PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : www.tarkanbeyazshowagelsin.com

badboyserkan
24-01-08, 12:16
Beyazın Tarkanın beyaz showa gelmesi için yaptığı site... :28: :28:

evet demek zorundasınız.....:28: :28: :18: :18: :9: :1:

http://www.tarkanbeyazshowagelsin.com

eskalen
24-01-08, 12:25
Beyaz gene yapacagini yapmis:) Hayirlisi, gelirse eger, denecek baska bir seyde bulamiyorum......Tesekkurler serkan.....

karma_elcin
24-01-08, 12:28
koptum!!:18: :18: :18: :28: :28: :18: :18::18:

aliyaşar
24-01-08, 12:36
çok süper olmuş yaaa bayıldım valla :D ekrandaki fotoğrafı print screen yaptım duvar kağıdı yapıcam :D:D:D

arjen22-tarkan
24-01-08, 12:40
Tarkan Katılsın Beyaz Show'a Site de güzel olmuş !!! Katılsın artık bence!!!

badboyserkan
24-01-08, 12:50
Ali hemen bunu postala Tarkanaaaa..... :18: :18: :28: :28: :20: :18: :18:

sarıpapatya
24-01-08, 12:51
abi koptum çok hoş olmuş gitmesi taraftarı değildim ama artık gitsin :4::4::4:

freak
24-01-08, 12:55
super olmus gumekten kirildim :18: :28:

gokhantevetoglu
24-01-08, 12:58
hehehehe:36: :36: :36: :18:

devilscream
24-01-08, 13:00
:18: istesekte hayırı secemiyoruz
cok komik olmus:D:18: :28:
bu arada ben hayıra tıklamayı basardım ama bi işe yaramıyor:18:

Bamboo
24-01-08, 13:19
Adam işini ii biliyor walla neyse bayaa bi sayı toplanırsa belki tarkan gider şu anda 6200 küsürlerde şöle 20 binlerde falan olursa işe yarayabilir bu anket...

mustimix
24-01-08, 13:53
süpermiş ya çok beğendimmmm.. şuanki durum; 6692

denizmavisi
24-01-08, 14:15
çok güzel olmuş ya inş en kısa sürede katılır programa

szr67
24-01-08, 14:24
hayır kaçıyo benden hayırrrrrrrrrrrrrrrrr:28: :18: :18:

serkoy
24-01-08, 14:32
Bu hazırlıklar yapıldığına göre tarkan bu sene beyazdaa....

szr67
24-01-08, 14:39
bence şeffaf odada güneri icivaoğlu tarkanı programına davet etti.salı akşamı canlı canlı da bu nu herkezin önünde söyledi..tarkan beyaz a yakışmaz şeffaf odaya yakışır..bence

melek99
24-01-08, 14:46
bence şeffaf odada güneri icivaoğlu tarkanı programına davet etti.salı akşamı canlı canlı da bu nu herkezin önünde söyledi..tarkan beyaz a yakışmaz şeffaf odaya yakışır..bence

Kesinlikle katılıyorum bencede güneri cıvaoğluna gitsin eğerki beyazda formatını tarkana göre biraz düzenlerse orayada gidebilir bende ankete evet dedim mecburiyeten....:28:

Mega Fanat
24-01-08, 15:10
Su TRT olayinda sonra kesin TARKANin bi programa katilmasina karsiydim,ama Beyaz galiba delisi olmus o canina yandigimizin.Ama simdi karsi deyilim,gelsin TARKAN Beyaz Show'a.Bakiz neler yapiyor...:18: :18: :18: Kim bilir programda daha ne suprizler bekliyor TARKANi.Zaten istesek bile "Hayir"i tiklayamiyoruz.:18: :18: :18:

Su anki sonuc:7019 kisi

Lord.iz
24-01-08, 15:55
ben karışmam ister gitsin ister gitmesin gitmez gibime geliyor ama Trt yılbaşında baya bir negatif tv yayını oldu pozitifle durumu düzeltmesi lazım =)

HURRICANE
24-01-08, 16:03
Başından beri katılmasından yanayım:)EVETTTTT....Ki bence TARKAN katılacağını deklare etti Beyaz a etmeseydi bunca hazırlık asla olmazdı!Önümüzdeki günlerde Beyaz showda deprem var benden söylemesi:)

Turnthepage
24-01-08, 16:08
Başından beri katılmasından yanayım:)EVETTTTT....Ki bence TARKAN katılacağını deklare etti Beyaz a etmeseydi bunca hazırlık asla olmazdı!Önümüzdeki günlerde Beyaz showda deprem var benden söylemesi:)

umarım dediğin gibi olur bence çıkmalı tarkan beyaz showa. bi aralar okan bayülgen de çağırmıştı tarkanı programına tarkan gelmeyince neler söyledi bu kadar iki yüzlü oluyo insanlar.ama beyaz hala ısrar ediyor.sezen aksuyada böyle yapmıştı sonunda geldi sezen ablamız :) i

HURRICANE
24-01-08, 16:13
Program bayülgenin programı olsa asla evet demezdim....Ama Beyaz o dönemde bile ağzını açıpta 1 tane kötü laf etmedi TARKAN hakkında...Ve Beyaz'ı yıllardan beri takip ederim özellikle ilk yıllarında defalarca TARKAN hayranı olduğunu dile getirdi!Beyaz'ı halktan biri olarak görüyorum asla şımarmadı ve karakteride çok sağlam bir show adamı.İnsanları kırıcam diye ödü kopuyor ve oldukçada saygılı!TARKAN'ın bu show programına çıkmamasını gerektirecek hiç bir etken görmüyorum kısacası!Beyaz hiçbir zaman sıradan olmadı çizgisinden hiç sapmadı ve toplumada güzel yönleriyle örnek oluyor.

ozkan1907
24-01-08, 16:28
tarkan eger beyaza cıkar da orda tüm yeteneklerini sergilerse türk snat müzigi gibi bütün anti tarkancılara ve onu sevmeyenlere bi ders verir ve bence sempati kazanır ama tarkan büyük ihtimalle bu programa ya da baska bi programa cıkmaz bi ara star da program yapcaktı can dündar sunucaktı onun gibi kaynar bu da arada ama keske cıksa da doya doya gece 1e 2 ye kadar izlesek

szr67
24-01-08, 16:51
beyaz site falan açtı ama bunu kişisel iletişime dönürtürmesi gerek bakalım tarkan tv izliyomu bunları görüyomu kendisi telefonu açıp konuşması lazım tarkanla bence beyazın bu yaptığı şeyler çok ucuz...ben hayırı tıklamaya çalıştım ama başaramdım sonra kapattım siteyi kalite bir ismin kalite programlara katılması gerek

karma_elcin
24-01-08, 17:17
Program bayülgenin programı olsa asla evet demezdim....Ama Beyaz o dönemde bile ağzını açıpta 1 tane kötü laf etmedi TARKAN hakkında...Ve Beyaz'ı yıllardan beri takip ederim özellikle ilk yıllarında defalarca TARKAN hayranı olduğunu dile getirdi!Beyaz'ı halktan biri olarak görüyorum asla şımarmadı ve karakteride çok sağlam bir show adamı.İnsanları kırıcam diye ödü kopuyor ve oldukçada saygılı!TARKAN'ın bu show programına çıkmamasını gerektirecek hiç bir etken görmüyorum kısacası!Beyaz hiçbir zaman sıradan olmadı çizgisinden hiç sapmadı ve toplumada güzel yönleriyle örnek oluyor.
Kesinlikle katılıorm...

sinemtevetoglu
24-01-08, 17:30
:18: :18: :28: :28: :18: :28: :18: çok iyi yaaa...yazık valla kıyamadım şimdi gitmeli artık! beyaz daha ne yapsın :20:

HURRICANE
24-01-08, 17:47
beyaz site falan açtı ama bunu kişisel iletişime dönürtürmesi gerek bakalım tarkan tv izliyomu bunları görüyomu kendisi telefonu açıp konuşması lazım tarkanla bence beyazın bu yaptığı şeyler çok ucuz...ben hayırı tıklamaya çalıştım ama başaramdım sonra kapattım siteyi kalite bir ismin kalite programlara katılması gerek

Tarkan uzayda yaşamıyor ya!Neden Tv izlemesin:)Yapılan bu şeyin neyi ucuz?Kimse kusura bakmasın ama Beyazın programı kalite, ucuz bir program değil!TARKAN ın kırmızı koltuk tarzında programlarda ne işi var...Bunuda anlamak mümkün değil yani...

serkoy
24-01-08, 17:53
Ama unutulmamalıdırki halen çoğu insan Tarkan'ı halka uzak buluyor.Eğer beyaz show a çıkarsa bu tabu kesinlikle yıkılacak...Ayrıca beyaz en çok izlenen talk show programı.Kalite herkese göre değişir.Ama yüzbinlerce eve girdiği kesin...O yüzden Tarkan bu albümüyle kesinlikle beyaz showa katılmalı...

eskalen
24-01-08, 19:00
Tarkan'in beyaz show' a cikmasinda olumlu yanlarda, olumsuz yanlarda var....Tarkan bu olumsuz yanlar icin cikmak istemiyor zaten.....Bu arada Tarkan'in mutlaka haberi olur beyaz'in yaptigi bu isten diye dusunuyorum cunku Tarkan tv izlemese bile onun halka iliskiler veya basin danismani haber verir en asgari.....

tunalı
24-01-08, 20:48
hayır demek mümkün mü ki yav gitsin barii

rahimecim
24-01-08, 23:03
ay süper olmuş yaa:))))) yani bu adam bi ömür ya... ne yapıp edip tarkanımı kandırcak bu adam..

sally
24-01-08, 23:25
Tarkan Beyaz showa katilsa iyi olur site de baya komik

Rumeli59
24-01-08, 23:30
ayyyy cokkk hosss!!
Gülemkten kirildim beeennnnnnn

TarkanColl
24-01-08, 23:39
Ben dün oy verdiğimde 4 bin küsür evet vardı... Şimdi baktım 9 bini geçmiş... :19:

mcggs
24-01-08, 23:49
Valla beyaz elinden geleni yapıyor..Programında çağırıyor,siteler açıyor.İlerde Tarkan için pankart filanda yaptırabilir :D Tabi gelse iyi olur Beyaz'a ya..İzleriz hep beraber..

Tabi bu isin muzurluk yani ama bence objektif bi anket yapsaydi daha makbule gecerdi...:19:

nuran
25-01-08, 00:31
mükemmmelll yaaa :18: :18: :18: :18: ee hadi tarkan sende gel artık dimiii.adamcazın yapmadığı kalmadı :28: :28: :28:

**MegaStarkan**
25-01-08, 01:05
kopmusdum dün msnde serkan bana verirken :D
cok orjinal fikir. hayira tikliyorum, ama olmuyor :D
sonunda dedim bari evete tiklim pc bozukmu ne dedim :D
bide sonunda hava atiyor beyaz :P
gitmesini istemiyorum, ama beyaz güzel is cikarmis.
hangi ünlü icin böyle bisi yapildi bi showa ciksin diye....

devilscream
25-01-08, 01:10
hangi ünlü icin böyle bisi yapildi bi showa ciksin diye....
roberto carlos'a yapıldı ya:18:

**MegaStarkan**
25-01-08, 01:10
roberto carlos'a yapıldı ya:18:
harbimi. benim haberim yok :P
sanatci diyelim ozm :D

paradisse
25-01-08, 01:14
evet inş gelir onu uzun uzun görelim beyaz show'da.....inş...gelir ...hayırlı olsun..

badboyserkan
25-01-08, 01:15
Arkadaşlar bideTarkanın tarkancoll'a gelmesi için site oluşturalım
iyi olurrrr....

www.tarkancollagelsin.com

:18: :18: :28: :28: :20: :20: :41:

Link gerçek değil yanlış anlamayınnnn !!!! :18: :18:

MEGASTAR
25-01-08, 12:49
Ne diyim Beyaz bu yine yapmis yapacagini UMARIM TARKAN beyazshoow a gelir

gokhantevetoglu
25-01-08, 13:08
senelerden berı takıp ederım beyazı soledıklerının hepsıne katılıyorum .beyaz bır okan bayulgen gıbı seyırcılerı hıcbırzaman asagılamadı hakaret etmedı bencede katılsın tarkan beyaza....

RaSKaS
25-01-08, 14:09
:28::18:
bu adam bi alem ya
10000 i aşmış evet sayısı

bende Tarkan'ın Beyaz Show a katılmasını isterim
Tarkan'ın Türkiye de çıkacak program yok derken okan ın programına atıfta bulunduğunu düşünüyorum.
Beyazında bugüne kadar Tarkan hakkında olumsuz bir düşüncesi olmadı, aksine her fırsatta Tarkan ı programına davet etmek istedi.
Sadece Tarkan ın konuk olduğu bir bölüm çok güzel olurdu.

karma_elcin
25-01-08, 14:13
:28::18:
bu adam bi alem ya
10000 i aşmış evet sayısı

bende Tarkan'ın Beyaz Show a katılmasını isterim
Tarkan'ın Türkiye de çıkacak program yok derken okan ın programına atıfta bulunduğunu düşünüyorum.
Beyazında bugüne kadar Tarkan hakkında olumsuz bir düşüncesi olmadı, aksine her fırsatta Tarkan ı programına davet etmek istedi.
Sadece Tarkan ın konuk olduğu bir bölüm çok güzel olurdu.

AH AH o günleri de görürüz inşallah Tarkan'ı Beyaz Show'da görmek cok heyecan verici olurdu...:10: :19:

caspian
25-01-08, 15:52
inşallah gelir...beyaz harika bir şey yapmışşş...bence tarkan bu "olağandışı" beklentiye karşılık vercek...gel tarkan geeelll...:)))

12.000'e yaklaşıyor valla süper 1.000.000 olunca tarkan dayanamaz bence...:)))

HURRICANE
26-01-08, 19:14
21151 kişi olmuş:)

sarıpapatya
26-01-08, 19:30
canım sıkça bunu açıyorum çok komik yaa hayıra basmayan arkadaşlar varsa mutlaka basmalılar :21: çok komikkkkkkk

Tugcee
27-01-08, 14:49
çok güsel olmuş ya bence artık kesinlikle gitmeli :)

Tugcee
27-01-08, 14:50
ben evet e bastım hyrda basıım dedim ama olmuo :)

badboyserkan
27-01-08, 15:37
29286 kişi olmuş....:28: :28: :20:

ezgi_06
27-01-08, 15:48
süper yaa "hayır" kaçıoo :D:D

yigit
27-01-08, 16:01
tarkan cıkmayı pek dusunmuyo beyaz showa

caspian
27-01-08, 18:57
tarkan cıkmayı pek dusunmuyo beyaz showa
nerden biliosunki kendisimi söyledi???...hoş bende çıkmasını istemiyorumyaaa:16:

yigit
27-01-08, 19:02
nerden biliosunki kendisimi söyledi???...hoş bende çıkmasını istemiyorumyaaa:16:evet imza gününde sordum..onlar anlamazlar müzikten falan dedi..sonra sen istermisin beni orda gormek diye sordu..ben televizyonda seni görmeyi cok isterim türkiye de de bunun icin en uygunu bence beyaz show olur dedim..oda bilemiyorum dedi..cok acık yureklı cevap verdigi icin bi kez daha tesekkürler tarkana:20:

caspian
27-01-08, 19:08
hımmm..."onlar anlamaz müzikten" kısmına takıldımm ne demek istedi acaba ve bunun beyaz showa çıkmakla ne alakası var!!???..

yigit
27-01-08, 19:09
hımmm..."onlar anlamaz müzikten" kısmına takıldımm ne demek istedi acaba ve bunun beyaz showa çıkmakla ne alakası var!!???..bilemiyorum o kadarını sormadım ama var bi bildigi demekki

TarkanColl
27-01-08, 19:23
Bence Şubat Ayında çıkacak Beyaz Show'a...:20:

**MegaStarkan**
27-01-08, 19:24
Tarkanin öyle konusmasi iyi degil bence. Sonucta Beyaz caba gösteriyor.
Bana uygun yer degil deseydi daha iyi olucakti....
Ben zaten istemiyorum cikmasini ama yinede öyle demeseydi ;)

HURRICANE
27-01-08, 19:37
Arkadaşlar Doğan Medya grubunun bu albüme katkısı çok çok fazla ve bence TARKAN bu grubun Tv sinde çıkmalı;)Beyaz Show da ideal bir show programı;)Ki tahminimce çıkacak:)Tarkancoll da sinyalini vermiş gibi sanki:)Şubat ayında çıkacak demek:):)Bencede biran önce çıkmalı vakit kaybetmeden hemde!

MaViPrEnSeS
27-01-08, 19:48
bencede şuan Tarkanın Katılabileceği en seviyeli proğram beyazınki ğibi ğözüküyo işallah çıkar bu arada site süper :D:D:D

szr67
27-01-08, 20:03
Bugün reklamı bol olan beyazshowu herkez dile getiriyo ama benim devamlı ısrar ettiğim şeffaf oda da doğan gurubunun bi yapımı ve tarkanın o programda samimiyetini daha fazla anlarız.Bir stara yakışacak program şeffaf oda olmalı beyaz habire bağzen sinir edici sorular bazen lüzumsuz gereksiz sorular sorucak.program curcunaya dönüşücek karar tarkanın kararı çıkar çıkmaz ama eğer çıkarsa şeffaf oda favorim başkada adam akılla program yok zaten

HURRICANE
27-01-08, 20:25
Peki ya şeffaf oda daki sorulacak olan sorular TARKAN a şeffaf gelicekmi?Programın kalitesine hiçbir lafım yok evet kaliteli bir program şeffaf oda.Ama reytingi nedir?Hangi saatlerde yayınlanır ve izleyici kitlesi kimlerdir?Tarkanın yeni bir albümü çıkmış şeffaf odanınmı yoksa beyaz show unmu TARKAN'a getirisi daha fazla olur?!

szr67
27-01-08, 20:52
tarkan yerel tvye bile çıksa reyting yapar şeffaf oda pazar günleri saat sabah 11:00 ve 12:30 arası yayınlanıyo bağzı özel konuklarda uzaya biliyor.şeffaf odanın beyaz showdan 100bin kat düzeyli bir program olduğunu söyleyebilirim sorulan sorular pozitif beyaz show gibi dedikodulara nediyosunuz falan diye sormuyo oldukça farklı ve akıllı sorular soruluyor.'ZATEN ŞÖYLE BİR ŞEY VAR TARKAN TÜRKİYEDE KATILACAĞIM SHOW programı yok dedikden sonra sözünden dönüp daha da beter basına malzeme çıkartır.en iyisimi tarkan düzeyli seviyeli programlara çıksın çünkü söylediği cümle bi hayli geri dönülemiyecek bir cümle

HURRICANE
27-01-08, 21:27
Ok de Show Dünyasının içinde olan birinin show programına çıkmasından daha doğal başka ne olabilir ki?Birde Beyazın programına neden sürekli düzeysiz damgası vurulmak isteniyor onu da anlamıyorum!TARKAN'I halktan soyutlayamayız ki!7 den 70 e büyük bir çoğunluk o programa çıkmasını istiyor.TARKAN ın bunca baskıyı kaldırması olasımı peki?çıksın şefaf odayada çıksın sorun yokki...Düzeyli yada düzeysizlik kavramı herkese göre değişir bence!Daha öncede yazdım şimdide yazayım hülya avşar show çokmu düzeyliydi yada almanyada katıldığı show programı beyazınkınden dahamı düzeyliydi!Beyaz a haksızlık yapmış olmuyormuyuz!

szr67
27-01-08, 21:42
almanyada ki tv show programı dünya çapında bir program oprograma çıkan dünya starı sayısız nbc televizyonundaki program bir o 2 çok önemli showbusinesslar

caspian
27-01-08, 21:48
"şeffaf oda"ya çıkmasını bende isterim...ama beyaz show'a kesinlikle katılmasın çünkü beyaz çoook sulu espriler yapıyo tarkan öle şeyleri sevmez bence...ama yinede son karar tarkan'ın!!!...:))

HURRICANE
27-01-08, 21:55
Beni çokmu alakadar ediyor diğer sayısız star.Beni TARKAN alakadar ediyor!Ülkemdeki show programında görmek istiyorum ben TARKAN ı....BEYAZ ıda dünya çapında bir show man olarak görüyorum.Almanyadaki show programına sayısız yıldızın katılması o programın düzeyli oldugunu göstermez ki!Ve bana göre Beyazın programından hiçbir fazlası yok.Benim fikrim tabi bu.

eskalen
27-01-08, 22:04
Tarkan'in Beyaz Show'a bizler gelmesini istiyoruz diye beyaz da bunca hos ve guzel seyler yapiyorken, Tarkan beyaz show'a gelecek diye kesin bir sonuc cumlesi yok,umitlenmeye de gerek yok....Bu Tarkan'in kendi politikasi.....Beyaz show'a cikmayacak diye onu sevmeyecek degiliz yani!.....Kendi dusuncesi zorla cikacak degil yani! beyaz show' a cikacak diye o zman diger programlar: "ooo bizim programada gelsin o zaman' diye sorularda cikar sonuc olarak gelse bile yani her sanatcinin kendi fikri ve gorusu oldugu gibi Tarkan'in fikrine saygi duyulmali....Yani biraz da bosuna kendi capimizda israrci olmayalim bence?

HURRICANE
27-01-08, 22:15
Tarkan'in Beyaz Show'a bizler gelmesini istiyoruz diye beyaz da bunca hos ve guzel seyler yapiyorken, Tarkan beyaz show'a gelecek diye kesin bir sonuc cumlesi yok,umitlenmeye de gerek yok....Bu Tarkan'in kendi politikasi.....Beyaz show'a cikmayacak diye onu sevmeyecek degiliz yani!.....Kendi dusuncesi zorla cikacak degil yani! beyaz show' a cikacak diye o zman diger programlar: "ooo bizim programada gelsin o zaman' diye sorularda cikar sonuc olarak gelse bile yani her sanatcinin kendi fikri ve gorusu oldugu gibi Tarkan'in fikrine saygi duyulmali....Yani biraz da bosuna kendi capimizda israrci olmayalim bence?

Elbetteki çıkmazsa TARKAN hakkındaki düşüncelerimiz değişmez!Bunun aksini söyleyen olmadı ki..Zorlada çıkmayacaktır kimsede zorlamıyor zorlayamaz da;)Herkes düşüncelerini söylüyor hepsi bu!

TarkanColl
27-01-08, 23:10
Arkadaşlar... Bu siteye ne kadar çok oy verirsek Tarkan'ı Beyaz'da görme şansımız okadar yüksek. Her gün her an Evet diyelim Tarkan Beyaz Showa gelsin...

33846 da...

b_a_S_k
28-01-08, 01:21
tarkan ve helyum
beyazıt iidir be gitsin artık tayykan ;)
ewete dewam 34961 oldu

devilscream
28-01-08, 02:36
giderse süper olur
bir anlamda da komik olur ama
1,90lık beyazın yanında 1,70lik tarkan:18:

aliyaşar
28-01-08, 14:25
giderse süper olur
bir anlamda da komik olur ama
1,90lık beyazın yanında 1,70lik tarkan:18:
küçük dev o enesçim küçük dev zaten devlerin hepsi kısa boylu oluyo jennifer lopez shakira.ben e hep güsellerden örnek veriyom:18: :28:

ösgee
28-01-08, 14:38
bi ara kimse istemiyordu çıkmasın istemiorus deniliodu şimdi ise gelsin sayısı 37124 yanii...!
bu TARKANın farkımı.. beyasa çıkcak olmasındanmı..??

eLiF
28-01-08, 15:23
hayır demek istiyorum ama olmuyo mecburen evettttt :21:

leyla
28-01-08, 17:33
site cok hos olmus,bencede gitsin beyaz showa,zaten beyazi severim,ama gideckse sarkilari canli okusun bide beyaz show cok gec gosteriliyo hic bir zaman bakamiyorum

gokhantevetoglu
28-01-08, 17:45
39301de suanda ama ozmana kadar cok cok asar bence:)))

T*A*R*K*A*N*C*I
28-01-08, 22:43
Manyak Bişey Olmuş Yha Koptm :)

ZEHRA
29-01-08, 10:46
EWT SEVGİLİ ARKADAŞLAR NE YAPABİLİRİZ BİLMİYORUM AMA BU SEVGİMİZ MUTLAKA GÖRÜLECEKTİR.nE OLur AŞKIMseni en çok görmek istediğimz yer orası Ve inan ki seni vereceğin karardan pişman etmyeceğiz.SENİ ÇOK SEVİYORUM...KASET MUHTEŞEM TABİ SEN DE....

arjen22-tarkan
29-01-08, 13:12
Tarkaaaaaannn Katıl Şu Beyaz Show'a !!!

ruya
29-01-08, 15:27
Şahsen Tarkan'ı çok fazla televizyonda görmek istemiyor olmama rağmen ben de Beyaz Show'a gitmesini istiyorum. Çünkü Beyaz gerçekten çok uğraşıyor, hemen hemen her programında bir kez bunu söylüyor, sonra site gerçekten komik olmuş ama işe yarar gibi geldi bana, bugün saat 14:24 itibariyle evet diyen kişi sayısı 46925 olmuş, bence oldukça ciddi bir sayı ki, bu çok çok daha artacaktır kesinlikle. Ayrıca bilmiyorum geçen programı seyrettiniz mi ama Beyaz "TARKAN BEYAZ SHOW'A GELSİN" yazılı bir pankartı Kadıköy üzerinde dolaştırtmış hafta içinde. Bir sürü kişiye de fikirlerini sordu. Genelde gelmesi isteniyor. Beyaz ayrıca "Eylemlerim sürecek" gibi bir de söz söyledi. Gelsin ya, biz de izleyici olarak gidelim, saatlerce birlikte olalım onunla. Ama tabi ki ve tabi ki tek konuk olmak şartıyla, zaten Beyaz da farklı birşey yapacak kadar salak değildir sanırım :D Helyum falan filan da istemiyoruz ayrıca. Artık vaktidir bence kaç senedir çıkmıyor hiçbir yere, arada lazım sanki ha...

~Ashk~
29-01-08, 15:29
i don't get it....

tarcanist
29-01-08, 17:11
bence artık gelsin yaa :):):):)

T-A-R-K-A-N(aşığı)
29-01-08, 17:17
beyaz yapmış gene yaapacaqını :18::18:
artık gitsin ne diyelim =]

TarkanColl
29-01-08, 18:33
49.360 Evet olmuş... Tarkan'ı Beyaz'da izlememize az kaldı...:20:

rosebüşra
29-01-08, 20:39
çok komik olmuş ya süper :D bencede katılsın ama biraz daha uğraştırsın :)

b_a_S_k
29-01-08, 21:37
arkadaşlar tıklamaya dewam durmak yok
51573 oldu yokmu artıran :)

badboyserkan
29-01-08, 21:43
Gel gor beyazin halini anla Tarkannnnnnn.... :18: :18: :20: :1:

TarkanColl
29-01-08, 21:56
Nekadar çok Evet tıklanırsa Tarkan'ın Beyaz Show'a çıkma ihtimali okadar çok artacak... 51.760 olmuş... :9:

b_a_S_k
29-01-08, 22:17
beyas pc başında sürekli tıklıo sanırım
52059 olmuşş :)

HURRICANE
29-01-08, 22:22
Tarkanda Beyazda temiz kalpli insanlar Allah ikisininde gönlüne göre versin...İnşallah daha çok tıklanır da biran önce izleriz her ikisinide aynı sahnede...

mrs_bask
29-01-08, 22:56
Gitsin yaa ortalık biras hareketlensin.Reyting çoşkusunu yaşasınlar . Buarada nedendir bilinmez arada su hayırı kowalamak zewkli iş yaa XD
buarada skor 52484 iyi gidio.
NOT:sık sık değil ama ara ara tıkalyınca oy kullanabiliyorsunuz?

mrs_bask
29-01-08, 23:44
Azim Azim Tarkan Azizleri Oldumu size 53042 XD

Şule
30-01-08, 02:50
Merhabalar
Beyaz show'a gitmeli bence... Hayranları onu çok özledi... Hoş kal

b_a_S_k
31-01-08, 00:44
şu ana kadar 61728 kişi ewt dedi :D

mrs_bask
31-01-08, 18:08
Arkadaşlar rakam 31/01/2008 17:09 itibari ile rakam tamm tammm 65790 hadi hayırlısı ;)

love_speak
31-01-08, 18:18
arkadaşlar sizce bu işe yarar mı yanii tarkan gelir mi?
nolur Beyaz Showa gel Tarkan noluuuurr!!!!!!!!!!!!!

mcggs
31-01-08, 18:44
rakam 66217e gelmiş..ben her gün oy veriyorum..ama keşki oy veren bir daha veremeseydi..o zaman türkiyede çoğu kişi oy vermiş olurdu..şimdi ise sadece 100-200 kişi 10 ar 20 şer kez vermiştir :18:

tara
31-01-08, 19:04
muthis bi sey ya
tarkan artik katilsin bu beyazin programina

freak
31-01-08, 19:29
suan 66543 kisi evet demis bakalim ne zaman 70 000 kisi olcak
acaba 100 000 e gelirmi ?????

tarcanist
31-01-08, 21:43
inşllah gelirde bizde izleriz onu yaa doya doya

kıs_gunesi
01-02-08, 02:31
Tarkan Beyaz Show a Çıkmalı Bence Eğer Çıkarsa Beyaz Show En İyi Reyting ini Alır

KaYdıRoOcK
01-02-08, 14:04
bune yaa istesekte hyr tıklayamıyoruss kii :D :D süper olmus

Missnaturel
01-02-08, 19:04
lütfen beyazı kırmaikinizde çok kalitelisiniz

ruya
01-02-08, 19:42
ya bazıları şey dio zaten gitmesi kesin, maksat reklam yapmak yoksa Beyaz böyle birşeyi göze alamazdı dio, bilemedim ben de, öyle mi ki acep

kış güneşi
01-02-08, 20:16
eee tarkan çık artık beyaz show a:D

denizmavisi
02-02-08, 02:29
şu an itibariyle 90.525 kişi olmuş umarım daha da çoğalır sayı Tarkan da görür de katılır artık beyaza ancak onlar müzikten anlamaz lafına biraz içerledim keşke öyle bi laf etmeseydi sonuçta beyaz showu izleyen büyük bi kitle var ve bu laf onlara da gidiyor üzüldüm yani

HURRICANE
02-02-08, 09:51
ya bazıları şey dio zaten gitmesi kesin, maksat reklam yapmak yoksa Beyaz böyle birşeyi göze alamazdı dio, bilemedim ben de, öyle mi ki acep

Kim diyor onu?Ben öyle birşey olduğunu hiç sanmıyorum!

ösgee
02-02-08, 11:48
wowwww! 94409 kişii muhteşemm 100000bine yoklaşıo..;);)

szr67
02-02-08, 12:31
dün gece beyaz showda tekrar tarkan konusu açıldı.mustafa keser konukdu ve ona biri mail atmış demişki beyaza söyle tarkanı beyazshowa gelmeden de seviyoruz demiş beyaz ise tarkanın programına katılmasında nedense ısrarcı beyaz a şu cümleyi itaf etmek istiyorum nedemiş tarkan

'BENİ BİLEN İYİ BİLİYOR,BOŞA ÇABALARI BU GÖNÜLLERDE HÜKMÜ GEÇMİYOR'

HURRICANE
02-02-08, 12:40
dün gece beyaz showda tekrar tarkan konusu açıldı.mustafa keser konukdu ve ona biri mail atmış demişki beyaza söyle tarkanı beyazshowa gelmeden de seviyoruz demiş beyaz ise tarkanın programına katılmasında nedense ısrarcı beyaz a şu cümleyi itaf etmek istiyorum nedemiş tarkan

'BENİ BİLEN İYİ BİLİYOR,BOŞA ÇABALARI BU GÖNÜLLERDE HÜKMÜ GEÇMİYOR'

İyide bu sözün Beyaz a gönderilmesi için o konuşmada onu kötülemesi lazım!Öyle birşey olmadı ki aksine TARKAN ı hakikaten çok seviyorum dedi!Hatta Beyaz Show a çıkmasın sözünü duyuncada yüzünde üzüntüyü anlatan bir görüntü oluştu...

szr67
02-02-08, 12:55
beyaz ın bu türlü duygusallığa girmesi beni veya tarkanı enterese etmez adam gibi tarkanın kapısına gidersin sizi programımıza davet etmek istiyoruz diye söylersin zaten sonuçlar beyazshowun tarkan için yaptığı anket tam bir fiyasko ve özgürce bir anket değil istiyen eveti tıklar isteyen hayırı böğle saçma bir anket yok dünyada zorla insanları ikna edemessin 5milyon izlenme kitlesi olan beyazshowun 95984 kişinin zoraki evet demesiyle oluşan bir sonuç eğer'Türkiye de katılacak show programı yok'deyen tarkanın lafından döneceğini sanıyosan yanılıyosun..TARKAN bu kadar ucuz kampanyalara kanacak kişi değil

HURRICANE
02-02-08, 13:06
O anket de hayır seçeneğinin iptal edilmesininde bir anlamı var:)Ki o seçeneğin iptal edilmesi de insanlara sempatik geliyor.Sana göre ucuz bir kampanya olabilir bana göre gönül alıcı bir kampanya;)Senin şu Beyaz hakkında yazdıkların Ucuz magazincilerin haksız yere yazdıklarından hiçbir farkı yok bu arada!Beyaz TARKAN hakkında bugune kadar ağzını açıpta tek olumsuz laf etmemiştir!Anlayamadığım Beyaz ı neden o grubun içine çekmeye çalışıyorsun?Olmamış birşeyi olmuş gibi göstermek kötü!

mustimix
02-02-08, 13:15
beyaz ın bu türlü duygusallığa girmesi beni veya tarkanı enterese etmez adam gibi tarkanın kapısına gidersin sizi programımıza davet etmek istiyoruz diye söylersin zaten sonuçlar beyazshowun tarkan için yaptığı anket tam bir fiyasko ve özgürce bir anket değil istiyen eveti tıklar isteyen hayırı böğle saçma bir anket yok dünyada zorla insanları ikna edemessin 5milyon izlenme kitlesi olan beyazshowun 95984 kişinin zoraki evet demesiyle oluşan bir sonuç eğer'Türkiye de katılacak show programı yok'deyen tarkanın lafından döneceğini sanıyosan yanılıyosun..TARKAN bu kadar ucuz kampanyalara kanacak kişi değil

zaten böyle düşünenlere inat tarkan beyaz showa katılmalı! özellikle son cümleni şiddetle kınıyorum! beyazın yaptıklarını görmezlikten gelmek yada yaptıklarını ucuz diye nitelendirmek cahillikten başka birşey değildir!

mcggs
02-02-08, 13:15
Bence o Evet oyları 100 milyon da olsa Tarkan sözünden dönmez..Metamorfozu bir kaç güzel kliple daha güzelleştirir..Albüm satışlarını daha yüksek yapmaya çalışır-varsa Come Closer yabancı albüm olarak çıkarır..Yani bende isterim ama yok,Tarkan gelmez bence :(

szr67
02-02-08, 13:53
mustimix insanları tanımadan cahillikle suçlama herkez burda düşüncelerini söylüyo .herkezin fikri kendine seni saygıya davet ediyorum..

caspian
02-02-08, 14:11
arkadaşlar tartışmalarınız gerçekten çok anlamsızz...bekleyip görelim ister çıkar ister çıkmaz birbirinizi kırmanın hiç anlamı yok bence...:)

eLiF
02-02-08, 14:26
100 bini geçmiş evet diyenler :21: belki kayıtsız kalamaz bu yapılanlara

hatist
02-02-08, 14:44
bence gitmesin TARKAN KENDİSİ BİLİR ama ben gitmesini istemem

nokta
02-02-08, 16:13
ben katılmasını istiyorum zaten katılabileceği yegane program yapılanlara kayıtsız kalamaz kalmamalı

TarZan14
02-02-08, 16:13
Bence Tarkan artik katilsin Beyaz Show'a.
Su hayir tiklama olmamasi da acayipti
Ilk gördügümde gülmekten bayildim
Yetti artik yetti :)

Su anki Durum:

http://img179.imageshack.us/img179/3972/96510510id6.png

karma_elcin
02-02-08, 16:16
walla Tarkan katılır heralde diye düşünüorm hep...Beyaz dün de bahsetti..canlı yayın olması da Tarkan için avantajlı die düşünüorm...

badboyserkan
02-02-08, 18:45
Beyazın bu haftaki programında Mustafa keser de Tarkana bir çağrıda bulunuyor..:21:

http://www.pikniktube.com/v/b2c21ccc99172414a578a42bc541adbf/u/142811/Mustafa_abi’nin_Tarkan_mevzuatına_bakışı

Beyazın Tarkan için hazırladığı skeçi yine programında yayınladı....:21: :20:

http://www.pikniktube.com/v/25f17608d297910ab5c495749a265fda/u/142811/Tarkan_Beyaz_Show’a_gelsin

Kaynak ; Pikniktube

caspian
02-02-08, 18:56
valla süper yaaa..teşekkürler badboyserkan :)

devilscream
02-02-08, 19:02
dün gece izlemistim
zaten cok komik bir program oldu her zaman ki gibi
videolar için teşekkürler serkan abi

eskalen
02-02-08, 19:16
Tarkan soyle 1 ay icinde beyaz show'a katildi katildi yoksa cok gec olur diye dusunuyorum....Beyaz, her cuma programinda bir skec hazirlayacak Tarkan icin ama halkta yetti artik geliyorsa gelsin durumu olusacak zamanla.....Bilmiyorum fazla gec kalmadan katilsa cok iyi olur....Ins.

tarkan_mania
02-02-08, 19:59
Beyazın bu haftaki programında Mustafa keser de Tarkana bir çağrıda bulunuyor..:21:

http://www.pikniktube.com/v/b2c21ccc99172414a578a42bc541adbf/u/142811/Mustafa_abi’nin_Tarkan_mevzuatına_bakışı

Mustafa Keserin anLatışı çok komik yaw :28:
Te$ekkürLer bad boy (:
:41: :41:

zozan
03-02-08, 22:01
kessinlikle gitmeli beyaz showa tabi yine tarkanın tercihi ama gitsin yaa

HURRICANE
04-02-08, 21:52
Sıcağı sıcağına gitmeli çok fazla vakit kaybetmemeli!

tarcanist
04-02-08, 21:55
bence artık gelsin ya beyaz tarkanı çook güzel ağırlayacaktır hem tarkanı sevioyr beyazz bundan eminin ben

HURRICANE
05-02-08, 12:36
163612 kişi olmuş şuanda;)

dewil_youht
05-02-08, 15:38
:18: BUNE BE ABİ BİR TÜRL TUTTAMIYORUM BİDE TARKANIN SÖZÜ ÇOK OTURMUŞ İLLA GİTÇEK YA TARKANDA VAY ANAM VAYDAKİ SÖZÜNDEN BİRİ VAR GEL GÖR HALİMİ ANLA BİZ SENİ ANLIYOZ TARKAN AMA BEYAZ DA HAK VER YAPMADIĞI KALMADI BEYA :28: :20:

kayaistanbul
06-02-08, 06:19
beyaz Değil De Başka Biri çağirsa Kesinlikle Gitmesin Derdim Ama Beyazin Yeri Hepimizin Gönlünde çok Ayri Ama Bir şartla Gitmeli Tek Başina Konuk Olmali Ve Daha Büyük Bir Platforma Taşinmali Beyaz Show Mesela Halka Açik Olmali...mesela Lütfi Kirdar Da çekilmeli Değil Mi Bana Katilan Vardir Mutlaka........

Artik Gitmelisin Tarkan çünkü Beyaz çağiriyor...o Türkiyenin çok Değer Verdiği Bir Kişilik Tipki Senin Gibi O çabaliyor Ve Seni Cani Gönülden Istiyor Sen Gitmezsen çok Ayip Etmiş Olursun...sezen Aksu Için Yapti Bunu Bir Birde Senin Için Yapiyor Zaten Bunu Yapmasini Gerektirecek Ikinizden Başka Sanatçi Mi Var Türkiye De...

bana göre gelecek

nergis
06-02-08, 13:45
TARKAN cım yufka yüreklidir bu kadar ilgiye kayıtsız kalmaz diye düşünüyorum tabiki takvimi ve albüm için belirledikleri strateji buna uyarsa:20:

lawyer
06-02-08, 13:58
Tarkan Beyaz showa gitmensin bence

ruya
07-02-08, 01:18
nie ya gitse biz de konuk olarak gitsek fena mı olur...

seyirci demek istedim :D

zerrintaç
07-02-08, 02:19
Tarkan Beyaz showa gitmensin bence

Bencede gitmesin onu oraya yakıştıramıyorum
o bir MEGASTAR :1:

HURRICANE
07-02-08, 09:44
187121 kişi olmuş

FİGEN
07-02-08, 16:44
tarkan ve beyaz show müthiş olur :)

xselinx
07-02-08, 17:48
evet geldin yaaa

xselinx
07-02-08, 17:50
süperdi ya ama bi kere hayır bastım durdu :)

fatma coşkun
07-02-08, 18:10
tarkan bence beyaz showa katıl süper olur birde resmine fatma yazarsan iiiiii olur lütfen

ı love you

mrs_bask
07-02-08, 18:51
Ne olacak bu işin hali 192.128 olmuş bile yeter artık Tarkan GELLLLL...........

şekerpare
07-02-08, 20:17
bencede kesinlikle gelsin artık Tarkann...:20:

yoshy-fan
07-02-08, 23:09
ben verdim oyumu zaten hayira basmak mümkün degil :D

yasemen958
08-02-08, 11:02
:36: bencede gelsinnnnnnnnnnnnnnn :36: cok komik olmus koptummm

ozkan1907
09-02-08, 01:30
210 bin olmussss

HURRICANE
09-02-08, 17:05
218563 Kişi şuan:)

ruya
09-02-08, 17:15
Tarkan gel gel gel

denizmavisi
09-02-08, 17:41
Dün Beyaz showda yine Tarkan konuşuldu Beyaz, gelecek dedi hadi bakalım az kaldı inşallah çıkar da biz de doya doya izleriz

busrab
10-02-08, 13:28
:18: cidden ya süpper bi şi hayır deynce ne olacak dedim basamadm ki...ama tabiki oyum ewet...:D ayrıca yakalayabilrsenzki bi kere yakaladım işe yaramıo..:18: :18: :18: .

HURRICANE
10-02-08, 13:34
230.000 kişi olmuş...

**MegaStarkan**
10-02-08, 13:45
Bence kac kisi oy vermis o kadar önemli degil.
Zaten objektif bir oylama degil. Tarkan'da ciddiye almaz.
Ben istemedigim halde "evet" dedim....
Güzel fikir fakat bu oylama Tarkanin fikrini degisdiricegini sanmiyorum.

szr67
10-02-08, 14:02
sana katılıyorum Megastarkan

HURRICANE
10-02-08, 14:26
Bence kac kisi oy vermis o kadar önemli degil.
Zaten objektif bir oylama degil. Tarkan'da ciddiye almaz.
Ben istemedigim halde "evet" dedim....
Güzel fikir fakat bu oylama Tarkanin fikrini degisdiricegini sanmiyorum.

Fkrini değiştirsin diye yazmadım ki ben:)İster katılır ister katılmaz keyfi bilir;)

Hatta olaya farklı bir boyut katalım Beyaz ,TARKAN show'a katılsın...İlk TARKAN konserinde hemde:)

tubafeyza
10-02-08, 16:40
ztn hayırı secmek isteyen kim bence cıksın yaa ikisinide cook seviorum ztn tarkanı tv de göremioruz bare beyaza cıksında gözumz gönLumz acıLsn:21:

**MegaStarkan**
10-02-08, 17:10
Fkrini değiştirsin diye yazmadım ki ben:)İster katılır ister katılmaz keyfi bilir;)
Ben de sana yazmadim ki ;)
Konuya genel yorumum....
Alinti yapardim mesajini eger sana yöneltmis olsaydim yorumumu ;)

TarZan14
10-02-08, 18:12
234727 Su anki durum

Bence katilsin yani sonucunda kötü birsey yok zaten.
Eskiden katilirdi simdi niye katilmasin.

Saygilar..

tubafeyza
10-02-08, 18:16
arkadasLar ben haftaya beyaz show'a teLefonLa bagLanıp tarkana geL cagrısında buLunucam tarkan'ın katıLmasını benim gibi cok isteyen varsa onnard arasın eminiim tarkan bizi kıramaz:8:

devilscream
11-02-08, 18:43
arkadasLar ben haftaya beyaz show'a teLefonLa bagLanıp tarkana geL cagrısında buLunucam tarkan'ın katıLmasını benim gibi cok isteyen varsa onnard arasın eminiim tarkan bizi kıramaz:8:
iyi fikir aslında ben her hafta izliyorum beyazı
telefonları da özellikle takip edeceğim:20:

kaancan
12-02-08, 16:47
tarkanın beyaz show a katılmasını cooook isteriz

bzesma
12-02-08, 22:40
evet bencede artık gitsin yaa cok süper olur yaa

robertjordan
14-02-08, 18:49
gitgide gitmesi yönünde bi baskı ortamı oluşuyo..

caspian
14-02-08, 20:02
Gelmiycek galiba...

nane
16-02-08, 02:01
canım benim seni çooook seviyoruz tarkan tevetoğlu şarkıların bir harika

lütfen beyaz showa katılırmısın

fatma coşkun
18-02-08, 15:51
Tarakn Bence Beyaz Shova Git Seni çok Istiyoruz

Gizemm
19-02-08, 15:22
hahaaskımsın yhaaa..:D:D

bncee gelmeliiii

bujen
20-02-08, 03:26
tarkan bencede artık beyaz showa katılmalısn. bazılarına cevap olur, albümüne laf atanlara. katılda görsünler tarkan kimmiş. kasetin iyimi kötümüymüş hep bir ağızdan söylenen şarkıları canlı yayında görsünler.

StormyNineteen
22-02-08, 20:05
tarkan bencede beyaz show a gitmeli...

President
24-02-08, 17:29
Kıbrıs'tayken yapmıştım burda da yapayım :p

fatma coşkun
02-03-08, 16:20
tarkan sen bence beyaqz showa katıl korsana hayır

TarkanColl
07-03-08, 20:57
http://www.tarkanbeyazshowagelsin.com/

Siteye videolar eklenmiş. Herkes Tarkan'ı Beyaz Show'a bekliyor... 385.280 kişi evet demiş...

aliyaşar
07-03-08, 22:18
ewt pikniktube videoları eklenmiş tarkanı çağırıyo herkes :Dya bu piknikjtube deki videoları indirebileceğim bi program va mı bulamadım da

ruya
08-03-08, 17:55
Ronaldinho ile olanı gördünüz mü süper ya
:28: :28: :28:

MerveGül
11-03-08, 20:38
inş beyaz show gelir gelirse coook sevinirim

fatma coşkun
12-03-08, 16:12
sorma derdim nedir diye sorma tarkan beyaz showa çıksa lütfen

Gizemm
14-03-08, 17:14
çok matrakk yhaaa koptummmmm........

sabirmusti
16-03-08, 02:21
tarkan gel beyaza kırma şu adamı ve bizi...

flores
19-03-08, 14:39
beyaz sirin biri

AYŞEM YAZICI
20-03-08, 20:49
bence de artık beyaza katılmalısın beyaz çok farklı o da senin gibi kendine özel kırma onu artık

szr67
20-03-08, 23:10
beyaz tarkanı çağırmayı vazgeçti.artık program ortaların skeçler yayınlanmıyor.kendileride anladı ki boşa çapa sarfettiklerini artık bence bu kadar büyütülmemeli bu beyazshow promosyon programından başka birşey değil bu program beyazın esprileri olmasa program çekilmez tarkana ağır kişilikli program lazım tarkan basit bir insan değil

ozinga
21-03-08, 00:16
katılsın artık ya .... her programa bi kulp bulup katılmazsa unutulup gidecek ... promosyona ihtiyacı var...
ve kendini de bu kadar kasmasın bence:16: eksilmez bişeyler aksine fazlalaşır...

**MegaStarkan**
21-03-08, 00:24
MTV'ye cikiyorsa Beyaz Show gereksiz ;)

ozinga
21-03-08, 00:30
MTV'ye cikiyorsa Beyaz Show gereksiz ;)
arkadaşım niye sadece mtv ...mtv herkeste bile yok ...
biliyorum tarkan farklı ama bu kadar da tepede durmasın artık...

**MegaStarkan**
21-03-08, 00:55
arkadaşım niye sadece mtv ...mtv herkeste bile yok ...
biliyorum tarkan farklı ama bu kadar da tepede durmasın artık...
Tarkan daha ne yapsin? Kanal kanal dolassin mi? O kadar zor mu receiver'i ayarlamak? Ne kadar doyumsuzuz.
Cikiyor bir Tv programina. Bir kere yeter, büyüsü bozulur.
Kim tepe'de duruyor? Dedigin gibi o kadar tepe'de durmuyor zaten. TRT'de cikti, simdi MTV'ye cikiyor. MTV belki Türkiye'de yeni diye o kadar dikkat cekmiyor ama bir marka artik dünya capinda.
Onun'da sadece her ünlü gibi belirli prensip'leri var.

evet imza gününde sordum..onlar anlamazlar müzikten falan dedi..sonra sen istermisin beni orda gormek diye sordu..ben televizyonda seni görmeyi cok isterim türkiye de de bunun icin en uygunu bence beyaz show olur dedim..oda bilemiyorum dedi..cok acık yureklı cevap verdigi icin bi kez daha tesekkürler tarkana

Not: Alinti bu konu'da 6'ci sayfa'da mevcut
Imza gününden sonra MTV'de reklamlar ortaya cikti.
Bu ne gösteriyor sizce?
Tarkan müzik kanalin'da cikmak istiyor, Talk Show'da degil. Hayranlarina böyle ulasmak istiyor.
Eger diyorsaniz Almanya'da niye cikiyor Talk Show'a o zaman size derim orda daha Megastar degil ki hersey istedigi gibi yapsin....

Tar-Khan
21-03-08, 04:16
Tarkan daha ne yapsin? Kanal kanal dolassin mi? O kadar zor mu receiver'i ayarlamak? Ne kadar doyumsuzuz.
Cikiyor bir Tv programina. Bir kere yeter, büyüsü bozulur.
Kim tepe'de duruyor? Dedigin gibi o kadar tepe'de durmuyor zaten. TRT'de cikti, simdi MTV'ye cikiyor. MTV belki Türkiye'de yeni diye o kadar dikkat cekmiyor ama bir marka artik dünya capinda.
Onun'da sadece her ünlü gibi belirli prensip'leri var.

Imza gününden sonra MTV'de reklamlar ortaya cikti.
Bu ne gösteriyor sizce?
Tarkan müzik kanalin'da cikmak istiyor, Talk Show'da degil. Hayranlarina böyle ulasmak istiyor.
Eger diyorsaniz Almanya'da niye cikiyor Talk Show'a o zaman size derim orda daha Megastar degil ki hersey istedigi gibi yapsin....

evet coguna katiliyorum...
ama megastarlikla alakasi yok...
stefan raab sayisiz ünlüleri cagirmis bir insan
gerek beyonce olsun jackie chan vs vs vs...
cikilmicak programmlar degil...
mtv yeterli bu yeterli diye birsey yok...
her albüme göre tarkan bi yere cikmis insan türkiyede...
ingilizce albüm icin star tv olsun bulgaristan olsun...
bu albüm icinde trt´ye cikti bence yeterli...
ama beyaz show fena programm degil...
ama tarkanada uygun degil...
herkes tel acicakda laf atabilecek yanlis bence...
onun ciktigi avrupada showlarda tel baglantilari olmuyor..
ve beyaza cikinca eminim telde biri sorucak ahlaksiz sorulari ...
plajdaki ve cis olaylarini bence uymaz...
beyaz iyi bir programm oldugunun farkinda tarkan
sonucta sezen aksu gibi isim cikmis ve kesinlikle izleyenlerden biridir...
neyse...bence tarkan en iyisini yapiyor ona birakmaliyiz...

ozinga
21-03-08, 19:11
evet coguna katiliyorum...
ama megastarlikla alakasi yok...
stefan raab sayisiz ünlüleri cagirmis bir insan
gerek beyonce olsun jackie chan vs vs vs...
cikilmicak programmlar degil...
mtv yeterli bu yeterli diye birsey yok...
her albüme göre tarkan bi yere cikmis insan türkiyede...
ingilizce albüm icin star tv olsun bulgaristan olsun...
bu albüm icinde trt´ye cikti bence yeterli...
ama beyaz show fena programm degil...
ama tarkanada uygun degil...
herkes tel acicakda laf atabilecek yanlis bence...
onun ciktigi avrupada showlarda tel baglantilari olmuyor..
ve beyaza cikinca eminim telde biri sorucak ahlaksiz sorulari ...
plajdaki ve cis olaylarini bence uymaz...
beyaz iyi bir programm oldugunun farkinda tarkan
sonucta sezen aksu gibi isim cikmis ve kesinlikle izleyenlerden biridir...
neyse...bence tarkan en iyisini yapiyor ona birakmaliyiz...

arkadaşlar bulgaristanda çıktığı program çok mu kaliteli sanki....stefan ın programının beyazdan farkı ne? ayrıca Tarkan ülkesinin insanlarından nereye kadar kaçacak...yok o şunu soracak yok bunu soracaklar bu korkma nereye kadar...kabuğuna çekilmekten başka bişey yapmıyor...

**MegaStarkan**
21-03-08, 19:46
arkadaşlar bulgaristanda çıktığı program çok mu kaliteli sanki....stefan ın programının beyazdan farkı ne? ayrıca Tarkan ülkesinin insanlarından nereye kadar kaçacak...yok o şunu soracak yok bunu soracaklar bu korkma nereye kadar...kabuğuna çekilmekten başka bişey yapmıyor...
Evet, haklisin. Tarkan ülkesinin insanlarindan TRT'ye ve MTV-Türkiye'ye cikarak kaciyor....
Ne kadar garip degil mi?
Kiyaslamalar'da son bulsa keske. Dedigim gibi Tarkan o ülkeler'de Megastar degil.
Kendi'de oraya illa cikmak istemiyordur, ama promosyon lazim....

SuN_RoSe
21-03-08, 21:49
ben Beyaz show beğeniyorum ve her cuma onu izliyorum.ben de anlamıyorum niye tarkan beyaz show`a cıkmak istemiyor...:6: bence talk showları hiç sevmiyor.yabancı programmlar cıkırsa sadece promosyon için...
----
bulgar programmı (Slavi`s Show) beyazdan çok farklı değıl yani...
tarkan bulgaristan`da sadece 2 kez geldi,bir konser için....ama burda da çok hayran var:41:

badboyserkan
22-03-08, 12:08
http://www.pikniktube.com/v/cb65a5dc52f776e2b307b410a84f8b35/u/142811/Tarkan_sözümüz_sana

Tarkan sözümüz sana... Beyazın Tarkana son Çağrısı...

martaza
17-04-08, 11:20
tarkan cım sana olan sevgim mezarda biter seni beyaz şovda görmek isterim sırf hemşerim diye yoksa istemem

karma_elcin
25-04-08, 17:42
510 bini geçmiş...
Tarkan bi gelse super olucak ama gelmiycek galiba hiç ses seda yok...
Tarkan surpriz falan yapıcaksa da bir an önce yapsın artık :)

herseyim
25-04-08, 18:59
bencede artik beyazin teklifini kabul etsin:)

MerveGül
26-04-08, 18:45
tarkan inş gelir sibel ablamla birlikte beyaz show

Kolbandi
03-05-08, 15:09
Tarkan yakında beyaz showa çıkar öyle tahmin ediyorum..

SCFCbüşra
03-05-08, 16:12
Evet dedim de hayır demek elde değil ayrıca Sibel Can ve Tarkan birlikte çıksınlar reytingte tavan yapar

MerveGül
03-05-08, 19:07
ya artık tv görmek isteriz tarkanı artık cık tv tarkann

SCFCbüşra
04-05-08, 00:01
Evet Tarkan çık ama Sibel ablamla çık TV ye lütfen

nurseli
10-05-08, 18:20
gerçekten çok komik çok güzel olmuş beyaz bir alem .komik bir adam. tarkanda bunca şeyden sonra beyaz show a çıksın artıkkk bekliyoruz yaniii.

ezel1710
12-06-08, 10:41
iyi taktik
inssalah demekten yapacak baaska birsey yok

tarkaseksüel
09-07-08, 09:56
yaaa artık katılmasın çok uzadı bu işşş

prenses_elaa
08-09-08, 17:58
tarkanın bir bildiği var ki gelmiyor am onu canlı yayında izlemek isterdim

tarkaseksüel
08-09-08, 20:46
tarkanın beyaz shoe için yatığı yorumu bılıo musunuzz baska bı forumdan arkads sormuş adı yiğit beyaz show a çıkacakmısın dıye
tarkanda onlar ne anlar müzikten demişş pekı sen benı gormek istio musun dmiş yiit de turkıyede çıkabıleceğin tek şov orası demişşş