PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Ali Erbilden Tarkana öneri

mcggs
23-12-07, 17:25
Trt'de Yılbaşı akşamı yayınlanacak olan yılbaşı programına katılacak Olan megastar Tarkan'ın Alacağı para hakkında yorumlar bitmiyor..Şimdi de Şovmen Mehmet Ali Erbil "Elbetteki çok para,150 Bin 200 Bin ideal" derken,
Başarılı şovmen "Eğer 750 bin alacaksa yardım kampanyaları yapmalı,destekler vermeli vs.." dedi..

Kişisel yorumum:Son derece mantıklı bence..Yani bende tarkanı yardım kampanyalarında tekrar görmek isterim :20:

HURRICANE
23-12-07, 17:32
Tamam da hala bazı koca kafalar şunu anlamıyor hala 750 bin dolar muhabbeti dönüyor!TARKAN o parayı almayacak!Yardım kampanyası fikrine gelince keşke erbil programlarından eşşek yukuyle para kazanırken milletin pantolonunu indırmek yerine yardım kampanyalarına katkıda bulunsaydıda güzel bir örnek olsaydı!Tv lerin paralarını saçarken hatırlıyorum ben hep erbili!TARKAN askere gitmeden önce verdiği konserde mehmetçiklerimiz için hatrı sayılır bir servet bağışlamış oldu aslında!Ki kişisel olarak birçok yardıma muhtaç kişiye de yardım ettiğini hissediyorum!Yapılan yardımlar bence milletin gözü önünde olmamalı!

erbil yardıma muhtaç kişilere araba dağıtırken birtanesi oğlum rahatsız tedavi ettircem ne olur yardım et araba bize çıksın derken reklam arasına bağlanıldığını sanan erbil ana avrat küfretmişti bende o gun o programı izliyordum annemle gözgöze gelip şok olduğumuzu hayatta unutamam!bu konuda yardıma muhtaç kişilere verdiği değeri çok ii biliyoruz biz erbilin!programında engelli vatandaşları toplayıp onlarla dalga geçip pantolonlarını indiren ve skandallarına bir yenisini daha ekleyen erbil kanımca bu konuda en son konusması gereken kişidir!erbil de birçok ünlü gibi medyanın kirli çarkında dönen insanlardan malesef bu takım kişiler TARKAN'dan uzak dursun

TARKAN'a yıllardır açılan bitirme politikası sırf TARKAN bu kirli çarkın içinde değil diye sırf bu iğrençliklerin bir parçası olmadığı için bunca üstüne acımasızca gelmeleri!TARKAN'dan uzak durun NOKTA.

eskalen
23-12-07, 17:45
Bu haberi yapılmıştı arkadaşım, gereksiz olmuş......

Katiliyorum. Mehmet Ali Erbil Türkiyeye, Türk milletine vaazda bulunacak en son kisilerden biridir. Ne kadar ahlakli ve dusunceli oldugunu yillardir sergiliyor zaten TV'lerde. ( Evet, aynen ciddi degilim bunu söylerken :28: ) Tarkan'in duyarli bi insan oldugundan eminim, yaptigi yardimlarida sokaklarda elinde megafonla duyuracak biride degil. Yapilan iyilik ve yardim anlatilmaz zaten, anlatilirsa gösteris icin yapiliyomus gibi durur. Ama tabiki organizasyona daha cok ilgi toplamak icin bu yapilabilir, ona hicbi sekilde karsi degilim.
Benim asil enteresan buldugum neden her konuda Tarkan'in isminin gecmesi. Tamam guzel bir is yapiyorsun, ama Tarkan nerden geldi simdi aklina? Birak adam ciksin sarkisini soylesin.. sende yardimini et, niye kasiniyorsun ki? Yakinda donuyormus ekrana, allah cumleten sabir versin arkadaslar

HURRICANE
23-12-07, 17:51
Katiliyorum. Mehmet Ali Erbil Türkiyeye, Türk milletine vaazda bulunacak en son kisilerden biridir. Ne kadar ahlakli ve dusunceli oldugunu yillardir sergiliyor zaten TV'lerde. ( Evet, aynen ciddi degilim bunu söylerken :28: ) Tarkan'in duyarli bi insan oldugundan eminim, yaptigi yardimlarida sokaklarda elinde megafonla duyuracak biride degil. Yapilan iyilik ve yardim anlatilmaz zaten, anlatilirsa gösteris icin yapiliyomus gibi durur. Ama tabiki organizasyona daha cok ilgi toplamak icin bu yapilabilir, ona hicbi sekilde karsi degilim.
Benim asil enteresan buldugum neden her konuda Tarkan'in isminin gecmesi. Tamam guzel bir is yapiyorsun, ama Tarkan nerden geldi simdi aklina? Birak adam ciksin sarkisini soylesin.. sende yardimini et, niye kasiniyorsun ki? Yakinda donuyormus ekrana, allah cumleten sabir versin arkadaslar

Devle yetkilileri erbil in tekrar tv lere dönmesine nasıl izin veriyor anlamıyorum!Yaptığı skandallar az buz şeyler değil ya!3 defa yayında ağıza alınmayacak küfürler etti biride efendi kişiliğiyle tanınan baha'dır!böylelerini ekranlarda görmek istemiyoruz

karma_elcin
23-12-07, 17:52
yaaa bunu izledim tvde M.Ali Erbil zamanında milleti küçük düşürüp paraları götürürken iyiydi Tarkan adam gibi cıkıp cok büyük paralar harcayarak gösterisini sergiliycek Yılbaşında bu da parayla oluyo Tarkan'ın yapacagı yılbası gosterisini kendi yaptığı carkıfelek gibi bişey olacağını sanıyo heralde, bi de yanındaki eşine noluyosa o da bişeyler zırvaladı kendi çapında..

HURRICANE
23-12-07, 17:54
yaaa bunu izledim tvde M.Ali Erbil zamanında milleti küçük düşürüp paraları götürürken iyiydi Tarkan adam gibi cıkıp cok büyük paralar harcayarak gösterisini sergiliycek Yılbaşında bu da parayla oluyo Tarkan'ın yapacagı yılbası gosterisini kendi yaptığı carkıfelek gibi bişey olacağını sanıyo heralde, bi de yanındaki eşine noluyosa o da bişeyler zırvaladı kendi çapında..

Eşimi?öz kızının okul arkadaşı demek istedin sanırım yanlışlıkla dilin sürçtü galiba;)

karma_elcin
23-12-07, 18:08
Eşimi?öz kızının okul arkadaşı demek istedin sanırım yanlışlıkla dilin sürçtü galiba;)
hayır o da yorum yaptı gecen kanalDde bir magazin programında..

HURRICANE
23-12-07, 18:18
hayır o da yorum yaptı gecen kanalDde bir magazin programında..

Yok benim yazdığım yanlış anlaşıldı öz kızının okul arkadaşı olan eşinden bahsediyoruz manasında yazdım..malum erbil kızının okul arkadaşlarından seçiyor ya eşlerini!Benide günaha soktu aile kurumuna laf ettirdi...örnek vatandaş erbil

**MegaStarkan**
23-12-07, 18:59
Lütfen kaynak belirtin.
Haber'ler bölümüne sadece kaynak olarak link gösterebiliceginiz konu'lar yer alabilir.
Aksi taktir'de konu duyurular bölümüne tasinicaktir.

Bu haberi yapılmıştı arkadaşım, gereksiz olmuş......
Konu olarak forumda mevcut degil. Sadece senin bir diger konuda yapmis oldugun yorumun da var. [Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5966&highlight=erbil)]

Bu konuda HURRICANE arkadasimizin ilk mesajindaki yorumuna katiliyorum ;)
Eklenecek bisi yok.

eskalen
23-12-07, 19:08
Konu olarak forumda mevcut degil. Sadece senin bir diger konuda yapmis oldugun yorumun da var. [Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5966&highlight=erbil)]

Kenan bakıyorum da haber'e hemen cevap gelmiş;) Ben cevaplar bölümüne yazmıştım sadece, Yani 2 haftalık haber bu yani, onu da belirtmek istedim.:20:

devilscream
23-12-07, 19:13
insana yardım vb. gibi seylerden bahsedecek son insan mehmet ali erbil
zamanında kendi programında insanların kusurlarıyla alay ediyordu,hatta bir programında da orada bulunan seyircilerden birisinin pantolonunu indirmisti
resmen insan gururuyla,serefiyle oynayabilecek kadar kücük bir insanın,yardımdan bahsetmesi garip değil mi,
zaten uzun süredir adını duymuyorduk kendisinin,bu yorumla tekrar adını duyurmaya calisiyo heralde

**MegaStarkan**
23-12-07, 19:24
Kenan bakıyorum da haber'e hemen cevap gelmiş;) Ben cevaplar bölümüne yazmıştım sadece, Yani 2 haftalık haber bu yani, onu da belirtmek istedim.:20:
Evet, genellikle hemen cevap gelir ;)
19.12.07'de "dün canli canli programinda (....)" diye yorumda bulunmussun. Mantik olarak 18.12.07 oluyor ve bugünki tarih 23.12.07.
Yani iki hafta söz konusu degil, arada 5 gün gecmis ;)
Ayrica iki hafta olsa bile, konu forumda mevcut olmadigi sürece sorun degil ;)
Ben de bunu "belirtmek istedim", yani gereksiz konu olmamis gibisinden;)
Neyse konu uzamasin....

eskalen
23-12-07, 19:59
Tamam önemli değil fazla detaya inmeye gerek yok, boş ver.........

Tar-Khan
23-12-07, 20:28
huriccane katiliyorum...

karma_elcin
23-12-07, 20:53
zamanında kendi programında insanların kusurlarıyla alay ediyordu,hatta bir programında da orada bulunan seyircilerden birisinin pantolonunu indirmisti
resmen insan gururuyla,serefiyle oynayabilecek kadar kücük bir insanın,yardımdan bahsetmesi garip değil mi,
zaten uzun süredir adını duymuyorduk kendisinin,bu yorumla tekrar adını duyurmaya calisiyo heralde
:20: bravo bravo :20:

tara
23-12-07, 21:42
mehmet ali erbile ne .o neden konusiyor ki tarkanin kazandigi paralar hakkinda.kendini bilmez insanladan biri iste

mustimix
23-12-07, 22:08

bu yorumu şiddetle kınıyorum ve bu yorumu çok yanlış buluyorum. mehmet ali erbil orda kötü birşey söylemezken kalkıpta onun hakkında bu şekilde yorum yapmak çok yanlış...

ozinga
23-12-07, 22:14
mehmet ali kim yaa konu açıp tartışmaya bile değmeyen şarlatanın teki işte... takmayın bile... o don indirmeye devam etsin.........

HURRICANE
23-12-07, 22:16
bu yorumu şiddetle kınıyorum ve bu yorumu çok yanlış buluyorum. mehmet ali erbil orda kötü birşey söylemezken kalkıpta onun hakkında bu şekilde yorum yapmak çok yanlış...

Arkadaşım erbilin tv lerde yaptıklarını cümle alem biliyor!engelli bir vatandaşımızın pantolonunu indirdiğinde o kişiyi nasıl bir durumda bıraktıgını fark etmedınmı?Bazen davranışlar sözcüklerden daha kötü sonuçlara yol açar!erbil yardım etmesi için TARKAN a öneride bulunuyor!kaç defa yardım etmiş kendisi?kanalların promosyon urunlerını seyirciye dağıtmaktan başka ne yapmış?erbili burda savunuyorsun!yardıma muhtaç birisinin oğluna kufretıgını kulaklarımızla duyduk!

mustimix
23-12-07, 22:21
Arkadaşım erbilin tv lerde yaptıklarını cümle alem biliyor!engelli bir vatandaşımızın pantolonunu indirdiğinde o kişiyi nasıl bir durumda bıraktıgını fark etmedınmı?Bazen davranışlar sözcüklerden daha kötü sonuçlara yol açar!erbil yardım etmesi için TARKAN a öneride buluyor!kaç defa yardım etmiş kendisi?kanalların promosyon urunlerını seyirciye dağıtmaktan başka ne yapmış?erbili burda savunuyorsun!yardıma muhtaç birisinin oğluna kufretıgını kulaklarımızla duyduk!

ben burda kimseyi savunmuyorum sadece yanlış olanı göstermeye çalışıyorum! mehmet ali erbilin yaptığı yardımları görmezlikten gelipte ikide bir yaşanan ekran kazasını gündeme getirirseniz çok çok yanlış, neden illede görmek istediğinizi görüyorsunuz? neden objektif olmuyorsunuz? yapmayın allah aşkına...

HURRICANE
23-12-07, 22:26
ben burda kimseyi savunmuyorum sadece yanlış olanı göstermeye çalışıyorum! mehmet ali erbilin yaptığı yardımları görmezlikten gelipte ikide bir yaşanan ekran kazasını gündeme getirirseniz çok çok yanlış, neden illede görmek istediğinizi görüyorsunuz? neden objektif olmuyorsunuz? yapmayın allah aşkına...

yardıma muhtac bir vatandaşa ağıza alınmayacak sekılde kufrettı dıyorum ya ne kazası!adamın içyüzü bu işte daha otesı varmı bunun?daha nasıl objektıf olabılır bir insan?!

mustimix
23-12-07, 22:30
yardıma muhtac bir vatandaşa ağıza alınmayacak sekılde kufrettı dıyorum ya ne kazası!adamın içyüzü bu işte daha otesı varmı bunun?daha nasıl objektıf olabılır bir insan?!

bak işte görmek istediğini görüyorsun neyse seninle kaşılıklı atışmak istemiyorum bu yüzden; evet evet haklısın.... (anlayan anladı):20:

HURRICANE
23-12-07, 22:41
evet görmek istediğimi görüyorum gördüğümde şu: TARKAN çarkıfeleğe çıkmadığı günden beri erbil in böyle pervasızca konuştuğudur;)

szr67
23-12-07, 22:47
bu adam hiç teknik production a girişmişmi hayatta bu para teknik productiona gidiyor yaw bukadarıda pes yaaa tabi bu kadar büyük production yapan insan yokki türkiyede bu paranın nereye gittiğinin farkında değiller bu tür haberli pas geçelim çok saçma haber bu