PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın avukatından 'fahiş fiyat' açıklaması...

serkoy
23-04-08, 10:23
ANTALYA (İHA) - Tarkan Tevetoğlu'nun avukatı Yunus Egemenoğlu, müvekkilinin TRT ile yaptığı projelerle ilgili olarak kamuoyunun yanlış bilgilendirildiğini belirterek, "Özel bir ana haber bülteninin yapımcısı ve sunucusu hakkında 'araştırmacı gazeteci' kimliğine uymayan bir davranışta bulunarak, sadece duyum üzerine hareket edip Tarkan Tevetoğlu'nun TRT yılbaşı programı için 750 bin dolar, 23 Nisan Programı için de 450 bin YTL aldığını iddia etmiştir" dedi.

Avukat Yunus Egemenoğlu, Falez Otel'de TRT'nin 30. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Anısına basın mensuplarına verilen yemekte konuştu. Müvekkili Tarkan Tevetoğlu ile ilgili basında TRT ile ilgili yaptığı projelerde kamuoyunun yanlış bilgilendirildiğini söyleyen Egemenoğlu, "Özel bir ana haber bülteninin yapımcısı ve sunucusu Uğur Dündar, araştırmacı gazeteci kimliğine uymayan bir davranışta bulunmuş sadece duyum üzerine hareket ederek Tarkan Tevetoğlu'nun TRT yılbaşı programı için 750 bin dolar, 23 Nisan Programı için de 450 bin YTL aldığını iddia etmiştir. Dündar ayrıca TRT'ye de 'Tarkan Radyo ve Televizyon' yakıştırmasını yapmıştır" diye konuştu. Daha önce de yazılı ve görsel basında yer alan yılbaşı program bedelinin 750 bin dolar olduğu ile ilgili haberlerin asılsız ve dedikodudan ibaret olduğunu söyleyen Egemenoğlu, şunları söyledi:

"Basında yer alan tutarların gerçek ile yakından uzaktan ilgisi yoktur. Tarkan'ın aldığı ücretler müvekkilimin ve TRT'nin resmi kayıtlarında mevcuttur. Aradan aylar geçmesine rağmen Uğur Dündar'ın 'Haber' adı altında hala yanlış bilgilendirme yapıp hatta bu kez de 23 Nisan programı ile ilgili benzer haberleri neden yaptığı tarafımızca anlaşılmamaktadır. Yapılan haber hukuka aykırı olup gerçeklik, güncellik, toplumsal yarar, haber verme ve eleştiri hakkının sınırlarını çok aşmış ve haberlerin yer aldığı yayınların ciddiyetini inandırıcılığını, güvenilirliğini tartışılır hale getirmiştir. Müvekkilimiz yılbaşı program ücretiyle ilgili bu güne kadar doğruları söylemek ile yetinse de 23 Nisan programı ile ilgili olarak da aynı yanıltıcı haberlerin yayınlanması karşısında bu kez gerçeğe aykırı bu haberler ile ilgili olarak düzeltme yapılmasının beklemekte olup, düzeltme yapılmadığı takdirde yargısal yollara başvuracaktır".

www.mynet.com

belfü
23-04-08, 10:50
İsabetli bir karar olmuş ama daha önce böyle bir açıklama yapılsaydı ne bukadar çok konuşabileceklerdi nede haber adı altında bu tür haberleri yayınlayabileceklerdi.resmen halkın gözünden Tarkanı düşürmeye çalışıyolar hemde böylesi güzel anlamlı bir bayramda artık bu açıklamada kapak olmuştur herkese......................Haber için teşekkürler arkadaşım:)

TARKANFREAK
23-04-08, 10:59
ne istiyolar hala tarkandan anlamadim gitti...hem ugur dündara hic yakistiramadim..gercekten cok ayip etmis...cok üzüyolar tarkani coooookk..:(

90_model
23-04-08, 11:06
bende tarkanın sitesinde okumuştum bencede ne gerekiyorsa yapılsın hakkını araması lazım

aliyaşar
23-04-08, 11:59
uğur dündar tarkanın ne kadar aldığını diil de kendisinin kanal d den star tv ye transferi için aldığı ücreti söylesin.doğrucu bi insan görünüyo ama maalesef hiç de öyle diil o kişiye hiç güvenmiyorum.yazık ki ülkemizde böle insanları yukarı mevkiye getiriyolar maalesef

szr67
23-04-08, 12:03
o dündar kişiliği sponsor olduğu firmalara giderek hijyenik yerlerin görüntüsünü alarak halkın sözde güvenen biridir.o hijyenik görüntülerde hazırlanarak çekiliyor film gibi tarkan dündardan 750bin dolar tazminat almalıdır..

**MegaStarkan**
23-04-08, 13:04
Kapak. Bakalim birdaha yaparmisiniz....

aliyaşar
23-04-08, 13:16
Kapak. Bakalim birdaha yaparmisiniz....
bunlarda utanma sıkılma yokki yaparlar yine ne olcak işleri bu insanlara iftira atmak.tabii ki temennimiz yapmamaları ama bakalım...

devilscream
23-04-08, 13:25
tarkan.com'da da bununla ilgili yazi koymuslar zaten ana sayfaya
bir daha böyle seylere kalkismazlar heralde

herseyim
23-04-08, 13:49
ne isdediklerini bende annamadimm?? sinir bozucu seyler bunlar;) kiskandiklari icinnn yediremeyiyorlarr:) KISKANANLAR CATLASIN KISKANANLAR CATLASIN:D

karma_elcin
23-04-08, 17:12
uğur dündar tarkanın ne kadar aldığını diil de kendisinin kanal d den star tv ye transferi için aldığı ücreti söylesin.doğrucu bi insan görünüyo ama maalesef hiç de öyle diil o kişiye hiç güvenmiyorum.yazık ki ülkemizde böle insanları yukarı mevkiye getiriyolar maalesef
Uğur Dündar'a yakıştıramadım..Tarkan'ın sesi çıkmıyor diye herkes atıp tutuyo..Uğur Dündar'ın boyle bişey yapmış olması üzücü :(:11:

x_y_z
23-04-08, 17:28
Para işleri her zaman hep tartışma oldu Tarkanda..Yahu 750 bin dolar almadı,almazda Tarkan Trtden istemez..Ayrıca bu gün de belki bedava konser vericek nerden biliyorlar?Uğur dündara hiç yakıştıramadım..Kesinlikle bir dava açması lazım..Hem parayı Tarkan alsa yine Uğur dündar niye karışıyor?
Tarkan Uğur Dündarın aldığı paralara bir kerecik karıştı mı ?

MEGASTAR
24-04-08, 02:51
Ben Zaten ugur Dundari sevmezdim yani sanane Tarkan ne kazanmis kazanmamis. Halkin parasini o kadar cok onemsiyorsan sen Tarkan yerine bir devlet TV si olan TRT de haber sunda gorelim

herseyim
24-04-08, 03:20
bence ugur dundar gecipte sarki soylesin bakalimm soyleyebilecekmi?:D

ruya
24-04-08, 09:38
ya adamın aldığı para kimi ilgilendiriyor ben anlamadım ki, diğer şarkıcılar bile bence haketmedikleri halde 100binlerce dolar alıyorlar, biz burada TARKAN'dan bahsediyoruz, yani konuşmak bile anlamsız aslında, ne kadar alsa hakkıdır

belfü
24-04-08, 10:32
Star TV'de TRT için Tarkan Radyo Televizyonu yakıştırması yapılıp Tarkan'ın fahiş paralar aldığı iddia edilince Tarkan'ın avukatı harekete geçti...

Avukat Yunus Egemenoğlu imzası ile yapılan açıklamada müvekkili Tarkan Tevetoğlu'nun Uğur Dündar yönetimindeki Star Haber tarafından kamuoyunu yanlış bilgilendirdiği iddia edildi. Tarkan'ın 23 Nisan programı için 450 bin YTL aldığının doğru olmadığı açıklandı. Star TV bu konuda düzeltme yapmadığı takdirde yargı yoluna gidilecek
Medyatava.com

tunalı
24-04-08, 11:00
oh oh güzel iyi olmuş versinler möahkemeye dündarı

karma_elcin
24-04-08, 14:16
Tarkan'la Uğur Dündar'ın karşı karşıya gelmesini istemezdim ama malesef Uğur Dündar büyük bi hata yaptı...
Bu ülkede kaliteli sanatçılar o kadar para alsa bile kimsenin laf etmemesi lazım..
ben Tarkan'ın ya da Sezen Aksu'nun yerinde olsam daha fazlasını isterdim her zaman :)

Bamboo
24-04-08, 14:36
akşam uğur dündar haberlerinde tarkan için konuşulan 750 ile 450 bin dolarların doğru omadığını tarkan ve trt yöneticilerinin açıkladığını söledi ama sonra ne kadar aldığını açıklamadığını da ekledi yani çok samimiyetsiz geldi bana bu yaştan sonra tarkanın aldığı paraları mı kıskanıyor bu adam noluyo anlamadım ki.........

herseyim
24-04-08, 14:42
ohhhhhhhhhhh cok iii yapiyor:) bayildim ben bu ise:D

MEGASTAR
24-04-08, 17:26
Cok iyi dava etsin de Herkes haddini bilsin

TARKANFREAK
24-04-08, 17:27
cok yanlis yapti ugur dündar... hic yakistiramadim ona...

RaSKaS
24-04-08, 19:58
Tarkan ın bugüne kadar neden bu yolu izlemediğini anlayamadım
bu türden asılsız haberleri verenleri uyarmak , tekrarı halinde yargı önünde hesaplarını sormak gerekir
başka türlü akıllanmaz bunlar :)

herseyim
24-04-08, 20:04
tarkana saygimiz sonsuzz;) boyle yapmasii gerekirr zatenn;) bari ugur bey sussun artik!!

sinemtevetoglu
24-04-08, 23:52
bu iki oldu uğur dündar iyice saçmalamaya başladı artık...vatana millete hayırlı uğurlu olsun! :13: