PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Star habere hic yakismadi (tarkan.com dan)

berkan
21-03-08, 18:10
http://img296.imageshack.us/img296/8093/tarafjd0.jpg (http://imageshack.us)

daha önceden eklendiyse bu haber silebilirsiniz...

**MegaStarkan**
22-03-08, 13:17
Kim yazmissa kapak yazi yazmis ;)
Paylasim icin tskler.

sinemtevetoglu
22-03-08, 15:23
evet bunu ben de gördüm ve sitede yer alması çok iyi olmuş bence...haberlerde kesin kaynaklar gösterilmeden 'şu kadar trilyondur, sizden gidiyordur...' gibi saçma sapan açıklamalar yapıldı ve bir şekilde bunlara karşılık verilmesi gerekiyordu...TaRkAn olsun da reyting artsın da yerden yere vuralım...star haberden başka birey beklenmez zaten de Uğur Dündar'a hiç yakıştıramadım...birşeyin iç yüzünü öğrenmeden haber yapılmaz...böyle habercilik olmaz!

sevay
22-03-08, 15:31
Bukadar üstüne Gelindikten Sonra Sanki Tarkanda Bir Küskünlük Var Gibi...hiç Biryere çikmiyor Hiçbiryerde Gözükmüyor...

pare_pare
22-03-08, 15:34
ben ekledim ama silindi neyse kardeşim sorun deil sen paylaştın saol teşkürler

**MegaStarkan**
22-03-08, 15:35
ben ekledim ama silindi neyse kardeşim sorun deil sen paylaştın saol teşkürler
Sen bugün ekledin, arkadas dün eklemis.

pare_pare
22-03-08, 15:39
tamam birşey demdim saten no problem yani okai hiç sinir yapmaya gerek yok saygılar

**MegaStarkan**
22-03-08, 15:45
tamam birşey demdim saten no problem yani okai hiç sinir yapmaya gerek yok saygılar
Sikayet sezmisdim yazin'da.
Sinir yok aslinda. Ama zorlarsan olabilir....

berkan
22-03-08, 21:15
ya ben ilk paylastıgımda benımkıde silinmisti aslında sonradan yeniden acılmıs =) bu arada pare pare paylasımların cok güzel bu sitedeki...

bounce
22-03-08, 21:51
uğur dündara gerçekten yakışmadı özellikle bi çocuk röportaj sırasında tarkan 2.5 milyon dolar ediyo mu ki bu kadar para veriyorlar dedi bu görüntüyü yayınlamamaları gerekirdi.....etik açıdan olmazdı...ama ne yaparsın reyting savaşı....

devilscream
22-03-08, 23:21
görmüstüm bugun tarkan.com'da
paylasmak iyi oldu forumda
yazan kisi güzel cevap vermisbravo

pare_pare
24-03-08, 13:40
saol berkan kardeş benim adım tarcan eski üye adım tarcanistti tekrar teşkürler kardeşim

karma_elcin
24-03-08, 14:00
milletin cebindeki para bazı insanlara dert oluo vergisini verdikten sonra istediği kadar para kazanabilir ilk once hırsızları ugursuzları haber yapsınlar bişey bulamadıkları zaman TARKAN TARKAN TARKANN!!!..Tarkan kadar başınıza taş düşsün..:11:

özge
24-03-08, 15:14
uğur dündara gerçekten yakışmadı özellikle bi çocuk röportaj sırasında tarkan 2.5 milyon dolar ediyo mu ki bu kadar para veriyorlar dedi bu görüntüyü yayınlamamaları gerekirdi.....etik açıdan olmazdı...ama ne yaparsın reyting savaşı....

çok haklısın katılıyorum sana uğur dündar değilde başkası olsaydı bu haberi ciddiye almazdım ama uğur dündar haber yaptığı için biraz sinirlendim acaba kendisi star haberi sunmak için ne kadar para aldıı kimse bunu ona sormuyorr...tarkanda istediği parayı alır ve istediği gibi kullanırr parayı veren memnun alan memnun kimse karışamaz bişey diyemez:13:

belfü
24-03-08, 15:23
Uğur dündar eskiden daha güzel haberler yapardı olmadı...Vadandaş sanki umurlarında maksat reyting olsun

ruya
26-03-08, 10:51
sokak röportajlarında bana denk gelselerdi keşke, valla keşke daha fazlasını da alsaydı derdim