PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Can Tarkan'ın Yeni İmajını Çok Beğendi!

mustimix
23-12-07, 23:06
Ünlü sanatçı Sibel Can, bayramda KKTC'li hayranlarına müzik ziyafeti verdi.

KKTC'nin turizm başkenti Girne'de bulunan Jasmine Court Otel'de sahne alan Sibel Can, sahneye 16 kişilik özel saz ekibiyle çıktı. Çoğunlukla yeni albümünde yer alan şarkıların yanı sıra Sezen Aksu şarkılarını da seslendiren Can, derin dekolteli dore tuvaletiyle de büyük beğeni topladı.

Sahne öncesi otel lobisinde gazetecilerle sohbet eden ünlü assolist, Tarkan'ın yeni imajını çok beğendiğini belirterek 24 Aralık'ta piyasaya çıkacak yeni albümünden de çok ümitli olduğunu söyledi.

Bir gazetecinin, Antalya'daki konser rezervasyonunun iptaliyle ilgili sorusu üzerine Sibel Can, "Çok üzücü. Keşke yaşanmasıydı. Birçok kişi bu sektörden ekmek yiyor" diye konuştu.

Sibel Can, kendisinin böyle bir endişesi olmadığını, dinleyicilerinin kendisini yalnız bırakmadığını da sözlerine ekledi.
kaynak: haberler

HURRICANE
23-12-07, 23:33
Keşke her Sanatçı böyle dostça iyi dileklerini sunabilse.Sibel Can örnek sanatçılarımızdan birisi ne mutlu ona

Haber için teşekkürler arkadaşım

eskalen
24-12-07, 00:01
Sibel Can tek kelimeyle muhteşem zaten........Albüm 24 aralıkta mı çıkacak! 26 aralık değilmiydi?

HURRICANE
24-12-07, 00:02
son haberler 26 sında olduğuna dair sanırım 26 aralık kesin çıkış tarihi

eskalen
24-12-07, 00:12
İnşallah artık kesin bir tarihte çıksın kesinleşsin ama bu hafta içinde kesin çıkar...Hayırlısı

szr67
24-12-07, 01:02
sibel canı çok beğeniyorum ama birgün kibarlıkdan çatlayacak

caspian
24-12-07, 14:17
sibel canı çok beğeniyorum ama birgün kibarlıkdan çatlayacak
:18: :18: :18:
bu arada kesin çıkış tarihi:26 aralık
ama illere göre değişir tabiii...ama en geç 27'sinde elimizde:20:

gokhantevetoglu
24-12-07, 14:33
eee begenecek tabı o kadar ıclı dıslı olan benmıyım tarkanla daha ılerı kasetlerı ıcınde sımdıden sozunu almıstır tarkandan sarkı ıcın ...

MEGASTAR
24-12-07, 15:19
Benim biraz zor elime gecicek gibi geliyoyor da neyse