PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arda Uskanın 35,Gazetecilik Yılını Kutladığı Gecede Ünlüler Kemancıda Sahne Aldı

belfü
18-04-08, 09:45
Gazeteci Arda Uskan Meslekteki 35. Yılını Ünlü Eğlence Mekanı Kemancı'da Kutladı. Biletlerin 120 YTL'den Satıldığı Geceye 100 Kişilik Bir Davetli Topluğu Katıldı.

Gazeteci Arda Uskan meslekteki 35. yılını ünlü eğlence mekanı Kemancı'da kutladı. Biletlerin 120 YTL'den satıldığı geceye 100 kişilik bir davetli topluğu katıldı. Metin Uca'nın sunuculuğunu üstlendiğini gecede sahne alan Sezen Aksu, Nüket Duru, Seyyal Taner, Zerrin Özer, Ali Kocatepe, Erkin Koray, Haluk Özkan, Ayşe Gülaldinç, az sayıdaki seyirci topluluğu karşısında şaknlık yaşadılar. Gecede sahneye öncelikle Teoman çıktı.
Arda Uskan'ın gecesinde bulunmaktan mutlu olduğunu söyleyen Zerrin Özer, "Basın medya ve sanatçılar iç içe. Kim emek verdiyise onun yanında olmak gerekir. Bu gece çok mutluyum. İlerleyen yıllar için de bizim içinde böyle geceler düzenlenecek" dedi. Sırayla sahne alan sanatçıların ardından mekana gelen Sezen Aksu, izdihama neden oldu.

Sezen Aksu başta olmak üzere bir çok ünlü isimle aynı sahneyi paylaşmanın mutluluk verici olduğunu belirten Haluk Özkan, "Bu geceye ilgi pek yok. Arda Uskan için her kes burada. Ama izleci az. Çok üzüldüm. Geçtiğimiz hafta da Türk Kızılay'ı yararına Taksim Meydanı'nda bir konser düzenlendi. Bu konserde önüme bir liste koydular. Çok sevindim. Tarkan, Beyaz, Okan Bayülgen ve mangalda kül bırakmayan tüm sanatçıların isimleri vardı. Hiç biri gelmedi. Yine ben tek başıma sahne aldım. Kendi adıma sevindim. O sanatçılar adına üzüldüm. Ülkemiz deprem kuşağında bir çok felaketler yaşadı. Mehmetçik büyük bir savaş veriyor. Bir gün herkesin kana ihtiyacı olabilir. Türk sanatçısı örnek olmalı" diye konuştu.

(MY-EY-EY-Y) (İhlas Haber Ajansı) 17.04.2008 13:48 [1308667]