PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Bir yerde Tarkan'ı kıstırırım'

HakanÇelik
02-04-08, 10:57
'Bir yerde Tarkan'ı kıstırırım'
http://img.takvim.com.tr/2008/04/02/im/A179EFB692C2624198BDA891b.jpg

Seksi şarkıcı Demet Akalın'ın aklı fikri Tarkan'da... Ünlü sanatçıyla düet yapabilmek için adeta yanıp tutuşan Demet, "Elbet bir yerde Tarkan'ı kıstırırım. Çünkü sürekli arıyorum ama bir türlü ulaşamıyorum. Ama mutlaka bir gün onunla düet yapacağım" dedi. Formunu saat 19.00'dan sonra yemek yememeye ve spor yapmaya borçlu olduğunu söyleyen şarkıcı, "Her insan hayal kurar. Hayal kurmadan bir yerlere varılmıyor. Ama ben şu an istediğim noktadayım ve keyfim çok yerinde. Her şey güzel" diye konuştu

http://www.takvim.com.tr/yas102.html

melek99
02-04-08, 12:49
bence çok güzel olur ikisinin düet yapması her ne kadar demeti sevmesemde iyi iş çıkartığı ortada walla çok ilgi çekerler....

TARKANFREAK
02-04-08, 14:08
ne bilim ya... demetle tarkan...aralarinda daglar kadar fark var.. tarkan demeti ses yönünden basar..

karma_elcin
02-04-08, 14:11
olmazzz.. Demet vazgeçsin bu sevdadan...:11:

HURRICANE
02-04-08, 14:31
Demet Akalının son albümü gayet başarılı...Ama TARKAN sevdasından vazgeçsin bencede TARKAN la düet olayını unutsun:)

devilscream
02-04-08, 16:31
tarkanin ses bakimindan bu kadar kötü bir sarkiciyla düet yapacagina ihtimal vermiyorum...

szr67
02-04-08, 17:22
seni kimi kıstırıyosun kızım onun yanında koca levent ağaoğlu ve ekibi var.

MEGASTAR
02-04-08, 17:24
Levent Agaoglu da kim Bizler, Yani fanlari hepsine yeteriz)::

karma_elcin
02-04-08, 17:29
Wall bi yönden ii Beyaz'la Demet Tarkan'ın beleşe reklamını yapıyolar :D:19:

mcggs
02-04-08, 17:38
Hayııır..Demet ve Tarkan..ı-ıh düşünemiyorum..Tamam,Demet'in sesi güzel olabilir,ve bence çoğu yeni sanatçıdan güzel..Ama Tarkan'a gidecek kişi değil,hayır-hayır..Demet aklından bile geçirmesin bence..
Madonnadan altı yakışmaz Tarkan'a.

tara
02-04-08, 17:58
yok artik ....tarkani iyce duet stari yaptilar ya.albom cikaran bide tarkanla duet istiyor bu is bu kadar kolay olmamali tarkan kesinlikle kabul etmemeli

szr67
02-04-08, 18:03
sibel can hala çakmak çakmakda kaldı yoksa sönüm gidecekti zavallım tarkan reyting makinası gibi mübarek tütütüt maşallah

MEGASTAR
02-04-08, 19:21
acaba bende mi Tarkan la duet yapsam ne yapsam
belki kabul eder...hazir londraya da geliyor:28: :28:

berkan
02-04-08, 19:39
yok abi artık yabancı birileriyle düet bekliyoruz tarkandan . türkiyeden duman grubuyla bi düet yapmasını istedim baska istemem =)

alper...
02-04-08, 20:04
demeti çok severm ama tarkanla olmas

eskalen
02-04-08, 20:25
Tarkan'ın varlığı ruhu bile yetiyor bir tv programına çıkmasa bile başkaları onunla düet yapmak istese bile......Esas sanatçı Tarkan işte bu birkez daha kanıtlandı! Ama demet akalın fazla havalarda uçmasın, biraz yere bassın, Tarkan'da sanki koşa koşa demet akalın ile düet yapmak istiyor, öyle bi konuşuyor ki Demet'de.....Gitsin başka sanatçılarla düet yapsın, niye Tarkan? Bence bu soruyu sorsun Demet hanım önce kendine, belli bir yere gelince çok havalarda olmaya başladı iyice....

Rumeli59
02-04-08, 22:55
Bu isi asla olmaz.... Demet cok bekler ve beklesin

szr67
03-04-08, 00:42
parayı basıp stüdyoda oynamalarla düet yapabilirsin,tarkan ile ben sana yardımcı olurum demet sen paradan haber ver:18:

sinemtevetoglu
03-04-08, 01:10
büyü de gel Demet büyü de gelll! :28:

kujo
03-04-08, 20:42
ya arkadaslar niye oyle kucumsuyorsunuz anlamadim karsi tarafi. kibariye ile yapiyorsa tarkan duet herkesle yapabilir.

karma_elcin
03-04-08, 20:51
ya arkadaslar niye oyle kucumsuyorsunuz anlamadim karsi tarafi. kibariye ile yapiyorsa tarkan duet herkesle yapabilir.
Kibariyeyle tabi yapar kibariye dünyadaki kusursuz seslerden biri (yani hiçbir hata görülmemiş ses ölçümlerinde)kibariye dinlemem ama sesine saygım sonsuz çünkü kusursuzzz..) peki ya demet??? Elmalarla armutları karıştırmayalım ..

sinemtevetoglu
03-04-08, 22:32

Kibariye 'TaRkAn ile düet yapmak istiyorum fakat ben gitmem kendisinin bana teklif etmesi gerekir' demedi...farkburda! herkes haddini bilecek bilmiyorsa öğretilecek!

kujo
04-04-08, 06:37
Kibariyeyle tabi yapar kibariye dünyadaki kusursuz seslerden biri (yani hiçbir hata görülmemiş ses ölçümlerinde)kibariye dinlemem ama sesine saygım sonsuz çünkü kusursuzzz..) peki ya demet??? Elmalarla armutları karıştırmayalım ..
ya kardesim birakin bu geyiklerı hangi ölçüm sirketi yapmış kriterleri nelermis varmi bir kanit birisi bir laf atiyor butun millet inaniyor? sesi guzelmis peh. ses duymasak guzel diye inandiracaksiniz. elmalarla armutlari karistirmayalim tamam sende duet yapacagin kisiyi iyi sec kibariyeyle yapma bende demetle yapma diyim.
benim oradaki degerlendirmem eski yaptiklarina goreydi. tarkan turkiyeden birileriyle yapacaksa duet yapsin sebnem ferahla yada sertap erenerle. biz ondan buyuk adimlar bekliyoruz.

kujo
04-04-08, 06:40
Kibariye 'TaRkAn ile düet yapmak istiyorum fakat ben gitmem kendisinin bana teklif etmesi gerekir' demedi...farkburda! herkes haddini bilecek bilmiyorsa öğretilecek!
demet nerede demis bu lafi link goster? kiz surekli pesindeyim demis ilk sayfadaki postta.

tunalı
04-04-08, 11:20
güzel olur aslında bi düet
istrerim

karma_elcin
04-04-08, 12:34
ya kardesim birakin bu geyiklerı hangi ölçüm sirketi yapmış kriterleri nelermis varmi bir kanit birisi bir laf atiyor butun millet inaniyor? sesi guzelmis peh. ses duymasak guzel diye inandiracaksiniz. elmalarla armutlari karistirmayalim tamam sende duet yapacagin kisiyi iyi sec kibariyeyle yapma bende demetle yapma diyim.
benim oradaki degerlendirmem eski yaptiklarina goreydi. tarkan turkiyeden birileriyle yapacaksa duet yapsin sebnem ferahla yada sertap erenerle. biz ondan buyuk adimlar bekliyoruz.
buyur kanıtt...burdan oku ----> Can Dündar'ın yazısı http://www.milliyet.com.tr/2007/12/02/yazar/dundar.html
ortaya laf atıyorum cunku doğru olan bişeyi soluorm..sesi güzelmiş peh falan diyosun olmuyo yani Kibarie'ye bayılmıyorum fakat sesine saygılıyım ...

ruya
05-04-08, 04:09
acaba bende mi Tarkan la duet yapsam ne yapsam
belki kabul eder...hazir londraya da geliyor:28: :28:

:28: :28: :28: :28: :28:

flores
05-04-08, 09:46
demet de kim.getsin mankenniyini elesin.basqa vaxti tarkan ona elcetmaz gorunurdu.indi duet istiyir.

kujo
05-04-08, 10:00
oncelikle link vermisken bunu da verelim tam olsun.
http://www.milliyet.com.tr/1996/11/28/magazin/kibariye.html
simdi geliyim elestirime
dogru olan birseyi soylemiyorsun. yanlis kaynaklarla kandirilan birinin soylemini referans alip yanlis sonuclara variyorsun.
sen eger bu olayin dogru olduguna inaniyorsan su ifadeye de inaniyorsun demektir.
"Laboratuvarda, eserlerden rastgele bölümler seçilerek icracilarin dogru ses basip basmadiklari kontrol ediliyor. Aralarinda ünlü Yunan sanatçisi Mikis Theodarakis'in de bulundugu yüzlerce sanatçiyi test ettik. Theodarakis 10 puan alabildi. Sezen Aksu, Tarkan, Burak Kut, Akrep Nalan 30 puanin altinda kaldi. Bunlar sarki söylerken bagiriyor. Cihazlarimizi bozuyorlar.

okudun mu bakim bunu. simdi soyle bakalim bu cumleyi sarfeden bir profosore yada bir labaratuvara inaniyormusun. demek kibariye tarkandan sezen aksudan daha iyiymis ve hatta onlar 30 alirken kibariye 100 almis bak sen ala ala.
biraz arastiralim bakalim bu muzik dehalari kimlermis? hangi labaratuvar bu japonyada? her bilgiyi vermisler skorlari felan ama su unlu japon labaratuvarin ismini vermemisler yahu? niye ki acaba? birseymi gizliyorlar? ala ala cok ilginc. hem bu uluslararasi muzik gurularinin bir ismini ogrensek? hangi muzik dehalari uyeymis bu odul veren kuruma? yoksa sadece bazi ideolojik kokenleri olan kisilermi uye? him ilding bir hal aliyor daha inceleyelim biraz daha. bundan onceki odulu kim almis? orhan gencebay vayyyyy. super iki yil ustuste turkler almis odulu superiz biz. tum dunyanin en iyi muzisyenleri bizde super. sonra? aaaa birde bulent ersoy almis. cok ilginc bir hal aldi bu is yav. surekli turklere mi veriyorlar bu odulu ne?
loreena mckennitt varmi odul alanlar icinde diye bir arastiriyim dedim bu kurulusun bir internet sitesi yok yahu? nasil olur coooook buyuk dunya capinda bir odul veren bu sistemin neden bir internet sitesi yok? onu gectim itribat kurup soru sorabilecegim bir internet adresi bile yok? ala ala nasil is ya. bu kurulus cok buyuk degilmiymis yoksa?
dediklerimi yineliyorum. kibariyenin sesi mesi guzel felan degildir. bizi kandirmaya calismaktadirlar. hatta bu senin refere ettigine bakilirsa tarkandan sezen aksudan bile guzelmis. sende bunu dusunuyorsan seninde muzik kulturune soyleyecek laf bulamiyorum. iyice arastirmadan hic birseyi kabul etmeyip aklini kullanmani tavsiye ediyorum.

karma_elcin
05-04-08, 13:42
oncelikle link vermisken bunu da verelim tam olsun.
http://www.milliyet.com.tr/1996/11/28/magazin/kibariye.html
simdi geliyim elestirime
dogru olan birseyi soylemiyorsun. yanlis kaynaklarla kandirilan birinin soylemini referans alip yanlis sonuclara variyorsun.
sen eger bu olayin dogru olduguna inaniyorsan su ifadeye de inaniyorsun demektir.
"Laboratuvarda, eserlerden rastgele bölümler seçilerek icracilarin dogru ses basip basmadiklari kontrol ediliyor. Aralarinda ünlü Yunan sanatçisi Mikis Theodarakis'in de bulundugu yüzlerce sanatçiyi test ettik. Theodarakis 10 puan alabildi. Sezen Aksu, Tarkan, Burak Kut, Akrep Nalan 30 puanin altinda kaldi. Bunlar sarki söylerken bagiriyor. Cihazlarimizi bozuyorlar.

okudun mu bakim bunu. simdi soyle bakalim bu cumleyi sarfeden bir profosore yada bir labaratuvara inaniyormusun. demek kibariye tarkandan sezen aksudan daha iyiymis ve hatta onlar 30 alirken kibariye 100 almis bak sen ala ala.
biraz arastiralim bakalim bu muzik dehalari kimlermis? hangi labaratuvar bu japonyada? her bilgiyi vermisler skorlari felan ama su unlu japon labaratuvarin ismini vermemisler yahu? niye ki acaba? birseymi gizliyorlar? ala ala cok ilginc. hem bu uluslararasi muzik gurularinin bir ismini ogrensek? hangi muzik dehalari uyeymis bu odul veren kuruma? yoksa sadece bazi ideolojik kokenleri olan kisilermi uye? him ilding bir hal aliyor daha inceleyelim biraz daha. bundan onceki odulu kim almis? orhan gencebay vayyyyy. super iki yil ustuste turkler almis odulu superiz biz. tum dunyanin en iyi muzisyenleri bizde super. sonra? aaaa birde bulent ersoy almis. cok ilginc bir hal aldi bu is yav. surekli turklere mi veriyorlar bu odulu ne?
loreena mckennitt varmi odul alanlar icinde diye bir arastiriyim dedim bu kurulusun bir internet sitesi yok yahu? nasil olur coooook buyuk dunya capinda bir odul veren bu sistemin neden bir internet sitesi yok? onu gectim itribat kurup soru sorabilecegim bir internet adresi bile yok? ala ala nasil is ya. bu kurulus cok buyuk degilmiymis yoksa?
dediklerimi yineliyorum. kibariyenin sesi mesi guzel felan degildir. bizi kandirmaya calismaktadirlar. hatta bu senin refere ettigine bakilirsa tarkandan sezen aksudan bile guzelmis. sende bunu dusunuyorsan seninde muzik kulturune soyleyecek laf bulamiyorum. iyice arastirmadan hic birseyi kabul etmeyip aklini kullanmani tavsiye ediyorum.
sen bilime inanmayanlardansın demek :) Kibariye; Sezen Aksu'nun ve Tarkan'ın övgülerini alıyosa eğer vardır bunda bişey eger biliyosan bunu; Tarkan da bunu bildiği için Kibariyeyle hiç düşünmeden düet yaptı.. Tarkan ve Sezen Aksu gibi isimler Kibariyeye değer veriyo ama sen vermiyosun kimin lafını ciddiye almalıyız senin mi onların mı? :)... sen bu konuyu çarpıtıyosun savunma yapmak için bence zorlama kendini..
benim müzik bilgim sadece bu isimlerden ibaret değil ben cok buyuk bi amy winehouse tutkunuyum bilirsin belki geçen sene bütün grammyleri toplayan super bi sanatçı kendisi ama tabi sen düşüncelerini başkalarına kabul ettirme cabası içinde olduğun için seni pek bağlamaz bu tarz şeyler :D

szr67
05-04-08, 13:56
ne dert ediyosunuz arkadaşlar yaa türkiyenin en kötü sesi sezen aksu en iyi sesi kibariye-sertap erener- yorumcular ise başta tarkan gelir..

karma_elcin
05-04-08, 13:58
ne dert ediyosunuz arkadaşlar yaa türkiyenin en kötü sesi sezen aksu en iyi sesi kibariye-sertap erener- yorumcular ise başta tarkan gelir..
son noktayı koydun yine ;):20:

**MegaStarkan**
05-04-08, 14:05
Arkadaslar ücüncü sahislari kücümsemeyin. Kibariyenin belirli bi kitlesi var.
Türkiyenin tartisilmaz en iyi seslerinden.
Baska haberleri örnek vererek ve dogrulugunu sorguluyarak komik durumlara düsmeyin.
O sadece her ülü'le ilgili yapilan bir haber ve Kibariye'yi pek'de bagladigini sanmiyorum, ki Kibariyenin öyle bi iddasi hic yok.
Bu kisilerin hepsinin özelligi var, off-topic olmayalim.
Konu Demet Akalin....

szr67
05-04-08, 15:16
çok pis son nokta koyarım:20:

DaLy
07-04-08, 15:52
Anca kendini kıstırır Demet.Koptum yav daha neler duyucaz bakalım

Gizemm
07-04-08, 20:43
bncede unutt sen kım tarkanla duet kımmm... heöö olsaydı bu iş şimdiye kadar olurduu....