PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bizden kaçmaz :((

selin_trkn
01-02-08, 20:28
arkadaşlar biliyorum belki saçma bir konu ama ben deli oldum..geçen akşam magazin programı olan bizden kaçmaz da tarkanın imza gününü gösterdiler.orda herkes tarkana bağırırken bi kadınla röportaj yaptılar bu kadında okan bayülgenin sevgilisiymiş..kadın tarkan için hiç ilerlemiyor ve albümünün adı gibi bir değişim yk tarkanda albümde müzik aynı şarkı sözleri aynı tarkan ollduğu yerde duruyor dedi....

bnm çok morelim bozuldu..siz ne düşünüyorsunuz yorum yaparsanız sevinirim??

tarcanist
01-02-08, 20:55
ya boşver sen kendini ne üzüyorsun arkadşaım o kim kim işte başka insanların eteklerinin altında isimini duyurmaya çalışan biri o kim ki tarkan hakında yorum yapıyor ey allahım ne insnalara kaldık

selin_trkn
01-02-08, 20:57
çok haklısın arkadaşım ama insan ister istemez moreli bozuluyor..

**MegaStarkan**
01-02-08, 20:58
Evet, hatta kendisi bu olayi kaleme almisdi.
Haberi forumda var. Okumak isteyenler Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=6662)

tarcanist
01-02-08, 20:59
moralleri bozmayalım çivi gibi olalım bunlar bahane tarkan şahaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

szr67
01-02-08, 21:02
tarkan dan herkezin ne beklentisi var anlamıyorum bütün sanatçılar pro tools programını kullanır stüdyoda albüm akustik bi albüm olucaksa canlılar çalınır normal bi albüm olucaksa o programa bağlıdır.tarkan veya bir başkası anca tarzını değiştirir tarkan bu albümde electro rock bir albümle karşımıza çıktı bu teyze müzik in içini biraz bilirde konuşursa çok daha söylediği kulağıma mantıklı gelicek söyledikleri boş ve komik..

selin_trkn
01-02-08, 21:05
müzik hakkında bilgili kişiler konuşsa yine hak verebiliriz ama nerde bi ünlü olmak isteyen kendini bilmezler varsa onlar konuşuyor.insanı bu deli ediyor..

tarcanist
01-02-08, 21:09
işte ünlü olmaya çalışıyor magazinciler dicek ya işte bilmem ki megastarı eleştirdi :):):):):) onunda adı hafızalarda kalıcak aciz insanalr

selin_trkn
01-02-08, 21:13
ama onları yaparken şunu düşünmüolarki ne yaparsa yapsınlar tarkanın başarısını ve halkın ona karşı sevgisini asla azaltamıycaklar...aksine tarkana laf atıpta tarkan onlara cvp vermeyince tarkanın sevgisi dahadda artıyorr..bu da ii bişey...

tarcanist
01-02-08, 21:17
tabiki bence en güzel cvp ı cvp vermemek :):):9

selin_trkn
01-02-08, 21:28
kendi kendilerine konuşup duruyolar ama karşı taraftan cvp gelmiyor..çok komik ve sinir bozucu bir durum olmalı..:D:D

rosebüşra
01-02-08, 21:34
tarkana hakkında çıkan en kötü haberlere bile cevap vermemesinden dolayı da ayrı bi hayranlık duyuyorum. kendimi onun yerine koyuyorum da dayanamazdım .ilk çıktığı günden beri her şekilde üzerine geliyolar.taş olsa bile bu kadar baskıya çatlardı.ama ne olursa olsun biz hep onu seviyoruz şarkısında dediği gibi bu dünyanın kederi yüzü vız gelir ona :D

tarcanist
01-02-08, 21:35
evet selinin deidği gibi çokta komik duruma düşüyorlar örnek okan ve sevgilsi ha ha ha ha ha haaaaaaaaaaa

rosebüşra
01-02-08, 21:37
:D yüküne yüzü demişim ama anlarsınız siz ;) :D

selin_trkn
01-02-08, 21:38
ya zaten ilk başta okan bayülgen olmak üzere bazı kndini sanatçı zanneden ve magazinci zanneden insanların tarkana karşı neden bi önyargılılığı var anlamış değilim...ben şimdiye kadar delirmiştim kesin
tşkler tarcanist;)

tarcanist
01-02-08, 21:40
bunun adına kıskançlık hasetlik denir cenım arkadaşım onlar tarkanın bize allahın armağını olduğunu kabullenemiyorlar dünya kabullendi ama bu zavallıalr hala aynı :):):):):)

selin_trkn
01-02-08, 21:42
bunun adına kıskançlık hasetlik denir cenım arkadaşım onlar tarkanın bize allahın armağını olduğunu kabullenemiyorlar dünya kabullendi ama bu zavallıalr hala aynı :):):):):)
ister kabul etsinler ister etmesinler ama tarkan biizim başımızın tacı ve hep öle kalcak;)
bu arada adını sölersen çok m.oluurum..

tarcanist
01-02-08, 21:44
adım tarcan izmirliyim :):): avatardımdaki resimde benim resmim :):):)

rosebüşra
01-02-08, 21:45
sizce bu kadar laf söyleyenler sonra gidip doğuş gibi tarkandan özür diliyolar mıdır?????? bak çok merak ettim

selin_trkn
01-02-08, 21:46
çok m.oldum arkadaşım;)bende samsunluyum...

tarcanist
01-02-08, 21:46
vardrı elbet özür dileyen olmazmı

selin_trkn
01-02-08, 21:48
sizce bu kadar laf söyleyenler sonra gidip doğuş gibi tarkandan özür diliyolar mıdır?????? bak çok merak ettim
o kadar laf söyledikten sonra heralde yüzlerii olmaz:28:

HakanÇelik
01-02-08, 21:48
Ayşe hanım başka bir kanalda da Tarkan'a övgüler yağdırıyordu.
İnsan bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu demeden kendini alamıyor.

tarcanist
01-02-08, 21:50
eh işte boş insnalar yaa boşverin tarkan diyor ya ben herkese kucak dolu sevgiler göndeiryorum herkes işini yapsın dioyr bitti işte deidğim gibi bunlar bahane tarkan şahaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

selin_trkn
01-02-08, 21:51
Ayşe hanım başka bir kanalda da Tarkan'a övgüler yağdırıyordu.
İnsan bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu demeden kendini alamıyor.
ara sıra hafızasını kaybediyor heralde...:18:

tarcanist
01-02-08, 21:53
:):):):):): haklı olabilrisin valla billa bir türlü gidemiyorum yaaa :):):):) konu tarkan olunca

selin_trkn
01-02-08, 21:54
sohbet güzel gidiyo..en önmlisi sohbetin konusu güzel..

rosebüşra
01-02-08, 21:55
bence hafızalarını kaybetselerde bazen çok kırıcı oluyolar özür dileseler bile affedilemeyecek şeyler söylüyolar

selin_trkn
01-02-08, 21:55
o kesin cnm yani tarkanın yerinde olsam özür dileselerd kabul etmem ama kesin tarkan eder..

selin_trkn
01-02-08, 21:57
burdayız ya sen mrk etme tarcanist gidiyor heralde..koşup yakalayalım gitmesin

rosebüşra
01-02-08, 21:58
tarkan dayanamaz ama mehmet erbilin hastanede yatarken ziyaretine gitmişti affettiniz mi diye sorduklarında da hayıra benzer bi cevap verip ama bu hastalık demişti

rosebüşra
01-02-08, 21:59
ya ilk olunca heyecanlandım:D:D

selin_trkn
01-02-08, 22:00
arkdaşım adın büşra heralde bende selin çok m.oldum bu arada;)
işte ne kadar ii yürekli olduğu burdan belli:)

rosebüşra
01-02-08, 22:03
ewet neden bu kadar ii insanların üzerine gelirler sanki kendim haksızlığa uğruyomuşum gibi üzülyorum bu arada bende çok mutlu oldum .yeni üyelerdenim ama çok rahatlıyorum dilediğim kadar tarkan konuşuyorum en az benim kadar tarkan sevenlerle ;)

selin_trkn
01-02-08, 22:09
bizimde bu sitede olma amacımız bu zaten hep tarkan hakkında konuşuyoruz;)
gün geçtikçe dahada bağlanıcaksın siteye ben pcnin başına geçince ilk başta bu siteyi açıyorum;)

selin_trkn
01-02-08, 22:10
kötüye bişy olmazmış ya o yüzden iilerin üstüne geliyolar;)
bende tarkana bişy denince çok üzülüyorum;)

rosebüşra
01-02-08, 22:12
ewet gece gündüz hiç çıkasım gelmiyo burdan :D üye olmadığım yıllar boşa geçmiş gibi..:D

rosebüşra
01-02-08, 22:15
ama tarkan bence hiç bir zaman cevap vermesin çünkü biz onu bööle bi başka seviyoruz . onun yerine cevap veren milyonlar oluyo bu şekilde :D

rosebüşra
01-02-08, 22:15
ama tarkan bence hiç bir zaman cevap vermesin çünkü biz onu bööle bi başka seviyoruz . onun yerine cevap veren milyonlar oluyo bu şekilde :D

selin_trkn
01-02-08, 22:18
biz onu her haliyle seviyoruz ama ona hiç polemiklere girmek yakışmaz zaten...!!!

rosebüşra
01-02-08, 22:26
ewet haklısın :D

seninle tanışmak bi kez daha bu siteye iiiki girmişim dedirtti mükemmel bi insanın adına açılan bu sitede onun gibi harika insanlar varmış :D

selin_trkn
01-02-08, 22:33
bnm için söylediklerin için çok tşk ederim;)
bende çok şanslıyım bu sitede güzel sohbet edilecek bir arkadaş daha buldum iiki bu siteye üye oldun daha çok konuşuruz;)

rosebüşra
01-02-08, 22:34
ewet daha çok konuşuruz eeee çok öenmli bi ortak noktamız var tarkaan:D

sinemtevetoglu
01-02-08, 22:41
bizden kaçmaz uçankuştan sonra en kalitesiz magazin progamı zaten.Barış Akarsu'nun ölümünde yaptıklarını daha unutmadık! kalitesiz programlarda kalitesiz insanlarla röportaj yaparlar ancak!

selin_trkn
01-02-08, 22:45
ewt büşra daha çok konuşuruz;)
ztn bütün magazin progamları artık kalitesizzleşti;)

rosebüşra
01-02-08, 22:49
televizyondakiler için herkes öldükten sonra değere biniyo zaten o sıralarda reytingleri aldılar şimdi hiç kimseden bahsetmiyolar ne kerim tekin ne barış akarsu ... aalında bu magazin programlarına hiç takmamak lazım ...

rosebüşra
01-02-08, 22:53
ya gerçekten bu magazin programlarını da magazincileri de dikkate almaya gerek yok ilke gürman hariç tabi onu tarkan çok seviyo o da tarkanı çok seviyo.zaten tek doğru haber yapan da o galiba tarkanla ilgili