PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şıkıdım Şıkıdım 750 bin dolar (Şengül Balıksırtı)

Nzl
18-12-07, 12:33
Şıkıdım Şıkıdım 750 bin dolar
TRT yılbaşı gecesi Tarkan'a 750 bin dolar verecek. Versinler tabii. Sizden, bizden, televizyonumuzdan, telefonumuzdan alınan vergiler Tarkan'a feda olsun... Türkiye'nin, onun gibi yıldızlara, bizi 20 dakikada altı şarkıyla eğlendirecek, göklere çıkaracak, bütün derdimizi tasamızı unutturacak insanlara çok ihtiyacı var çünkü... Gerginiz, rahatlamamız lazım... Tarkan'ı kuş sütüyle beslememiz lazım... Günlerdir bu konu konuşuluyor. TRT Genel Müdürü sonunda böyle bir paranın söz konusu olmadığını açıklamış. Bir kurum bu kadar tartışılıyorsa, ki yeni genel müdür "Buraya o kadar çok eleman dolmuş ki, bu ekiple bir değil on kanal yönetirim demişti" de "Oh be, nihayet" demiştik... Devamını da beklerdik... Yani kaç paraların ödendiğini... Hazır ta en baştan, şeffaf olmak ne de güzel olurdu.

http://www.sabah.com.tr/gny/haber,CDEEAD1158D64A009D33E0161253833A.html

szr67
18-12-07, 12:42
bu ülkede değerlerimiz korunmuyor.türkiye cumhuriyeti olarak ne yazıkki dünyaya bir tane yıldızımızı sunabiliyoruz bunada sahip çıkmıyoruz.o kdar zavallı bir milletiz ki fazıl say gibi önemli piyano virtözümüzü ülkemizden kaçırmaya kadar gidiyor bu iş ülkemizde ki değerler çok az bunların kıymetini bilelim türklüğün dedikoducu tarafını yeniden ortaya atmayalım zavallı oluyoruz lütfen.tarkanın değeri milyon dolarla ölçülmeliyken 750bin doları bizler çok görüyoruz yazıklar olsun.Bu parayı eleştiren siz insanlar erol köse kargaları nı dinlemeye devam edin.yazık:16:

HakanÇelik
18-12-07, 12:43
Bencede Tarkan'ı kuş sütüyle beslememiz, sarıp sarmalamamız lazım.
Şengül balıksırtı çok güzel özetlemiş olayı.
Bu arada bugün ne çok haber var, okumaktan başım döndü.:18:

Mega Fanat
18-12-07, 12:49
Tarkan'ı kuş sütüyle beslememiz lazım...

Bu sozu cok hosuma gitti.

Bu para sohbeti de iyice abartildi yani...Biri 1.5mln diyor,digeri 750bin diyor,baska biri 250bin diyor,biri vericek diyor,biri vermiycek diyor...Yaa...biktim ben bu para sohbetinden.Size ne ya?...:13: TARKAN insanlarin gonlunu oksuycak ya ona mlnlar feda olsun be!..

arjen22-tarkan
18-12-07, 14:46
Böyle Yazılar Okumak Çok Güzel Tarkan Hakediyor bi defa ...
haber için teşekkürler