PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fantezici Megastar... (Ayşe Özyılmazel)

HakanÇelik
16-04-08, 10:05
Biz de içlendik valla...
http://img.sabah.com.tr/2008/04/16/gny/im/86AD435FB717504FAE7C1B67y.jpg
Tarkan ve hallerine daha fazla takılmayayım diyorum ama olmuyor! En son Londra Wembley Arena'da 6 bin kişiye konser vermiş ultramega (vitamin gibi oldu) starımız! Bir de vize sorunundan İngiltere'ye girişte üç saat beklemiş, içlenmiş... Haklıdır! Haklıdır da o konser kılığı nedir yahu! Bir pop yıldızı sahneye böyle çıkar mı? Beyaz takım elbise, içine siyah gömlek-kravat. Ayakta siyah ayakkabılar. İkinci yarıda da beyaz takım elbise, beyaz gömlek ve siyah yelek! Çok pardon da görmeyeli Tarkan, poptan fantezi müziğe transfer oldu da haberimiz yok! Zamanında o saçlarını dik dik yaptı, çocuktan koca adama bütün erkekler dik saçlarla dolandı. Saçları uzattı yakası açık beyaz gömlekle salındı yurdumun dört bir yanında bir yaz boyu erkekler aynısını yaptı. Zincir taktı, (takmaz olaydı ya) gençler jean belinden zincir sallandırdı. Şimdi sormazlar mı; nerede senin moda danışmanın? Nerede senin mega starlığın? Bir zamanlar açık ara pop müzik krallığını ele geçirmiş Tarkan'ın eylemlerini aklım almıyor sayın okur. İnşallah bu bir bunalım dönemidir de tez vakitte geçer diye umuyorum! N'apayım...

http://www.sabah.com.tr/gny/ozyilmazel.html

redjingle
16-04-08, 10:33
Hehehehehe....Bu kıyafetlerle fantezi müziği bir mi tutuyomuş bu kadın :)) Bi de Sabah gazetesinde yazar olcak.Vah vah, ne hallere düşmüş ülke medyam.Tabi...Belli müzik tarzları, belli kıyafetlerle sınırlanmalı, biz bu kadar dar kafalı olmalıyız demi.Pop müzik sanatçıları takım elbise giyemez dimi...Tüh senin hayata bakış açına....

aliyaşar
16-04-08, 11:19
Tarkan'ımız Wembley'e aslanlar gibi çıkıp ordaki herkesi şarkılarıyla,danslarıyla coşturdu.Bunu konuşmazlar,yazmazlar.gider kıyafetine takılırlar.sanki gazeteci diil de modacılar ya.zaten Ayşe hanım baya bi takmış Tarkan'a.imza gününde de demediini bırakmamıştı ki o kadar güzel bi imza gününde.kınıyorum Ayşe Özyılmazel'i:13: :16:

dedikodu_tugberk
16-04-08, 11:46
boşverin onu adam yerine koymaya gerek yok o kafasına göre konuşuo atıp tutuyo öffff bi kerede övün şu adamı yahu...:13:

90_model
16-04-08, 12:03
arkadaşlar bence kadın biraz doğru söylüyor tarkanın şuanki imajı takım elbise bence çokta yakışıyor ama geçtiğimiz dönemdekiler gibi örnek alınacak özenecek bi kıyafet tarzı deil çünkü her zaman giyilen birşeydi bi daha ki imajı biraz daha yaratıcı olacaktır diye umut ediyorum :1: :1: :1:

İZMİRLİ
16-04-08, 12:23
arkadaşlar bence kadın biraz doğru söylüyor tarkanın şuanki imajı takım elbise bence çokta yakışıyor ama geçtiğimiz dönemdekiler gibi örnek alınacak özenecek bi kıyafet tarzı deil çünkü her zaman giyilen birşeydi bi daha ki imajı biraz daha yaratıcı olacaktır diye umut ediyorum :1: :1: :1:

bende katılıyorum sana......tarkana takım elbisede yakışıyor o ayrı ama ben sahnede o şekilde gördümmü tuhafımı gidiyor dogrusu

karma_elcin
16-04-08, 12:46
Bu kadın kim oluyo yaa herşeye burnunu sokuyo ne bilgisi var ??
sürekli dert yanıyo eleştiriyo..Tarkan olmasa napar bilemiyorum...kim ciddiye alır ki bu kadını pehhhh...herkes takım elbise giyiyo bişey olmuyo da Tarkan giyince niye bu kadar rahatsız oluyo bazı densiz gazeteci bozuntuları??? Tarkan'ın üzerinden para kazanmaya devam ediyolar..konuşsunlar bakalım bir gün susmasını da bilecekler..kendisi o sevgili trafiğinden kurtulsun sonra daha sağlıklı yazılar yazsın Ayşe Hanım..:S

caspian
16-04-08, 13:41
tarkan'a yakışıyor böyle giyinmek...ama konserlere böyle çıkması konusunda katılıyorum aslında...daha spor bir şekilde çıkabilirdi...ve daha farklı bir renkle...beyaz olmuşmu hiç şimdi allah aşkına...!!!

**MegaStarkan**
16-04-08, 13:42
Biraz hakli ama ben ztn sevmiyorum bu yazari.
Takti fena kafayi tarkana, hem bu Okan'inki degil mi?

Ozz
16-04-08, 14:08
Yapma "Ayşe Kadın" beeeee. Tarkan konserde hem spor hem takım giydi. Ben birsürü şarkısında bol pantolon (eşofman vari) ve üzeri sade bir tişörtlü gördüm onu. Ben yanlış konser mi izledim anlamıyorum ki.

Hem adam artık 30 larını geçti. Öle her daim yırtık kot, tişört zamanı geçti. Gri takımını bende beğenmemiştim ama beyaz gayet şık duruyor. Haaa pop sanatçısı takım giymez gibi bir zihniyet zaten kabul edilemez ama demem şu ki "Ayşe Kadın" hem dar kafalı hem de körrrrr

Haa şunu söyleyeyim bir de kimse adamın müziğine bakmıyor. Şuan Türkçe popta onun gibi batı r,timleri kullanan yok (Hande, demet ojinal şeyler yapımıyor). Millet 2 ud bir yaylı koyup hala pop şarkısı yapıyorken şu "Fantezici" tabirini Tarkan'a yakıştırması "Ayşe Kadın" ın ayrıca sağır olduğunu gösteriyor ki tam okan'a göre olmuş oluyo böylece..

karma_elcin
16-04-08, 14:09
Biraz hakli ama ben ztn sevmiyorum bu yazari.
Takti fena kafayi tarkana, hem bu Okan'inki degil mi?
artık o kadar karmaşıklaştı ki Okan'ı aldattı Yalın'la yakalandı diyolardı ama ne olduğu belli değil ( Ayşe hanım Bilge Öztürk'ü biraz örnek alsın bence)...ben de mi köşe yazarlığı yapsam çünkü önüne gelen köşe yazarı oluyo ben de Ayşe'nin aşklarını yazarım köşemde :D:D:15: :14:

Bamboo
16-04-08, 14:09
bu kadından nefret ediyorum yaa okan onu terketti ya acısını tarkandan çıkarıyo zavallı.......

karma_elcin
16-04-08, 14:20
bu kadından nefret ediyorum yaa okan onu terketti ya acısını tarkandan çıkarıyo zavallı.......
ona Okan'dan sirayet etti Tarkan'a sataşmak...
yazık yaa napsın anca bu tarz şeyleri köşesinde yazı diye yutturmaya çalışıo millete ama biz kimin ne olduğunu cok iyi biliyoruz...Neco'nun kızı olmasaydı o köşeyi kapamazdı Mss. Özyılmazel :P
:19:

ruya
16-04-08, 14:39
ya bence takım elbise Tarkan'a çok yakışıyor, hani her zaman dah aönce giyilmeyen birşey giyemz ki, şehsen ben Tarkan'ı ne renk olursa olsun (siyah, gri, beyaz farketmez takım elbise içinde görünce :10: :10: :10: oluyorum

fantin
16-04-08, 15:02
sanane be ayşem sen okanın kılığıyla ilgilen tarkan sana 10 numara büyük

alper...
16-04-08, 15:24
herkes üstüne alınmasın lütfen ama tarkana eleştiri yapan herkese hakarete yaklaşan yorumlar yapmanın yanlış olduğunu düşünüyorum..
bu yazarı ben de sevmiyorum ama söylediklerinde haklılık payı var bence.

karma_elcin
16-04-08, 17:01
Yapma "Ayşe Kadın" beeeee. Tarkan konserde hem spor hem takım giydi. Ben birsürü şarkısında bol pantolon (eşofman vari) ve üzeri sade bir tişörtlü gördüm onu. Ben yanlış konser mi izledim anlamıyorum ki.

Hem adam artık 30 larını geçti. Öle her daim yırtık kot, tişört zamanı geçti. Gri takımını bende beğenmemiştim ama beyaz gayet şık duruyor. Haaa pop sanatçısı takım giymez gibi bir zihniyet zaten kabul edilemez ama demem şu ki "Ayşe Kadın" hem dar kafalı hem de körrrrr

Haa şunu söyleyeyim bir de kimse adamın müziğine bakmıyor. Şuan Türkçe popta onun gibi batı r,timleri kullanan yok (Hande, demet ojinal şeyler yapımıyor). Millet 2 ud bir yaylı koyup hala pop şarkısı yapıyorken şu "Fantezici" tabirini Tarkan'a yakıştırması "Ayşe Kadın" ın ayrıca sağır olduğunu gösteriyor ki tam okan'a göre olmuş oluyo böylece..
+100:20::1: :20:

MEGASTAR
16-04-08, 17:28
Agzi olan konusuyor Adam Wembley de Konser vermis bu soz konusu degil de neymis Konser de giydigi kiyafetler yuhh yani pess

szr67
16-04-08, 17:42
tarkan bundan sonra sanatında önem verdiği 2şey var biri müziği ikincisi sahnesi her ikisininde üst düzey olmasından yana bu yaştan sonra olgunlaşma yaşı efendi havalarına bürünme yaşı tarkan zaten popstarlık anlamında kendi çapında birşeyler yaptım gözüyle yaşayan bi insan o yüzden bu saatten sonra bi kılıf uydurmak tarkana çok yanlış o kendi bildiğine yaşamağı seviyo

x_y_z
16-04-08, 17:54
Kadın bir bakıma haklı bence,eski genç,ölürüm sana albümündeki imajını giyse daha şık olur.Ama beyaz takım elbise gayet iyi de yakışıyor :20:

onursamed
16-04-08, 20:17
tabiki iyi birşeyler moda ederse güzel olur.bunun amacı tarkanı yerlemekti şimdi come closer albumünden sonraki yazılara nslda benziyor ama o zamanlarda bu daha güzel yazıyordu.

tunalı
16-04-08, 21:44
Inanmiyorum Bu Okuduklarima Tarkanin O şikliğini Eleştiren Zihniyetler Mi Var
Aaa şaşirdiiimmm

tubafeyza
16-04-08, 23:13
asLında ebncede kadın hakLı biraz beyaz takm içine siyah gömLek biraz banada tuhaf geLdi ama...
yinede tarkandır naapsa kabuLmz:D

yeşim aldemir
16-04-08, 23:41
bu kadının nasıl gazeteci olduğunu anlamak zor değil o yüzden mazu görmek lazım

sinemtevetoglu
17-04-08, 00:34
kimse bişey sormaz herkes halinden memnun... hadi canım...saıkıldım artık bu memnuniyetsiz, ha bire eleştiren insanlardan...eleştirmeden önce biraz empati yapabilseler keşke! :13: Londra da 6 bin kişiye konser veriliyor...başarı değilde giydiği kostüm tatışılıyor o da yerden yere vuruluyor...nasıl insanlar bunlar yaa!:13:

eskalen
17-04-08, 11:13
benim bildiğim kadarıyla,İstanbul İmza gününde de ve şimdi de güncel olarak Londra konseri sonrasını Tarkan'a olumsuz yorumlar yaptığını görülüyor....Sevmiyorsa, Tarkan'ı takip etmesin.....Kıyafet konsuna gelince ben şahsen Tarkan'ın Londra konserinde çok farklı giyindiğini görmedim...Trt çekimlerinde gyidiği parlak kravat, siyah yelek, pantolon aynıydı, ayakkalarıda öyle....

ümitcoll
17-04-08, 14:23
bencede yaa takım elbiseler falan konserde olmuyo..baprı açık gömlekler şekil pantolonlar küpeler şekil saçlar re renklşi renkli kıyafetler özledük yauf:S inş türkiye konserlerinde londra daki gibi olmaz yani kıyafet açısından