PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar'dan Mega Ücret

karma_elcin
21-03-08, 14:24
Megastardan mega ücret
Yaz konserleri için anlaşmalara başlayan Tarkan ne kadar istiyor dersiniz?

'Metamorfoz' isimli albümüyle hayranlarıyla buluşan Tarkan, yaz konserleri için anlaşmalara başladı. Megastar, Haziran'ın birinci haftasında, Solar Beach'teki konseri için 200 bin dolara anlaştı.

Saklambaç'ın haberine göre, 'Metamorfoz' isimli albümüyle desteksiz eleştirilerin hedefi haline gelen Tarkan, yaz aylarında adından söz ettirmeyi kafasına koydu.

Bunun için birçok meslektaşından önce davranan Megastar, şimdiden konser anlaşmalarına başladı. Tarkan, yaz konserleri için ilk anlaşmayı İstanbul'un en gözde tatil mekanlarından Solar Beach'le yaptı.

Mekanın sahibi İsmail Kaya ile prensipte anlaşan başarılı sanatçı, konserini Haziran ayının ilk haftasında verecek. Eski ve yeni tüm şarkılarını seslendirecek olan Tarkan, bu konserinde birbirinden özel şovlar da sergileyecek. Megastar, Solar Beach'teki konseri için 200 bin dolar ücret alacak.

Böylece Tarkan, aldığı bu rakamla yine kırılması güç bir rekora imza atacak. Bu arada yaza kadar birkaç kilo daha vermeyi planlayan Tarkan, bunun için özel bir diyet uygulamaya başladı. Organik ürünlerle beslenen Megastar, sebze ve meyveye ağırlık verdiği bir diyet programı uyguluyor. Tarkan, kilo vermesini hızlandırmak için ise günde 2 saat spor yapıyor.

haberturk.com

**MegaStarkan**
21-03-08, 14:27
Ins. tatil'e gidersem konsere denk gelir.
Kilo vermesi güzel ;)
Tskler haber icin.

denizmavisi
21-03-08, 14:58
yaza bomba gibi geliyor anlaşılan umarım Türkiyenin her yerinde konser verir haber için tşk

HURRICANE
21-03-08, 15:03
Yakışır TARKAN'a 200 bin dolar az bile;)TARKAN bu fazla söze gerek yok:)Teşekkürler paylaşım için

tarkantutkunu
21-03-08, 15:08
güzel ikinci klibide bi çeksin tam olsun benim takıldım konu zaten bi deri bi kemik kalmış ne kikosu verricekse...

szr67
21-03-08, 15:44
Güzel para :20:

selin_trkn
21-03-08, 15:46
tarkan herşeyi hakediyor alcağı para az bile megastarımız o bizim...

sarıpapatya
21-03-08, 16:23
ohh ohh helali hoş olsun yakışır bol bol konser versin hem o çok kazansın hemde bizler onu izlemeye doyalım:4:

eskalen
21-03-08, 18:08
Bu yaz tatile gidersem Antlaya'ya gitmek isterim....Teşekkürler.....

Gizemm
21-03-08, 18:44
ölede gusel tarkan böledee iyi paraa :):)

Mega Fanat
21-03-08, 21:30
Konserler basliyo...or!!! :20: :20: :20:
Yazin gelisine oyle cok seviniyorum ki,hele TARKAN da Bakuye geliyo... :17: :17: :17:

devilscream
21-03-08, 23:29
kilo vermek istemesi güzel
ilerde sorun yasayabilir cünkü kilolardan
yaza bomba gibi geliyor tarkan:20:

sinemtevetoglu
21-03-08, 23:31
çok sıkıldım bu para haberlerinden! ne yapmaya çalışıyorlar ki!
helal olsun...başlasın konserler biran önce...

ümitcoll
22-03-08, 01:15
versin abi ya kilo valla eski videoları izledikçe varya içimiz gidiyo ah tarkan ah kilo alacak adammıydın sen falan :P) versin versin yalnız şu avea gibi türkcel gibi büyük firmalarla anlaşsa onlar bi dizi konserlerine sponsor olsa off beaa

MEGASTAR
22-03-08, 01:57
evet!! versin su kilolari. Bana kalsa saclarida uzatsin ama nerde:S uzatirmi hic.
Konser ucretine gelince normaldir adamin tek sahne showlari bile deger o paraya cunku O bir MEGASTAR

karma_elcin
22-03-08, 15:08
evet!! versin su kilolari. Bana kalsa saclarida uzatsin ama nerde:S uzatirmi hic.
Konser ucretine gelince normaldir adamin tek sahne showlari bile deger o paraya cunku O bir MEGASTAR
eet katılıorm kilolardan kurtulsa bi de saçını bounce dönemindeki gibi yapsa bana gore daha super olacak (Tarkan'a uzun saç cok yakışıo çünkü):)

pare_pare
22-03-08, 15:46
haberler için teşkürler arkjadaşım inşallah bodrumada gelir yaa inşallah

bounce
22-03-08, 22:12
bu dediğiniz yer tatil köyü mü yoksa bar mı...lütfen bilgi..

tunalı
22-03-08, 22:51
yakışır tarkana vallah

Pamela_beyazgul
25-03-08, 16:42
kilo vermesi guzel, saclarini da uzatsa cok guzel olurdu. haber icin tesekkurler

ruya
26-03-08, 10:39
oooh canıma değsin, daha fazlasını da alsın da keyfince harcasın, millet de çatır çatır çatlasın