PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Öztürkle İle ilişkim Yok"

belfü
31-05-08, 10:33
'Bilge Öztürk ile Tarkan Ayrıldı' Haberlerine Yanıt İlk Ağızdan Geldi.

'BİLGE ÖZTÜRK İLE Tarkan AYRILDI' HABERLERİNE YANIT İLK AĞIZDAN GELDİ.
Tarkan'ın sözlerinin çarpıtıldığını, ilişkilerinin devam ettiğini belirten Öztürk, 'Son dönemde Tarkan'ın üç-dört konserine işlerim dolayısıyla gidemedim, o yüzden böyle düşünüldü galiba... Rock şarkıcısı Öztürk'le ilişkim de yok. Ben onun avukatıyım' dedi.

(Gecce.com) 15 dakika önce.

ellow
31-05-08, 10:39
bence cok komik olmaya basladi.ya ayrıldınız ya da bir sure ara verdiniz?
ya tarkan ya da ex sevgilisi dogru bilgi vermiyor?neden acaba?
butun kızlar toplandık,toplandık sorma neden aglastık aglastık:9:

**MegaStarkan**
31-05-08, 13:01
Artik kimseye inanmiyorum. Tv'de duymam gerek ;)
Tskler haber icin

x_y_z
31-05-08, 13:10
zaten iliskileri yoktu ki..sadece atmasyon ayrildilar haberleri cikmisti..
bilge yi ne kadar sevmesem de aldatmayacagina eminim..haber icin sagol :)

samurai_55
31-05-08, 13:29
tarkana saygı duyarım ama...bilge tarkanı taşıyamıyo...yada bana öyle geliyo..

karma_elcin
31-05-08, 13:44
Tarkan'dan açıklama bekliyorummmm :)

gülcan
31-05-08, 13:49
Hürriyet gazetesi kelebek ekinin yazarı:Onur BAŞTÜRK

Bir haftadır filan haberleri çıkıyor, Bilge Öztürk’le Tarkan ayrıldı diye.

Bilge’nin rock şarkıcısı Öztürk’le beraber olduğu yazıldı. Tarkan’ın da klibinde oynattığı mankenle.

Bilge’yi geçen ay Elle Dergisi’nin Rixos’ta düzenlediği partide tanıdım.

Oraya kız kardeşi Belda’yla gelmişti. Beraber eğlendik, yedik, içtik. Hatta İstanbul dönüşü Mojo’ya gittik kalabalık bir grup.

Bilge bildik magazin figürlerinden değil. Öyle ortalarda olmayı sevmiyor. Ama tamamen saklanmayı da tercih etmiyor.

Mesela rock müziğini çok sevdiği için Mojo’dan vazgeçmiyor. Buraya sık sık takılıyor. Ya da Beyoğlu’ndaki Bronx’a.

Kısacası eski alışkanlıklarına/hayatına devam ediyor.Ama bir haftadır da burada yoktu. İspanya’daydı. Köpek çantası markası FNDK için. Oraya satmaya başlayacakmış çantalarını.

Döndükten hemen sonra rastladım Bilge’ye. Ve tabii gündemdeki mevzuyu sordum, "Ayrılmışsınız, doğru mu?" diye. Normalde bu tür haberler çıktığında konuşmayı her ikisinin de sevmediğini, ama artık işin çığrından çıktığını söyledi.

Ve konuştu Bilge... Öncelikle Tarkan’ın ağzından çıkanların saptırıldığını belirtti. Meğer o gün sorulardan sıkılıp "Ayrılmadık beraberiz, başka da yorum yapmak istemiyorum" demiş Tarkan.

"ÖZTÜRK’ÜN AVUKATIYIM, SEVGİLİSİ DEĞİL"

Rock şarkıcısı Öztürk’le de aşk ilişkisinin olmadığının altını çizdi Bilge.

15 yıla yakındır arkadaşlarmış Öztürk’le. Ayrıca Öztürk’ün avukatıymış. Tüm sözleşmelerini o yapıyormuş.

Bu söylentinin Bronx’ta Öztürk’ü dinlemeye gittiği gece çıkmış olabileceğini düşünüyor Bilge.

"Bir de son dönemde Tarkan’ın üç-dört konserine işlerim dolayısıyla gidemedim, o yüzden böyle düşünüldü galiba..."

Sonuç olarak Bilge, hálá Tarkan’la beraber olduğunu söylüyor. Yedi yıllık ilişki bitmemiş yani. İlk ağızdan son durum budur.

sarıpapatya
31-05-08, 13:51
bilge nin sözlerine inanmak istiyorun ama tarkandan da biran önce açıklama bekliyorum herkez bekliyo bişeyler söylemeli artık

emre_emre
31-05-08, 14:46
tarkanda biran önce açıklama yapsın lafları eveleyip gevelemesin kesin ve net olsun bu tarz haberler bence tarkana zarar verir farkındaysanız tarka 2-3 haftadır sürekli birlikteligiyle gündemde

tunalı
31-05-08, 19:35
ben bu haberlere inanmıyorm bilge tarkanı aldatacak karakterde bir kız değil bence
saçma sapan haberler bunlar

Mega Fanat
31-05-08, 19:53
Başlığa bak ya...Görünce TARKANin söylediğini zann ettim.

arjen22-tarkan
31-05-08, 20:37
Yaaa Bu Basın Var ya Bu Basın !!! Diyecek Bi şey bulamıyorum

selin_trkn
31-05-08, 20:40
Son Sözü TarKan SöyLese Artık..Ya AyrıLdılar Ya Da HaLa BirLiKteLer..Ama İnş AyrıLık OLmamıştır..

emre_emre
31-05-08, 21:25
ben bu haberlere inanmıyorm bilge tarkanı aldatacak karakterde bir kız değil bence
saçma sapan haberler bunlar

zaten ortada aldatılma diye bir şey söz konusu degil ayrılıkta söz konusu degil bu basın neresinden uyduryorsa gündem yaratmaya çalışıyorlar bence tarkana yapılan bir komplodur

aylin_23
31-05-08, 21:52
tarkanın bence havaalanında verdiği röportajda yorum yok diyeceğine net konuşsaydı olay buralara gelmeyecekti tarkan bence tam anlamıyla kendini anlatamıyor yada umursamıyor bakın bilge çok net konuşmuş eeee avukat n de olsa