PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : i.beat emo Tarkan Edition

dilaraer
28-02-08, 17:44
nedir nasil biseydir diyoduk...iste Tarkan mp3-calari :20:
bu pakette vay anam vay in özel remixi, bonus icerik ve boyun tasima askisi bulunuyor...fiyat hakkinda henüz bilgim yok :19:

http://img524.imageshack.us/img524/6672/ibeatemody1.jpg (http://imageshack.us)

eskalen
28-02-08, 17:48
Çok güzel birşey yapmışlar...Öncedende söyleniyordu, en sonunda görebildik..Özel vay anam vay remix'ini merak ettim şimdi:) piyasada ne zaman olacak peki? teşekkürler duyurun için "dilaraer".....

dilaraer
28-02-08, 18:07
8 Mart'ta Hannover'deki ceBit fuarinda tanitimi olcakmis...
Tarkan'in da orda olmasi bekleniyor...en gec orda belli olur piyasaya cikma tarihi...

HakanÇelik
28-02-08, 18:13
8 Mart'ta Hannover'deki ceBit fuarinda tanitimi olcakmis...
Tarkan'in da orda olmasi bekleniyor...en gec orda belli olur piyasaya cikma tarihi...

çok güzel haber, sabırsızlıkla bekliyorum. teşekkürler dilara...

:20: :20: :20:

dedikodu_tugberk
28-02-08, 18:35
kesinlikle alıcam başka yolu yok 8 mart bir gelsin....vay anam vay remix nasıl olmuş bende merak ettim şimdi

RaSKaS
28-02-08, 18:37
habr için teşekkürler
sabırsızlıkla bekliyorum
umarım en yakın zamanda elimizde olur :)

Mega Fanat
28-02-08, 18:38
Haber icin tesekkurler Dilara!Cok sevindim :17: :17: :17:
Acaba buralara da geklip cikicak mi?

devilscream
28-02-08, 18:42
ben almam sanirim
telefon ve ipod varken
ama olmasa kesin alirdim:P
teşekkürler "dilaraer"

pare_pare
28-02-08, 18:44
hım çook güzel olmuşş herkese nasip olur inşallah

sally
28-02-08, 19:14
güzel olmus umarim en yakin zamanda elimizde olur

TarkanColl
28-02-08, 19:14
İnşallah fazla pahalı olmaz da tüm Tarkan hayranları birer tane alır... Haber için teşekkür ederim Dilara... :29:

gence
28-02-08, 19:48
bu harika bişeyyy

mcggs
28-02-08, 19:50
Cıksın,cıksın da en yakın sürede bol bol vay anamvay remix dinleyelim :20:

özge
28-02-08, 20:03
ayy süper düşünmüşlerr çok iyi vallahaa inş.yakın zamanda piyasada olur...haber için tşkler...

Umarim sadece almanyada cikarmazlar bunu.. Belcikayada gelir:9:

aliyaşar
28-02-08, 21:08
vaaay süper be teşekkürler duyurun için dilara çıksa da alsak:)

scorpioness
28-02-08, 21:15
Sonunda elle tutulur gözle görülür bir delil şık olmuş renk asil ama başka renkleride çıkarmı bilmem tabii hoşuma gitti umarım göründügü gibi kalitelidir en kısa zamanda elimde görmek istiyorum Dilara kap gel bana da :P sağolasın...

denizmavisi
28-02-08, 22:07
haber için teşekkürler nihayet piyasaya çıkıyor remixi de çok merak ettim şimdi nasıl acaba

**MegaStarkan**
28-02-08, 22:54
ben pek begenmedim, kaba birseye benziyor. mp4'de benziyor.
umarim mp4'dür. büyük trekstore yazmislar, oraya tarkan yazsaylarmis.
neyime yariyor bu tarkanin resmi yada imzasi vardir arkada umarim.... :S
ama bekliyelim, cikdigina bakariz. güzelse kendikimi satip bunu alirim ;)
tskler dilaraer

karma_elcin
28-02-08, 23:08
hoş gerçekten de..;)

Rumeli59
28-02-08, 23:20
cok süper bi sey yaaaa!! ay cok sevindim!! yaaa vay annam vay parcasi piyasi bi ciksak cok sevinirim!!!

szr67
28-02-08, 23:40
bu cihazın satışları iigitmez çünkü özellikleri tercih edilecek kalitede ve düzeyde değil eminönünde bu makinadan daha kaliteli ürünler var.

karma_elcin
29-02-08, 00:59
bu cihazın satışları iigitmez çünkü özellikleri tercih edilecek kalitede ve düzeyde değil eminönünde bu makinadan daha kaliteli ürünler var.
yorumcumuz szr67 arkadaşımız duruma el koydu :D:D
hemen tahlilini yaptı :D:D:D

szr67
29-02-08, 02:07
yalanmı şimdi allah allah kim kimi kandırıyo makinan ne olduğu belli

Inge
29-02-08, 03:11
Makina güzel ama gercekten bóyle seyleri hic beklemiyorum.
Cünku asinda konser DVD falan bir sey isterim.
Tarkan isimli yüzlü i-pod'a ihtiyacim yok...gercekten güzel fotografli hikayesi dolu kitap, biyografisi,video dolu ve konser dolu DVD...bunlari bekliyorum. Yeni takvim gibi, ama bu en azindan birsey bence.

Gercekten biraz hayal kirikligi her zaman görüyorum Tarkan ne yapar para kazanmak icin, ama hayranlar en temel en dayanak seylerimiz YOK!!!

Kitaplarimiz yok, resmi konser merchandise yok mesela hatira olarak bir tisört,
resmi DVD'lerimiz yok, resmi video DVD bile yok!!!
O kadar büyük bir megastar ama bile kitap yok, DVD yok,
konser tisörtleri yok...bunlari yillarca bekliyorum satin almak isterim
biktim biraz

Artik i-pod geliyor...bana ne diyorum ...!!!

sevgilerimle, Inge

dilaraer
29-02-08, 12:31
yalanmı şimdi allah allah kim kimi kandırıyo makinan ne olduğu belli

makina belki bi apple ipod un yerini tutmaya bilir ama hic olmazsa cogu kisinin maddi gücüne hitap eden birsey...
ipod'dan cikarip- atiyorum- 200€ ya sunulsaydi "neden bu kadar pahalli bu" denilcekti...simdide "neden bu kadar ucuz" deniyo...adam'in her yaptigi seyi illa sorgulamak mi gerekiyo?
bence en güzelini yapti-cok abartili ve dolaysiyla pahali biseyde cikarta bilirdi ama bu seferde maddi durumu pek olmayan fanler ya cok zorluk cekipde alcaklardi yada hic alamicaklardi...
bu arada i.beat emo'nun edition olmayan versyonlarin 1GB ligi 40€ civarinda
2GB ligi da 60€ civarinda...

90_model
29-02-08, 12:43
yaw sadece vay anam vay remix mi var alette yoksa dier şarkılarda var mı :s

MEGASTAR
29-02-08, 13:30
Arkadaslar bi sitede gordugum kadariyla bu I beat in icin de kaydedilmis Tarkan sesleri ve video lari olucak yani harika bisey umarim londra ya gelir

kujo
01-03-08, 08:50
arkadaslar kendimizi kandirmayalim icine ne koyulursa koyulsun bu kadar kalitesiz bir urun ile anilmak kesinlikle ama kesinlikle tarkan icin berbat olmustur. o ne dandik urundur oyle, insan bir imza atmadan inceler urunu senin kalitene yakisiyormu senin ismini tasiyormu diye. bu ne ya? sacma salak mp3 playerin uzerinde tarkanimiz. yapmayin allahinizi severseniz. 2 gb mp3 playermi kaldi artik? elalem coklu dokunmatik ekranli mp3 playerlar yapiyor, internete giriyor bunla tarkan dandik otesi bir urunun promosyonuna katiliyor. hic yakistiramadim.

HakanÇelik
01-03-08, 17:39
arkadaslar kendimizi kandirmayalim icine ne koyulursa koyulsun bu kadar kalitesiz bir urun ile anilmak kesinlikle ama kesinlikle tarkan icin berbat olmustur. o ne dandik urundur oyle, insan bir imza atmadan inceler urunu senin kalitene yakisiyormu senin ismini tasiyormu diye. bu ne ya? sacma salak mp3 playerin uzerinde tarkanimiz. yapmayin allahinizi severseniz. 2 gb mp3 playermi kaldi artik? elalem coklu dokunmatik ekranli mp3 playerlar yapiyor, internete giriyor bunla tarkan dandik otesi bir urunun promosyonuna katiliyor. hic yakistiramadim.

Dandikse almazsın olur biter. Sanki ürünü eline alıp incelemiş gibi konuşuyorsun.

eskalen
01-03-08, 17:52
Tarkan'a mp3 çalar

Ünlüler için tasarlanan ürünlerin her geçen gün sayısı artmaya devam ediyor. Başta cep telefonları olmak üzere dünya starları için tasarlanan ürünler arasına Tarkan’da i.Beat emo Tarkan ile giriyor.
Önümüzdeki günlerde Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleştirilecek olan CeBIt fuarında tanıtılacak olan i.Beat emo Tarkan müzik çalar cihazı 3.7 inç büyüklüğünde LCD ekrana sahip. Ülkemizin dünya çapında tanıtımını sağlayacak olan ürün içerisinde Tarkan’ın çeşitli video ve ses içeriğinin de yüklü olarak satılması planlanıyor. Ürünün fiyat ve teknik bilgilerini önümüzdeki günlerde okurlarımızla paylaşacağız...

Akşam

caspian
01-03-08, 17:53
pahalıdır bu yaw!!!

kujo
01-03-08, 19:32
Dandikse almazsın olur biter. Sanki ürünü eline alıp incelemiş gibi konuşuyorsun.

almiyacagim tabiki
hem her seyden anlamak icin illaki eline alman gerekmiyor dimi hakan. yoksa sen oylemi yapiyorsun aldigin seylerde?
bak simdi internet siteleri var, reviewler var, goz var nizam var. allahda bana akil vermis bir karar verecek kadar bunlari inceledikten sonra. ez cumle yine yineliyorum dandik bir urundur tarkanin kalitesine yakismamistir. nokta.

szr67
01-03-08, 21:19
bu cihazın aynısı doğubankda 4gb tı 50ytl

TarkanColl
01-03-08, 21:47
Kalite düşük olabilir ama pahalı, en kaliteli bir mp3 player olsaydı kaç kişi alabilirdi ki? Herkes alabilsin diye ortalama bir cihazı Tarkan adına çıkarmayı düşünmüşler.

Hem bu Türkiye adına bir ilk. :20:

TARKANFREAK
05-03-08, 18:46
cok tskler duyuru icin dilaraer... ama kesin pahali birsey..

esin
19-03-08, 12:22
''O''nun sevenlerinin alım gücünü düşünmek zorunda olduğunu ne zaman anlıyacağız merak ediyorum
konser sahnesi
dvd
kitap
o
bu şu
çıktığı zaman satması gereken şeyler
albümleri görüyoruz
kaç satıyor ve albüm en az maddi kaynak gerektiren nesne
ama satmıyor
''O'' konser dvd si çıkaracak satması lazım
kitap çıkacak satması lazım
mp3 satması lazım
alım gücümüz ne ki bazı şeyler çıkmıyor diye bazı şeyler ucuz diye serzenişte bulunuyoruz sevdiğimize ruhu güzele IŞIĞIMIZA nasıl yapabiliyoruz merak ediyorum

İZMİRLİ
19-03-08, 13:06
zorla satmıyolar...begenmeyen almaz

ozkan1907
19-03-08, 13:29
zorla satmıyolar...begenmeyen almaz
aynen katılıyorum
su forumdaki muhalefetlerden de gına geldi sazan gibi atlayıp muhalefet yapıolar bunları temizlemek lazım cünkü artniyetliler ama karar yönetimin

dedikodu_tugberk
12-04-08, 19:27
arkadaşlar ya tarkanın bu i beat çıktımı bir haber var mı ve nereden tedarik edebilirim lütfen bi söleyin yaw.......

szr67
12-04-08, 19:35
yalan oldu cnm o herzaman her proje başında olduğu gibi..:16:

TarkanColl
13-04-08, 00:05
Yalan olmadı da... Bir Tarkan klasiği olarak gecikti...

MEGASTAR
13-04-08, 09:57
Bari bitirse projeyi