PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Star Ve Show Habeerde

selin_trkn
29-12-07, 19:54
Arkadaşlar şimdi Gördüm Tarkan Bu Akşamki Star Haberde Tarkanin Olayli Gecesi Diye Haber Geçti.haberlerde Devamini Göstercekleermiş Ve Açiklama Yapcaklar Ve Bi Haber Daha Show Tw Haberlerinde Tarkanin Metamorfuzu Diye Haber Var Orda Tarkanin Eski Ve Yeni Hallerini Göstercekmiş Bence Ikisinide Kaçirmayin.. :20:

HURRICANE
29-12-07, 19:55
oki sağol;)

selin_trkn
29-12-07, 19:56
önemli Değil

**MegaStarkan**
29-12-07, 19:59
Duyuru icin tskler :)
Bakalim neler göstericekler.
Konu tasindi.

eskalen
29-12-07, 20:07
Arkadaşlar hep aynı haber aynı görüntü gerçekten, gezentilki.com'da da aynı görüntüler var megakavga diye.....ordanda izleyebilirsiniz......Magazinciler çok büyüttüler her yerde yayınlamışlar.......

selin_trkn
29-12-07, 20:15
http://img444.imageshack.us/img444/8580/42ij0.jpg (http://imageshack.us)
rica ederim bende tarkanın eski hallerini çok mrk ediyorum bence kaçırmayın

HURRICANE
29-12-07, 20:19
Starda gösterdi şimdi...Magazincilerin Birçoğu sitem ediyor bence hiç hakları yok buna çünki ektiklerini biçiyorlar:)

pelince
29-12-07, 20:33
çook üzldm yhaa ne istiolar uuff adamn ne suçu war alla alla yha uys oluorm magazncilere bide glüo fln dediler uuff snrlndm wlla

selin_trkn
29-12-07, 20:36
sanki tarkan kendi kavga çıkarmış veye kendi kavga etmiş gibi yine tarkanı suçlamaya bir olay buldular yani

devilscream
29-12-07, 20:36
kanal d'de de gösterdiler dünkü olayı
cok üzücü bir durum tabi
tarkanın yüzü gülerken birden asılıyor,üzüldüm gerçekten
duyuru için de teşekkürler

HURRICANE
29-12-07, 20:38
Aylarca TARKAN bitti diye haber yaptılar şimdi TARKAN ın peşinden koşuyolar:)Magazincilerin haline kahkahalarla güldüm:)TARKAN en güsel cevabı METAMORFOZ'la verdi

show haber objektif olamadı yanlız;)Star hiç yorum yapmadı haberden sonra ama show önyargılı yorum yaptı:)neyse şuan sadece show tv karşı cephede olcak olsun varsın:)
Gerçi show haberınde başına ALİ KIRCA geliyor;)geldiğinde sanırım show haberde TARKAN ın cephesine geçer..atv de ALİ KIRCA surekli TARKAN'A destek oldu!

selin_trkn
29-12-07, 20:43
evt show haber çok yorum yaptı ordaki insanlar tarkana çete reisisin dediler ya orda çok üzüldüm tarkanın ne suçu var anlamadım.

HURRICANE
29-12-07, 20:44
evt show haber çok yorum yaptı ordaki insanlar tarkana çete reisisin dediler ya orda çok üzüldüm tarkanın ne suçu var anlamadım.

Desinler Selin boşver;)onlar ektiklerini biçiyorlar çatlasınlar nasıl posta konuluyormuş görsünler...TARKAN ın mütevazi ve saygılı kişiliğini herkes biliyor takma boşver;)

selin_trkn
29-12-07, 20:47
evt tarkan bence bu camiadaki en saygılı ve mütevazı kişilerden o yüzden kim ne derse desin biz hayranları olarak bunu çok ii biliyoruz...tşkler hurricane

karma_elcin
29-12-07, 20:49
saçma sapan sorular soruyolar nie konuşmuosunuz neden korkuosunuz die (....) hepsi bütün trafiği tıkıyolar insanları taciz ediolar üstüne üstlük bir de zeytin yağı gibi üste cıkıolar Atv, haberi adam gibi yaptı..show ve star için aynı şeyi söyleyemiycem...:13:

Moderatör notu:
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

(....)Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz.
Forum kurallari icin Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/announcement.php?f=31&a=6)

pelince
29-12-07, 20:50
star hbere uyz oldm suçu hep tarkana attılar ama atwninki güüseldii sewiorm atw hberi yha gerçkleri doruları söylüoo :20:

selin_trkn
29-12-07, 20:53
ben stardaki ve showdakini izledim hep tarkanı suçladılar atvyi izleyemedim ama show ve stardan ii olduğuna eminim

HURRICANE
29-12-07, 20:53
saçma sapan sorular soruyolar nie konuşmuosunuz neden korkuosunuz die (....) hepsi bütün trafiği tıkıyolar insanları taciz ediolar üstüne üstlük bir de zeytin yağı gibi üste cıkıolar Atv, haberi adam gibi yaptı..show ve star için aynı şeyi söyleyemiycem...:13:

Elçin;Star haber hiç yorum yapmadı ama;)atv yi izleyemedim..ama ordaki izdihamın gerginliğin tek nedeni magazinciler ve dediğin gibi, zeytinyağı gibi üste çıkıyolar halkı kışkırtıyolar.Ellerinden geleni ardına koymasınlar herkes neyin ne olduğunu çok ii biliyor...Magazincilerin düştüğü hale ben İLAHİ ADALET diyorum!

ben stardaki ve showdakini izledim hep tarkanı suçladılar atvyi izleyemedim ama show ve stardan ii olduğuna eminim

Star haberin spikeri haber bitiminde yorum yaptımı benmi kaçırdım acaba o bölümü ya?:(

pelince
29-12-07, 21:21
Elçin;Star haber hiç yorum yapmadı ama;)atv yi izleyemedim..ama ordaki izdihamın gerginliğin tek nedeni magazinciler ve dediğin gibi, zeytinyağı gibi üste çıkıyolar halkı kışkırtıyolar.Ellerinden geleni ardına koymasınlar herkes neyin ne olduğunu çok ii biliyor...Magazincilerin düştüğü hale ben İLAHİ ADALET diyorum!

blki yorm ypmadılar amaa hep olayları tarkanın lehine gbi gsterdiler hiiç iyi bise göstermediler ayrıca az da olsa yorm war bence arabasına binerken tarkan gülümsüodu orda spiker tarkan bide hiçbse olmamış gbi gülümsüodu fln dedi tabi bnlar hatrladıklarm dha wardıı öyle..

selin_trkn
29-12-07, 21:22
starda fazla bişy demediler ama showda bütün suçu tarkan suçlamış gibi yorumm yaptılar star ona göre daha iidir

rahimecim
29-12-07, 21:23
Ya Bu Medya Ve Gazeteciler Abartmakla Kalmiyo Adami Sinirlendirmek Için Olmadik Aptal Sorular Sormuşlarr
Ve Yaptiği Tek şey Polimiğe Girmeden, Ortaliği Germemek Için Gülümsemesini Bile Yanliş Bi Tepkiymiş Gibi Gösterdiler... (o Gazeteci Ve Medya) Ordusunu Kiniyorum.. ( Tabi Bu Sifati Haketmiyolar)

HURRICANE
29-12-07, 21:25
Ok..Starda sınıfta kaldı o halde habercilikte;)

selin_trkn
29-12-07, 21:31
bence tek düzgün haber yapan atv var başkada yok ztn

HURRICANE
29-12-07, 21:34
ATV Haber çizgisini hiç bozmadı gerçekten takdire şayan...Ali KIRCA ayrıldı umarım bundan böylede çizgisini bozmaz

Ganador
29-12-07, 21:34
Mafyami pesinizde? oburude tahrik etme adami diyor...o soruyu sorani orda essek sudan gelinceye kadar tarkan dovse kim ne diyebilirdi acaba? Bu kadar manyakta soru sorulmazi..

selin_trkn
29-12-07, 21:42
ya gerçekten tarkana çok saçma sorular soruyolar ve bence tarkan ii sabredior.ali kırca show tvye geçiyomuş inş show haberde düelir birrass

esk
29-12-07, 23:22
Soruya Bak Yaa.sonrada Neden Röpörtaj Wermiyosunuz Diyolar Sen Böyle Soru Sorarsan Adam Wermez Tabi Sonrada Röpörtaj Diye Ağliyorlar...

Lord.iz
30-12-07, 00:22
star haber de izledim çok saptırılmış bir haber olmuş Küfür etmeden duramadım
Star televizyonu Aydın Doğanın Albüm DMC Müzikten çıkıyor ikiside Doğan grubu Star Tarkana Yükleniyor...
Haberde Tarkan ve korumalarına yüklendiler Keltoş gıcık muhabirin söylediklerinin bir kelimesi verilmedi...
Sonra Atvde izledim Atvde Tarkana yüklenmediler sorunun Paparazzicilerden çıktığını verdiler en sonundada insanın aklına Lady Diana nın başına gelen olayı örnek verdiler...
Hangisi habercilik siz karar verin =)

kkirkyildiz
30-12-07, 01:46
ben izledim fena takip etmişler ya adamı kırmızı ışıklarda magazinciler inio arabanın etrafını sarıo falan en son bi ara delirdi çok fena sinirlendi bağardı arabanın içinde ama haklı çok yükleniolar hem bi ton saçma sapan haber yapıolar sonrada konuşmadımı laf oluo