PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan İle Sevgilisi Bilge Arasındaki Ayrılık Rüzgarları......

belfü
20-05-08, 09:54
Attığı her adımda Tarkan'ın yanında olan Bilge Öztürk, son günlerde aşkını yalnız bıraktı.. Ünlü çiftin, ayrılacağı iddialları artarken Megastar'a yakın isimler bir sorun olduğunu doğruladı.. Türkiye'nin en gözde çiftlerinden Tarkan ile Bilge Öztürk'ün sürekli gündemde olan olaylı aşkında artık sona gelindiği konuşuluyor. Yaklaşık 7 yıldır süren beraberlikleri boyunca aşkını bir an olsun yalnız bırakmayan, Megastar'ın her konserini en ön sıradan izleyen Bilge, son zamanlarda Tarkan'ın yanında görünmüyor. En son İngiltere'ye birlikte giden Tarkan ile Bilge, aradan geçen sürede bir arada görüntülenemedi. Bilge, Tarkan'ın ne 23 Nisan'da Antalya'da verdiği konserinde göründü ne de Megastar'ın Hasankeyf gezisinde. Geçtiğimiz gece Discorium'da konser veren Tarkan'ın izleyicileri arasında Bilge Öztürk yine yoktu. Bu yaşanılanlar Tarkan ile Bilge Öztürk için ayrılık rüzgarları estiğine dair çıkan dedikoduları güçlendirdi. Çifte yakın isimler de Megastar ile sevgilisinin arasında sorunlar olduğunu doğruladı.

Haber Vitrini

szr67
20-05-08, 12:44
aralarında anlaşmazlık yaşanabilir;çünkü tarkan evlilik istemiyo,bilge istiyo bu yüzden yollar ayrıla bilir.

Ozz
20-05-08, 12:57
son zamanlarda yanında bilgenin olmayışı benim de ilgimi çekti aynı şeyi ben de düşünmüştüm.. hayırlısı olur inşallah ne diyelim...

emre_emre
20-05-08, 13:13
habere ben inanmadım bilge heryerde yanında olacak diye bir şey yok ayrıca bu haber çıkınca heen şöyle yorumlar başlamış ilişkinin miladı doldu zaten göstermelik bir ilişki oldugu biliniyordu deniyor bence saçma adam diyelim ki evlendi sonra ne zaman ayrılacaksınız

karma_elcin
20-05-08, 13:21
yaa ole mi cok üzüldüm walla :)
walla nasip kısmet bu işler...:)

arjen22-tarkan
20-05-08, 13:27
Yanında olmayışı benimde dikkatimi çekti fakat .... İnanmıyorum bu habere !!! Asparagas ... Kaçıncı Defadır Diyorlar Yuh Artık bıkmadılar mı acaba !

TARKANFREAK
20-05-08, 13:33
hayatta hersey olabilir..ama bence yalan haber..

aliyaşar
20-05-08, 13:57
7senedir aynı şeyleri yazıp duruyolar.napsınlar haber buılamıyolar.böle haberleri burda paylaşmak bile gereksiz bence

herseyim
20-05-08, 15:19
bence ayrilmazlarr:) yalan bir haber bence;) ayrilirlarsaa gercekden uzulmemm :)

sarıpapatya
20-05-08, 17:24
yaa kızın işi vardır sonuçta çalışan birisi bencede ayrılmazlar tabi hayat bu herşey olabilir ama bence yalan haber

denizmavisi
20-05-08, 17:29
Tarkan şu sıralar çok yoğun ordan oraya koşuyor her zaman da Bilge yanında olmayabilir çok normal ben inanmıyorum ayrılık filan olduğuna yine magazincilerin asparagas haberlerinden biri:16:

x_y_z
20-05-08, 17:45
yıllardır aynı haber...karma albümü zamanındada bu vardı,come closerda da,
şimdi de.....hep ayrılacaklar,ayrılacaklar....ee yine de tarkan ve bilge en ideal çift :) saçma bir haberdir yine :16:

Mega Fanat
20-05-08, 18:14
Çifte yakın isimler de Megastar ile sevgilisinin arasında sorunlar olduğunu doğruladı.

Kimler dogrulamis acaba?Bence yalan haber,dogru olsaydi isimleri de yazardilar.

kartalizmaster
20-05-08, 18:34
Büyük aşk bitiyor mu?

Magazin - DedikoduTürkiye'nin en gözde çiftlerinden Tarkan ile Bilge Öztürk'ün sürekli gündemde olan olaylı aşkında artık sona gelindiği konuşuluyor.

Yaklaşık 7 yıldır süren beraberlikleri boyunca aşkını bir an olsun yalnız bırakmayan, Megastar'ın her konserini en ön sıradan izleyen Bilge, son zamanlarda Tarkan'ın yanında görünmüyor.

En son İngiltere'ye birlikte giden Tarkan ile Bilge, aradan geçen sürede bir arada görüntülenemedi. Bilge, Tarkan'ın ne 23 Nisan'da Antalya'da verdiği konserinde göründü ne de Megastar'ın Hasankeyf gezisinde. Geçtiğimiz gece Discorium'da konser veren Tarkan'ın izleyicileri arasında Bilge Öztürk yine yoktu.

Bu yaşanılanlar Tarkan ile Bilge Öztürk için ayrılık rüzgarları estiğine dair çıkan dedikoduları güçlendirdi. Çifte yakın isimler de Megastar ile sevgilisinin arasında sorunlar olduğunu doğruladı.

Uçankuş / Saklambaç

bounce
20-05-08, 20:14
babalar magazinciler bişey bulamadı tarkan sallıyorlar yaa ne ayrılması yaaa adamlara bak yaa iyi ki evlenmiyor tarkan hemen ayrılıyorlar diye yazıyor....magazin bitmiş ülkemizde yahu....son örnek kylie minogue örneği kadın defalarca görüntü verdi gidip yinede yatında cekmeye çalışıyorlar....

T*A*R*K*A*N*C*I
20-05-08, 20:46
Hadi yha çok üzüldüm şimdi:10:

Rumeli59
20-05-08, 22:15
evet bende farkt edim ama bu haber pek inanmiyorum, neyse hayrili olsun ne diyim

**MegaStarkan**
21-05-08, 00:28
Dogru degildir, hem ne var yani tartismis olabilirler.
Küslük arada bir iyidir ;)

Tugcee
21-05-08, 18:52
oleyyy inşallah doğruı haberdir ayrılsınlar :)

Olur olur arada :19:
Hem her konserde kuyruk gibi pesinde olcak diye bisey yok, kizinda isi gucu var

Gizemm
22-05-08, 17:52
kenıd kararları tabı ama bnce yalan..

Pamela_beyazgul
22-05-08, 21:17
tarkan icin uzuldum :( onu cok seviyordu