PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hannover cebit fuar'a giden var mi bizimden?

Inge
07-03-08, 00:10
Merhabalar,
merak ediyorum, cumartesi Hannover Almanyadaki Cebit fuar'a giden var mi bizden?

:19:

Gitmek istersem o zaman sabah saat 7.15 gitmem lazim, 5 saatlik trenle gidiyorum, 5 saatlik geri trenle gitmem lazim ve 100 euro tren biletle ...su an bilmem...karar vermedim...begenmem aslinda...

:11: pahalli ve uzun zaman...cumartesi günleri de seviyorum...

ne yapacaksiniz?

Inge

Rumeli59
07-03-08, 00:21
Inge
Mallesef bende gelemiyorum cünkü o günde benim kuzinem nisanlaniyor. Yoksa gidicektim hemde hannover benden 4-5 saat uzak ama benim icim degerdi tarkani görmeyi!

TARKANFREAK
07-03-08, 12:11
mrh inge... bende cok gitmek istiyorum ama babamdan izin alamadim :( bizede 6 saatlik yol:( ahh ahh keske essen yada köln civarlarinda olsaydi:( belki gelir demi ama? allahtan ümit kesilmez..

dilaraer
07-03-08, 19:44
bende gitmek istiyodum...hatta %100 kesin gitmistim ama dikkat:
Hastalik nedeniyle Tarkan CeBIT olayini iptal etmistir!!!!!

kendim görmek istiyorum diyenlere buyrun link:
http://www.trekstor.de/de/news/index_detail.php?id=144

:6: aman be yaa...bunu bana nasil yaparsin Tarkan:6:
neyse-canin sagolsun...artik bidahakine:6:

**MegaStarkan**
07-03-08, 19:54
Cikmiyor :S
Gecmis olsun....bana pek inandirici gelmedi bu olay.
Kesin anlasmada problem var yada Tarkan Bilgele
tatilini uzatmak istedi, daha gecen gün turp gibiydi. Ne olduki böyle....
Tskler dilaraer

Rumeli59
07-03-08, 23:24
aman tarkan beeee! Olmadi simdi!! Bu haber bana inandirci gelmiyor yani yalan iste!! Tarkan bunu her zaman yapiyor kesin bi problem vardi!! Vay annam vay almanyada piyasi cikmasi cok bekler tarkan, sansini kacirdi tarkan!! Resmen sinir oldum:13: :13:

ruya
08-03-08, 17:57
Cikmiyor :S
Gecmis olsun....bana pek inandirici gelmedi bu olay.
Kesin anlasmada problem var yada Tarkan Bilgele
tatilini uzatmak istedi, daha gecen gün turp gibiydi. Ne olduki böyle....
Tskler dilaraer

ya ama hakikaten yanlis bir hareket olmus :( burda herkes seni seviyor zaten megastarım, dışarı biraz daha açılman gerekirken, şansları neden kaçırıyorsun ki, pufffff

Inge
08-03-08, 18:11
anlamiyorum, cevap yazdigimi diye düsundum...dün gece okudum burada, simdi yok...silmis mi?
neyse dedim ki Tarkan hasta olsaydi biz onu suclamak gerek yok. Herkes hasta olabilir, sadece biraz yazik ve gecmis olsun diyorum ona...:22:

devilscream
08-03-08, 18:17
hastalik ama nasil bir hastalik
tarkana bir sey olmasinda beklenir yani n'olcak
olmazsa da olmasin tarkanin sagligindan daha mi önemli
neyse tarkana da gecmis olsun :29:

anlamiyorum, cevap yazdigimi diye düsundum...dün gece okudum burada, simdi yok...silmis mi?
senin aradigin konu BURADA (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=7109) :20:

Inge
08-03-08, 18:53
aaaahh tesekkürler, cok aptal ben..:5: :5: :5: