PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya starı Tarkan! (Bilal Özcan)

HakanÇelik
17-04-08, 22:13
Dünya starı Tarkan!
Peşin söyleyeyim sert yazacağım.

Çünkü Tarkan'a çok kızdım,
Kendisini ne hale düşürdü.
Star adam böyle hata yapmaz.
İstediğin kadar 'star' maskesi tak.
Tak ve gezin dur...
Sadece ruhunu avutursun.

Londra'ya konser vermeye gidiyorsun,
Ekibin 'turist vizesi' alıyor.
Pasaport polisi soruyor? "İngiltere'ye ne yapmaya geldiniz?"
Kasılarak cevap veriyorsun:
"Yarın akşam Wembley Arena'da konserim var!"
Oysa, ekibin sana çalım atmış, haberin yok.
Pasaportundaki vize; turistik!
İngiliz pasaport polisi haklı...
"Çalışmaya geldiyseniz, giremezsiniz.
Çünkü çalışma vizesi almamışsınız."

Tarkan şaşkın... "Yapmayın, etmeyin" dese de boş.
Dünya starı(!) ayakta öyle bekliyor.
İngiltere'den içeriye adım atamıyor.
Binlerce insan yanından geçip gidiyor.
Afrikalısı, Pakistanlısı, Çinlisi...
Herkes giriyor, o giremiyor.
"Sizi alamayız, geri göndereceğiz" diyorlar...
"Geldiğiniz uçakla, gideceksiniz."

Hadi diyelim, vizeyi alan atlamış,
Peki Tarkan'ın sağ kolu yok mu?
Sağ kolu ya da sol kolu?
Menajeri, asistanı, sekreteri, danışmanı...
Hiçbiri mi pasaportuna bakmamış.
Böyle ekip mi olur Allahaşkına...

Ekibin ilk vukuatı bu değil.
Yılbaşı gecesini hatırlayın...
TRT'de yaşanan rezaleti.
Yılbaşı konserindeki senkron komedisini...
Hatırlayın...
Tarkan'ın ağzından çıkanla, kulağımızın duyduğu farklıydı.
O komedi de ekibinin hatasıydı...
Çünkü, montajı onlar yapmıştı.
Yayın bandı TRT'ye son anda verilmişti.

Dedim ya; sert yazı oldu.
Haksız mıyım? Pakistanlı, Afrikalı giriyor, dünya starı bekliyor.
Az bile yazdım.

http://www.bugun.com.tr/yazar.asp?yaziID=22683

Yazar E-Posta: bozcan@bugun.com.tr Haber Tarihi: 16 Nisan 2008

Ozz
17-04-08, 22:42
doğru demiş.. dünya starı olduğunu kabul etmiş.. ve vize olayı gerçekten bi hataydi.

aliyaşar
17-04-08, 23:16
haklı ama işte tarkan napsın ekibin hatası maalesef.ekbini disipline soksa ii olur

Eklicek biseyim yok.. aynen hissettiklerimi yazmis:20:
Gerci hatalar keske bunlarla kalsa iyi..... :11:

eskalen
17-04-08, 23:46
Tarkan konser sonrası şunu söylemişti: Devletin bizim gibi sanatçıları desteklemesi, koruması lazım .....Sanırım birazda bu olaylar bundan kaynaklıyor....Çünkü her seferde Tarkan bunu dile getiriyor......

szr67
17-04-08, 23:59
Tarkan dünya starı değil ki sadece bir ülkenin popstarı dünya starları bir kurumsal firma gibi yönetilir zaten tarkan bireysel ekip tarafından yönetilen biri tarkana dünyastarlığı yolunda çok hatalar yaptı oyüzden bu tür vize hataları tarkan adına normal karşılıyorum.Bu ülkede herşeyi devletten beklemeyeciğini sanırım tarkan daha anlamamış.yazık

bounce
18-04-08, 02:30
Tarkan dünya starı değil ki sadece bir ülkenin popstarı dünya starları bir kurumsal firma gibi yönetilir zaten tarkan bireysel ekip tarafından yönetilen biri tarkana dünyastarlığı yolunda çok hatalar yaptı oyüzden bu tür vize hataları tarkan adına normal karşılıyorum.Bu ülkede herşeyi devletten beklemeyeciğini sanırım tarkan daha anlamamış.yazık
aynen katılıyorummm çok duygusal davranıyorrr....değiştirmeli ekibini buna ozan çolakoğlu da dahil...bu albümde hiç birşey yapamamış elektro tarzında....

Tar-Khan
18-04-08, 03:34
aynen katılıyorummm çok duygusal davranıyorrr....değiştirmeli ekibini buna ozan çolakoğlu da dahil...bu albümde hiç birşey yapamamış elektro tarzında....

katiliyorum...
kivanc.k veya matthew erdem´öe calismaliydi...
her neyse...
,,,yinede güzel ;)

İZMİRLİ
18-04-08, 10:06

bence haklısın...........hani şöyle diyenler olabilir dünyastarı göreceli bir kavramdır tabikide öle degil bir insan starsa stardır bana göresi sana göresi olmaz....tarkan dünya starı degil böyle devam ederse de olamaz....gelelim devlet olayına yaaa tarkancım senin yanındakinler bişeyi beceremiyorlarsa devletin ne sucu var.kusura bakamasın ama bu kafayla devam ederse daha cok vize bekler o

tarkanı seviyoruz....türkiye içinde büyük bir star dünyaca tanınan bir starda diyebiliriz......umarım bundan sonra TARKAN ismini taşıyabilecegi adamlarla çalişmaya özen gösterir...çünki bir iş güzel olabilir ama AMBALAJI kötü ise :16: vay haline..........

neyse şahsi görüşlerim di bunlar :19:

belfü
18-04-08, 10:51
Olmuş Bikere artık yapılacak bişey yok ama üzüldüm. gerçekten zamanında önlem alınsaydı böyle bişeyle tarkan yüzgöz olmayacaktı. yanındakilerinin ilgilenmesi gerekiyodu. herşeyide Tarkan düşünemezki niye para ödüyor o zaman boşyere Tarkanmı düşünecek herşeyi onca stresin arasında birçok insan sizin vereceğiniz konseri bekliyor....................

alper...
18-04-08, 10:57
aynen katılıyorm

Pamela_beyazgul
18-04-08, 11:14
Olmuş Bikere artık yapılacak bişey yok ama üzüldüm. gerçekten zamanında önlem alınsaydı böyle bişeyle tarkan yüzgöz olmayacaktı. yanındakilerinin ilgilenmesi gerekiyodu. herşeyide Tarkan düşünemezki niye para ödüyor o zaman boşyere Tarkanmı düşünecek herşeyi onca stresin arasında birçok insan sizin vereceğiniz konseri bekliyor....................

Katiliyorum sana. Bu ekiblerinin hatasi. Tarkan herseyi de dusunmezki, bu ekiblerinin isi !

tarkantutkunu
18-04-08, 11:16

o kadarda değil herşeye tamam ozan çolakoğlunu bari bu işe katmayın

TARKANFREAK
18-04-08, 12:19
off offf..adami uyuz ediyolar yaa:(

szr67
18-04-08, 12:22
tarkan ahmet sanla çalışmazsa yerinde sayar durur

karma_elcin
18-04-08, 13:57
haklı ama işte tarkan napsın ekibin hatası maalesef.ekbini disipline soksa ii olur
katılıyorum...Tarkan'ın ekibi eskisi gibi değil malesef...:11:

caspian
18-04-08, 13:58
tarkan'ın en büyük hatası şu "ekip" olayı zaten...bir dünya starının böyle bir ekibi olmaz...o konuda katılıyorum...ama bu vize olayına bende çok kızdım...bu yazıyı yazan sonuna kadar haklı bence...:((

kartales26
18-04-08, 15:57
sizler nasıl fansınız böyle...insan sevdiği desteklediği şarkıcı hakkında nasıl böyle şeyler konuşur aramızda 1-2 provakatör var onların gazıyla tarkan'ın arkasından sallıyorsunuz.Unutmayın bütün medya zaten düşman bir de siz vurmayın

belfü
18-04-08, 16:02
Biz ne dedik arkadaşımız böyle bir ağır ithamda bulunuyosun.bir iki kişi varsa adını açıkla çoğunluk konuşupta herkesi zan altında bırakma ayıp oluyor ya ne demek siz nasıl fansınız ......

TOLGA
18-04-08, 19:27
arkadaslar siz gercekten tarkan fanimisiniz? yok ozan colakoglunu gondersın ahmet sanla calıssın tarkan stardır degıldır fılan? SIZ GERCEKTEN TARKANSEVERMISINIZ?

herseyim
18-04-08, 20:05
cok dogru demissinizz;) yaninda sag kolu yada sol kolu olmasi lazim herzaman icinde sonucdaa o bir dunya stari;) bu meseleye cok canim sikildii zaten!! trt 1deki konserinde cok belliydi playback oldugu buda cok kotu birsey!! tarkan icin cok kotu bir imaj bence sonucda dunya stari boyle bisey yapmamasi lazim!

sinemtevetoglu
18-04-08, 21:28
yahu haklısın da bunun için TaRkAn'a neden kızgınsın?!...ekibin hiçbir işe yaramadığını her zaman söylüyorum ben de... böyle şeyleri onların düşünmesi gerekir!

onursamed
18-04-08, 21:31
tarkanın sağ kolu yok mu?
konserin sponsorlarıdan biri türk hava kurumu değilmiydi
adam haklı tarkanın kibarlğa verecek yere gerek yoktu...
umarım son olur

pare_pare
18-04-08, 22:28
olmuş bitmiş artık ya fazla söylenecek birşey yok artık

HURRICANE
18-04-08, 22:59
Yerden göğe kadar haklı bir yazı;)Tarkan ekibiyle ilişkilerini tekrar gözden geçirmeli çünki hakikaten Ekipteki çoğu kişi profesyonelce davranmıyor!

Ozan Çolakoğlu Çok sağlam bir müzik adamıdır ya onu işin içine katmamak lazım!Ahmet SAN olayına sıcak bakanlardanım yanlız!Tarkan'ın şu anki Menejerini başından beri Profesyonel bulmadım..