PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6 Yıl Sonra Ayrıldılar!

eskalen
22-05-08, 02:24
TARKAN VE BİLGE AYRILDI

http://img253.imageshack.us/img253/4339/makethumbnailtr8.jpg (http://imageshack.us)
http://img253.imageshack.us/img253/4339/makethumbnailtr8.a11d88d50b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=253&i=makethumbnailtr8.jpg)

TARKAN 6 YILDIR BİRLİKTE OLDUĞU AVUKAT SEVGİLİSİ BİLGE ÖZTÜRK’LE YOLLARINI AYIRDI.

Şu sıralar konser için Bakü’de bulunan Tarkan, bir süredir Bilge’yle görünmüyordu. Şarkıcının yakın çevresinden bir isim, “Tarkan ve Bilge dostça ayrıldı. İlişkilerinin monotonlaştığını düşünüyorlardı. Bilge, birlikte oturdukları evden eşyalarını toplayarak çıktı. Aralarında hiçbir sorun yok” dedi. Megastar’ın son dönemde sık sık tekrarladığı “Evlenmeyi düşünmüyorum, evlat edinmek istiyorum” sözlerinin sevgilisini üzdüğü, ikilinin bu yüzden çıkan tartışma sonunda ayrılık kararı aldığı öne sürüldü.

Kaynak: Vatan/gecce.com

Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=104224#post104224)

herseyim
22-05-08, 03:10
hic uzulmedim desemm:) walla ben buna sevindim cunku hic yakisdirmiyordum tarkana:)

denizmavisi
22-05-08, 09:57
inanmıyorum bu habere yalandır gazetecilerin uydurması bana göre :16: onlar birbirlerini çok seviyorlar

tunalı
22-05-08, 10:21
kesinlikle yalan gibi gelio bana bu haber eğer yalan değilse çok üzülürüm inşallah yalandır
çünkü bilge tarkanı çok seviyordu

belfü
22-05-08, 10:35
:6: Ya ayrılmasınlar inşallah yalan bir haberdir Ben çok üzüldüm bu kadar seneden sonra yazık olur

Mega Fanat
22-05-08, 10:45
TARKANin Turkiyede olmadigini kullanarak sacma sapand haberler yaziyorlar,nasilsa bi cevap alamiycaklar ya haberlei de iyice yayilicak ve her kes bu haberle ilgilenicek.Hem kim bi "yakin cevresinden bir isim"?Dogruysa neden ismini vermiyorlar?..Bence kesin YALAN!

Olya TnUnited
22-05-08, 10:50
ha???? please anyone tell me what's going on? :9:

neslihan
22-05-08, 11:09
inşallah doğrudur ve çok sevindim

Mega Fanat
22-05-08, 11:11

Kto to znokomes TARKANa qovoril sto TARKAN i Bilge razasli.

szr67
22-05-08, 11:27
yalan veya doğru orasını bilmem ama bayanlar genelde evlenip çoluk çocuk sahibi olmak ister.Tarkan hep bildiğimiz gibi evlenmekde yana olmadığını ve çocuk sahibi olmak istemediğni sürekli dile getirdi.Doğal olarak bilge buna bir dur demek istemiştir.7yıldır süren bir aşk-sevgi-dostluk bir yere kadar deyip ayrılık söz konusu olabilir.

aliyaşar
22-05-08, 11:46
yok be abi inanmıyorum yani inanamıyorum:9: 7sene birlikte ol sonra böle bi sebep yüsünden ayrıl bilmemki ya :S inşallah yalan haberdir ya inşallah.zaten tarkan gülüyo devamlı morali bosuk olurdu böle bişey olsaydı :11:

aliyaşar
22-05-08, 11:59
şimdi baktım bu haber vatan gazetesinden başka bi gazetede yok.eğer doğru bi haber olsaydı her gazetede yer alırdı diye düşünüyorum ve ayrıca demin de dediğim gibi tarkan gayet mutrlu böle bişey olsaydı morali bosuk olurdu.büyük ihtimalle yalan haber ;)

İZMİRLİ
22-05-08, 12:17
Haber yalan belli, ama bilge bu konuda tarkan'a kızmış olsa bence haklıdır...Tarkanın evlilikle ilgili düşüncelerini begenmiyorum...Tarkan şuanda evliligi düşünmüyoruz desede bilge bence tarkandan artık bir evlilik teklifi bekliyodur...7/8 aylık bir şey degil neredeyse 8 sene olmuş bence artık TARKAN bilgenin parmağına yüzügü takmalı...Bunun evliliğe inanmakla ve inanmamakla alakası yok bence ...diyorki cevremizde mutlu evlilik göremiyorum...Her koyun kendi bacagından asılır, onlar mutsuz diye seninde mutsuz olacagın anlamına gelmezki...(Benim düşüncelerim böyle)

karma_elcin
22-05-08, 12:35
TARKAN VE BİLGE AYRILDI
6 yıl birlikte olan sevgililer dedikoduları doğrulayıp yollarını ayırdılar.

Şu sıralar konser için Bakü’de bulunan Tarkan, bir süredir Bilge Öztürk’le görünmüyordu. Şarkıcının yakın çevresinden bir isim, Vatan'da yer alan haberde “Tarkan ve Bilge dostça ayrıldı. İlişkilerinin monotonlaştığını düşünüyorlardı. Bilge, birlikte oturdukları evden eşyalarını toplayarak çıktı. Aralarında hiçbir sorun yok” dedi.

Megastar’ın son dönemde sık sık tekrarladığı “Evlenmeyi düşünmüyorum, evlat edinmek istiyorum” sözlerinin sevgilisini üzdüğü, ikilinin bu yüzden çıkan tartışma sonunda ayrılık kararı aldığı öne sürüldü.
(haberturk.com)

olabilir ayrılabilirler ama haberin doğruluğu tartışılır...
ama üzülmedim açıkçası :D:D:D:D

emre_emre
22-05-08, 13:20
Haber yalan belli, ama bilge bu konuda tarkan'a kızmış olsa bence haklıdır...Tarkanın evlilikle ilgili düşüncelerini begenmiyorum...Tarkan şuanda evliligi düşünmüyoruz desede bilge bence tarkandan artık bir evlilik teklifi bekliyodur...7/8 aylık bir şey degil neredeyse 8 sene olmuş bence artık TARKAN bilgenin parmağına yüzügü takmalı...Bunun evliliğe inanmakla ve inanmamakla alakası yok bence ...diyorki cevremizde mutlu evlilik göremiyorum...Her koyun kendi bacagından asılır, onlar mutsuz diye seninde mutsuz olacagın anlamına gelmezki...(Benim düşüncelerim böyle)

söylediklerine yüzde yüz katılıyorum altına imzamı atıyorum
tarkan eger bilgeden ayrıldıysa sorun evlilik olayı felansa bence ayıp etmiş artık evlenmeli 8 sene olmuş 3-5 aylık bir şey degil en azından bir yüzük ciddi oldugunu gösteren biraz bu konuda casaretli olsun istiyorum ilk evlenen ünlü star o degil böyle hayran kaygısı felan varsa gerçekten ayıp koyu tarkan hayranı olarak söylüyorum bence zamanı geldi geçiyor

bounce
22-05-08, 14:42
söylediklerine yüzde yüz katılıyorum altına imzamı atıyorum
tarkan eger bilgeden ayrıldıysa sorun evlilik olayı felansa bence ayıp etmiş artık evlenmeli 8 sene olmuş 3-5 aylık bir şey degil en azından bir yüzük ciddi oldugunu gösteren biraz bu konuda casaretli olsun istiyorum ilk evlenen ünlü star o degil böyle hayran kaygısı felan varsa gerçekten ayıp koyu tarkan hayranı olarak söylüyorum bence zamanı geldi geçiyor
bende senin dolayısylada izmirlinin görüşlerine katılıyorum.....

Rumeli59
22-05-08, 17:50
Vallah ne diyim Hayrili olsun......

Gizemm
22-05-08, 17:51
bncee çok yanlış saçmaa haber onlar cıdden çok sevıyolar bırbırlerınıı ama bn ınanmıyorummm...gene haber uydurmasııı

blanket
22-05-08, 18:30
tarkan biraz yalniz yola devam etmeli, ayrıldılarsa onun adına iyi olabilir, ilişkiler herzaman kısıtlayıcıdır, tarkan daha özgür olmalı, metamorfoz bu yüzdende tam anlamıyla tatmin edici değildi, iyi albümleri hep yalnızlık döneminde ortaya çıktı tarkanın...

They saying that Bilge and Tarkan broke up because their relationship became a bit dull. A close friend of the couple said they are still friends but just got bored of the thing going on between them.. so Bilge took her stuff and left the house, but they didn't have a fight or something...

Olya TnUnited
22-05-08, 18:51
They saying that Bilge and Tarkan broke up because their relationship became a bit dull. A close friend of the couple said they are still friends but just got bored of the thing going on between them.. so Bilge took her stuff and left the house, but they didn't have a fight or something...

pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff... ...:9:

that sounds not that true :16:

Kto to znokomes TARKANa qovoril sto TARKAN i Bilge razasli.

hey! spasibo!!!! klassno ty govorish po russki :))

x_y_z
22-05-08, 18:53
sevindim desem ne dersiniz.. ? tamam,tarkanin sevgilisi olmasini,hatta evlenmesini isterim...ama bilgeyi sevmiyorum ben..her zaman elif dagdeviren demistim,yine diyorum.. :20: haber dogruysa iyi haber... :)

tara
22-05-08, 19:55
yok ya gazetelere baksak onlar her ay ayriliyor.
kendi dilinden duymasam inanmam

devilscream
22-05-08, 20:08
bana da inandirici gelmedi
tarkan veya bilgeden duymadan inanmam

pare_pare
22-05-08, 20:16
bu haber yalan hikaye uydurulmuş bir haber bence

emre_emre
22-05-08, 20:35
evli olan insanlar yaratıcı olamıyor mu ne alaka bence evli olan bir düzeni olan insanlar her alanda daha başarılı olur bunu unutmayın özgürlükten bahsediliyor insanlar tam olarak sizce özgür mü her taraftan kısıtlanıyorlar
haberin yalan olmasını diliyorum hep söyledigin gibi tarkan biran önce evlenmelisin ve baba olmalısın bu işine daha sıkı sarılmanı saglar ve sana güç verir bir insanın çocugunun olacagı düşüncesi gerçekten güzel tarkan bunu tatmalı ama geç kalmamalı yaş oldu 37

arjen22-tarkan
22-05-08, 20:44
İnanmıyorum Böyle Bi şeyin olacağına bi defa ayrılma sebebleri saçma geldi :D

Pamela_beyazgul
22-05-08, 20:55
bence de yalan. birbirlerini cok seviyorlar bence

Tugcee
22-05-08, 21:59
ay süper gerçekten ayrıldılarmı ya... :20: tebrik ediyorum Tarkanı sonunda yani zaten yakışmıolardı. Bir anti bilgeci olarak çok sevindim :)

Inge
23-05-08, 00:16
Tarkan ile birkac defa bulustugum ve Bilge 'yle bir defa canli konustugum ve birkac defa emaillestirdigim kisi olarak cok üzuluyorum bu haberden söylemek isterim. Aslinda inanilmaz bir sey. Bence, bu haber yalan.:9: :15:

Ama yalan degilse, nasil olabilir böyle bir sey. Cok katiliyorum sizle, birkac aylik degildi. Ayrilik o yuzden, bence, mutlaka sadece "monoton" nedeniyle olmaz. Belki haklisiniz, belki Tarkan in evlenmek istemedigini, devamli
ertelenmis nedeniyle, Bilge bikti artik. Cünku ben, Bilge ýe benim kendim evlilik fotograflarimi gösterdim ve o cok heyecanli bakti onlara. Bence Bilge evlilik istedigini olabilir, beklemekten bikmis olabilir.
:19:
Diger bir sey da olabilir...bunu da , yani biliyorsunuz gibi hassas bir konu ama bence (BENCE) Tarkan belki özel duygular var diger kisilere....mesela....yepyeni video yapti, Metin Arolat'la, belki orada olay vardi...:13: bilmiyorum ama geldi aklima. Aldatmis mi Bilge yi yani diye düsündum? Metin ve Tarkan'in dostlugu biraz merak ediyorum her zaman. Nasil bir dostluk o? :41: Kuzu Kuzu videoda kamera ile büyük flirt yapti...kamera arkasinda kim vardi yaaa. Ama bilmem belki Tarkan cok iyi bir aktör.
:54:arkanín özel duygulari tanimiyoruz yani. Lütfen kusura bakma ama sadece biraz spekulasiyon benden. Böyle bir iliski varsa Tarkan, umarim ki bir gün kahramanli söyleyecek. :1: Ama cok zor bir sey bu, Türkiye de. Onu cok destek olmak isterim ama, hayran olarak. :36: Bence normal bir sey ve devamli bu konu yeniden geldi... yani ben emin degilim cünkü o kadar tanimiyorum onu. Kimse bilmez bence sadece o kendisi.

Su an ama, yalan haber diyorum...ve umarim ki dogru degil....cünkü bence tarkan ile Bilge cok güzel, cok sevimli bir cift. Biraz taniyorum Tarkaní ve Bilge ýi, e ayni sevimli, ayni acik, ayni heyecanli kisiler.:19: :11:

Inge

tarkan_karma
23-05-08, 00:20
TARKAN VE BİLGE AYRILDI

http://img253.imageshack.us/img253/4339/makethumbnailtr8.jpg (http://imageshack.us)
http://img253.imageshack.us/img253/4339/makethumbnailtr8.a11d88d50b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=253&i=makethumbnailtr8.jpg)

TARKAN 6 YILDIR BİRLİKTE OLDUĞU AVUKAT SEVGİLİSİ BİLGE ÖZTÜRK’LE YOLLARINI AYIRDI.

Şu sıralar konser için Bakü’de bulunan Tarkan, bir süredir Bilge’yle görünmüyordu. Şarkıcının yakın çevresinden bir isim, “Tarkan ve Bilge dostça ayrıldı. İlişkilerinin monotonlaştığını düşünüyorlardı. Bilge, birlikte oturdukları evden eşyalarını toplayarak çıktı. Aralarında hiçbir sorun yok” dedi. Megastar’ın son dönemde sık sık tekrarladığı “Evlenmeyi düşünmüyorum, evlat edinmek istiyorum” sözlerinin sevgilisini üzdüğü, ikilinin bu yüzden çıkan tartışma sonunda ayrılık kararı aldığı öne sürüldü.

Kaynak: Vatan/gecce.com
acıkcası özüldüm desem yalan olur kişiligi hakındacok bi bilgim yok bilgenin ama bende güzell bi kadın deyil tarkanımıza en güzelleri yakışır ama insanın içide güzel olacak aşk hayatında umarım tekrar istedigini bulur tarkanımız

HURRICANE
23-05-08, 00:21
Bu sefer doğru olabilir gibi geliyor bana...Yinede en yetkili ağızdan duymak lazım...birkaç güne kadar belli olur

**MegaStarkan**
23-05-08, 01:02
@ Inge,
Dediklerine katilmiyorum. Tarkan ve Metinin dostlugunu merak ediyorsun yazmissin,
neyi ima etmek istedigini anladim.
Bence Tarkan belki coktan Bilgeden ayrilmayi düsünmüsdür ama senin gibi düsünen kisilerin sühpeleri kafalardan tam silinmediginden korkdugu icin ayrilmamisdir. Kücük ihtimal ama olabilir.
Hem dostca ayrildiklarini demisler, yani kimin kimle iliskiyi bitirdigi tam belli degil.
Düzelir bence simdi kafayi yormaya gerek yok.
Umarim cok magazinsel olaya dönüsmez bu ayrilik.

HakanÇelik
23-05-08, 01:09
Inge konuyu yine olabildiğince uzağa sürüklemiş.
Tarkan'ın 7 yıllık ilişkisi her türlü sebepten dolayı bitmiş olabilir. Bu O'nun
tamamen özel hayatıdır. Hiçbir kişiye, ya da hiçbir kameraya sebeplerini
açıklamak zorunda değildir. Olayı götürüp "Metin Arolat"a bağlamak, öküzün
altında buzağı aramaktan bir adım öteye gidemez.

MEGASTAR
23-05-08, 03:42
hic uzulmedim desemm:) walla ben buna sevindim cunku hic yakisdirmiyordum tarkana:)
aynen sana katiliyorum