PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT1de tarkan su anda

devilscream
06-01-08, 15:54
TRT1de tarkan su anda

scorpioness
06-01-08, 16:00
Trt yılbaşı programından önce Ana haber bülteninde çıktıgı canlı yayının tekrarı :)

devilscream
06-01-08, 16:02
Trt yılbaşı programından önce Ana haber bülteninde çıktıgı canlı yayının tekrarı :)
cekimler öncesi provalar da vardı;)su anda reklamda bakalım tarkanlamı devam edecek program...

Nzl
06-01-08, 16:02
konserin kamera arkası görüntülerinide verdiler

scorpioness
06-01-08, 16:03
Aaa yapmayın yav tüh bende aynı şey diye izlemedim!..Ayrıntılı bilgi yazılsaydı çekerdim.

badboyserkan
06-01-08, 16:03
arkadaşlar ben baştan sona izledim...TRT çekimlerinn kamere arkasını gösterdiler full.. Kaydeden varsa koysun siteye...muhteşemdi gerçektennn... süperdi gerçekten...:20: :20: :10: :10: :9: :9: :41: :1:

szr67
06-01-08, 16:49
dışarda donarken kameramanın biri bizi çekiyodu oda çıkmışmı acaba

badboyserkan
06-01-08, 16:55
evet az biras gösterdiler sezer.... biz dışardayken içerden gelen müzik seslerinde tarkan eşofmanı ile sahnede prova yapıyorrmuş..izledimde TRT de çok güseldi gerçektennn...:10: :10: :10: :1: :1: :20: :20:

devilscream
06-01-08, 16:59
Aaa yapmayın yav tüh bende aynı şey diye izlemedim!..Ayrıntılı bilgi yazılsaydı çekerdim.
aceleyle kısa yazdım kusura bakma:20:

szr67
06-01-08, 17:11
playback müziğin nesini prova yapıyodu yaw tiitittii donduk o sırada tarkanın bundan haberi varmıymış acaba

HURRICANE
06-01-08, 17:13
playback müziğin nesini prova yapıyodu yaw tiitittii donduk o sırada tarkanın bundan haberi varmıymış acaba

Arkadaşım senin o çekimlere gittiğin günden beri donmadığını bilmeyen kalmadı her defasında dondum dondum...Giden herkes bekledi soğukta bunun suçlusuda belli kinaye yapar gibi ikide bir!Battaniye alsaydın keşke yanına..playback diye prova yapılmayacak mı?

szr67
06-01-08, 17:28
sen orda olsaydın gerçek donmanın nekadar acı birşey olduğunu anlardın.playback le geçecek bir konserin provası tabi olur ama çekim stüdyosunda değil kendi stüdyonda olur.konser provasında orkestra ile anlaşma akort düzenlemesi olur bunların hiç biri orda olmadı ki film çekim havasında geçti tabi ki şarkılarla eğlendik ama hem şarkı tekrarları hem dondurucu soğuk bize illallah getirdi.

HURRICANE
06-01-08, 17:37
Arkadaşım haklısın haksızsın demiyorum ama bu takım etkinliklerde oluyor ıste böyle...Balıkesir konserınde tam 5 saat bekledım içeri girebilmek için o allahın sıcağında 5 saat bayılan bayılanaydı.ki hava sıcaklığı kaçtı ogun inan bilmek istemezsin;)Etkinliklerde bir el yağda bir el balda olamıyor işte demek istediğim bu...Gönül istemezmi hemen içeri girip sorunsuz bir günü, elbette ki ister

caspian
06-01-08, 17:43
tüh yaa izleyemedim,kaçırdım...:(((

TarkanColl
06-01-08, 17:45
Tarkan'ın albüm tanıtımları hep playback oluyor zaten. Konser değildi bu. Her şarkıyı en az 3'er defa söyledi. Sesi bile kısıldı şarkıları playback yaparken havaya girip söylemekten... Bende orada dışarıda bekledim ama donmadım...

devilscream
06-01-08, 17:50
sen orda olsaydın gerçek donmanın nekadar acı birşey olduğunu anlardın.playback le geçecek bir konserin provası tabi olur ama çekim stüdyosunda değil kendi stüdyonda olur.konser provasında orkestra ile anlaşma akort düzenlemesi olur bunların hiç biri orda olmadı ki film çekim havasında geçti tabi ki şarkılarla eğlendik ama hem şarkı tekrarları hem dondurucu soğuk bize illallah getirdi.
bence biraz abartıyorsun arkadasım
bende ordaydım,üsüdüm,üstelik üzerimde sadece ince bir gömlek vardı mont dışında
sen biraz abartıyorsun...ayrıca o kadar üsüsek bile beklediğimize,üsüdüğümüze(Senin deyiminle donduğumuza) deydi:20:

badboyserkan
06-01-08, 17:55
kısacası donduk falan ama Tarkana her türlü değer.....Fazla daha konuşmaya lüzum yokkk... :20: :20: :20: :10: :10: :41: :1:

scorpioness
06-01-08, 18:29
Ben bunun albüm tanıtımı olduğuna inanmıyorum sadece denk geldi öyle sanıldı bu trt için özel programdır hala tanıtımdı bilmem neydi diye düşünmeye gerek yok bence.

eskalen
06-01-08, 20:27
ben izleyemedim...Ekleyen arladaşalr olursa sevinirim...Çok izlemek istiyorum....Trt'nin böyle bir program şeyi vermesi, yılbaşı çekimleri olarak yapmıştır kendi çapında,Trt kendi bünyesindeki program'a böyle birşey hazırlamıştır....

tarcanist
06-01-08, 20:54
tşkrler paylaşım için arkadaşım