PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Her Şarkıya Bir Program

belfü
20-05-08, 10:08
Gülben Ergen, son albümünün ismini aynı zamanda atv'deki programına da verdi: Sürpriz!.. Peki bu moda böyle giderse, kim, hangi programı yapar? Müslüm Baba ile Adını Sen Koy: İhtiyacı olan ailelerin yeni doğan bebeklerine isim konulan ve çocuğun masraflarının sponsorlarca karşılandığı program. Tarkan'la Kıl Oldum Abi: Kadınlara yönelik saç bakımı ve istenmeyen tüylerden kurtulma programı. Orhan Baba ile Hatasız Kul Olmaz: Aile içi dargınlıklara son verilen, kırgınları barıştıran program. Nejat Alp ile Mardin Kapısından Atlayamadım Liralarım Döküldü Toplayamadım: Ekonomi programı. İsmail YK ile Allah Belanı Versin: Büyü, kurşun dökme, nazar, fal programı. Cengiz Kurtoğlu ile Gelin Olmuş Gidiyorsun: Eh, malum, izdivaç programı. İzzet Altınmeşe ile Manda Yuva Yapmış Söğüt Dalına: Çiftçilere yönelik tarım ve hayvancılık programı.

Sabah.Günaydın/Yüksel Aytuğ

MEGASTAR
20-05-08, 13:42
Ismail YK nin ki komik tide ne bu Tarkan a istenmeyen tuyler , sac bakimi felan bu tarzi hic begenmedim:(

x_y_z
20-05-08, 13:55
:18: Allahım ya rabbim ya.. :18:
izzet altınmeşe ve müslüm gürsesin tam komedi :18:

aliyaşar
20-05-08, 14:00
ne olcak be abi ülkemisde böle işte önüne gelen sunuculuk da yapıyo mankenlik de yapıyo şarkı da sölüyo dizi ya a film de de oynuyo her şeyi yapıyolar maşallah.

szr67
20-05-08, 14:57
gülben ergenin programı tam bir okuma bayramı gibiydi.fena felaket:9:

herseyim
20-05-08, 15:21
hehe cok super olur bence:) tarkan kil oldum abi hahahahahaha bayildim buna:D

TARKANFREAK
20-05-08, 18:20
hic komik degil bence...