PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : derya baykal bugünkü programın da tarkan ın albümüyle dalga geçti

rahimecim
17-01-08, 00:14
bugün show tv de yayınlana programı izlerken( derya baykal ) programı sunan şahıs bazı becerilerini sergiliyo ve bugünde bi örgü tekniği göstermek için tarkanın kasedini kullandı içindeki bant ile örgü yapmak için satın aldığını söleyen derya hn örgüsüne devam ederken de alaycı tavırla metaformoz ve vay anam vay diyerek işine devam etti... işte bu insan yaşını başını almış fakat sadece kendini ön planda tutmak için abuk subuk roller üstleniyolar..

HURRICANE
17-01-08, 00:20
çok terbiyesizce ve seviyesizce yapılan bir hareket...O albümde kaç kişinin emeği olduğunu bir sanatçı bilmiyor ve buna saygı duymuyorsa o kişiye sanatçı denemez!derya baykal yazıklar olsun binlerce kere...

serkoy
17-01-08, 00:24
Tarkanın avukatları artık ortalığa çıksa iyi olacakkkk...

HURRICANE
17-01-08, 00:25
deryabaykal@deryabaykal.com

arkadaşlar derya baykalın yaptığı bu hareket kabul edilir yenilir yutulur cinsten birsey değil mailine tepki msj larınızı atabilirsiniz!mailde siteden lütfen bahsetmeyin ama.Kişisel msj lar ok?

szr67
17-01-08, 00:34
emeğe saygı derya hanım :16: :16:

mustimix
17-01-08, 00:45
ben derya baykalın böyle birşey yapacağına inanmıyorum ve varsa kaynak rica ediyorum lütfen...

eskalen
17-01-08, 00:51
Arkadaşlar bu kadar kafayı takmayın...Tarkan'a hep yapılan şeyler bunlar....Umursamamak en güzel cezadır, yanıttır bence.....Bakın Tarkanda öyle yapıyor:)

Nzl
17-01-08, 00:53
arkadşlar benim bildiğim kadarıyla derya baykal tam bir tarkan hayranıdır
tarkan konserlerinde kızlarıyla birlikte hep görülür.
mutlaka bir yanlış anlama olmuştur.

mustimix
17-01-08, 00:55
arkadşlar benim bildiğim kadarıyla derya baykal tam bir tarkan hayranıdır
tarkan konserlerinde kızlarıyla birlikte hep görülür.
mutlaka bir yanlış anlama olmuştur.

işte bende aynısını düşündüğüm için kaynak istiyorum dedim.

crash35000
17-01-08, 01:23
eper böyle bişey varsa bu iş tarkan ın avukatlarına gitmesi lazım çokkk ayıp ağır bişey bu yaaaa ewet kaynak varsa iyi olur

onursamed
17-01-08, 02:21
ya öyleyse ayıp oldu kadına çok bir sert mail attımda....tarkancoll sitesine davet edelim.diyorum.

kkirkyildiz
17-01-08, 06:44
yayında kendinde deildi heralde:DD

szr67
17-01-08, 12:00
eğer bu gerçekden arkadaşın dediği gibi olduysa derya baykalı kınıyorum.En azından kimsenin görmediği bir yerde ekran arkasında bu hareketi yapsaydınız derya hanım bugün bunu tartışmış olmazdık.elinizde kaset milyalarca liraya mal oluyo bugün tarkanın albümü değil bütün albümlerde emek var.tarkan ı nekadar seversiniz sevmezsiniz orası ayrı bir konu ama ekran önünde milyonların önünde göz göre göre bu hareketi yaptıysanız.sizi de kaybettik!!!!!!:16: :16:

elizabeth
17-01-08, 12:48
tarkan bunlara alıştı bence.avukatlara falan ne gerek var.o kendi yolunu çizmiş gidio kim ne derse desin.

raena
17-01-08, 14:17
eger gercekten oyle oldusya derya baykal gercekten cok ayib etmis , ben ondan hic beklemezdim , cok terbiyesizce bir davranisda bulunmus .
bende ona mail attim ve aondan canli yayinda tarkandan ve albumda tum emegi gecen calisanlardan ozur dilemesine , soyledim . omarim yarinki canli yayinda gerekeni yapar .

yigit
17-01-08, 14:32
bende izledim bu sekilde oldu ama kotu niyetli mi yapıldı ne amacla yaptı anlamadım..tarkan konserlerinde gordugum bırının boyle bisi yapmasına anlam veremedım..bence dusunemedı herhalde konunun boyle anlasılıcagını

yildiz
17-01-08, 15:00
olsun ya reklam olmuss iste:)

szr67
17-01-08, 16:35
izleyeniniz oldumu derya hanım teyze özür diledimi?

arjen22-tarkan
17-01-08, 17:36
yazııık ne diyeceksin... sorunları war Heralde MENOPOZ Ablaa!!

tarkan_aski
17-01-08, 18:03
bende seyretmistim derya baykali severim ama bu hareketi yakistiramadim. bende mail aticam simdi ama cok sert olmiyalim. Birisi devamli bakiyorsa izlesin bakalim ne cevap vercek. Seyredenler de cevabini yazsinlar bu siteye. Cünlü seyredemeyenler var.tesekkürler

szr67
17-01-08, 18:05
60 a dayadı yaşını derya baykal o yaşta menapozmu olur

Mega Fanat
17-01-08, 19:07
deryabaykal@deryabaykal.com

arkadaşlar derya baykalın yaptığı bu hareket kabul edilir yenilir yutulur cinsten birsey değil mailine tepki msj larınızı atabilirsiniz!mailde siteden lütfen bahsetmeyin ama.Kişisel msj lar ok?

Teskkurler mail adresi icin!Ben verdim atrik agzinin payini.

raena
17-01-08, 19:17
ben bu gunku porogramini bastan sona kadar izledim , ama ne bir ozur diledi ne de konuyla ilgili bir sey soyledi , yine her zamanki gibi neseliydi dilli duduk .
ikinci defa ona mail atacagim , her kes tarkana tas atiyorda ama boylesine pes artik , gitikce daha sinirleniyorum ...

karma_elcin
20-01-08, 15:52
Derya Baykal cok değişti, bir garipleşti zaten..
Şahan Gökbakar'ın Derya Baykal Taklidi;
http://www.komikim.com/komikfilmler_oynat.asp?anke=&fldAuto=416
:18: :18: :18:

belfü
20-01-08, 16:25
Derya Baykal gibi yıllarını bu işe vermiş ve emeğin ne demek olduğunu bilen birinin,sözlerinin altında bu tarz bir alayın gizli olduğunu düşünmüyorum ya da düşünmek istemiyorum..Eminim kendiside bu yanlış anlamayı farkedecek ve biz Tarkan severlerin gönlünü almayı deneyecektir...Ama olayın içeriği farklıysa yani Derya Hanım gerçekten böyle hatalı bir davranışta bulunduysa diyebileceğim tek şey şu olur...Yazık...Emeğe saygı,demek ki kimse için bir anlam ifade etmiyor artık...:13:

karma_elcin
20-01-08, 16:34
Mustafa Sandal'ın evlendiğini ilk Derya Baykal kendi programında açıklamıştı..Musti ve Derya Baykal Tarkan'ın dedikodusunu cok yaptı sanırım :D:D..Derya Baykal gibi bir tiyatrocuya yakışmadı bu tarz şeyler...

tarkan_mania
20-01-08, 16:38
Şahan Gökbakar'ın Derya Baykal Taklidi;
http://www.komikim.com/komikfilmler_oynat.asp?anke=&fldAuto=416

:18: :18: :18:
Höh yani TarkanLa dalga geçmeye kaLkacağına kendisiyLe nasıL daLga geçiLiyor önce onLarı bi izLesin :18: :28:
gerçi Tarkanın adını anmazsa nasıL prim yapacak değiLmi :9:
MEYVE VEREN AĞACI TAŞLARLAR... :19:

ebuschcuk
21-01-08, 23:57
öff aman birak konussunlar...

selin_trkn
22-01-08, 15:08
yaptıkları çok terbiyesizce bişey artık bıraksınlar böle seviyesizce şeyleri lütfen...

tarcanist
22-01-08, 15:41
ya hiç takmaya gerek yok ya böyle insanlarla uğraşmaya değmez