PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurovizyonda tarkan sesleri yükselmeye basladı!

hsaex123
25-05-08, 16:55
KAYNAK
http://img405.imageshack.us/img405/3684/aaaaaaajp4.jpg (http://imageshack.us)
http://img405.imageshack.us/img405/3684/aaaaaaajp4.e4c3291686.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=405&i=aaaaaaajp4.jpg)

http://img365.imageshack.us/img365/7950/dddxv5.jpg (http://imageshack.us)
http://img365.imageshack.us/img365/7950/dddxv5.10ce01d2a7.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=365&i=dddxv5.jpg)
Arkadaslar Dun gece MOR VE ÖTESİnin 7'in ciliğinden dolayı artık önümüzdeki yıl icin halk sımdıden anket duzenledi..Basta Trforumuz.Biz VE gazi üniversitesi olmak üzere bir cok sıte TARKANı EUROVİZYONa davet edıyor.:41: ...Hatta facebookta anket bile acıldı!
Hatta bazı yorumlarda TARKANın korkak oldugu bıle soylenıyor.:13: ..Bu bazı sıtelere boyle yansıdı!.
TARKANın bu yarısmaya katılmadan korktugunu ve kazanamazsa karızmasının çizilecegini dusunenlerde var!:13: ..Tabı bu kısısel görüş halkın...
Bılmıyorum eger katılırsa%99.9 sampıyonuz:20:
%1 lik oranıda sansa verıyorum...Yorumlarınızı beklıyorum...

x_y_z
25-05-08, 17:07
Tarkan böyle abuk subuk programlara katılmaz..

karma_elcin
25-05-08, 17:52
Tarkan'ın gereksiz yarışmalarda işi yok...dün gördük herkes komşusuna verdi (slavlar rusyayı birinciliğe boyle taşıdı..)ve politik nedenlerden ötürü ermenistan; kötü şarkısına ragmen bizi geçti...
Mor ve Ötesi'nin de işi yoktu 2 numra buyuktu deli şarksı erovizyon için...
Sertab Erener de kıl payı birinci oldu son ülkenin oylaması onu birinciliğe taşıdıı cok da buyuk bi rekol kırılmadı kırılmaz da...Azeri kardeşlerimizden 12 puan alabildik sadece başka hiç bi ülke 12 puan vermedi güzelim mor ve otesi şarkısına yazık oldu..:S

szr67
25-05-08, 18:43
siyasi bir işe alet olacak adam değil tarkan tamamem siyaset kokan bir organizasyon kuzey avrupa ülkeler kardeşliği yürüyor yarışmada herkez komşusuna diplomatik yönden araları iiolan ülkeler birbirlerine veriyor müzikle uzakdan yakından alakası yok..

Ozz
25-05-08, 18:52
tarkan bunu yaparsa şimdiye kadar kabul etmemesinin ardındaki sebepleri bir bir yıkmış demektir. Bu da bir tutarsızlık ya da geriye dönüş demektir. Hayal bile edemiyorum

TarkanColl
25-05-08, 19:10
Tarkan Eurovision'a katılsın demiyorum ama, Tarkan katılırsa siyaset oyları ortadan kalkar. Bir çok ülke sırf Tarkan için Türkiye'ye oy verir. Eurovision tarihine bile geçer... :20:

karma_elcin
25-05-08, 19:13
Tarkan Eurovision'a katılsın demiyorum ama, Tarkan katılırsa siyaset oyları ortadan kalkar. Bir çok ülke sırf Tarkan için Türkiye'ye oy verir. Eurovision tarihine bile geçer... :20:
evet orası oyle Tarkan'ın balkanlardaki hayranları oy verse o bile yeter :)

szr67
25-05-08, 19:17
bide tam tersini düşünün ozman ne olur köfte olur:9:

İZMİRLİ
25-05-08, 20:27
Ne işi var TARKAN'ın orda...Bana kalırsa cok abartıyorlar e.vizyonu...Valla ben sertabdan önce böyle bir yarışma oldugunu bile duymamıştım...yarışmaya önem verenler avrupanın ikinci sınıf ükeleri...Zaten cok önemli bir yarışma olsa ingiltere yıllarca sonuncu olurmuydu...Dünyaca ünlü tonla yıldızı var cıkarırdı bunlardan birini

bounce
25-05-08, 20:40
vay anam vay la kesin kazanırdı bence

x_y_z
25-05-08, 20:51
bakin..türkiyede de olsun,avrupada da olsun..hic bir ülkenin en önemli starlari bu tür yarismalara katilmamislardir...bir madonna yi,bir justini,bir tarkani bu tür sacma seylerde göremezsiniz..!sadece orta düzeyli sanatcilar katilir....sertab erener,athena,mor ve otesi...klasik yani.....hic bir zaman "hiperstar"lar,"megastar"lar bu tür programlara katilmamislardir...!
ve tarkan da katilmasin...ben sadece kenan dogulu katildi artik avrupa starlari da katilir demistim..olmadi..kenan doguluyu da az cok taniyan var,hollanda da belcika da var yani...tabi tarkanin bilecegi istir..beni pek ilgilendirmez ama.ben ülkemde star olsaydim,katilmazdim :) ama eger katilirsa,eminim ki en az ilk 2 de olacaktir..birinci olma ihtimali 100 de 99 2.olma ihtimali 100 de 1 :)
devamı yok :P

denizmavisi
25-05-08, 21:29
İçine siyasetin bulaştığı bir yarışmada hiç bulunmamalı Tarkan zaten öyle bir niyeti de yok kendini kanıtlamış belli bir yeri var onu da riske atmamalı

ösgee
25-05-08, 22:05
x_y_z sna şunu sormak istiorumm pkii tarkan katıLısaa tarkann orta düseyee düşcek bi sanatçımı oLucak??:13:

yarışma kötü değiL...
küçümsenicek bi yarıŞma hiç değiL.......
şimdi tarkan katıLırsaa herkesin görüşü deişicekk çoookkk ii bi yarışmmaa oLcakk basitt bi yarışma deiL bna göre eurovision...:19:
tarKann katıLmsını isterimm:20:
sırff siyastt içerikli bi yarışma oLsaydıı Sertap ERENERde olamasdıı die düşnüorum..
ayrıca tarkan katıLırsadaaa tarkanınn bütünn buu komşuLukk oylarını yıkıcaınıdaa düşünüorum...

x_y_z
25-05-08, 22:32
x_y_z sna şunu sormak istiorumm pkii tarkan katıLısaa tarkann orta düseyee düşcek bi sanatçımı oLucak??:13:

hayir...öyle demedim ben..sadece orta düzeyli sanatcilar katilir dedim..Tarkan katilsa birinci olur zaten..kendini denemesine gerek yok... :20:

b_a_S_k
25-05-08, 22:33
rakiplerinden biri madonna olucaksa katılsın ..

szr67
25-05-08, 23:03
madonna amerikalı ne alaka eurovision ile boşuna tartışıyoruz tarkan bir söyleşisinde kale almadığını dile getirmişti zaten gerek yok bu konuyu tartışmaya

HURRICANE
25-05-08, 23:07
Baştan hep katılsın derdim ama özellikle dün akşamdan sonra katılmasını istemeyenler kervanına katıldım bende;)Mor ve Ötesinin şarkısını beğenmemiştim ayrı bir mesele ama yinede ilk 4 te olmalıydı!TARKAN katılırsa ki hiç sanmam.Ukraynadan tutunda Rusyaya kadar birçok ülkeden kesinlikle yüksek puanlar alırız;)Baltık ülkelerinde hatrı sayılır bir hayran kitlesi var çünki TARKAN'ın...Hollanda,Azerbeycan,İngiltere,Almanya, Fransa,Ermenistan gibi ülkelerden 12 Tam puan alırdık;)Baltık ülkelerindende ortalama 8 puan gelirdi:)benim tahmini en az 200 puan toplardık;)İlk 3 kesindi yani..İngilizce şarkıyla katılması muhtemelen 1.liğe taşırdı TARKAN'ı

RaSKaS
26-05-08, 00:10

başka türlü 1. olma ihtimalimiz yok zaten :)
ancak bu amatör-politik yarışmaya Tarkan ın katılmasına karşıyım.

TarkanColl
26-05-08, 00:13
Gençleri göndersinler. Onlar için kendilerini göstermeleri için büyük fırsat olur...

dudu
26-05-08, 00:13
kesinlikle katılmamalı kariyeri tehlikeye girer

RaSKaS
26-05-08, 00:18
Gençleri göndersinler. Onlar için kendilerini göstermeleri için büyük fırsat olur...

bencede gençleri göndermek gerek
kendilerini göstersinler
veya ingiltere gibi yarışma ile dalga geçmek gerek
seneye ajdar veya ismail yk ile katılalım :18:
kesin 1. olurlar
buraya yazıyorum .

TarkanColl
26-05-08, 00:28
Sonuncu olmak önemli değil. Sezen Aksu da sanat hayatının ilk yıllarında bir yarışmada 7. olmuş. Ama sonra Sezen Aksu olmuş. Önemli olan çabalamak. Biz her nekadar siyaside olsa kendi kalitemiz koruyarak yeni seslerimizi gönderebiliriz...

**MegaStarkan**
26-05-08, 00:36
Benim adayim Murat Boz.
Tarkan gitmek istemiyor, gidip kaybederse cok kötü olur onun icin.
Magazini biliyorsunuz. Bu anlamda Murat Bozun kaybedecegi birsey yok.

devilscream
26-05-08, 00:39
Benim adayim Murat Boz.
ben de Murat Boz'dan yanayim
Demet Akalin'da olabilir:20:

eskalen
26-05-08, 01:29
Murat boz çok yeni, ama ne sonuç verir belli olmaz....O zaman da Tarkan'ın benzeri diye belki oy alır:) Eurovision tartışılır ama Tarkan gitmemekle iyi yapıyor, yani Türkiye Avrupa özgü nitelikte yarışmaları çok büyütüyor....

İZMİRLİ
26-05-08, 10:34
Murat boz gitmesin kazara bide birinci olursa şimiden havalarda o zaman artık m.jackson sanar kendini...Bence gitcekse grup hepsi gitmeli, yada manga

szr67
26-05-08, 11:15
Türkiyeden gidecek tek aday hadisedir.kanımca ondan başkasını düşünemem

b_a_S_k
26-05-08, 12:53
madonna amerikalı ne alaka eurovision ile boşuna tartışıyoruz tarkan bir söyleşisinde kale almadığını dile getirmişti zaten gerek yok bu konuyu tartışmaya
zeki arkadaşım benim alaka konusunda çok ince dawrandım ince düşünseydin sende anlardın _ne alaka tarkan we eurovision babında _

karma_elcin
26-05-08, 13:13
Türkiyeden gidecek tek aday hadisedir.kanımca ondan başkasını düşünemem
o biraz zor çünkü hadise belçika vatandaşı :S

szr67
26-05-08, 13:50
mor ve ötesi olmasaydı hadise gidecekti.bu sene çift pasaport taşıyor hadise

WILDBOYS
27-05-08, 19:42
bencede gençleri göndermek gerek
kendilerini göstersinler
veya ingiltere gibi yarışma ile dalga geçmek gerek
seneye ajdar veya ismail yk ile katılalım :18:
kesin 1. olurlar
buraya yazıyorum .

Aslında Haklısın Gülüyorsun Ama Tarkan Kendini Bosuna Riske Atmaz Atmasınıda İstemem Düşünsenize Birinci Olmadığını Sonucta Kendisi Buna İzin Vermez Ama İsmail Yk nın Katılmasını İsterim. :)

gülcan
27-05-08, 21:42
Bence Tarkan katılırsa türkiye kesinlikle birinci olur.. hemde açık ara farkla:)

Bir yerde okumuştum katılmayı kesinlikle düşünmüyorum diye söylemiş ama belkide katılır, TRT ile arası iyi ..

alper...
27-05-08, 22:53
o biraz zor çünkü hadise belçika vatandaşı :S
hadise türkiye adına katılabilir belçika vatandaşı olmasının önemi yok..
geçen sene trtden teklif bekliyordu..
hadise olmazsa hande yener olmalı..

MEGASTAR
28-05-08, 09:35
BBC’nin efsane yorumcusu Wogan: Oylamalar politikartık sunmayacağım!..
Sovyetler Birliği ve Yugoslavya’nın dağılmasının ardından kurulan yeni birçok ülkenin komşu ülkelere puan vermesi ve politik oyların ön plana çıkması BBC’nin esprileriyle ünlü efsane Eurovision yorumcusu Sir Terry Wogan’a işi bırakma kararı aldırttı. Wogan ülkelerin birbirine verdiği politik oylar ve İngiltere’nin sadece 14 puan alarak sondan ikinci (25) olması hakkında şu yorumu yaptı: "Açıkçası bu saçma durumdan sonra Eurovison yorumcusu olarak kendi kariyerimi de düşünmeye başladım. Gelecek sene bu yarışmaya bir daha katılacak mıyız tam emin değilim ama yapımcım Kevin Bishop’la konuşacağız. Galiba Eurovison yorumculuğu yapmayacağım." Avusturya ve İtalya’nın yarışmaya katılmamasını mantıklı bulduğunu belirten Wogan, "Diğer Batı Avrupa ülkelerinin de karar vermesi lazım. Sonuç ortada, kimse onlara puan vermiyor. Geçtiğimiz birkaç yıldır Eurovison Şarkı Yarışması, komşu ülkelerin birbirlerine oy verdiği politik bir yarışmaya dönüşmüştü. Rusya birinciliği en başından beri politikti. İngiltere temsilcisi Andy Abraham’ın şarkısı sonuncu gelmeyi hak eden bir şarkı değildi. Sanırım artık kimse İngiltere’yi sevmiyor" dedi.

Bunu bi siteden aldim bakin boyle bi durumda bu yarismaya nasil katilinirki??

kaynak: http://www.cansizkus.com/Default.Asp?WorkStation=Haber&ISLEM=OKU&HB_ID=4093

dedikodu_tugberk
28-05-08, 12:11
tarkan ömrü boyunca katılmaz böle yarışmalara..katılmasında zaten

Bu_Gece
05-07-08, 01:13
Eurovision konusunu gördük yazayım dedim.Öncelikle şunu demem gerekirse son olarak Mor ve Ötesinin (en sevdiğim grup) bizi bence harika bir şarkıyla temsil ettiği çok rahat ilk 3e girmesi gerekirken politik oyunlar yüzünden giremediği ama yine de gönüllerin şampiyonu olduğu bir yarışmadan sonra benim bu organizasyon hakkındaki fikirlerim tamamen değişti.Yani artık bu yarışmayı iplemiyorum.Umurumda değil.Böyle kalitesiz bir yarışmaya Tarkan gibi bir sanatçının katılması çok saçma.Ki bunu son Eurovisionda gödük zaten Mor ve Ötesi gibi kaliteli bir grubun buraya katılmasının saçma olduğunu ve bu son Eurovisionla bir kez daha kanıtlanmış oldu.Kısaca Tarkan kesinikle katılmasın diyorum.Önceden bir arkadaşın dediği gibi böyle gençlere şans vericeksin ve ya da saçma saçma kişilerle yarışıp bu yarışmayı iplemediğini göstereceksin.Mesela Hepsi Grubu bunun için iyi olur. :D Zaten ne olursa olsun kimin kime oy vereceği 10 sene önceden belli...

lastcigar
05-07-08, 01:16
açık konuşmak gerekirse,isterim tarkanın katılmasını türkiyenın kazanması için ve eminimki tarihe geçecek bir yarışma olurdu ama bencede tarkan bukadar gereks,iz bir yarışmalarla vakit kaybetmemeli o vakti biz hayranlarına ayırsa bence daha ii olur sizce???

pare_pare
05-07-08, 01:25
hayır kesinlikle katılmasın katılmasınnnnnn

busecik
05-07-08, 22:33
bence katılırsa kesın bırıncı olur

Pamela_beyazgul
05-07-08, 22:38
bence de katilmaz korktugu icin degil belkide istemedigi icin!

trkntrkn89
05-07-08, 22:41
Almanya istiomuş tarkanı eurovisiona,ama bence bülent ersoyu gönderlim,çileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ......

sarıpapatya
06-07-08, 01:09
yaa bu konu bir sene gündeme gelmese şaşırıcam yaa sürekli aynı mevzu bende tarkan kaılsa siyası oylamanın olucanı düşünmüyorum ama katılmasınıda istemiyorum şahsenhee katılsa birinci olur açık ara farkla orası kesin tabi:)))

ekrem
06-07-08, 01:35
Yarışmada yapılan müzik yarısıyo olsa tarkan kesinlikle cıkardı ama bu yarışma tamamen artık siyesete dönüştüdüğü için tarkan cıkmaz cıkmamalıda...

ozgee
06-07-08, 02:06
fikrim hala degismedi siyasi oyunlara tarkanı alet etmek olmaz kendisi de pek taraftar degil zaten

x_y_z
06-07-08, 02:18
aslinda söyle bir sey olabilirdi..tarkan genclik yillarinda bence "simarik"la katilsaydi..tüm dünya daha fazla tanirdi tarkani..olmadi..artik katimaz bence riske atmaz..

tarkaseksüel
09-07-08, 10:07
:18: :18: :18: :18: :18: katılma arkandayım gerekırse onune de geçerimmm

tunalı
09-07-08, 11:14
ne işi var yaa tarkann erivizyon da
menfaat üzerine kurulu bir yarışma o