PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gerçek Miydi ?

şekerpare
11-02-08, 17:42
Arkadaşlar Bugün Bana Siteden Mail Geldi Ve Tarkan'in Msn Adresi Verildi.sonra Adresi Ekledim Ve Açikti.tarkanla Konuştum (ya Da öyle Saniyorum) Böyle Bir şey Var Mi,yani Gerçek Mi Bu?çünkü Ben Bir çok Kez Kandirildim :13:

devilscream
11-02-08, 18:11
gercek olduğunu sanmıyorum
msn adresinde "tarkan","tevetoğlu" gibi seyler varsa kesinlikle tarkan değildir

szr67
11-02-08, 18:12
facebookda olmayan adamın msnde ne işi var

eskalen
11-02-08, 18:31
Böyle şeylere inanmayın arkadaşlar......Sahte sanatçı yerine geçip konuşanlar çok var....Hiç bir sanatçı gidip de msn'e girip(!) bir hayranı veya herhangi bir kişyle konuşmaz, akıllı ve uyanık olalım,saflığınıza yenik düşmeyin:)

şekerpare
11-02-08, 18:40
arkadaşlar biliıorum,bana da çok saçma gelio zaten.ama bana mail geldi işte bu mail;
Ve biz Tarkan Coll.com Yöneticileri Olarak

Tarkanın Msn Adresini Sadece Forum içi

Üyülerimiz ile Paylaşıyoruz !

Üyemiz olaraktan Tarkanın Adresini Bilmekte Hak Kazandınız !

İşte adres : tarkan_metamorfoz._@windowslive.com

Tarkan İle Söhbetin Kadını Çıkarın

İyi Günler :)

Tarkan Coll.com | Tarkan | Metamorfoz

adres de şuydu,erman yıldız (forum.tarkancoll@hotmail.com)

bnmle konuştu ama cam açmadı,bnde inanmadım.telfnda görüşeblrs dedi ve numaramı istedi not edicem ama çok kişi var biras bekliceksin dedi,bn numaramı vermedim.tarkancoll ile anlaşmalı olduğunu ve 1 ay boyunca sadece üyelerle sanal buluşma yapacını söledi yarım saat sonra da çıktı.yarın gelicekmiş tekrar msne.

özge
11-02-08, 19:18
sanmamm doğru olacağınııı ortalıkta sahtee tarkan çok:16:

şekerpare
11-02-08, 19:33
peki bu maili bana gönderen bu forumdan biri herhalde...onu tanımıor musunus?erman yıldız yazıor.az öncede msndeydi ve çok inandırıcı konuşuor,bu mail neden sadece bana geldi :S :S :S

aliyaşar
11-02-08, 19:56
erman yıldız bu forumdan diil galiba bu forumdansa da aktif bi üye diildir ilk defa duyuyorum adını inanama böle şeylere ya tarkancoll ondan mı soruluyo sanki tarkancoll adına mail gönderiyo.yöneticiler bakar bu konuya.inanma sen

şekerpare
11-02-08, 20:25
tamam tşkler :S ama nie sadece bana böle bişe yapıoki :s

sinemtevetoglu
11-02-08, 20:32
arkadaşlar ben bu olayı çok merak ettim konuşan arkadaşlar, konuştukça buradan bize doğru olup olmadığı hakkında yazmaya devam ederlerse sevinirim!

Pamela_beyazgul
11-02-08, 20:33
Ben de artik inanmam cunku 2 defa kandirdilar beni

pare_pare
11-02-08, 20:44
gerçek değildir kesin o sakın inanmayın

T*A*R*K*A*N*C*I
11-02-08, 20:47
Tarkan'ın oLduğunu hiç sanmam ötekii sanatçıLarın bir çoğu msnde hayranLarıyLa konuşmuyorLar Tarkan nasıL geLip de msnde bir hayranıyLa konuşSun şaçma..:7:

devilscream
11-02-08, 20:51
arkadaşlar biliıorum,bana da çok saçma gelio zaten.ama bana mail geldi işte bu mail;
Ve biz Tarkan Coll.com Yöneticileri Olarak

Tarkanın Msn Adresini Sadece Forum içi

Üyülerimiz ile Paylaşıyoruz !

Üyemiz olaraktan Tarkanın Adresini Bilmekte Hak Kazandınız !

İşte adres : tarkan_metamorfoz._@windowslive.com

Tarkan İle Söhbetin Kadını Çıkarın

İyi Günler :)

Tarkan Coll.com | Tarkan | Metamorfoz

adres de şuydu,erman yıldız (forum.tarkancoll@hotmail.com)

bnmle konuştu ama cam açmadı,bnde inanmadım.telfnda görüşeblrs dedi ve numaramı istedi not edicem ama çok kişi var biras bekliceksin dedi,bn numaramı vermedim.tarkancoll ile anlaşmalı olduğunu ve 1 ay boyunca sadece üyelerle sanal buluşma yapacını söledi yarım saat sonra da çıktı.yarın gelicekmiş tekrar msne.
bu forumla ilgili sorunları olan birisi atmıstır sana bu maili

denizmavisi
11-02-08, 21:18
İnanmayın böyle şeylere sahte bi kişi seni kandırmıştır hemen kanmayın:15:

badboyserkan
11-02-08, 21:20
Arkadaşlar o msn adresi doğru değil...!!!! Tarkanın msn yada facebook hesabları yokk...!! Böyle şeylere Lütfen ama Lütfennn inanmayınızzz...:13: :13:

gence
11-02-08, 21:26
Geçen sene de benim kız arkadaşlarımdan birine yapmışlar bu tatsız oyunu,o tarkan fan ı deil ama yine de konuşuyo onla belki odur diye.Tarkan kendi adıyla msn felan kullanmaz akıllı olun

scorpioness
11-02-08, 21:57
Forumumuzda bu gibi şeyler yeralmaz sizde saçma insanların fırsatçı ve bizi karalamaya yönelik yaptığı oyunlara düşmeyin kesinlikle bu gibi maillere tamah etmeyin bu konu hakkında gerekli incelemeyi yapacağız.Ayrıca ben size ne diyeyim ya :18: :18: yazım yanlışları dolu ve ismi yazıyor başta erman nemiş buna da atlarsanız yanii:18:

b_a_S_k
11-02-08, 22:02
eklesede beni şu büyük baş wersem telimi _

şekerpare
11-02-08, 22:22
bnmle aynı tarkan gibi konuşuo ama :S nerdeyse inanıcam ya :S bana canım benim dedi düşünebiliomusunus :(

şekerpare
11-02-08, 22:25
özür dilerim ama ben daha yeni üyeyim ve sadece bana böle bi mail gelmesi beni şaşırttı ve inanmak istemesem de bundan etkilendim ve kafam karıştı.yönetimi de tam olarak tanımadığım için olabilir die dşünmüştm ve de sevinmiştm bana bi sır bile verdi.çok masum konuşuordu,eer öyle deil diosanıs silerim.

aliyaşar
11-02-08, 22:47
kesinlikle öle silmessen sonunda çok üzülürsün dediğin gibi yeni olduun için tam da zamanında yapmış yani böle bişeyi yapan kişi he.:)

HURRICANE
11-02-08, 23:11
Kendini TARKAN yerine koyan ve onun herşeyini taklit eden oymuş gibi davranan kişiler malesef toplumumuzda bir hayli fazla!Beni ençok tedirgin eden şey akıl hastalığı boyutunda olan bir Tarkan hayranının bu takım yollarla karşısındaki kişiye zarar verebilme ihtimali...Allah korusun aman diyorum arkadaşlar buluşmaya falan çağırırlar sakın....

TarkanColl
11-02-08, 23:13
Ben böyle bir mailin atıldığına inanmıyorum. Tamamen uydurma bir yazı... Şekerpare isimli üyemizin de samimiyetinden şüpheliyim...

Rumeli59
11-02-08, 23:32
canim sen böyle seyler inanma!

ösgee
11-02-08, 23:39
saçmaLık böyLe şeyLer inanmayın ynii...! ayrıca herkes canım benim diebiLir bunu söLemesiyLe TARKAN oLduğuna dha çok inanmandaa saçmaa yanii canım benimm..!

**MegaStarkan**
12-02-08, 00:40
info@tarkancoll.com forumun maili.
Bu mail'den haric size gelen mailler forumu baglamaz.
Aslinda bunu bilmeniz gerek cünkü üyeliginizi aktif ederken bu adresden mail geliyor.

Akillinin biri zarar vermek istemis....
Forumumuzu karaliyan cok var [cekemeyen, atilmis üyeler vs. ],
kolay kolay kananlar kendi suclu ;)
Mantik olarak düsünseniz Tarkan böyle birsey hic yapmaz,
bizim de isimiz gücümüz yok "secilmis" üyelere mail atalim bu konuda.
Benim merak etdigim sekerpare adli üyenin mailini nerden
bulmus olabilir bu sahis eger tabii ki olay dogruysa.
Üyenin profilinde msn adresi yazmiyor cünkü. Böylece herhangi biri olamaz.
Secenekleri siz düsünün....arkadas listesindeki bir "Tarkan" hayranida olabilir-
ki bunu yapan birini hayran olarak saymiyorum.
Su an hala arasdirmaktayiz....

Tar-Khan
12-02-08, 07:05
manyak mi ya bunlar tarkanin kulagina gitse forum lekelenecek...
aggresiv oluyom böyle seylere...

şekerpare
12-02-08, 15:53
benim bu konuda yalan söylemem kadar saçma bişey olamaz!bende zaten kesinlikle bu tarkandı gibi bir şey demedim sadece bu kişi benim gibi bir çok insanla uğraşıyor,ben bu kişinin tarkan olmadığını anladım evet ama bilmeyenler site ismini gördüklerini inanabilirler.ayrıca site ismi lekelenio,ben bunun için söyledim bunu.bugün de msn nickinde
by zemun,bu adres hacklenmiştir silin bu adresi
yasıordu.bende sildim hepsi bu...

scorpioness
12-02-08, 16:03
Neyin ne olduğu apaçık ortadadır gerekli şeyler yapılmıştır biz kimin ne olduğunu biliyoruz konuyu kapatıyorum.