PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan'dan 100 kat daha iyi

celentano62
14-01-08, 16:10
http://www.gezentilki.com/v2/tarkandan-100-kat-daha-iyi-11546-1.php

yuh be yeter ama

szr67
14-01-08, 16:17
tarkan tatilden bi dönsün sizden tazminatları çatır çatır alır.ozman çenenizi kaparsınız

gokhantevetoglu
14-01-08, 16:26
bos bos konussunlar kafalarına gore herkes tabı kendılerıde bılıyor dergılerının satıs yapmadıgını ee suanda gundemde kım var tarkan hemen ona yuklenıyorlar kısacası tarkanın adıyla kendılerıne reklam yapmak ısteyen ınsanlar bunlar sımdıye kadar duydunuzmu bu adamın ısmını bı yerlerde duyan varsa banada solesın...

Tar-Khan
14-01-08, 16:55
Tebrik Ediyorum...
Arkadaslar Iste Yilin En Aptal Yazicisini Görüyoruz...
Kenan´daha iyimis hahahaha
bir tane hit parcasi oldu diye mi?
ne aptal bir yazi...

karma_elcin
14-01-08, 16:58
Çok komik bu adam yaa yatıo kalkıo Tarkan..gerrryy...:D:D:D

selin_trkn
14-01-08, 17:48
ya artık iyice saçmalamaya başladılar ya yeterin artık bırakın adamı rahat rahat satsın albümü...

Mega Fanat
14-01-08, 18:58
Ben biktim boyle yazilari okumaktan,onlar acaba ne zaman bikicaklar sacma-sapand yazilar yazmaktan??????

tarkan_aski
14-01-08, 20:02
Mehmet tez de kim oluyor? Herkes her istedigi kisiyi bu kadar rahat bombalayamaz, yeter artik! Biz, hayranlari bundan cok rahatsiz oluyoruz artik! Tarkanin üstüne gittikleri kadar baska kimsenin üstüne gitmediler!! Bu insanlarin ne problemi var neden ugrasiyorlar tarkandan? Onun basarisini kiskaniyorlar bence. Bu kadar da olmaz yani böyle yerden yere vurulmaz!!!
:13:

HURRICANE
14-01-08, 20:07
http://www.gezentilki.com/v2/unluler.php?PHPSESSID=91ab7ad5e30c1e84deeb0a5db429 120a#

Çok komik bir site burası hakikaten hem TARKAN ı yerden yere vuruyorlar hemde ünlülerden mesaj var bolumune TARKAN ın fotoğrafını koymuslar:)TARKAN ın msj ı falan yok halbuki:)

asd1234
14-01-08, 20:13
Başlığı görünce şöyle bir durakladım, "Noluyoruz?" diye. "Dünya mı tersine dönüyor,yoksa ben miyim bu başı dönen?" durumundaydım yani. Ama sonra baktım ki fasa fiso,her zamanki gibi..Müzik dünyasında Tarkan'dan -herhangi bir alanda- iyi birisi şu an YOK,daha önce YOKTU,ve bence bundan sonra da OLAMAYACAK..Kaale almamak lazım böyle yazıları,"öylesine" bile değil "ööölesine",sırf olumsuz eleştirmek amaçlı yazılmış şeyler..

denizmavisi
14-01-08, 21:29
Tarkan ne demiş dedikodu dedikodu kıskanıyorlar al elmaya taş atan çok olur yar...ağzı olan konuşuyor işte :28: bu hep olacaktır Tarkan her zaman 1 numara Kenan o iğrenç sesiyle Tarkanın tırnağı bile olamaz:13:

sabirmusti
14-01-08, 22:11
herkes tarkan üzerinden prim yapmaya çalışıyor onlar kendileri yazsın kendileri okusunlar bunlardan tarkanın haberi bile yoktur o bunları kafasına takıp dert edecek kadar basit bi insan değil zaten...

Ozz
14-01-08, 23:21
Mehmet Tez'in kalitesi, yazı yazdığı site ile doğru orantılıdır arkadaşlar... sevgi çiçeklerimizi gönderelim sitecek...:D:D

nuran
14-01-08, 23:28
aptalca yazılan yazılardan sadece bir tanesi.vız gelir tırıs gider.bizi ve tarkan ı asla yıldıramazlar.:13: :13: :13:

Tar-Khan
14-01-08, 23:43
http://www.gezentilki.com/v2/unluler.php?PHPSESSID=91ab7ad5e30c1e84deeb0a5db429 120a#

Çok komik bir site burası hakikaten hem TARKAN ı yerden yere vuruyorlar hemde ünlülerden mesaj var bolumune TARKAN ın fotoğrafını koymuslar:)TARKAN ın msj ı falan yok halbuki:)

evet evet bende fark etmisitm okim dedim tarkani yok...
iste malzeme milleti cekmek icin...
bide basarisiz diyorlar...
magazinin en aranan ismi tarkan

tarkanmurat
14-01-08, 23:46
ne kadarda güzel eleştırmıs aslında tarkanın albumlerıyle bırlıkte ınsanlara iş olanagı cıkıyo::)hahahaha

sinemtevetoglu
15-01-08, 00:05
ben de düşünüyorum biz nerde yanlış yaptık ki Allah sizin gibi dilli düdüklerden milyonlarca verdi başımıza :13:

**MegaStarkan**
15-01-08, 00:40
Ya ne diyim. Iyi ki biri yönetmen olmus Rolling Stones'un manset olmus.
Kaale almiyorum o adamin dediklerini. Bu arada gaza gelmeyin, Kenan Doglu'da degerli sanatcilarimizdan. Adasima laf yok :D

Mehmet Tez'in kalitesi, yazı yazdığı site ile doğru orantılıdır arkadaşlar... sevgi çiçeklerimizi gönderelim sitecek...:D:D
Yok artik sevgi cicek'lerin zamani gecti, bu kadar sacmaligin yaninda soldu onlar.
Artik hop hop diyoruz :D

Lord.iz
15-01-08, 00:59
gezen tilkidekilerin amacı yılbaşı çekimlerindeki keltoşun amacı ile aynı Tarkanı madem konuşturamıyoz programa çıkaramıyoz sinir ederiz karşılık verir sonrada onu süsler halka rezil ederiz tabi Tarkan yerseee..
O yazıda Tarkanı eleştirmişler ama abartı var nedenini bilmiyorum bende bazen eleştiriyorum mesela paraya kıyıp dünyada ses getirecek işler yapmıyor belki yapar diye o günleri bekliyoruz...
Ama Tarkanla Kenan Doğuluyu kıyaslamak hemde bu zamanda kıyaslamak Tarkan'a taş atıp kafasını yarmaya çalışmak gibi birşey Kenan Doğulunun albümleri tabiki çok güzel bende severek dinliyorum ama doğruyu söylemek lazım Tarkanın albümüde asla vasat değil her şarkısı sıkılmadan dinlenecek şekilde...
Tarkandan 100 kat iyimiş yahu bu 100 kat hangi matematik formulü ile çıkarılmış albümlerin toplamının kare kökünümü aldı obeb okekinimi buldu ben anlamadım 100 kat yazması bu kadar abartması bi kıskançlık sinir olma ifadesinin anlatımı gibi geliyor bana konuşsun daha Türkiyede işler böyle yürüyor yağ çekersen senden kralı yok yağ çekmezsen ayağın kayar =)

gence
15-01-08, 10:54
Bu adamlar nasıl da insanı yerden yere vurmayı seviyolar.Ya bunlar Tarkan ı hiç izlemedi ya müzikten sahnden anlamıyolar.

belfü
15-01-08, 12:57
Tarkan boşuna yazmamış söyle bi silkelende gel kendine hudunu haddini bil ileri gitme iki kere iki dört hesap kolay aç kalbini gel dırdır etme

celentano62
16-01-08, 17:34
bu adam kafayi yemis be. buna alismamiz lazim. iyiler herzaman en cok elesdirilenlendir

celentano62
18-01-08, 14:28
Kenan Tarkanin tirnagi etmez

veli
18-01-08, 23:01
arkadaşlar lütfen saçmaca şeyler söylemeyin yaa
nerden çıktı bu kenan daha iyi konusu