PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ...Ve Bilge evi terk etti

HakanÇelik
23-05-08, 09:53
http://img.takvim.com.tr/2008/05/23/im/60136B28CB865D479B76FB07b.jpg

...Ve Bilge evi terk etti

Bakü konserine giden Tarkan'ın uzatmalı sevgilisi Bilge'nin Megastar'la oturduğu evden eşyalarını topladığı öğrenildi.

İlk olarak Takvim'in 20 Mayıs 2008'de Saklambaç'ta yayımladığı 'Ayrılık rüzgarları esiyor' başlıklı haberin doğrulandı.. Uzun süredir aralarında sorun olan Tarkan ile Bilge Öztürk'ün ipleri kopardıkları ileri sürüldü... Bir süredir sevgilisiyle görüşmeyen Megastar'ın, Bakü konserine gitmesini fırsat bilen Bilge'nin Tarkan ile oturdukları evden eşyalarını aldığı konuşuluyor. Megastar'ın yakın çevresinden bir isim, "Tarkan ve Bilge dostça ayrıldı. İlişkilerinin monotonlaştığını düşünüyorlardı. Bilge, birlikte oturdukları evden eşyalarını toparlayarak çıktı" diye konuştu.

EVLİLİK UMUDUNU YİTİRDİ
Tarkan'ın son dönemlerde "Evlenmeyi düşünmüyorum, evlat edinmek istiyorum" sözlerini tekrarlaması üzerine Bilge'nin evlilik umudunu yitirip, ayrıldığı konuşuluyor.

http://www.takvim.com.tr/yas101.html

Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=104224#post104224)

belfü
23-05-08, 10:06
:6: Çok üzüldüm ama umarım sorunlarını çözüp tekrar biraraya gelirler çünkü 7 sene ve paylaşılan onca anı hiç kimse kimseyi kolay kolay unutamaz ayrılırsınız ama unutamazsınız Bilge ve Tarkanın birbirinden böyle çabucak kopacaklarına inanmıyorum Bence Şuan İkiside karışık duygular içerisinde belki bu ayrılık onları daha bir özlemle birbirilerine kavuşturacak:10:

İZMİRLİ
23-05-08, 11:24
Haber çeşitli basın yayın organlarında çıktıgına göre, gerçek olması büyük bir ihtimal...

:19: üzüldüm valla ben

TARKANFREAK
23-05-08, 11:43
insallah bu haber yalandir...valla nazar deydi ikisinede..basin tarkanla bilgenin üstüne cok gittii..ne zaman evlilik diye diye yiprattilar tarkanla bilgeyi..bu soru yüzünden cikti bence sorun tabi eger bir sorun varsa ve bu haber dogruysa.... ama insallah biraraya gelirler yine, cünkü bilge tarkani hak ediyo..

aliyaşar
23-05-08, 11:43
hala görüşüyolarmış ya çokda kötü diil durum ben umudumu yitirmedim yine gelirler bi araya inşallah :)

Barisirlar........ Tarkan ne yapar eder alir gonlunu :9: Bi sarki yazar iki laylay tamamdir.. onsuz yapamaz artik:19:

Olya TnUnited
23-05-08, 12:30
Barisirlar........ Tarkan ne yapar eder alir gonlunu :9: Bi sarki yazar iki laylay tamamdir.. onsuz yapamaz artik:19:

Karma!!!!! :))) plz can you translate for me what it says up there? plzzzzzzzzz:41:

kartalizmaster
23-05-08, 12:34
olaya birde iyi yanından bakalaım Tarkan'dan mükemmel şarkılar gelecektir tamam bekli düşüncesizce bi yazı ama süper şarkılar yolda...

eskalen
23-05-08, 12:55
"Bu aralar Tarkan ile biraraya gelemiyoruz. 'Ayran içtik ayrı düştük' gibi bir durum var. Ama ayrılmadık. Telefonla görüşüyoruz." -Tarkan'ın sevgilisi Bilge Öztürk

Kaynak: Günaydın/Lafoloji

sarıpapatya
23-05-08, 12:55
banada artık onlar hep birlikte olmalılar gibi geliyo barışırlar umarım

ebuschcuk
23-05-08, 12:58
bence yine barisirlar

90_model
23-05-08, 13:50
arkadaşlar hayırlısı neyse o olsun ama uzun süren bi ilişki ben şahsen üzüldüm ayrılmalarına iii bi çiftlerdi öreneklerdi hiç deilse diğerleri gibi durmadan sevgili değişmiyolardı hayırlısı

karma_elcin
23-05-08, 14:03
walla ben beklemiodum ayrılacaklarını ama hayırlısı olsun...yüz göz olmaktansa ayrı kalmaları daha ii...

**MegaStarkan**
23-05-08, 14:11
Karma!!!!! :))) plz can you translate for me what it says up there? plzzzzzzzzz
Click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=104224#post104224) ;)

Rumeli59
23-05-08, 15:24
Hayrili olsun bunu ücünce kez yaziyorum

x_y_z
23-05-08, 15:47
http://img378.imageshack.us/img378/3889/tarkansevgilite9.jpg (http://imageshack.us)
Büyük Aşk Bitti!

Yıllardır örnek çift olarak gösterilen Tarkan ve Bilge Öztürk ayrıldı...
Megastar Tarkan ve Bilge Öztürk ilişkilerine son verdiğini açıklayan gazetecileri,
Tarkan doğruladı."Arada sırada telefonla görüşüyoruz,küs falan değiliz.Ama ilişki bitti."diyen Tarkan'ın Bilge ile ayrılmasının sebebinin Tarkan'ın evlilik istemediğini her fırsatta tekrarlaması deniyor.

devilscream
23-05-08, 16:48
umarim bu ayrilik uzun sürmez
zaten cok iyi bir cift olmuslardi
tarkana en cok yakisan kisiydi Bilge
tarkan bu duruma karsi psikolojik olarak sorun yasamaz insallah

arjen22-tarkan
23-05-08, 19:25
Gerçekten Üzüldüm .... Demek ki Sözün bittiği noktalar diyecek bi şey yokk!!!

flores
24-05-08, 10:03
ben bakudeki stadion konseri cok guzel olmusdu.ama bu konsere getmedim cok bahali oldugundan.tv.de gordum hic tarkanin kefi yok idi.ben istemiyorum ayrilsinlar

Gizemm
24-05-08, 18:02
umarım yalandır amaa ayrılsalarda barışırlar çunku 7 sene kolay değill herkesss onalrın buyuk aşkını bılıyoooo

tunalı
25-05-08, 00:22
türkiyenin özenerek söz ettiği bir birliktelikti ilk başlarda inban madım ama galiba haber doğru keşke yalan olsaydı ayrılmalarını hiç istemezdim

emre_emre
28-05-08, 14:28
ŞOK İDDİA!.. POPÇU TARKAN İLE BİLGE ÖZTÜRK'ÜN BİTEN İLİŞKİSİNİN ARDINDAN ÇOK İLGİNÇ GELİŞMELER YAŞANIYOR! BİLGE ÖZTÜRK BUNALIMA MI GİRDİ? AYRILIĞIN GERÇEK SEBEBİ NE?

27.05.2008 11:56:12

EVLİLİK KRİZİ AYRILIK GETİRDİ!..
Tarkan ile Bilge Öztürk�ün biten ilişkisinin ardından çeşitli iddialar öne sürülmeye devam ediyor. İşte onlardan biri daha...

Sözkonusu iddialara göre; �Seninle 7 yıldır birlikteyiz ve bir yuva kurmak istiyorum� diyen Öztürk, 4 ay önce Megastar�ı evliliğe ikna etmeyi başarmış. Hatta o sevinçle yıllardır çatısı altında avukatlık yaptığı Önder Hukuk Bürosu�nun avukatı Edip Önder�e istifa mektubu verip, �Tarkan�la evleniyoruz, evlilik hazırlıklarına başladım. Artık avukatlık yapmayacağım. Evlilikle avukatlığı bir arada yürütemem. Bundan sonra sadece Tarkan�ın yanında olacağım� demiş.

Ayrılığın ardından bunalıma giren Öztürk, Megastar�la yıllardır yaşadığı Polonezköy�deki çiftlikten de ayrıldı. Eşyalarını toplayıp annesinin yanına taşınan, telefonlarını kapatarak kendisini eve hapseden Bilge�nin, yakın arkadaşlarıyla bile görüşmediği öğrenildi. İkilinin ilişkisi, evlenmek isteyen sevgilisinin talebine sıcak bakmayan Megastar�ın tavrı üzerine bitmişti.