PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Tarkan Arayıp Tebrik Etti"

belfü
13-05-08, 10:54
Esin ÖVET / MAGAZ?N

İlk single'ı "Çeksene Elini Kırcan mı Belimi" ile müzik dünyasına giriş yapan Ayşe Hatun Önal, "Sustuysam" adlı yeni albümüyle müzikseverlerden tam not aldı. Elektronik müzik dalında Boğaziçi Üniversitesi tarafından ödüle layık görülen güzel şarkıcının albümünü dinleyen Tarkan, Ayşe Hatun Önal'ı arayarak tebrik etti. Tarkan, Ayşe Hatun Önal'a telefonda, "Bu yıl dinlediğim en güzel albüm. İleride şarkı alışverişi yapalım. Şarkılarına bayıldım" dedi. Birçok kişinin şarkılarını çok beğendiğini ve severek dinlediğini söyleyen Ayşe Hatun Önal ise turneye çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye'nin çeşitli yerlerinde konserler verecek olan Önal, "Bir ay sonra konserlere başlıyorum" diyor.
Sabah.Gazt

tarkantutkunu
13-05-08, 11:30
bu haber inandırıcı gelmedi bende bu albümün çıkış parçasını dinledim beyazda
çok kötü
hem tarkan böyle bişey yapcagını sanmam

yasemen958
13-05-08, 12:16
bu haber inandırıcı gelmedi bende bu albümün çıkış parçasını dinledim beyazda
çok kötü
hem tarkan böyle bişey yapcagını sanmam
aynen . hadi ya , bak sen tarkan aramis

ozinga
13-05-08, 12:52
umarım doğru bi haber değildir:16:

**MegaStarkan**
13-05-08, 13:24
Inanmiyorum, prim yapiyordur.
Gerci sarkisini dinlemedim ama dogru düzgün müzik egitimi almayan birinden cok iyi albüm zaten beklenemez.
haber icin tskler

HakanÇelik
13-05-08, 13:27
Şarkıyı ilk duyduğumda, Ayşe Hatun Önal'ın bu kalitede bir şarkı
yaptığına inanamadım. Melodi, söz ve düzenleme olarak çok kaliteli.
Klibi de çok değişik ve güzel. Ama Tarkan'ın aradığına ben de
inanmıyorum.

İZMİRLİ
13-05-08, 13:29
TARKAN aramışmıdır bilmiyorum ama, albüm sound olarak cok iyi ve farklı...en azından son zamanlarda bir birinin kopyası şarkı ve müziklerin dışanda olarak görüyorum

Hakan Çelik'e de katılıyorum

:20:

tara
13-05-08, 14:15
ben sarkilarini dinlemedim bilmiyorum ama bildigim tarkan bu isi yapmaz aramaz yani

scorpioness
13-05-08, 14:32
Ayşe Hatun Önal'ı ilk albüm çalışmasında da beğenmiştim açıkcası beklediğimden iyi işler yaptığı için bence ona haksızlık etmeyin değişik tarzıylada müzik piyasasına yenilik katıyor beğeniyle dinliyorum Tarkan aramışsa da bunda bir gariplik olamaz bence..Teşekkürler haber için.

karma_elcin
13-05-08, 14:36
A. Hatun'un son albümüne bayıldım gerçekten ii bi iş çıkarmış ama biraz da ses olsa bu kızda daha neler olacak ama malesef..:S
Tarkan belki aramış olabilir, ama sanmıyorum pek...

RaSKaS
13-05-08, 16:50
aradığına pek ihtimal veremiyorum :)

sarıpapatya
13-05-08, 17:07
aradığını bende düşünmüyorum ama ayşe hatun önalın da hakkını yememmek lazım güzele güzel demeyi biliriz biz değişik ve güzel şarkılar yapıyo arcıca kendi yazızıyo şarkılarını bildiğim kadarıyla başarılı bencede

devilscream
13-05-08, 17:34
tarkanin aramasi bana da inandirici gelmedi
zaten albüm berbat
tarkanin böyle bi albümü begenmesine ihtimal vermiyorum...

herseyim
13-05-08, 18:37
aramissa cok ii yapmis:) ama ben ayse hatun onal i hic sevmiyorum sarkilarii cok berbat bence nasil beendi tarkan onuda annamadim:(

eskalen
13-05-08, 20:06
Tarkan nasıl aramış yani biraz tuhaf!...Ayşe Hatun önal'ın albümü iyi deniliyor, tam dinlemedim ama sesini pek beğenmiyorum, düz okumayla gidiyor şarkıları hep.....

tunalı
13-05-08, 22:13
aramış plabilir çünkü yeni albüm gerçekten çok kaliteli
neden inanmıyorsunuz anlamadım sonuçta ikiside şarkıcı

TARKANFREAK
13-05-08, 22:20
bende inanmadim arkadaslar..ama ayse hatun önal cok güzel bir albüm yapmis beyendim ben

Rumeli59
13-05-08, 23:31
Bu haber inanmiyorum, zaten ayse´nin sarkisi hic begenmedim

x_y_z
13-05-08, 23:38
hayır,hayır,hayır..resmen yalan bence bu haber...Tarkan bu kadar düşer mi hiç ya..! hani demet akalın desek,belki ama,yani hic ayse hatun önal akla geliyor mu allah aşkına..bir yanda "sarılmanda belli kırcan mı belimi" gibi söz diyaloglarıyla sadece hayranlarını (!) avutmaya çalışan bir şarkıcı..;
bir yanda tüm dünyada tanınan br megastar..Allah aşkına güldürmeyin beni..
:18:

Ozz
13-05-08, 23:43
Tarzını beğenmiyorum dolayısı ile şarkılarının kalitesi hakkında bir fikrim yok. Tarkan aramışmıdır... bilemem olmaz olmaz...

MEGASTAR
14-05-08, 05:02
Ayse Hatun Onal i severim ama bi TArkan kalitesinde deil bu haber de pek inandirici deil

iki gune kalmaz Tarkan la Ayse duet yapacaklar haberi cikamassa sasmayin:28:

Gizemm
14-05-08, 17:34
bncde hıçç inandırıcı değilll.......

HURRICANE
14-05-08, 21:51
TARKAN aradımı bilemem ama aradıysada tebrik ederim;)Ayşe Hatun Önal'ın özellikle çıkış parçası KALBE BEN tek kelimeyle muhteşem!Ona keza klibide çok farklı...

sinemtevetoglu
15-05-08, 00:43
Ayşe Hatun Önal'ın albümü çok güzel gerçekten! beğendiyse tebrik etmek istemiş olabilir bence çok normal...

arjen22-tarkan
16-05-08, 21:48
bana da inandırıcı gelmedi...ama bilemeyecem !!

dudu
16-05-08, 22:45
bencede doğru olması mümkün değil hergün farklı bir çıkıyo zaten..

sparrow
18-05-08, 15:36
ya tamam belki şarkı gzledirde tarkanın arayıpta bu yıl dnlediğim en gzel albüm dyecek kadar değildir..aramaz ztn bence ne albümler oldu aramamış onumu arayacak..