PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Recep İvedik Vasat!

belfü
26-04-08, 10:19
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, imza gününe katıldı, önüne geleni bombaladı: Recep İvedik özel bir film değil. Hülya Avşar'ı izlemiyorum. Onun ne söylediğinden bile haberim yok. Tarkan, meyve verdiği için taşlanıyor!

'İvedik özel bir film değil'

Yeni DVD'sini tanıtan Cem Yılmaz; Şahan Gökbakar, Tarkan ve Hülya Avşar'ı fena halde diline doladı....

Cem Yılmaz, önceki gün Cevahir Alışveriş Merkezi'nde yeni DVD'sinin imza günündeydi. "Recep İvedik"le ilgili sorulara tepki gösteren Yılmaz, "İzlemedim. Özel bir film değil. Yumurta ve Mutluluk filmlerini beğendim. A.R.O.G.'tan beklentilerim yüksek. Film Aralık'ta vizyonda" dedi. Ünlü şovmen, Hülya Avşar'ın A.R.O.G.'un fragmanlarını yeterli bulmaması hatırlatıldığında ise "Ben kendisini takip etmiyorum. Ayrıca 'Vergi verenler armut gibi dizilmiş' diyormuş, geçen yıl da o mu dizilmişti? Artık polemik takı gibi kullanılıyor. İnsanlar birbirlerine 'Bak bugün polemik taktım' diyor" ifadesini kullandı. Cem Yılmaz, "Meyve veren ağaç taşlanır" sözünü ise "Ben Tarkan mıyım meyve vereyim" şeklinde yorumladı.

Aydın HAMZA
takvim.gazt

x_y_z
26-04-08, 10:21
Evet,meyve veren ağaç her zaman taşlanır..Bu artık tabiri caizse,uygun olmus bir seydir..Tarkan yıllardır elinden geldigini yapıyor,eleştiri alıyor,doğru söylemis Cem.. :)

tunalı
26-04-08, 10:30
tarkan hakında söylediği söz kesinlikle çokdoğru ana katılıyorum

bounce
26-04-08, 13:14
belfü bu haberler link bölümüne çok iyi çalışıyosun teşekkürler

karma_elcin
26-04-08, 14:05
Tarkan için en uygun lafı söylemiş CMYLMZ...:20:
Ama Recep İvedik Hakkındaki düşüncelerine katılmıyorum..Şahan da büyük bi yetenek ve filmi de gayet başarılıydı :):1:

belfü
26-04-08, 14:15
Teşekkür ederim arkadaşım herşey tarkan için:)

MEGASTAR
26-04-08, 14:57
Tarkan için en uygun lafı söylemiş CMYLMZ...:20:
Ama Recep İvedik Hakkındaki düşüncelerine katılmıyorum..Şahan da büyük bi yetenek ve filmi de gayet başarılıydı :):1:

sana katiliyorum bu milletin biraz gulmeye ihtiyaci vardi ve Recep ivedikte bunu yapti tamam konu bakimindan o kadar onemli bi film olmiyabilir ama yinede cok eglenceli bir filmdi

herseyim
26-04-08, 15:10
cok tesekkurler;) cok dogru soyledi:)

t_a_r_k_a_n
26-04-08, 15:31
doğru söylemiş...

TARKANFREAK
28-04-08, 14:25
haha dogru söylemis vallaa...:) bencede sahan iyi bir yetenek..sanki filmi beyendim dese ölür..yeni sanatcilar hic desdeklenmiyo nedense..

sinemtevetoglu
28-04-08, 23:02
TaRkAn için söylenilenler doğrudur...recep ivedik için söylenenler saçmalık ve ya kıskançlık olabilir...:19: en iyi ihtimalle gerçekten seyretmeye gerek görmemiştir ama önyargılı olmaya gerek yok bence...hayatımda izlediğim en komik filmdi...her sahnesine bu kadar güldüğüm başka film hatırlamıyorum...ikincisi çıksın...:20:

grikanat
29-04-08, 19:06
size hayret ediyorum.resmen tarkanı tiye almış.meyve veren agaç=tarkan.nasıl bu sözlere katılıyorsunuz.çok komik ya...

arjen22-tarkan
29-04-08, 20:09
Doğru diyor Tarkan Çok Eleştiriliyor ....Cem Yılmaz la Tarkan yakın arkadaşlar bunu herkes biliyor onları aynı projede görmek isterizz!!

sinemtevetoglu
29-04-08, 22:28
size hayret ediyorum.resmen tarkanı tiye almış.meyve veren agaç=tarkan.nasıl bu sözlere katılıyorsunuz.çok komik ya...

ne alaka ya! meyve veren ağaç olmak iyi birşey olmasa taşlanmaz zaten! çok başka bir yerden bakmışsın...tiye alındığı filan yok...cem yılmaz istese de o kadar iyi işler çıkarıp o kadar büyük projeler de yer alamaz...haliyle de insanın kendisini bilmesi güzel birşey...kimseyi komik bulmana gerek yok yani!

kanky
30-04-08, 13:53
Tarkan onun kulvarında gidenlere en iyi örnek ve tecrübe..avrupaya ve dünya'ya açılma da ilk adımları atanlardan..acı bir gerçek...meyve veren ağaç taşlanır..evet..ama..o meyvelerini alamazlar..

Kolbandi
30-04-08, 15:16
Cem Yılmaz doğru söylemiş.Tarkan değilki meyve versin.Ama oda sevdiğim bir komedyen..