PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur mücadelesi veriyor...

karma_elcin
31-03-08, 10:21
Metamorfoz albümünün ilk konserini 13 Nisan'da Londra Wembley Arena'da verecek olan Tarkan, bu sınavdan yüzünün akıyla çıkabilmek için çeşitli stratejilere başvuruyor...

Albümünü beğenmeyip, eleştirenlere koz vermek istemeyen ünlü sanatçı, 90 bin kişilik Arena'yı doldurabilmek için reklam kampanyasına başladı... Avrupa'da her noktaya bilboardlarını astıran Tarkan, reklam kampanyasını genişleterek, hayranlarını Arena'ya çekmeyi planlıyor.

(haber3.com)

ösgee
31-03-08, 11:41
tarkan ne 90binLer topLadı bnuda topLar şüphesiz;);)

babeface
31-03-08, 12:04
Ne Salak Bi Haber Reklamsiz Iş Olur Mu Boş Muhabbetler.

HURRICANE
31-03-08, 14:15
Londra da olsaydım şuan en önden TARKAN ı izlemek için yerimi ayırtmıştım;)TARKAN'I izlemek ONUR dur çünki!TARKAN ın onur mücadelesi vermesine gerek yok;)O 7 den 70 e gönülleri feth edeli yıllar oldu!70 bin kişi değil 700.000 kişide olsa o arena yıkılacak başka alternatifi yok!Strateji belirlemeyede gerek yok bu haberi yazan bunu aklına böyle sok:)Hatta Tr de ilk TARKAN konserinde 1.000.000 kişilik bir alan varsa önersin bu haberi yapan eleman orada konser de hep beraber olalım:)TARKAN ın kendisini ispatlamaya ihtiyacı yok!TARKAN bir markadır ve kendini aşmıştır sevenleride kendini aşan insanlardan oluşmaktadır;)ucuz numaralarada karınları toktur...TARKAN severler neyin ne olduğunu çok ii bilir;)TARKAN hayranları ÇIĞ gibidir dikkat etsin ona cephe alanlar altında kalıverirler sonra....TARKAN dan ötesi yalan FOREVER TARKAN;)

Paylaşım için teşekkürler Elçin;)

İZMİRLİ
31-03-08, 17:59
halaa 90.000 kişilik arena diyorlar...

karma_elcin
31-03-08, 18:12
Tarkan Londra'da gidip super bi konser vericek yine apır sapır, gereksiz haberler çıkmaya başladı şu konserleri bi yapsın da herkes görsün Tarkan'ı unutanlara hatırlatmak lazım.. Tarkan bence cok büyük sürprizlerle dönücek eminim bundan...

sarıpapatya
31-03-08, 20:28
yaa nedicekler işte bu konuda bile eleştiriliyo reklam yapmadan kimin haberi olcak ahh şu konser bi olsun o zaman görcekler

sinemtevetoglu
31-03-08, 21:36
TaRkAn'ın her yeni albümünde reklamını o eleştirenler yapıyor zaten...onun reklama ihtiyacı yok ve 90 bin kişilik arena ona az...

teşekkürler...

MEGASTAR
31-03-08, 22:32
Ya ne 90 bini ya 15 bin kisilik arena ya. 90 bin kisilik olan Wembley stadyumu tarkan ise Arenada konser vercek.
bu haberciler de biseyi bilmeden hemen yorum yapiyolar

denizmavisi
31-03-08, 22:51
İlla taş atacaklar ya tabiki konserinin reklamını yapacak bundan daha doğal ne olabilir eminim muhteşem bir konser verecektir bazıları da böyle lüzumsuz haber yapmaya devam etsin sinir şeyler

Rumeli59
31-03-08, 23:02
Yahu Arkadaslar benim baska bi sorum var Peki bu konser ki bileti fiyati bilen var mi??? Bakarsin ben londra ya atlarim

mcggs
31-03-08, 23:16
Aaa ne var ki,daha önce Tarkan 750 bin kişiye bile konser verdi Rize'de diye hatırlıyorum ben :P bilmeden herkes konuşuyor..Tarkan konserinde binlerce taraftar oluyor..90 bin belki zor ama 30-40 bin rahat olur diye düşünüyorumm :)