PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BBC radyoda ikinci parcasi bu aksam

Inge
05-04-08, 02:53
bu gün BBC röportajinin ikinci parcasi geliyor diye düsundum. Umarim ki yeniden birkac kisi interview bizimle paylasacak rapidshare ile...cünkü ben dinleyemem...
sonra yeniden filmler yapacagim (parca 6,7,8,9,10 olacak)

sevgiler
Inge:36:

aliyaşar
05-04-08, 11:54
akşam ablamı ibarahim erkal konserine götürcem ama bilgisayarı açık bırakıcam ayarlıcam kaydetsin röportajı
sevgilerimle...
Ali

MEGASTAR
05-04-08, 13:04
bugun ku interview Tarkanin gelecek planlari ile ilgili olcak o yuzden kacirmayin arkadaslar

Olya TnUnited
05-04-08, 14:55
I will deffinately try to record it! they actually said Tarkan comes after 9 pm, but we'll see :20:

Inge
05-04-08, 17:09
Önce yazmistim ama bilmiyorum ki dogru anlatmistim...
ayrica bu defa link veriyorum size.

Programín adi World in London. Tarkan yine interview DJ Ritu ile.
Ikinci parca, ilk parca 29 mart'ta geldi.
Tekrar bir saat sürecek.

Link burada:
http://www.bbc.co.uk/london/radio/

kirimizi BBC London yaziyor. Orada, "Listen now" tikla. Saat 8 (Londra zamanda) baslayacak, bu yani Avrupada saat 9, ve Türkiye de saat 10.
Bence yine programin ilk saat sadece biraz müzik olacak, ve reklam yapacak Tarkan icin, ve ikinci saat (Londra 9/ Avrupa 10/ Türkiyede 11'dan itibaren) Tarkan röportaj baslayacak.

Sonra, bu ayni link'ta tekrar dinleyebilirsiniz... "Listen again" tikla

Umarim tekrar MP3 yapacaksiniz ve paylasacaksiniz.

sevgiler
Inge

Rumeli59
05-04-08, 17:52
haber icin cok sagol

Olya TnUnited
05-04-08, 22:28
this link is more exact:

http://www.bbc.co.uk/london/content/articles/2006/09/20/world_music_feature.shtml?focuswin (http://www.bbc.co.uk/london/content/articles/2006/09/20/world_music_feature.shtml?focuswin)

then just click "LIsten Live"

:19:

caspian
06-04-08, 00:19
evet dinliyorum...(gerçi çok fazla anlamıyorum ama:))) )
şu an dudu çalıyor...:)

İZMİRLİ
06-04-08, 11:17
yaw bunun türkçesini yapın ben bi b... anlamadım :)

Inge
07-04-08, 01:11
Merhabalar,

bu gece eve geldim ve BBC interview yeni veryonlar yapmak istedim (yani 6., 7. , 8. 9. ve 10. parcasi)
fakat górdum ki Verem (diger hayran) daha yapti yeni versiyonlari, ayrica ilk 5 videolar, o da yeni versiyonlar icin yapmis.
Tabii ki varsa, benim yapacagimi gerek yok. Yani lütfen youtube 'de
"BBC interview" sec, ve benimki bes videolari bul, Verem'in yaptigin ise on tane bulabilirsiniz.
Aslinda yapmak istedim ama cok isimle mesgul oldugumun nedeniyle ve diger kisi yapmis nedeniyle artik yapmayacagim. Umarim ki anlayabilirsiniz.

Karsilasma degil yani, sadece hayranlarla paylasmak isterdim.
Kim yapacak önemli degil. Saatlerce calismak istemem diger versiyonlar varsa.

Verem'e tesekkürler!

Inge:41:

Olya TnUnited
07-04-08, 08:27
BIG thank you, Inge and thanks to Verem for your ,girls, time :) I really loved your idea and already made a full playlist on my YouTube account to access it easily :21:

Thank you LOTZZZ!!!!!!:1:

Much love, Olya:22:

aliyaşar
07-04-08, 12:24
Verem'e de sana da çok teşekkürler.
sevgi saygılarımla...
Ali