal" modundan çıkmalı artık.

**MegaStarkan**
02-06-08, 17:59
Tv programina cikipta sosyal olunmaz....
Tarkan sosyal biri oldugunu zaten katkida buludungu projelerle gösteriyor.
Programlara cikip kendini rezil eden cok kisi var....
Tarkan uzayli degil, cikmak istemiyor. Bizde saygila karsilamamiz gerek.
Asosyal modun'da demek yanlis bana göre.

tarkantutkunu
02-06-08, 18:20
bende şunu merak ediyorum kenan dogulu 37 yaşına gelmiş askerligini ne zaman yapmayı düşünüyor bu yaşa gelipte askerligini yapmayan var mı acaba
ingilizce albüm hikaye ingilizce albüm yapmak ve başarılı olmak için yurt dışından bir firmadan teklif gelmesi lazım kendi imkanıyla albüm yapsa başarılı olamaz ki yapan çok kişi var orada hatırı sayılır bir prodüktörden yapımcıdan teklif gelmeli
ayrıca kenanda star kumaşı yok

daha o kadar yaşlanmadı 1974 doğumlu

bence abartmayalım herkez biliyor neyin ne oldugunu sonuçta kenanda yerini bilir türkiyede tarkan dan sonra onu tanırım ben

emre_emre
02-06-08, 23:19
daha o kadar yaşlanmadı 1974 doğumlu

bence abartmayalım herkez biliyor neyin ne oldugunu sonuçta kenanda yerini bilir türkiyede tarkan dan sonra onu tanırım ben

kenan doğulunun gerçek dogum tarihi 1972 olması lazım ama çogu yerde 74 ve 73 yazıyor ha 37 ha 36 ne fark eder arkadaşlar türkiyede başarı pamuk ipligine baglı bir şey bugün varsınız yarın yok yani kimin yarın ne olacagı belli degil

Ozz
02-06-08, 23:31
Tv programina cikipta sosyal olunmaz....
Tarkan sosyal biri oldugunu zaten katkida buludungu projelerle gösteriyor.
Programlara cikip kendini rezil eden cok kisi var....
Tarkan uzayli degil, cikmak istemiyor. Bizde saygila karsilamamiz gerek.
Asosyal modun'da demek yanlis bana göre.

Evet Tarkan birçok projeye katılıyor ama bunların çoğunu biz fanları olduğumuz için araştırarak, bularak, takip ederek öğreniyoruz. Bizim için sorun değil. Ama tarkan çok daha fazla kitleye sadece şarkıları ile değil yaptıkları ile ulaşabilir. Bunun için de tv de görünmesinde fayda var diye düşünüyorum. Altını çizerek söylüyorum senin de dediğin gibi kendisini rezil edecek kalitesiz bir programda olmasını ben de istemem. Ama sadece havaalanı ya da konser sonrası röportajları yeterli değil. Tarkan bir programa katılsa, hakkında çıkan-çıkmayan herşeye birinci ağızdan cevap verse fena mı olur. Tekrarlıyorum bizim için değil, onu tanımayanların da daha çok tanıması için. Ayrıca Tarkan'a saygısızlık etmek gibi bir niyetimin olmadığını bilirsin. Ama bu modu " asosyal " mi bence evet biraz a sosyal.... Bir de tv ye çıkmakla sosyal olunmaz biliyorum. Ama sadece tv ye çıkmakla sosyal olunmaz diyelim ona biz. Sen bir starsan tv senin için önemlidir....

HURRICANE
03-06-08, 00:49
Aslında TARKAN severlerin en doğal hakkı bence onu Tv de bir programda görmek...Son yıllarda TARKAN ve ekibi herşeyi paraya endexlemişler gibi hissediyorum ben ve zamanla bu çok itici bir hal alıcaktır!Albüm çıktığından beri TARKAN hep PARAYLA ilgili konularda gündeme geldi!Çıkmalı bir programa yada ne bileyim bir konseri canlı yayınlanmalı...

karma_elcin
03-06-08, 01:05
Evet Tarkan birçok projeye katılıyor ama bunların çoğunu biz fanları olduğumuz için araştırarak, bularak, takip ederek öğreniyoruz. Bizim için sorun değil. Ama tarkan çok daha fazla kitleye sadece şarkıları ile değil yaptıkları ile ulaşabilir. Bunun için de tv de görünmesinde fayda var diye düşünüyorum. Altını çizerek söylüyorum senin de dediğin gibi kendisini rezil edecek kalitesiz bir programda olmasını ben de istemem. Ama sadece havaalanı ya da konser sonrası röportajları yeterli değil. Tarkan bir programa katılsa, hakkında çıkan-çıkmayan herşeye birinci ağızdan cevap verse fena mı olur. Tekrarlıyorum bizim için değil, onu tanımayanların da daha çok tanıması için. Ayrıca Tarkan'a saygısızlık etmek gibi bir niyetimin olmadığını bilirsin. Ama bu modu " asosyal " mi bence evet biraz a sosyal.... Bir de tv ye çıkmakla sosyal olunmaz biliyorum. Ama sadece tv ye çıkmakla sosyal olunmaz diyelim ona biz. Sen bir starsan tv senin için önemlidir....
katılıorm yani Tarkan eskiden 1-2 kez de olsa bi programa cıkardı mesela frekans, 32.gün, cem özerin talk showu gibi, orda insanlara neler yaptığını, şarkılarını yani herşeyi anlatmıştı ve bu da Tarkan için cok ii bi durum ortaya koyuyodu...
biz biliorz onu sevenler olarak neler yaptığını fakat onu eleştirenler de, onun hakkında pek fazla bişey bilmeyenler de Tarkan'ı bilmeli, öğrenmeli 1-2 izlenen program sayesinde Tarkan insanlara daha yakın olabilir..Beyaz Showa illa cıksın diye bişey diyemeyiz ama sevdiği ona uygun bir programa cıkabilir...

**MegaStarkan**
03-06-08, 01:20
Ben programlara cikmasina karsi degilim. Kaliteli (!) bir programa cikabilir tabii ki.
Ilk mesajimin nedeni programlara cikmadigi icin Tarkana asosyal damgasi vurulmasiydi ve böylece Tarkani tanidiginiz ve yapmis oldugu projeleri bildiginiz halde disardaki kisilerden farkiniz kalmamasi.
Yazdiklariniz gayet mantikli. Böyle yazilmis olsaydi basdan beri bende katilirdim.
Tek takildigim nokta asosyal denilmesi.
Sonucta takip edilen bir fanclub'u olarak kurallara karsi olmasada o sözcük yinede hos durmuyor....

HURRICANE
03-06-08, 02:23
Arkadaşlar ben genel bir soru sormak isterim isteyen herkes cevaplayabilir.Show programlarını geçtim kendince haklıdır ok saygı duyarız duydukta sonucta!Ama biri bana TARKAN ın Mtv Tr ye neden çıkmadığını açıklayabilirmi?Katılıcam dese TARKAN için özel program yaparlar ya!

Bunca Hayran kitlen varken pesmi ettin hocam?Nerde o dünya starı olma isteği?O enerji geri gelmeli hemde çabuk tarafından;)O gerçek metamorfoz hala gerçekleştirilebilir!Tüm dünyadaki seniseven milyonları hissetmen yeter;)Yap artık şunu yap ki sende rahatla bizde rahatlayalım!Hareket zamanı geldi, show zamanı geldi yeni bir single mı gerekiyor? yap hocam ama bu seferki hepsinden öte birşey olsun...Kendi enerjinle sevenlerininkini birleştir ve hızlı bir şeyler yap.Yık ortalığı yıkki bizde kendimize gelelim...Kim ne derse desin bunu birtek sen yapabilirsin.

Ozz
03-06-08, 03:27
Ben programlara cikmasina karsi degilim. Kaliteli (!) bir programa cikabilir tabii ki.
Ilk mesajimin nedeni programlara cikmadigi icin Tarkana asosyal damgasi vurulmasiydi ve böylece Tarkani tanidiginiz ve yapmis oldugu projeleri bildiginiz halde disardaki kisilerden farkiniz kalmamasi.
Yazdiklariniz gayet mantikli. Böyle yazilmis olsaydi basdan beri bende katilirdim.
Tek takildigim nokta asosyal denilmesi.
Sonucta takip edilen bir fanclub'u olarak kurallara karsi olmasada o sözcük yinede hos durmuyor....

:20: Senin o kelimeye takılmanı çok iyi anlıyorum. Ama gerçek hayran kitlesi, bir starı ne yaparsa yapsın kabul etmez, yeri gelir tepki veriririz, yeri gelir onun için ağlarız, yeri gelir son harçlığımızla kasetini alırız, yeri gelir kızar o tv ye çıktığında tv yi kapatırız. (Bi polemik daha madem tv ye çıkınca tv yi kapatacaksan niye çıkmasını istiyon :18: :18: şaka şaka) sonuçta asıl onu eleştirmesi gerekenler bizleriz. İşinde uzman olmadığımız konularda susarız ama bir seyirci kitlesi olarak bize (daha çok onu iyi tanımayan sadece sesi güzel çocuğun diyen kesime) ulaşmasında bir problem varsa bunu dile getirmeliyiz. A sosyal bir hakaret değil ki sen de demişsin forum kurallarına aykırı değil diye. O bir yaşam biçimi ve insanlar bunu tercih edebilir. Sadece tercih ettiği yol bana uymuyor...:16: Hoş değil sana katılıyorum ama şuan BENCE içinde bulunduğu durumu iyi anlatan bir kelime. İnan bana elimden geldiğince herkese ve her duruma karşı onu savunurum. Ama bizim aramızda yani ona art niyetle yaklaşmayacak insanlar arasında sevmediğimiz yönlerini de konuşmamız gerekir. :41: :41:

Arkadaşlar ben genel bir soru sormak isterim isteyen herkes cevaplayabilir.Show programlarını geçtim kendince haklıdır ok saygı duyarız duydukta sonucta!Ama biri bana TARKAN ın Mtv Tr ye neden çıkmadığını açıklayabilirmi?Katılıcam dese TARKAN için özel program yaparlar ya!

Kesinlikle... işin kötüsü böyle bir haber çıkıyo sonra olay gerçekleşmiyo ve biz hangi taraf haksız, kim ne yaptı da programdan vazgeçildi bilemiyoruz.:19: :19:

karma_elcin
03-06-08, 12:03
MTV TR'ye çıkmasına cok sevinmiştim çünkü MÜZİK kanalı ayrıca uluslararası bi yayın kolu yani herşey Tarkan'a uyuyodu ama malesef nedense gerçekleşmedi, bi açıklık da getirilmedi dediğiniz gibi..kötü oldu bişeyler söylenseydi anlardık, MTV forumunda cok tartışıldı hatta bu konu, Tarkan hakkında atılıp tutuldu ve MTV yetkilileri atıp tutan kişileri hiç uyarmadı herkes o kadar bekledik niye olmadı gibilerinden sitem etti vs. vs. yani ilginç...
Tarkan'ı bu kadar sorgulayan bi insan değildim ama bi albüm çıkmışsa daha aktif olunabilir diye düşünüyorum...

szr67
03-06-08, 12:59
ekipde korku var,ya olmazsa ya çıktığım program reyting yapmazsa ya açık verirsek korkuları devam ediyor tarkan ve ekibinde metamorfoz albümüyle ilgili istanbulda büyük konser verilmezse albüm foss olacak sonra basın durduk yere haklı çıkacak bu işi bilenlerle çalışmasından yanayım ''ekibini değiş tarkan''dilimde tüğ bitti söylemekde

belfü
03-06-08, 14:05
Beyazı, severim ama bazen aşırıya kaçıyor Tarkanı Görmek isterim. bu beyaz şovda olabilir kaliteli seviyeli herhangi bir televizyon programıda olabilir hiç farketmez ama Tarkan, artık çıkmalı konuşmalı o konuşmadıkça üstüne daha çok gidiyorlar kendini ifade etmeli böylece Tarkan hayranlarıda yalan haberlerle üzülmemeli Tarkana hasret kalmamalı diye düşünüyorum haber için teşekkürler arkadaşım.

HURRICANE
03-06-08, 15:20
ekipde korku var,ya olmazsa ya çıktığım program reyting yapmazsa ya açık verirsek korkuları devam ediyor tarkan ve ekibinde metamorfoz albümüyle ilgili istanbulda büyük konser verilmezse albüm foss olacak sonra basın durduk yere haklı çıkacak bu işi bilenlerle çalışmasından yanayım ''ekibini değiş tarkan''dilimde tüğ bitti söylemekde

TARKAN ve ekibinde medyaya karşı inanılmaz bir kin var kanımca!Haklılar yerden göğe kadar bu denli acımsızlık yerden yere vurmalardan dolayı...Ama bir şekilde bir ortak yol bulunmalı...İş resmen inatlaşmaya bindi...Bu çok büyük bir psikolojik savaş halinde şuan.Nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum!Yoksa TARKAN hangi programa çıkarsa çıksın reytingler tavan yapar ben pek korku olduğunu sanmıyorum...Ekip olayına gelince kazanılan parayı baz alırsak başarısızlar diyemem.hatrı sayılır paralar getirdi METAMORFOZ.Bu başarıdır lakin TARKAN monoton ve bencil bir konumda kaldı!Bende ekibin değişmesinden yanayım!Dünya Starı havalarından eser yok TARKAN da inancını kaybetmiş bir duruma bürünmüş gibi...

ozgee
03-06-08, 17:36
aslında gönlüm cıkmasından yana beyaza ama istemiyosada napalım zorlıcak halimiz yok saygı duymak düser bize beyaz tarkana söyleyemediklerini söylemiş kenana ama tarkanı cidden kaliteli bi tv programında görmek isterim artık

emre_emre
04-06-08, 12:04
bir kaç programa çıksa aslında tarkan kendini çok daha iyi ifade eder mesela ben etrafımda görüyorum tarkanı çok soguk bulan insanlar bile var her magazin programında gördügümüzde hep aynı klasik cevapları veriyor aynı bakışlar diyorlar kendini biraz daha anlatmalı

Tugcee
04-06-08, 17:45
bnde izledim o akşam beyaz showu gerçekten Tarkan geldin sandım Kenan Doğulu cıkınca starların starı :) tuaf geldi dogrusu :21: