PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Radyo Burc Fm-de "METAMORFOZ"un Sarkilari!

Mega Fanat
27-12-07, 19:06
Arkadaslar Azarbaycanda yayinlanan Burc FM-de(Galiba Turkiyede de yayinlaniyor Burc FM)"Cicekli Dakikalar" diye bir program var.Programin zamani bizim zamanla 15:00-17:00 arasi.Bu gun bu programda "Metamorfoz"dan bir kac sarki seslendi.Ardi da yarin seslenicek.Bu gun seslenenler bunlardi:"Vay Anam Vay","Dilli Duduk","Istanbul Agliyor" ve "Dedikodu".Tum program boyu yeni albumun yorumlari yapildi.Beyenenler de oldu,malesef beyenmeyenler de oldu,nerdeyse 50-50ye oldu.Ben bi seye takildim kaldim.Acaba albumun tum sarkilarini seslendirmek ne derecede dogru,yani boyle bi seye izin varmi?Album henuz Azarbaycana gelemisdir.Korsanlar bundan kullana bilirlermi?

**MegaStarkan**
27-12-07, 19:48
iyi ya ordada calmasi :) ilk sefer dinlemekle olmaz.
radyo zaten ödüyordur bisiler, calabilirler galiba....

Mega Fanat
27-12-07, 21:34
iyi ya ordada calmasi :) ilk sefer dinlemekle olmaz.
radyo zaten ödüyordur bisiler, calabilirler galiba....

Tesekkurler Kenan abi!

scorpioness
27-12-07, 21:40
Her ne olursa olsun tabii ki çekim yapanlar olur yine de albüm gelmemişse bunu kullananlar mutlaka çıkacaktır sevindim ama orda çaldığı için :)

Mega Fanat
28-12-07, 20:40
Ben hala rahatsizimda yani hala bi seyler oyrene bilemedim,acaba sarkilari yayinlamaga izinleri varmi?Sorup-sorusdurucam eninde sonunda da "sana ne?!" cevabini almaktan korkuyorum biraz.

scorpioness
28-12-07, 20:50
Ben hala rahatsizimda yani hala bi seyler oyrene bilemedim,acaba sarkilari yayinlamaga izinleri varmi?Sorup-sorusdurucam eninde sonunda da "sana ne?!" cevabini almaktan korkuyorum biraz.

Bu resmi bir radyo kanalı değil mi? öyle bir riske girmemeleri lazım izin alışmıstır diye ümit ediyorum...