PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YOUTUBE da

hsaex123
12-02-08, 17:32
VAY ANAM VAY KLIBI SILINIYOR NEDEN?:6: :6: bılen varsa soylesın..Hatta bır ılk atıldıgında mılyonlara gıdıyordu vıdeoyu heralde youtube kaldırıyor..Baskaları tekrar atmıs ama youtube sılıyor nedenı bılen varsa bılgılendırırse sevınırım

devilscream
12-02-08, 17:49
VAY ANAM VAY KLIBI SILINIYOR NEDEN?:6: :6: bılen varsa soylesın..Hatta bır ılk atıldıgında mılyonlara gıdıyordu vıdeoyu heralde youtube kaldırıyor..Baskaları tekrar atmıs ama youtube sılıyor nedenı bılen varsa bılgılendırırse sevınırım
klipleri tarkan sildiriyor bildiğim kadarıyla
kliplerin kaldırılması olayı mantıklı
cünkü insanlar youtube'daki videolarda sadece sesleri de alabiliyorlar
vay anam vay klibinden alınmaması için alınmıs bir önlem

dumbledoor
12-02-08, 19:09
evet mynet vdo da da aynısı benimde videom vardı 30000 aşmıştı ama silindi Tarkan kaldırtırıyo olabilir belki izinsiz yayınlamak yaskta olabilir benden bu kdaar byeeee

Rock'on Coke Gibisin Çadır Kurmak İsitorum RECEP İVEDİk:)

aliyaşar
12-02-08, 19:24
müyap sildiriyomuş galiba net olarak bilgim yok

Tar-Khan
12-02-08, 21:08
universal tarafindan siliniyor...

RaSKaS
13-02-08, 14:27
müyap ile ilgili bir mail gönderiyorlar
Tarkan a ait klip,konser görüntüleri vs ne varsa siliniyor
üyeliğimi de hiç uyarmadan sildiler
gitti o kadar video ... :)

hsaex123
14-02-08, 13:45
müyap ile ilgili bir mail gönderiyorlar
Tarkan a ait klip,konser görüntüleri vs ne varsa siliniyor
üyeliğimi de hiç uyarmadan sildiler
gitti o kadar video ... :)

peki tarkan ıstedıgı her vıdeyoyu nasıl kaldıtıtırıyor.senın uyelıgındekı vıdeyu ancak sen sılıyorsun..yada yotuube sırketı ben oyle bılıyordum

RaSKaS
14-02-08, 14:33
peki tarkan ıstedıgı her vıdeyoyu nasıl kaldıtıtırıyor.senın uyelıgındekı vıdeyu ancak sen sılıyorsun..yada yotuube sırketı ben oyle bılıyordum
youtube şikayet haline videoları silebiliyor
bunun içinde kullanıcıdan izin almasına gerek yok :)
sadece bir uyarı maili gönderirler
galiba müyap içinde tarkan geçen birşey bulunca youtube a sildiriyorlar
bende tarkan ın ntv ye yapmış olduğu röportaj , yeni yıl şarkısı nın klibi , bir de konser görüntüsü vardı.bu üçünden dolayı üyeliğimi sildiler :)

karma_elcin
14-02-08, 23:28
bence saçma kaldırılması dünya starlarının bile bircok videosu var youtube'ta.. bence gereksiz...

mcggs
15-02-08, 10:24
Youtube sadece,klip izleme yada dinleme sitesi değildir..İzlenilen herşey(film,müzik yada klip..) bilgisayara indirilir,çoklu ortamda yayınlatılır(sadece 2 klip indirdim vakti zamanında onlarda tarkanla ilgili değil zaten ) her neyse,
Eğer kim yaptıysa akıllı düşünmüş çünki İndirilen Youtube klibi,görüntüsü(vay anam vayda dahil) mp3 gibi kullanılabiliyor :)