PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2.Klip Mart Ayın'da çekilecek!

HURRICANE
08-02-08, 15:01
MTV Türkiye'nin internet sitesi yenilendi. Daha kolay kullanılabilen bir formata kavuşan MTV TR'nin açılış sayfasında MTV TR Top 5'de Tarkan'ı "Vay Anam Vay" ile görebilirsiniz. lzleyicilerin yolladıkları mesajlarda MTV TR'den "Tarkan Özel Hafta Sonu" hazırlaması isteniyor.

Öte yandan, TarkanPLUS'ın henüz aldığı bilgiye göre 2. video Mart ayında çekilecek.

Kaynak:TarkanPlus

mcggs
08-02-08, 15:04
Ne güzel..Demek yeni klip için 6-7 ay beklememiz gerekmeyecek :) Ama keşke haziranda filan olsaydı çünki yaz ayında patlayacak şarkılar daha fazla albümde..Haber için teşekkürler

belfü
08-02-08, 15:07
Çok güzel bir haber sabırsızlıkla bekliyorum. haber için teşekkürler

eskalen
08-02-08, 15:09
mart ayı tam olur zaten....İkici klip çok beklemeden gelecek inş,çok iyi.....2. klip ya Dilli Düdük olucak ya da Dedikodu olucak bu kesin......

HURRICANE
08-02-08, 15:12
Evet Tarkanın sitesinde dilli düdük ve dedikodu aynı oyu almış durumda şuan!Bakalım inşallah dedikoduya çeker.Gerçi dilli düdükte olsa fark etmez parçaların hepsi birbirinden güzel

denizmavisi
08-02-08, 16:22
Çok güzel bi haber erken çekeceğine göre slow bi parçaya çekme ihtimali de var ama inşallah dedikoduya çeker haber için tşk

sinemtevetoglu
08-02-08, 16:25
tarkan.com daki oylama bitirildiğine göre karar verildi ve martta çıkabilir ikinci klip...ve bence istatistikleri değerlendirirlerse dilli düdük ve ya dedikoduya gelecek... aslında kış bitmeden slow bir parçaya çekilmesi daha mantıklı ama o nasıl isterse öyle olsun!

TaRkAn özel haftasonu harika olur!

teşekkürler...

aliyaşar
08-02-08, 17:25
sevindirici bi haber ama inşallah doğrudur ya.teşekkürler haber için

rosebüşra
08-02-08, 17:32
çok güzel bi haber ama yaz gelmeden slow bi parçaya çekse daha ii olur diye düşünüyorum haziran gibi de dedikodu dilli düdük gibi bence daha ii olur ama yine de en iisini tarkan bilir bakalım hangi şarkı olacak bu arada tarkan haftasonu çok güzel olur :D:D:D

caspian
08-02-08, 17:42
dilli düdük yada dedikodu'ya çekileceği kesinde dedikodu olsun bencede...
ama ben "istanbul ağlıyor"a çekilsin istiyordum yaaa...
bu mart ayında çekilmesi olayınada inanmadım sanki kaynak sağlam değil...bu ay çekilebilir...:)

selin_trkn
08-02-08, 18:54
mart ayında çekilmesi çok ii oldu...fazla beklememiş olucaz ama acaba slow bir şarkıya mı çekçek yada hareeketlimi olcak???çok mrk ettim .....

RaSKaS
08-02-08, 19:04
bahar ayında güzel bir slow gider
istanbul ağlıyor a çekmesini çok isterim
bence 3. klibi yaz başında hareketli olabilir
dilli düdük veya dedikodu, hop hop ...

veli
08-02-08, 19:16
mart ta çekilecek olan klip hangi şarkıya acaba
keşke hangi şarkıya klip çekileceğini de söyledelerdi
mart ayını sabırsızlıkla beklicem

Rumeli59
08-02-08, 19:45
gercekten cok güzel bi haber

redjingle
08-02-08, 20:09
mart ayı tam olur zaten....İkici klip çok beklemeden gelecek inş,çok iyi.....2. klip ya Dilli Düdük olucak ya da Dedikodu olucak bu kesin......

Sitedeki ankete bakarak böyle kesin konuşma bence.İlk klip hareketli bi şarkıya çekilmişti.Bence Mart ayında slow şarkıya çekilir.O da "İstanbul Ağlıyor" olur.Haziran'da da "Dilli Düdük" şarkısına klip gelir diye düşünüyorum.Malum havalar ısınacak, hareketli şarkı daha uygun olur.

asd1234
09-02-08, 16:31
Bence kesinlikle ama jkesinlikle DEDİKODU'ya gelmeli klip,bu aralar sokakta geçerken bile arabalardan son ses Dedikodu'yu duyuyorum,Tarkan'ın albümünü çok beğenmeyenler bile dedikodunun iyi bir parça olduğunu savunuyor.Yine de Tarkan bilir gerçi :) 2.Klip için çok beklemeyeceğiz şükür :)

HURRICANE
09-02-08, 16:34
Sitedeki ankete bakarak böyle kesin konuşma bence.İlk klip hareketli bi şarkıya çekilmişti.Bence Mart ayında slow şarkıya çekilir.O da "İstanbul Ağlıyor" olur.Haziran'da da "Dilli Düdük" şarkısına klip gelir diye düşünüyorum.Malum havalar ısınacak, hareketli şarkı daha uygun olur.

Yazın ya ingilizce bir single yada Türkçe single çıkma ihtimali çok yüksek gibi duruyor!Son duyumlar böyle...Klipler peşpeşe gelirse şaşırmamak lazım

eskalen
09-02-08, 16:36

Ben demiyorum herkes öyle diyor arkadaşım..Ankete bakılırsa forumda bile dedikodu önde gidiyor....İyi parça, güzel parça.....Hareketli hareketli devam etsin Tarkan fazla şey yapmaya gerek dedikoduyla eğleniriz:20:

leyla
09-02-08, 19:58
Yazın ya ingilizce bir single yada Türkçe single çıkma ihtimali çok yüksek gibi duruyor!Son duyumlar böyle...Klipler peşpeşe gelirse şaşırmamak lazım
bence tarkan bir kac sene daha turkce album yapmali,inglizce single yapmasin ya
tarkan turkce album e 5 yil ara vermisti,bir kac turkce album daha cikartmali

busrab
10-02-08, 13:37
ya bence bunu slow bi şarkıya çekip haziran temmz gibi de haraketli şarkılara çekse ii olur..yzın kıpır kıpır şarkılarla oynarz..:36: :36:

arjen22-tarkan
10-02-08, 15:00
İyi Mart Ayı güzel olur zamanlama harika ...
haber için teşekkürler

SEA
16-02-08, 14:57
Bence de şimdi DEDİKODU olmalı 2. klip şarkısı Dilli Düdük ise yaz 'a kalmalı malum ticari bi şarkı tam yazlık :))

Mega Fanat
16-02-08, 15:14
Harika yeni klibini merakla bekliyorum,gerci "Vay Anam Vay"dan hala doyamamisim,yine de bekliyorum...

*SEM*
16-02-08, 20:30
Haber için teşekkürler... Sonbahara doğruda pare pareye klip çeker umarım ...:8:

pare_pare
17-02-08, 23:48
peki hangi parçaya çekilecek acaba slow olsun bu sefer yaa çok güzel olur istanbul ağlıyor mesela veya gün gibi

onursamed
19-02-08, 17:16
geç kalıyoruz

sinemtevetoglu
19-02-08, 20:27
Haber için teşekkürler... Sonbahara doğruda pare pareye klip çeker umarım ...:8:

bunu bende çok yürekten istiyorum...ne zaman olursa olsun paRe paRe sözleriyle müziğiyle bence mutlaka klip gelmesi gereken bir şarkı! insanlar çok fazla çözemediler bu parçayı ama kesinlikle albümün en iddialı şarkılarından biri diye düşünüyorum...