PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aaaaa bu Tarkan mı?

Nzl
19-12-07, 18:48
Aaaaa bu Tarkan mı?

http://img170.imageshack.us/img170/3620/adszue9.png (http://imageshack.us)

19 Aralık 2007 Çarşamba 14:53

Şarkıcı Tarkan 4 yıl sonra albüm çıkardı. Yeni bir imajla ortaya çıktı.
Tarkan Tevetoğlu, yeni albümüne değişim anlamına gelen 'Metamorfoz' adını verdi. Sanatçı gerçekten de albümün adının hakkını verdi. Kendisi de değişti. Hem de çok..

Albümün kapak fotoğrafına bakanlar bir an için sanatçıyı tanımakta zorlandı.

Uzun süredir kirli sakal bırakan Tarkan, bakalın boyunu uzattı. Bıyıklarını da sakalına kadar indirdi. Saçları da hayli kısa kestirdi. Asker tıraşı gibi kesilmiş.
27 Aralık'ta müzikmarketlerde olacak albüm, DMC-D&R etiketiyle satışa sunulacak.

Kısacık kestirdiği saçları ve takım elbisesiyle, ünlü fotoğraf sanatçısı Tamer Yılmaz'ın objektifine bugüne kadar görmeye alışık olmadığımız haliyle poz verdi.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=119339

scorpioness
19-12-07, 19:05
Şİmdiye kadar Justin diyen çıkmadı şükür sevindim Allahtan illa birine benzetirler ya hep tepkiler güzel hep :) sağol Nzl...

gokhantevetoglu
19-12-07, 19:06
eee albumun adında bellı degılmı baskalasım degısım ıste nıye bu kadar sasırmıslar anlamadım hehehehehe

caspian
19-12-07, 19:08
"aaa bu tarkan mı?"
tepkisini bugünlerde çok duymaya başladım...hatta bugün anneme gösterdim,tepkisi şu oldu :"e hadiiiii bana tarkan'ı göstercektin bu adam'da kim takım elbiseli"...!!!..:)))))

**MegaStarkan**
19-12-07, 19:10
sükür kimseye benzetmiyorlar, umarim böyle kalir :)
tskler haber icin.

szr67
19-12-07, 19:53
valla ben dedim justin diye yakında çıkar merak etmeyin hele o takımın altına spor ayakkabı giydiyse ozaman copyjustin&tarkan olur maalesef

bounce
19-12-07, 19:57
ilk baktığımda beklediğim şey çıkmadı nası bir resim dedeim hiç olmamış

szr67
19-12-07, 20:23
tarkan yeni yetme şarkıcılar gibi çıkmış bu takımla daha oturaklı bir poz verebilirdi hiç hoşama gitmedi.

karma_elcin
19-12-07, 20:25
tarkan yeni yetme şarkıcılar gibi çıkmış bu takımla daha oturaklı bir poz verebilirdi hiç hoşama gitmedi.
bence tam tersi.. cok farklı cıkmış kendine guvenen ve karizmatik...:20:

eskalen
19-12-07, 21:12
Albümde giyinişi güzel kendinden emin bir pozisyonu var...Zaten özellikle fotoğrafı çeken fotoğrafçının işi genelde bunu ayarlamak durşunu, arka font'u falan.....Biraz arka font garipsenmiştir...Gerçekten Tarkan'ın şimdiye kadar çıkardağı çoğu albümlerinin resimlerinden inanılmaz derecede farklı....Ne manada düşünülmüş acaba? belki de doğallık olarak, belki de resmin farklı olmasıda düşünülmüştür, diğer albümlerden kıyaslanarak, ya da bir değişimi gittiğinide belirtilmek istemiş olabilir fotoğrafın arka planı olsun.....

Yakisikli89
19-12-07, 22:49
brahimce

Metamorfoz
Milyon satacağa benziyor albüm...

Albüm kapağı çok hoş olmuş...

Sarı başaklar, gökyüzü ve Tarkan...Gerçekten metamorfoz geçirmiş Tarkan...

Hadi Bakalım hayırlısı......
19 Aralık 2007 Çarşamba 21:32
kebanli

tarkan
tarkanı hayatımda dinlemedim.. sevmemde.. ama kişilik sahibi birisii bugüne kadar diğer sanatçılarla ağız dalaşı yaptığını onlarlla bir olduğunu duymadımm.. kendisini bilen birisii.....
19 Aralık 2007 Çarşamba 21:19
kuti

cok yakısıklı
gercekten tam bir star iyiki ülkemiz böyle birini cıkardı yoksa napardık...
19 Aralık 2007 Çarşamba 21:00
Mert23

tarkan
ben tarkanı hiç dinlemem ama şunu söyleyim adam gibi adam hiçbir rezilliğe karışmadı diğerlerine bakarak kişilik konusunda 1 numara.....
19 Aralık 2007 Çarşamba 20:50
mehmetts

4 yıl mı
daha 2006da come closer albümünü çıkardı....
19 Aralık 2007 Çarşamba 20:47
KANCEVİZOGLU

TARKAN
ALLAH RAZI OLSUN KENDİNİ BOZMADI SÖYLENİNLERE KAFASINI TAKMIYOR GURUR DUYUYORUM ONUNLA ALLAH RAZI OLSUN EYY AVRUPAA BİZİM BİRDE BUTARAFIMIZ VAR KABULLENEMEDİĞİNİZ ALMAYIN BİZİ ARANIZA BİZ BİR MOZAİĞİZ HERŞEYİMİZ VAR SİZİN NEYİNİZ VAR?...
19 Aralık 2007 Çarşamba 19:30
melih556

Bizim mahmut abiye daha gelmemiş cdsi
Acaba çıktımı korsanı gidip almak lazım ama daha gelmemiştir...
19 Aralık 2007 Çarşamba 18:57
uAvolkan

..............
Megastarımıza yakışır bir imaj ve albüm şimdi gidicem ve tarkan imajı vericem kendime o bir idol...
19 Aralık 2007 Çarşamba 18:42
komando-01

.....................
YURT DIŞINDA BİZİ TANITAN 3 ŞEY VAR
BİRİNCİSİ A MİLLİ TAKIM
İKİNCİSİ GALATASARAY
ÜÇÜNCÜSÜ TARKAN :):):):)...
19 Aralık 2007 Çarşamba 18:20
gerici

çok başarılı;
Her haliyle her albümiyle mükemmel!!!
O gerçek bir star iyiki var ve iyiki şarkı söylüyor......
19 Aralık 2007 Çarşamba 18:11
broken34

hadi lem
kaç tane mega starımız var...
yakışmış işte var mı......
19 Aralık 2007 Çarşamba 17:59
sefaçiçek

kım ne derse desın
kım ne derse desın tarkan her zaman bır numara yurt dısında turkıye dedıgın zaman hemen tarkan dıyolar bızı yurt dısına tanıtan o be turkıye ye az gelıyo ama olsun :P...
19 Aralık 2007 Çarşamba 17:55
akyar2002

hepsi sana benzemeye çalışıyor okadar
meyva yapan ağacı taşlarlar misali seni hala çekemiyen çok insan var bence sen türkiyenin yetiştirdiği en büyük star sın...
19 Aralık 2007 Çarşamba 17:26
okantanbek

Burda kazan aBD de ye
Sdamda milliyetçilik olsa buranın parasını burada harcar ABD de tüketmez bu adamlar döviz kaçağına neden oluyor. var böyle değerli (!) bir kaç kişi daha....
19 Aralık 2007 Çarşamba 16:48
irreversible

justin görmesin...
yine arak yine arak... bu memlekette orjinal bişey olmıyacakmı yaw...
19 Aralık 2007 Çarşamba 16:38
kerimsen

Justin timberlake gormesin!!
Justin timberlake nin LoveSounds albumunun album kapağının fazla Metamorfoz uğramamış hali madonna handeden sonra justin tarkan gorcez herhalde ne kadar ucuz işler yapıyoo sanatçılarımız taklitten öte geçemiyolar bu halleriyle dünyaya açılcaklarmış peehh.. kapı kule yi geçemezler........
19 Aralık 2007 Çarşamba 16:00
OumeR

Açız
Açız iş yok aş yok ve tarkan şarkı başı 400 bin dolar alıyor böyle aşkın ızdırabını..... bu nasıl adalet tarkan aydındoğan ve tayyib in damadı köşe oldu bunların iktidarında...
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:52
ÖMERDAG

BU NE İŞ TARKAN
UMARIM DEĞİŞİMİN BOŞ OLMAZ......
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:36
bende varım

AYIP TRT AYIP
BU NASIL ANLAYIŞ, BU NASIL VİJDAN, BU NASIL İNSANLIK, BU NASIL DİNDARLIK, BU NASIL PERVASIZLIK, BU NASIL AYMAZLIK Kİ; VATANDAŞ AÇ, VATANDAŞ YOKSUL,VATANDAŞ PERİŞAN,VATANDAŞ TERÖRÜN VE KAPKACIN KUCAĞINDA, VATANDAŞ ÇÖPDE EKMEK TOPLUYOR AMA SİZ 4 ŞARKIYA MİLYON YTL LER VERİYORSUNUZ. YAZIK YAZIK. VAY ANAM VAY. TÜRK MİLLETİ ALLAH AŞKINA TANIYIN BUNLARI BİLİN BUNLARI EKMEĞİMİZE GÖZ DİKENLERİ GÖRÜN GAYRI. BUNLARDAN HAKKINIZI BU DÜNYADA ALIN ARTIK YETER.TRT GENEL MÜDÜRÜ VE İKTİDAR YAZIK SİZE OLSUN...
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:33
BewarE

özentiliğin bu kadarı
yuh demek istiyorum bi insan taklit edilirde bu kadar edilemez bu justin timberlakein tıpatıp aynısı?! yakıştıramadım takım elbise kravat sakal ve saç modeli bile tıpatıp aynı bi saçını sakalını sarıya boyatmadığı kalmış.. kınıyorum bu şahsiyeti biraz kendi olmalı bence...
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:32
SeniDusunurum

Super
Yine müthissin Tarkancigim
Sarkilarini merak ediyorum.......
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:30
adilbey

demiştim ama dinlemediler
Geçen haftaki yorumumda TRT nin Tarkan'a boşuna para vermeyeceğini, büyük olasılıkla tarikata girmiş olabileceğini söylemiştim ama pek kimsenin dikkatini çekmemişti. Yeni imajına bakılırsa oraya doğru koşuyor gibi. Ne yapsın geçim dünyası işte. Yine de kucak dolusu millet parasının ne Tarkan'a ne de başka bir sanatçıya verilmesine rızamız yoktur....
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:18
yakamozgül

UFFFF
MÜKEMMEL OLMUŞ YAKIŞIR ......
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:05
sevinserkan

yakışır tarkanıma
yauw bu adam ne yapsa yakışır takım elbise değil eşofmanla çıksa yakışır....
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:03
atc

hayırlı olsun
başarılar diliyorum. ayrıca yeni stilide cok yakışmış......
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:02
kerimsen

Size Baba Diyebilirmiyim...??
8-10 yaşalarında 2 ,3 cocuğu olan orta yaş aile babası izlenimi verdi bana :)...
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:02
bencileyin

olmussss
tamam simdi biraz adama benzemeye baslamis ha biraz daha gayret olacak gibi
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:01

internethaber.com

HURRICANE
19-12-07, 23:15
Valla ne yalan söyleyeyim ben çok beğendim bu imajınıda..Daha Ağır durmuş gayet ii bence..Başak tarlası gökyüzünün griliği hoş bir kombinasyon oluşturmuş!Başak bereket demektir albüm oldukça bereketli bir albüm olcak besbelli;)

Nzl
19-12-07, 23:28
Yakisikli89'un ekledigi yorumlarin haberi:

VAY! TARKAN'a bak!

19 Aralık 2007 Çarşamba 16:53
Şarkıcı Tarkan 4 yıl sonra albüm çıkardı. Yeni bir imajla ortaya çıktı. İşte "delikanlı" Tarkan...
Tarkan Tevetoğlu, yeni albümüne değişim anlamına gelen 'Metamorfoz' adını verdi. Sanatçı gerçekten de albümün adının hakkını verdi. Kendisi de değişti. Hem de çok..

Albümün kapak fotoğrafına bakanlar bir an için sanatçıyı tanımakta zorlandı.

Uzun süredir kirli sakal bırakan Tarkan, bakalın boyunu uzattı. Bıyıklarını da sakalına kadar indirdi. Saçları da hayli kısa kestirdi. Asker tıraşı gibi kesilmiş.
27 Aralık'ta müzikmarketlerde olacak albüm, DMC-D&R etiketiyle satışa sunulacak.

Kısacık kestirdiği saçları ve takım elbisesiyle, ünlü fotoğraf sanatçısı Tamer Yılmaz'ın objektifine bugüne kadar görmeye alışık olmadığımız haliyle poz verdi.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=119339

sinemtevetoglu
20-12-07, 01:29
:20: :20: :20:

sinemtevetoglu
20-12-07, 01:34
offf Allah ımmm...ölüyorum sandım...bir insana her tarz, her bakış, her kıyafet, her poz yakışabilir mi?! bitane ya bitane...:10:

arjen22-tarkan
20-12-07, 14:17
İnanın Beğenmeyen Kimse Kalmayacak
haber için teşekkürler

caspian
20-12-07, 15:15
katılıyorumm....
albümün diğer resimlerini ve ŞARKILARI dinlediğimizde daha iyi anlayacağız bu kesin...:)

Yakisikli89
20-12-07, 16:33
ambargolar, satasmalar, asaglamalar basladi

ne demisti tarkan: Beni her albümümle elestiriyorlar... :20:

basarilar tarkan göster su ne konustugunu yazdigini bilmiyenlere..

ozgee
20-12-07, 22:09
fırtına öncesi sessizlik bu baslarlar yakında benzetmelere...
hehe simdi tanıyamayan cok var evet ama az bi zaman sonra önceden tanımayan varsa kaldıysa yani onlar bile tanıcaklar artık onu

enrique
20-12-07, 23:31
benim içime sinmedi..kısa saçlı tarkandan yakışıklı çok fazla adam var ama eski şımarık avrupa şıkıdım zamanlarındaki dikilmiş havali saçli hali çok daha seksi karizma kışkırtıcı..ama tabiiki arzum çok fazla satıp yine dünyanın her yerinde çalınacak mükemmel şarkılar çıkartması..