PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 2oo8 - Almanya konser..?

Yakisikli89
24-02-08, 10:42
29 yasinda cok saygi duydugum bir abla olarak gördügüm birisiyle yazistigim
seyleri dikkate almanizi isterim:

slm
sana bir haberim var
tarkanla ilgili:)

--

Neymis bakim o haber?

--

Tarkan Münih'e geliyor

--

gercekten mi? Nerde ve ne zaman?

--

kennst du dj musty (dj musty'yi taniyormusun?) ondan ögrendim ön anlasma yapilmis
level 228e gelcek mis ama baska yerde ayarlicaklar, yerler vs. yetmez diye simdilik bukadar biliyom
wenn ich mehr weiss (daha cok bilgi alirsam) yazarim

Münih'lilere güzel bi haber bence.. :22:

aliyaşar
24-02-08, 12:26
orada yaşayanlar için güsel bi haber;)

Rumeli59
24-02-08, 20:27
Hadi bakalim hayrilisi almanya´da gelsin

HURRICANE
24-02-08, 20:34
İnşallah gelir Münih'e:)Çok güzel bir şehir Münih doğduğum ve özlemini çektiğim bir şehir;)Umarım TARKAN o şehre konseriyle enerjisini verir...

Yakisikli89
24-02-08, 21:44
İnşallah gelir Münih'e:)Çok güzel bir şehir Münih doğduğum ve özlemini çektiğim bir şehir;)Umarım TARKAN o şehre konseriyle enerjisini verir...

münihde mi dogdun :) bende münihde yasiyorum :22:

Rumeli59
24-02-08, 22:51

Kardes sen almanyamisin?? Neden orda amerikanin bayrak görunuyor???

**MegaStarkan**
24-02-08, 22:56
Sanada bisi anlatilmiyor, dermisim :P
Bakalim, ön anlasma daha. Cok seyler degisebilir. Tarkan bu ;)

Kardes sen almanyamisin?? Neden orda amerikanin bayrak görunuyor???
Almanyadan. Aslinda profil ayarlarinda [kontröl paneligine giris yaparak] üyeler bu ayari kendileri degisdirmesi rica edilir.
Ama bu üyelere kalmis ;) Zorunlu degildir.
Üye'ler otomatikmen "Amerika"li olarak gözüküyor.

Rumeli59
24-02-08, 22:58
Almanyadan. Aslinda profil ayarlarinda [kontröl paneligine giris yaparak] üyeler bu ayari kendileri degisdirmesi rica edilir.
Ama bu üyelere kalmis ;) Zorunlu degildir.
Üye'ler otomatikmen "Amerika"li olarak gözüküyor.

Anladim ve sagol kenancim!

HURRICANE
24-02-08, 23:10

Neu-Ulm de doğdum Münihe bağlı;)Çok sevindim Münihte olmana:)Benim içinde 1 kaç nefes çek münihin havasından;)Türkiyem bambaşka tabi o tartışılmaz ama doğduğum yeri görme özlemi de gün be gün artıyor...

Tar-Khan
25-02-08, 05:24
haber 100de 90 yalan...

1- tarkan level 228 gibi kücük discolara cikmaz!
2- djlerle anlasmaz
3- berlinde konser verirken organizatör dj altug aftershow party yaptirtmak istediler... ama tarkan avrupa turnesinde official dj aftershow partye izin vermedi...
4- kücük discodan kari ne olucak?anca zarar! tarkana ödicegi para icin milyoner olmali diye düsünüyorum...hem zaten tarkan discolara vetolu sanatci...
5- bu konu icin erdem diye arkadas yani organizatör erdem ile 1-2 sene icinde görümüstüm...!!!erdem tarkani berline ayarliyan kisi...
6- neden yüzde 90 ? ama yüzde 100 degil djlerle anlasma söyle olur...
tarkan bir sekilde yaninda dj götürür oda tour dj ama onun icin musty degil dj altay ismi gecerli olur ama tarkan ona ragmende yapmiyor...
7- simdi egerki dersen ama öncelerde aftershowpartyler oldu tarkanin oda söyle... onlar unofficial izinsiz reklam amacli berlinde oldu cok...
hani tarkan konseri var yandan djlerler veya kücük organizatörler ondan faydalanip aftershow party yaptirdilar...
lütfen disco veya djlerin reklamini yapmayin!:13: