PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ‘Tarkan’ın orasını burasını mıncıkladım’

HakanÇelik
28-12-07, 12:44
‘Tarkan’ın orasını burasını mıncıkladım’
http://www.gazetesok.com/images_content/2007-12/28/ma/c31192.jpg
Nilgün Belgün tam bir Tarkan hayranı ama öyle böyle değil. Tarkan’la tanışmak için yapmadığı kalmamış. Sonunda koruma engelini aşıp Tarkan’ı mıncıklamayı başarmış!

NİLGÜN Belgün, tv8’deki programında Tarkan’ın baldızı Berna Öztürk’ü konuk etti. Konu megastar Tarkan’a geldiğinde de ona olan hayranlığını dile getirdi ve tanışmak için nasıl çabaladığını anlattı. Önceki gün, ekran başındaki herkesi güldüren Tarkan’la tanışma hikayesini Nilgün Belgün şöyle dile getirdi: Onu görmek için deli oldum “Ben Tarkan’a inanılmaz bir hayranlık duyuyorum. Onunla tanışmak için bir kere görmek için deli oldum. Kızıma yalvardım bir konserine gitmek için. Birlikte gittik. Tarkan çıktı sahneye. Zincirli bir şeyler giymiş fıstık gibi. Benim kızlar oturuyorlar efendi efendi. Ben havadayım. Sonra sahneden indi. Ben hemen fırladım gittim. Arka tarafta basın toplantısı yapıyor dediler. Kızıma ‘Oylum ne olur korumaya yalvarsana iki dakika şuradan bakalım der misin?’ dedim. Bunları kızımın yapması lazım aslında, ben bir anneyim ama ne yapayım! Kızım da korumaya rica etti ‘Annem Tarkan’ın çok büyük bir hayranı, şu köşeden azıcık baksa’ dedi. Koruma da ‘Yok kardeşim’ dedi önce. Daha sonra beni görünce adamın nutku tutuldu ‘Buyrun Nilgün hanım’ dedi. Sonra çıktım yukarıya Tarkan’ın orasını burasını mıncıkladım, ‘Sen ne şeker şeysin’ diye. Sevgilisi Bilge Öztürk de yanındaydı. Bilge de benim avukatım aynı zamanda. Bana verdiği sözler var. Bilmiyorum artık!” Gülmekten kırdı geçirdi televizyongazetesi.com’un haberine göre Nilgün Belgün, şu sıralar çıkardığı yeni albümü ‘Metamorfoz’ ile yine popüler olan Tarkan’ı mıncıkladığında megastar’ın ne tepki verdiğini söylemedi ama bu olayı anlatırken, kahkahalar havada uçuştu!!!

http://www.gazetesok.com/haber.jsp?cid=31192&haberadi=_Tarkan_in_orasini_burasini_mincikladim_. html

karma_elcin
28-12-07, 12:47
bu kadın tam bir tatlı deli cok sempatik bir insan hayat dolu.. bu olayı normal karşıladım..:D:D

szr67
28-12-07, 12:51
bu kadın çok hoş

**MegaStarkan**
28-12-07, 13:48
süper ya. bize üye olsun :18: :18:

sarıpapatya
28-12-07, 13:54
:18: bencede üye olsun :18::4:

Minciklanmicak gibi mi ama ?:28:
Ben Nilgun Belgun'un samimiyetine cok inanan bi insanim. Ici disi bir, delidolu.. tipki Tarkan gibi, o yüzden Tarkan'inda bu olaya cok guldugune eminim :4:

scorpioness
28-12-07, 14:01
Ben bu bayana bayılıyorum sanatıylada doğallığıylada sayılı insanlar arasında hele şimdi sevgim daha da arttı en kısa zamanda onu buraya üye yaparım merak etmeyin :P Sağol haber için..

arjen22-tarkan
28-12-07, 18:09
:D:D hehee kim bilir daha ne ünlüler tarkan fanı dır :D

mcggs
28-12-07, 18:20
Hmm..Biliyorum Nilgün Belgünün tarkana hayranlığını ama bu kadarı da fazla gibi :D Bu siteye üye olsa matrak olur valla :)

Tar-Khan
28-12-07, 19:32
ya videosunu izlemek isterim...

omermountain
29-12-07, 01:12
zuhal olcay nurseli idiz ve ayşegül alidnçten sonra bu kadınında tarkan hayranı olması güzel bir şey

devilscream
29-12-07, 01:28
nilgün belgün gerçekten cok iyi bir insan
ayrıca ünlü olmayan kişilerle olan münasebeti cok samimi