PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan doritosla 15 mayısta ekranlarda

bounce
15-05-08, 18:02
biliyorum bu konu var ama içeriği farklı ondan ayrı konu açtım
Tarkan’la Doritos’un yolları 13 yıl sonra yeniden kesişti... Amerikalı cips markası Doritos’un,
Panço’yu satın
alarak Türkiye pazarına girdiği dönemde kampanya yıldızı olarak kullandığı Tarkan, bu yaz
da yine
Doritos’la anlaştı.
Doritos’un, “Doritos nerede müzik orada!” kampanyası 15 Mayıs Perşembe, yani bu akşam
Discorium’da kamuoyuna tanıtılacak.
Tarkan’ın da sahneye çıkıp üç şarkı söyleyeceği tanıtımda Doritos Tarkan konser serisinin
hangi illeri kapsayacağı, Tarkan hayranlarının bu konserlere nasıl katılabilecekleri açıklanacak.
“Perşembe akşamki toplantının bilgileri cuma gününden önce medyaya yansımaz, bu bilgileri
almak için ben o kadar bekleyemem” diyenlerdenseniz size bir kamu hizmeti daha...
Sizin için o konser programını ve konsere gidiş koşullarını öğrendim.
Tarkan’ın ağustos sıcağında Bursa’da başlayıp İstanbul’da final yapacağı konseri izlemek isteyenler
Doritos paketlerindeki puanları toplayacak. 10 puanı bulan konsere bir bilet hakkını elde edecek.
Yani 10 paket Doritos cipsi yemeyene Tarkan konseri yok...
Doritos, satışlarını artırmak için dönem dönem şov dünyasının yıldızlarıyla kampanyalar yapmayı
seven bir marka...

aliyaşar
15-05-08, 18:47
aaaaa bak bunu bilmiyodum çok teşekkürler duyuru için hadi bakalım çıksın cumartesi pazar magazin programlarında gösterirler izleriz. ;)

RaSKaS
15-05-08, 19:19
Tarkan gelsinde onlarca doritos yeriz :21:

Bamboo
15-05-08, 19:22
doritosu sevmem ama tarkan için yerim walla hiç sorun değil....

hsaex123
15-05-08, 20:47
walla ben su anda 3 puan bırıktırdım kaldı 7 puan hergun bır tane alıp yıyorum zaten:)::):)

herseyim
15-05-08, 20:59
walla cok guzel bir haber:) ben bilmiyordum bunlari:)

scorpioness
15-05-08, 22:02
Paketini bile koydugumuz halde günlerdir var olan haberi bilmemeniz beni çok şaşırttı üyeler...

sparrow
15-05-08, 22:16
az kilomu alacaz bilmen..neyse konserde eritiriz hralde be..

SEA
16-05-08, 15:09
Güzel bi geceydi :)
Ama Tarkan 3 değil 5 şarkı söyledi büyük ısrarımız sonucunda :))

sarıpapatya
16-05-08, 18:16
bende bugün bulabildim anca başladım biriktirmeye hadi bakılım şimdi sıra geldi kilo almaya yaa cips yerine kilo yapmayan şeylerle anlaşsa ne güzel olur allahtan kilo derdim yok rahat rahat yerim 1 2 kilo tarkan için seve seve alırım :4:

tunalı
16-05-08, 19:25
çok güzel olmuştur konser gelmek isterdim ama maalesef

dudu
16-05-08, 23:28
valla iki güne bi doritos yiyorum bence fazla biriktiripte bilet alıp diğer tarkan hayranları zor durumda bırakılmamalı salonlar kapasiteli zaten ....

kartalizmaster
17-05-08, 01:18
http://img.mynet.com/ha3/t/tarkankonser2.jpg

Tarkan hayranlarıyla buluştu
Tarkan'ın “Doritos-Tarkan Konserleri"nin tanıtımı, dün muhteşem bir partiyle Discorium'da yapıldı.

Tarkan gecede “Vay Anam Vay!”, “Dilli Düdük” ve “Arada Bir”, “Dedikodu” ve “Kuzu Kuzu” isimli şarkılarını seslendirdi.

Mynet