PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tilkinin fikri

özge
08-01-08, 00:14
Arkadaşlar flash'ta tilkinin fikri diye bir magazin programında tarkana söylemediklerini bırakmadılar bilmem izledinizmi eğer çeken biri varsa koysun acayip sinirim bozuldu program sunucusu ve semiha yankı savundu ama nafile ordaki konuk gazeteciler demediklerini bırakmadılar..isimlerini bilmiyorum bir tanesi ; Bilgenin tarkanın yanında maaşlı bir çalışanı olduğu..alpay aydının yazdıklarının doğru olduğunu ve tarkanın yurt dışı konserlerinde 250 iç çamaşırı ve havlu talimatı verdiği seyircilere atmak içinmişş(saçma sapan şeyler),tarkanın gazetecileri sevmediği onun megastar değil mega fiyasko olduğuna katıldıklarını halkın yeni albümünün adı bile bilmedikleri ,dilli düdük şarkısını sezen aksuya yazdığını ve onun megastar değil ibrahim tatlısesin megastar olduğunu söylediler(tarzları sanki aynıymış gibi)...semiha yankı gereken savunmayı yaptı ama nafile hatta ona bile yoksa sen onamı aşıksında savunuyorsun dediler..ben kısaca özetledimm kısaca diyorum çünkü benim yazdıklarım söylediklerinin yanında özet gibi kalıyor inş. izleyip çeken biri vardır..

karma_elcin
08-01-08, 00:18
millet kafayı yemiş artık söyleyecek laf bulamıyorum...:15: :15: :15: :15:

eskalen
08-01-08, 00:25
Gerçekten böyle tipte haberlere yorum yapmaya gerek yok artık....Gezentilki kendine göre düşünmüş düşünsün...Önemli olan Tarkan'ı çoğunluk kabul ediyor, seviyor,takdir ediyor mu? Ediyor....Hemde herkes bal gibi de Tarkan'ı seviyor,sevmeyende kıskanıyor diyelim yorum yapacak malzeme ayırıyorlar....En kibar söyleyiş böyle olsa gerek! Çünkü sinirlenmek boşa oluyor hep aynı sözler çünkü!

HURRICANE
08-01-08, 00:26
çatlasınlar kanımca bence:)dilli düdük sarkısı sezen aksuya yazıldıysa bu içten içe savaş demektir!ki doğruysada magazincileri kışkırtan kişiyide ele vermıs olurlar!

sinemtevetoglu
08-01-08, 00:26
bende izledim ve de acayip canım sıkıldı kim bu mehmet şehirli deli etti beni gözcü gazetesinde yazarmış sanırım netten de araştırdım az önce gülben ergene mustafa sandala filanda laf etmiş o beni bağlamaz gerçi mustafadan kime ne de...adam polemik makinesi gibi mübarek deli etti beni keşke telefonla bağlanabilseydim!!!:13: :13: :13:

kartales26
08-01-08, 00:56
tatlısesin neresi imparator o bizim mahallenin muhtarı bile olamaz

sinemtevetoglu
08-01-08, 01:00
tatlısesin neresi imparator o bizim mahallenin muhtarı bile olamaz
çok ii di yaa :18: :18: :20:

ozkan1907
08-01-08, 01:07
mehmet sehirli denen adam kendine baksın keske bi gün karsıma cıksa ahhh keske kendi gecmisine baksın arastıdım uyusturucu kacakcılıgı bile yapmıs hapislere yatmıs tarkan bedava konseri tabi doldurur dio bide (....) adam haribyede en ucuz bilet 50 ytl ve burda senin dedigin tatlıses 2.gün de bos kalıyosa ve tarkan 5 gün üstüste full dolu konserler veriyosa sende tatlısese megastar diosan sen (....) calıstıgın yeride biliyorum insallah karsıma cıkarsın aradım hep meguldü program offfffffffff of

ama tarkan sende sunları sustur engelle su adamları erol köseleri bunları

Moderatör notu:
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz.
Forum kurallari icin Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62029#post62029)

**MegaStarkan**
08-01-08, 01:34
Arkadaslar niye oyuna geliyorsunuz?
Ibrahim Tatlisesin bu haberle ne ilgisi var? Magazincilerin sacmaligi sadece....
O kanalin haberi cok sinir bozucu biliyorum, ama bi o kadar forum kurallarina aykiri davranisda bulunmayalim lütfen.
Forumumuza yakisan cümleler kuralim ;)

ozkan1907
08-01-08, 11:15
flash tv onun kanalı ve o yorumcularda onun satın aldıgı onlarca magazinciden bi kacı tatlıses bitti son kozlarını oynuyo yolun sonuna geldi

Mega Fanat
08-01-08, 12:27
Bosverelim bunlari bence artik,birakalim da catlasinlar!

xmenon
08-01-08, 16:03
son çırpınışları baktılar diğer şeyler işe yaramıyor şimdi farklı şey ler diyorlar eeeeeeeeee işin ucunda tarkanı batırmak var nede olsa ama nafile.Hem arkadaşlar tarkanımızı kim indirebilirki birincilikten ve Gönül Tahtlarımızdan...

sarıpapatya
08-01-08, 18:51
çatlamaktan bigün hepsi ölücek cenazelerini kaldıracak kimse kalmıcak bu ne böyle bukadar da hazımsızlık olmaz yani yazııkkkk

selin_trkn
08-01-08, 23:18
ya bu milletin işi gücü yok tarkanın nasıl moreli bozarız diye uğraşıyorlar...sonra adam yurtdışına gidince tarkan suçlu oluyo...acaba tarkan neden yurtdışında yaşıyor kendilerine bir sorsalar...

nergis
09-01-08, 12:07
İzledim bende maalesef o seviyesiz programı. Ateş çelik adlı güya gazetecinin (nasıl olmuşsa olmuş artık) kini ve öfkesi öyle boyuttaydı ki resmen kendini kaybetti adamcağız. İğrençti tek kelimeyle:16: